PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اين سايت هاي اسپم جستجو براي كيه؟

azita
June 2nd, 2011, 20:58
اين سايت هاي اسپم جستجو براي كيه؟

مثل پبام سرا و...؟ ممنون

mmiladd
June 3rd, 2011, 12:18
يعني كسي نمي دونه؟

delta
June 3rd, 2011, 14:24
اینا خودشونم نمیدونن مال کی هستند چه برسه صاحباشون.. صاحباشون این دامینها رو ول کردند تو اینترنت بچرخند و رتبه بگیرند و یک نونی ازش در بیارند.. دقیقا مثل گ ا و بدون صاحب که هر جایی میره مفت میچره برمیگرده خونش!

easyvps.ir
June 4th, 2011, 19:38
اینا خودشونم نمیدونن مال کی هستند چه برسه صاحباشون.. صاحباشون این دامینها رو ول کردند تو اینترنت بچرخند و رتبه بگیرند و یک نونی ازش در بیارند.. دقیقا مثل گ ا و بدون صاحب که هر جایی میره مفت میچره برمیگرده خونش!
ایول نظر خوبی بود.
کاش تو گوگل میشد اینارو بلاک کرد تا کسی وفت مردم رو به مسحره نگیره

Ali-718
June 4th, 2011, 19:54
اینجاس که میگن راه در جهان یکیست و آن راه راستیس

منظورتون چیه برای کیه ؟
اسکریپتش؟

hamnafas
June 4th, 2011, 20:51
سایت های تبلیغات هستند که برای گرفتن رنک و بازدید بیشتر هر چیزی رو داخل خودشون میکشن.اینطوری بازدید بیشتری میگیرن و میتونن تبلیغات بهتری بکنن.و پول بیشتری کسب کنن.به قول دوست عزیزمون راه یکیست و آن راستیست!

amirlord
June 4th, 2011, 21:36
ایول نظر خوبی بود.
کاش تو گوگل میشد اینارو بلاک کرد تا کسی وفت مردم رو به مسحره نگیره
گوگل اینارو بلاک میکنه ! فکر کردی چرا گوگل به ایرانیا حساس شده و سایت هاشون رو بعد از مراحل آزمایشی صفحاتش رو توی خودش ایندکس میکنه ؟! البته انقدر این سایت ها زیاد شدن گوگل هم کاری از دستش بر نمیاد! :d

sibs
June 4th, 2011, 21:57
اینا یه نون قلمبه از این کارشون درمیارن . یه روبات ساختن که توی اینترنت هم هست . کلمات کلیدی رو داره تو فایلی تکستش . هرچی تایپ کنی انگاری تو این سایتم هست . ول کن اینارو . اسمش دیگه بد دررفته .الان بگن یه چیز فقط تو پیام سراست و 100% من نمیرم .

easyvps.ir
June 5th, 2011, 02:12
اینا یه نون قلمبه از این کارشون درمیارن . یه روبات ساختن که توی اینترنت هم هست . کلمات کلیدی رو داره تو فایلی تکستش . هرچی تایپ کنی انگاری تو این سایتم هست . ول کن اینارو . اسمش دیگه بد دررفته .الان بگن یه چیز فقط تو پیام سراست و 100% من نمیرم .
شما درست میگید ولی اگر یه کاربر آماتور باشه میره سر کار با این کار اینا

tinavps
June 5th, 2011, 08:27
سلام
بنده به اسپم کلی که مثلا کاربر از آفتابه تا پنیر و دیش و نون بربری جستجو کنه کاربر بیاد تو سایت متنفرم اما سایت بورس کالا رو من چند سال پیش راه اندازی کردم که علاقه داشتم یک سایت تبلیغاتی شخصی داشته باشم. رتبه خوبی هم داره هرچند به علت مشکل در سرور قدیم چند هفته پیش سقوط کرد اما در حال سعود هست

هدف من اسپم همه چیز نیست اسپم هوشمندانه فقط در مورد آگهی هایی هست که ثبت شده
ضمنا ما سایت رو مثل بقیه ول نکردیم

قسمت های ارز نرخ های فارکس و موبایل راه اندازی کردیم

فروم های فارکس و تحلیل کالا رو هم برنامه ریزی کردیم و نصب کردیم اما تمام نشده. من هم متنفرم از اینکه دید مردم نسبت به این سایت ها بدتر بشه

مطمئن باشی همه این سایت های اسپم بزودی شناسایی میشه این مطلب از سمت گوگل ارائه شده.

iranwebbase
June 5th, 2011, 12:10
در امد خیلی خوبی از این سایت ها دارن.

B.Z
June 5th, 2011, 12:16
قبلا میگوقتند جواب سوال خودتونو تو گوگل در صفحه اول بدست میارید ولی الان باید از صفحه 3 شروع کنیم دنبال مطلب. کل صفحه اول مال این روباتها شده
:-<

Veria
June 9th, 2011, 16:15
میتونید سایتها رو به گوگل گزارش بدید.
تعداد گزارش ها به حد معینی برسه بررسی میکنن و از گوگل حذف میشن.

hubakht
June 15th, 2011, 09:04
من هم خسته شدم از این سایتها!
به نظرم باید یه جنبش تشکیل بدیم که این سایتها رو به گوگل گزارش بدیم تا از شر شون خلاص بشیم:65: