PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای انتخاب نام شرکتم

dade24
June 2nd, 2011, 20:45
دوستان سلام حقیقتش دنبال ثبت شرکتم و فرم رو پر کردم ولی اسمایی که داده بودم تایید نشد....

اسم ها از این قرار بود ....
داده پردازان جوان
داده پردازی هیرکان
داده پردازش هیرکان
داده پردازاش مهر
** هیرکان نام قدیم گرگان است
حالا موندم اسم چی بدم ؟!؟!؟!؟ به اینها به علت تشابه نامی با شرکت دیگر گیر دادند ... والا دیگه خسته شدم ایقدر دنبال اسم گشتم لطفا راهنماییم کنید و اسم هایی رو که به ذهنتون میرسه و به امور خدمات الکترونیک مربوط میشه و تو مایه های همین اسم هایی که داده بودم باشه رو بنویسید

لطفا هر چی به ذهنتون میرسه بفرمایید شاید کمک کنه !

پیشاپیش سپاس گذارم

---------- Post added at 08:14 PM ---------- Previous post was at 07:38 PM ----------

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

?

dade24
June 3rd, 2011, 09:06
دوستان چی به ذهنتون میرسه !!!!!

amirlord
June 3rd, 2011, 09:10
پرورش داده های هیرکان
داده پرداز نوین
داده پرداز هیرکان

dade24
June 3rd, 2011, 09:21
دومی و سومی خیلی قشنگن ولی فکر کنم اینا رو هم تایید نکنن به دلیل تشابه نامی ...

ToooPDL
June 3rd, 2011, 09:49
با کلمات بازی کن :d
نوین داده پرداز
نوین پردازش هیرکان
دیتا پرداز هیرکان
و...

021teh
June 3rd, 2011, 10:50
با بند پ حلش کن

dade24
June 3rd, 2011, 11:29
ندارنم تو اداره گرگان

itjavani
June 3rd, 2011, 12:48
ثبت شرکت رایانه ای در گرگان داره محال میشه!
1- سخت گیری شدید در تعیین نام
2- سخت گیری شدید در تایید مدارک تحصیلی و همینطور برای شرکت های نرم افزاری باید بری انفورماتیک که امضا ریاست رو بگیرید اونم یکم دنگ و فنگ داره!
شما باید حتما مدرک مهندسی نرم افزار داشته باشید تا بتونید کلمه نرم افزار رو ثبت کنید...
و بعد از گذشت از این خان ها ، میرسی به نوشتن موضوعات اساسنامه که کلی گیرمیدن بهت!!! آمادگی 10 بار ویرایش اساسنامه داشته باش!
بعد از این همه موارد حالا میره واسه ثبت ! کی؟ خدا میدونه! یکی از شرکت های ما 1ماه و نیم بعد شماره ثبتش اومد...
استفاده از بند پ به عنوان پارتی و پول رمز موفقیت شماست.
در ضمن اگر بند پ نداری قبل از رفتن به داروخانه برید و چند بسته قرص اعصاب بخر واسه خودت تا بتونی جلوی خشم خودتو برای ایراد گرفتن های الکی اون ها بگیری!

موفق باشید

dade24
June 3rd, 2011, 13:04
من درنام شرکت از نرم افزار استفاده نمی کنم ...
من فقط میخام در طراحی سایت و اس ام اس فعالیت کنم و اینکه بهشون گفتم چون طراحی سایت تحصیلات اکادمیک نداره پس مدرکی هم نمیخاد اونا هم قبول کردند....
ضمنا از جنبه تبلیغات بررسی کردند و گفتند اگه نام تایید شد برو از ارشاد نامه بگیر اوکی منم چون تو ارشاد پ زیاد دارم فقط مشکلم نام است به نظر شما نام چی بدم ؟!؟!؟!؟!

1Mizban
June 3rd, 2011, 13:09
اسم هاي سه سيلابي انتخاب نكن ناييد نميشه، برو روي 4 يا 5 سيلابي
فناوري اطلاعات و اين نوع موضوعات تو اسم نباشه
اسم شهر هم داخلش نباشه
تاييد ميشه ديگه

dade24
June 3rd, 2011, 13:18
مگه قانون نیست سه سیلابی ؟

aalireza439
June 3rd, 2011, 13:31
من هم سر انتخاب نام گیر کردم ، دیگه دنبالش نرفتم:d
در کل گلستان خیلی مضخرفه.

delta
June 3rd, 2011, 14:20
پرورش داده های هیرکان
داده پرداز نوین
داده پرداز هیرکان

بدنسازی مگر برادر؟

داده گسترش هیرکان
پردازش گستر هیرکان
دار و ندار هیرکان
هیرکان قدرت

arix
June 3rd, 2011, 14:28
آقا من اسم "لیو" رو انتخاب می کنم .بخوانیدش "liyo" . به معنای خورشید هستش .به نظرم اسم قشنگیه

شرکت داده پردازان (یا انفورماتیک یا نرزم افزار یا ... ) لیو

Sindad
June 3rd, 2011, 14:42
دوست عزیز، اگر اصلی ترین سیلاب شما توسط شرکت دیگری ثبت شده باشد، اداره ثبت شرکتها تشابه اسمی اعلام می کند. پس سعی کنید سیلاب اصلی شما تک باشد و 2 سیلاب دیگر هرچی باشد زیاد مشکلی ایجاد نمی کند ولی با توجه به اینکه اسمی نمی توان پیدا کرد که تا الان ثبت شده باشد (منظور سیلاب اصلی) بهتر است از 4 سیلاب که 2 سیلاب آن اصلی و 2 تای دیگر از کلماتی همچون فناوری اطلاعات و ... باشد.
البته اگر خیلی به اسم حساس هستید می توانید ثبت شرکت را به شرکت هایی که این کار را انجام می دهند واگذار کنید، آنها با توجه به پارتی که در ادارات ثبت شرکت دارند معمولا اسمی که شما می خواهید برایتان ثبت می کنند.

amirlord
June 3rd, 2011, 15:47
بدنسازی مگر برادر؟

داده گسترش هیرکان
پردازش گستر هیرکان
دار و ندار هیرکان
هیرکان قدرت
مثل این که زیاد تو این شرکت ها نگشتی! یه کم برو تو خیابون ببین اسم شرکت ها چی هست می بینی بدنسازی نیست! :d

dade24
June 3rd, 2011, 22:26
ممنون دوستان الان میشه یه شرکتی که ۴سیلابی ثبت شده معرغی کنید و نامشون رو ذکر کنید ....

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

؟؟

dade24
June 4th, 2011, 14:12
دوستان یه مثال 4 سیلابی اگه میشه بزنید !! مرسی دیگه مخم چت کرده

IranianServer
June 10th, 2011, 12:12
به اسم های ما هم گیر دادن !
خود اداره ثبت یک اسم خودش برام انتخاب کرد همون تایید شد ، اگر برات اسمش مهم نیست بده خودشون ، تازه سر همین انتخاب اسم با مسئولش طرح رفاقت ریختم >:)

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

به اسم های ما هم گیر دادن !
خود اداره ثبت یک اسم خودش برام انتخاب کرد همون تایید شد ، اگر برات اسمش مهم نیست بده خودشون ، تازه سر همین انتخاب اسم با مسئولش طرح رفاقت ریختم >:)

dade24
June 11th, 2011, 16:58
دوستان واقعا میشه بدی خودشون ثبت کنند ....؟؟؟؟