PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با نحوه نمایش تیکت ها در whmcs

هاست برتر
June 3rd, 2011, 11:49
باسلام خدمت دوستان مشکل من اینه که وقتی مشتریان من در سایت تیکت میزنند وقتی میرم بخونم همیشه بینظم نشون داده میشه تیکت ها.و اینکه مثلا نوشته ها راست چین نیست وقتی هم از یه کلمه انگلیسی استفاده کنند که اصلا قاطی میشه معلوم نیست از کجا باید خوند چون نوشته ها چپ و راست قاطی میشن اما وقتی کامل فینگلیش نوشته میشه مشکل حل میشه لطفا اینو بهم بگید چکار کنم

amirlord
June 3rd, 2011, 11:51
از قالب های فارسی مدیریت whmcs که در اینترنت برای دانلود قرار گرفته استفاده کنید! ;)

sales data
June 3rd, 2011, 11:59
اگر سی اس کار هستی یک تمپلیت فارسی اوکی کن برو حالشو ببر !

Sindad
June 3rd, 2011, 12:19
فایل زیر را در هاستتان پیدا کنید ( اگر از v4 برای قالب استفاده می کنید )

/admin/templates/v4/style.css

و خط زیر را پیدا کنید:

input, select, textarea

و خط زیر را در این کلاس وارد کنید:

direction:rtl;

موفق باشید

هاست برتر
June 3rd, 2011, 12:59
باسلام از قالب Orginal استفاده میکنم input, select, textarea کد در این فایل css وجود داره اما با اضافه کردن این کد اخری که دادید هیچ تفاوتی حاصل نشد

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

عکسو ببینید نوشته چپ چین هست من اینو میگم مطمئن هستید درست کفتید اون قسمتو؟
http://up.iranblog.com/images/a46w6vvwrsdf01xjzwd.jpg

ToooPDL
June 3rd, 2011, 13:16
یه چندتا قالب مدیریت مثلا rtl شده هست. ولی جالب نیستن . یعنی بعضی جاهاش بهم ریختس
یکم صبر کنید من الان دارم راست چین میکنم قالب ادمین رو .

( فقط یه چیزی ؛ قالب ادمین حلی دیزاین رو دارم راست چین میکنم :d )

Sindad
June 3rd, 2011, 13:31
پیشنهاد نمی کنم ولی می توانید فعلا این کار را انجام دهید:
td و th را پیدا کنید و direction:rtl و text-align:right را قرار دهید.
ولی برای بهتر شدن باید در کدهای tpl قالب، td مربوطه را پیدا کرده و یک کلاس به آن نسبت دهید و در css مربوطه direction و text-align برایش تعریف کنید.
موفق باشید

ToooPDL
June 3rd, 2011, 14:30
خب .
بفرمائید . این style.css قالب حلی دیزاین هست . ولی فکر کنم قالب ادمین همه قالب ها یکی باشه :39:
90%ش رو راست چین کردم. بقیه رو هم اگه دست میزدم مسخره میشد دیگه :d

فقط اون مشکل که با وجود یک کلمه لاتین متن بهم میریزه، ربطی به css نداره، وگرنه اون هم رفع میشد ;)

ToooPDL
June 3rd, 2011, 14:43
بعضی قسمتهاش هم فونت مسخره آریال داشت که عوض کردم گذاشتم تاهوما
:d

هاست برتر
June 3rd, 2011, 14:44
خب .
بفرمائید . این style.css قالب حلی دیزاین هست . ولی فکر کنم قالب ادمین همه قالب ها یکی باشه :39:
90%ش رو راست چین کردم. بقیه رو هم اگه دست میزدم مسخره میشد دیگه :d

فقط اون مشکل که با وجود یک کلمه لاتین متن بهم میریزه، ربطی به css نداره، وگرنه اون هم رفع میشد ;)

دوست خوبم اینو گذاشتم راست چین شده اون قسمت تیگت اما کل قالب باهاش بهم ریخته .میشه بگید اون قسمتی که مروبط به این قسمته کجاشه که جابه جا کنم؟
عکسو ببینید
http://up.bahalkadeh.com/images/545u6o2sfhzc83p2c8.jpg

Sindad
June 3rd, 2011, 14:50
بهترین کار دادن کلاس به تیبل ها در tpl های قالب می باشد.
یعنی به تیبل هایی که می خواهید راست چین شوند کلاسی دهید و در css به کلاس مقدار دهید.
راستش خیلی درگیر پروژه هستم وگرنه برایتان قالب را اوکی می کردم.

ToooPDL
June 3rd, 2011, 14:51
css قالبها با هم زمین تا آسمون تفاوت دارن

اطلاعاتتون رو خصوصی کنید براتون انجام بدم