PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی ویندوزی از ایران جهت گیم سرور

crackestan
June 2nd, 2011, 17:03
با سلام خدمت تمامیه دوستان عزیز
من نیازمند یه سرور مجازی از ایران هستم با مشخصات زیر و اینترنت عالی ( اینترانت نمیخوام )
RAM : 2 Gb
H.D.D : 60 Gb
CPU : مناسب باشه
اینترنت خوبی هم داشته باشه .
پهنای باند بالای 150 گیگ .
لطفا پیشنهادات خودتون رو اعلام کنید .

alborzhost
June 2nd, 2011, 17:24
من نیازمند یه سرور مجازی از ایران هستم با مشخصات زیر و اینترنت عالی ( اینترانت نمیخوام )

ماهانه 105000 تومان

amirlord
June 2nd, 2011, 17:50
شما چه پورتی نیاز دارید ؟ ما پهنای باند نامحدود میدیم.

kingoftehran
June 2nd, 2011, 21:10
با سلام
ماهیانه 100000 هزار تومان

info_dlsong
June 3rd, 2011, 01:31
دوست عزیز 1Mbps رو چند میدی

parmis_data
June 3rd, 2011, 08:59

دوست عزیز واسه چه بازیی هست؟

amirlord
June 3rd, 2011, 09:01
دوست عزیز 1Mbps رو چند میدی
به غیر از هزینه سرور هر 1Mbps پورت با پهنای باند نامحدود ماهیانه 40 تومن هستش بدون هزینه نصب . این هم یک نمونه سرور مجازی که از ماه بعد ارائه میدیم:
CPU : INTEL XEON L3-1230 - 3CORE
RAM : 4GB DDR3/1333
HDD : 200 GB SATA
PORT : 1Mbps / Unlimited BW به عبارتی ماهی 330 گیگ
ماهی حدود 65-70 تومن حدودا میدم بهتون اینو . در ضمن سرور ها رک هستن و دسکتاپ نیستن و از طریق خط های متعدد DSL به اینترنت متصل شده اند.
اگر سرور اختصاصی خواستید هم پورت 2Mbps هر چند تا خواستید می بندیم . 4Mbps و ...

mohsen1
June 3rd, 2011, 10:32
به غیر از هزینه سرور هر 1Mbps پورت با پهنای باند نامحدود ماهیانه 40 تومن هستش بدون هزینه نصب . این هم یک نمونه سرور مجازی که از ماه بعد ارائه میدیم:
CPU : INTEL XEON L3-1230 - 3CORE
RAM : 4GB DDR3/1333
HDD : 200 GB SATA
PORT : 1Mbps / Unlimited BW به عبارتی ماهی 330 گیگ
ماهی حدود 65-70 تومن حدودا میدم بهتون اینو . در ضمن سرور ها رک هستن و دسکتاپ نیستن و از طریق خط های متعدد DSL به اینترنت متصل شده اند.
اگر سرور اختصاصی خواستید هم پورت 2Mbps هر چند تا خواستید می بندیم . 4Mbps و ...

دیتاسنتر ؟

amirlord
June 3rd, 2011, 11:32
دیتاسنتر ؟
دیتاسنتر نمیشه گفت ، یه محل هست سرور هارو اونجا نگهداری میکنیم . ;) - persia network co - اگر سرور اختصاصی خریده بشه با یه هزینه کمی ups های متغیر از 30دقیقه تا 6ساعت هم نصب میشه ;)

mohsen1
June 3rd, 2011, 11:59
احیانا خونه یا یه اتاق یا ... که نیست ؟ :d
خوش حال باش تاپیک راجع بهش نزدی وگرنه اتفاقی که سر بعضی ها اومد سر شما هم میومد ;)

amirlord
June 3rd, 2011, 12:07
احیانا خونه یا یه اتاق یا ... که نیست ؟ :d
خوش حال باش تاپیک راجع بهش نزدی وگرنه اتفاقی که سر بعضی ها اومد سر شما هم میومد ;)
نه خوشبختانه ! :d - بله که نمی زنم . من قبل از این که کسی بخواد سرور بگیره بهش میگم که دیتاسنتر نیست ! ;)

crackestan
June 3rd, 2011, 23:48
ماهانه 105000 تومان
مشخصات سیستمی که میدید رو میفرمایید ؟
سی پی یو ؟
اینترنت ؟ ( ما نیاز به سرعت دانلود حداقل 5 مگابایت در ثانیه داریم . آپلود که دیگه جای خود دارد )
میشه اگر امکان داره آدرس سایتتون رو هم بدید ؟

دوست گرامی
تاپیک رو کامل خوندم . شرمنده ولی من نیاز به یه دیتا سنتر خوب دارم . خونگی به دردم نمیخوره .
پورت های 28960 تا 28966 رو لازم دارم .

با سلام
ماهیانه 100000 هزار تومان
مشکلی نیست .
مشخصات سیستم رو میفرمایید ؟؟
اینترنت در کدام دیتا سنتر میباشد ؟؟ ( خواهشا این پست رو کامل بخونید )

به غیر از هزینه سرور هر 1mbps پورت با پهنای باند نامحدود ماهیانه 40 تومن هستش بدون هزینه نصب . این هم یک نمونه سرور مجازی که از ماه بعد ارائه میدیم:
Cpu : Intel xeon l3-1230 - 3core
ram : 4gb ddr3/1333
hdd : 200 gb sata
port : 1mbps / unlimited bw به عبارتی ماهی 330 گیگ
ماهی حدود 65-70 تومن حدودا میدم بهتون اینو . در ضمن سرور ها رک هستن و دسکتاپ نیستن و از طریق خط های متعدد dsl به اینترنت متصل شده اند.
اگر سرور اختصاصی خواستید هم پورت 2mbps هر چند تا خواستید می بندیم . 4mbps و ...
ممنون
ولی سرور خونگی نمیخوایم .
من جهت بازی call of duty : mw2 این سرور رو نیاز دارم .
اگر امکان داره ، یه اکانت تست بدید فقط برای 3 ساعت تا بازی رو نصب و تست کنیم . اگر همه چیز اوکی بود ( توی 3 ساعت کاملا معلوم میشه ) بعد هزینه رو پرداخت میکنیم .
از لحاظ مالی مشکلی نداریم . فقط یه سرور قوی نیاز داریم .
اگر کسی میتونه 1 اکانت جهت تست فقط برای 3 ساعت بده ، خیلی عالی میشه . اگر بازی رو بتونیم روش بالا بیاریم و ردیف بشه ، هزینه اش رو پرداخت میکنیم .
جهت تست منابع سخت افزاری و خصوصا اینترنت ، میخوام تست کنم .
راستی ویندوز سرور 2008 نیزمندم .
با تشکر

amirlord
June 3rd, 2011, 23:54
مشخصات سیستمی که میدید رو میفرمایید ؟
سی پی یو ؟
اینترنت ؟ ( ما نیاز به سرعت دانلود حداقل 5 مگابایت در ثانیه داریم . آپلود که دیگه جای خود دارد )
میشه اگر امکان داره آدرس سایتتون رو هم بدید ؟

دوست گرامی
تاپیک رو کامل خوندم . شرمنده ولی من نیاز به یه دیتا سنتر خوب دارم . خونگی به دردم نمیخوره .
پورت های 28960 تا 28966 رو لازم دارم .

مشکلی نیست .
مشخصات سیستم رو میفرمایید ؟؟
اینترنت در کدام دیتا سنتر میباشد ؟؟ ( خواهشا این پست رو کامل بخونید )

ممنون
ولی سرور خونگی نمیخوایم .
من جهت بازی call of duty : mw2 این سرور رو نیاز دارم .
اگر امکان داره ، یه اکانت تست بدید فقط برای 3 ساعت تا بازی رو نصب و تست کنیم . اگر همه چیز اوکی بود ( توی 3 ساعت کاملا معلوم میشه ) بعد هزینه رو پرداخت میکنیم .
از لحاظ مالی مشکلی نداریم . فقط یه سرور قوی نیاز داریم .
اگر کسی میتونه 1 اکانت جهت تست فقط برای 3 ساعت بده ، خیلی عالی میشه . اگر بازی رو بتونیم روش بالا بیاریم و ردیف بشه ، هزینه اش رو پرداخت میکنیم .
جهت تست منابع سخت افزاری و خصوصا اینترنت ، میخوام تست کنم .
راستی ویندوز سرور 2008 نیزمندم .
با تشکر
مگه این خونگی بود ؟! حرف هایی میزنیا! :d - اکانت تست موجود نمی باشد ، در ضمن شما تو ایران سرور میخوای با سرعت دانلود 5مگابایت که به عبارتی میشه پورت 40 مگابیت ! :| - آیا می دونید هزینه فیبر نوری 40مگابیت در ایران چقدره ؟! حدود ماهی 2میلیون تومان در میاد ! شما هزینه پورت رو بدید من تا 100 مگابیت هم میدم! :d - در ضمن من زیاد با گیم سرور ها کار نکردم ولی احتمالا نیاز به کارت گرافیک میشه که تقریبا میشه گفت روی سرور های رکمونت باید بی خیالش بشید ! :d

alborzhost
June 3rd, 2011, 23:55
رم : 2048
هارد : 100 گیگ
پهنای باند : 150 گیگ
پورت : 100 مگ

ماهانه 105000 تومان

amirlord
June 3rd, 2011, 23:57

ماهانه 105000 تومان
عزیز پورت رو که 10گیگابیت هم میشه داد . مهم آپ لینک هست . سرعت دانلود چقدر هست تضمینی؟! :-?

crackestan
June 4th, 2011, 10:54
مگه این خونگی بود ؟! حرف هایی میزنیا! :d - اکانت تست موجود نمی باشد ، در ضمن شما تو ایران سرور میخوای با سرعت دانلود 5مگابایت که به عبارتی میشه پورت 40 مگابیت ! :| - آیا می دونید هزینه فیبر نوری 40مگابیت در ایران چقدره ؟! حدود ماهی 2میلیون تومان در میاد ! شما هزینه پورت رو بدید من تا 100 مگابیت هم میدم! :d - در ضمن من زیاد با گیم سرور ها کار نکردم ولی احتمالا نیاز به کارت گرافیک میشه که تقریبا میشه گفت روی سرور های رکمونت باید بی خیالش بشید ! :d
دوست عزیز
خودتون اعلام کردید که دیتاسنتر نیست . خوب این یعنی چی ؟؟؟ ( در بهترین حالت میشه یه ISP . غیر از اینه ؟؟؟ )
من از یه شرکت اکانت تست گرفتم . توی افرانت هم بود . دادن اکانت تست یه چیزه رایج و معمولیست . اگر سرور برای خودتون باشه ، و حتی اگر واسطه هم باشید ، گرفتن اکانت تست مشکلی نداره . ما به شرط اجرا بازی و قرار گرفتن در سرور لیست میتونیم از شما همین الان سرور رو بخریم . اگر قبول دارید ، شماره حساب بفرمایید تا هزینه رو به حسابتون واریز کنم . ( راستی اکانت تستی که من گرفتم ، سرعت دانلودش 8 مگابایت در ثانیه بود . بازی 11 گیگ بود و در عرض 30 دقیقه دانلود شد . با لینک تورنت )
کارت گرافیک نیازی نداریم . بازی رو از روی کنسول اجرا میکنیم . یه کارت گرافیک معمولی که ویندوز سرور 2008 رو بالا بیاره ، برای ما کافیه .

ماهانه 105000 تومان
عالیه دوست گرامی
در کدوم دیتا سنتر ؟؟؟
سرعت دانلود و آپلودش رو میتونید بفرمایید ؟؟؟
مشخصات سی پی یو ؟؟؟
وضعیت اینترنت ؟؟
اکانت تست فقط برای 3 ساعت جهت اجرای بازی و قرار گرفتن در سرور لیست ، میتونید بدید ؟؟؟
قیمت ها خوبه .
قبلا هم گفتم . ما مشکلی با قیمت نداریم . ( فقط بیشتر از 105 تومن نشه که نمیتونیم بدیم :"> ) .
موارد مورد نیاز ما :

رم : 2 گیگ
سی پی یو : خوب باشه ( اگر شد Core i7 )
اینترنت عالی ( یه دیتا سنتر خوب مثل افرانت )
هارد 60 گیگ ( بیشتر به دردمون نمیخوره . فقط 1 پارتیشن نیاز داریم . بیشتر از این هم بدید عیبی نداره )
ویندوز سرور 2008
پهنای باند حداقل 150 گیگ ( بیشتر بدید عالی میشه )

اگر میتونید 1 اکانت جهت تست فقط برای 3 ساعت بدید . پوله کمی نیست . تازه ما تا آخر سال هم تمدید میکنیم .

با تشکر

alborzhost
June 4th, 2011, 11:56
سی پی یو سری xeon هست
دیتاسنتر: افرانت
سرعت اینترنت برای گیم سرور خوب هست

crackestan
June 4th, 2011, 12:47
سی پی یو سری xeon هست
دیتاسنتر: افرانت
سرعت اینترنت برای گیم سرور خوب هست
دوست گرامی
با توجه به مشخصاتی که فرمودید و قیمت ، ما مشکلی جهت تهیه این سرور نداریم .
به پورت های 28960 تا 28966 نیازمندیم . لطفا این موارد رو نیز چک کنید .
اگر امکان داره ، یا بهمون اکانت تست جهت راه اندازی بازی و تست نهایی فقط برای 3 ساعت بدید یا بهمون سرور رو بدید دسترسی به سرور رو بعد از 3 ساعت ( در صورت عدم واریز وجه ) ببندید .
شماره حساب رو هم برام پخ کنید .
با تشکر

alborzhost
June 4th, 2011, 12:51
دوست گرامی
با توجه به مشخصاتی که فرمودید و قیمت ، ما مشکلی جهت تهیه این سرور نداریم .
به پورت های 28960 تا 28966 نیازمندیم . لطفا این موارد رو نیز چک کنید .
اگر امکان داره ، یا بهمون اکانت تست جهت راه اندازی بازی و تست نهایی فقط برای 3 ساعت بدید یا بهمون سرور رو بدید دسترسی به سرور رو بعد از 3 ساعت ( در صورت عدم واریز وجه ) ببندید .
شماره حساب رو هم برام پخ کنید .
با تشکر
امکان ارائه تست وجود ندارد

crackestan
June 4th, 2011, 13:11
امکان ارائه تست وجود ندارد
شما با توجه به شرایط و پورت های مورد نیاز ما ، و با توجه به سخت افزاری که خودتون ارائه میکنید ، سرور رو به شرط اجرای کامل بازی به ما میدید ؟؟؟
اگر ما بتونیم بازی رو اجرا کنیم و توی سرور لیست قرارش بدیم ، هیچ مشکلی نداریم .
شما بفرمایید به شرط میتونید بدید ؟؟
راستی ، پشتیبانی تلفنی هم نیاز دارم ( فقط جهت ارتباط در شرایط فوق اورژانسی ) .
سرور رو کی تحویل میدید ؟؟

alborzhost
June 4th, 2011, 14:13
شما با توجه به شرایط و پورت های مورد نیاز ما ، و با توجه به سخت افزاری که خودتون ارائه میکنید ، سرور رو به شرط اجرای کامل بازی به ما میدید ؟؟؟
اگر ما بتونیم بازی رو اجرا کنیم و توی سرور لیست قرارش بدیم ، هیچ مشکلی نداریم .
شما بفرمایید به شرط میتونید بدید ؟؟
راستی ، پشتیبانی تلفنی هم نیاز دارم ( فقط جهت ارتباط در شرایط فوق اورژانسی ) .
سرور رو کی تحویل میدید ؟؟
ببینید ما به شما یک وی پی اس به شما میدیم از ایران با ویندوز سرور 2008 یا 2003.شما خودتون سرور گیم رو کانفیگ و اجرا می کنید.
پشتیبانی فقط از طزیق تیکت امکان پذیر هست
اگه هزینه رو پرداخت کنید روز دوشنبه یا سه شنبه تحویل میدیم

crackestan
June 4th, 2011, 14:37
ببینید ما به شما یک وی پی اس به شما میدیم از ایران با ویندوز سرور 2008 یا 2003.شما خودتون سرور گیم رو کانفیگ و اجرا می کنید.
پشتیبانی فقط از طزیق تیکت امکان پذیر هست
اگه هزینه رو پرداخت کنید روز دوشنبه یا سه شنبه تحویل میدیم
با پورت ها مشکلی ندارید ؟ ( 28960 تا 28966 رو باید باز کنید برای سرور )
دوشنبه صبح سرور رو نیاز دارم . ( میتونید دوشنبه صبح تحویل بدید ؟؟ )
سرعت دانلود و آپلودش چند کیلوبایت یا مگابایت در ثانیه است ؟ ( سرعت دانلود به 6 مگابایت در ثانیه میرسه ؟؟ )
ویندوز سرور 2008 لازم دارم .
منابع سخت افزاری که به صورت اختصاصی به ما تعلق میگیره رو میشه بفرمایید ؟؟

amirlord
June 4th, 2011, 20:09
من یه سوال برام پیش اومده ! طبق صفحه ی AFR@NET (http://www.afranet.com/DataCenter/Index.aspx) کل پهنای باند این دیتاسنتر نوشته 8 تا 1.2 Gbps یا کلش 1Gbps هست . با توجه به این شما میگید 8 مگ سرعت دانلود گرفتید که میشه پورت 64 مگابیت . خوب حالا بیایم کمی منطقی حرف بزنیم و این که مگه ممکنه این مقدار پورت به نسبت کل پهنای باند دیتاسنتر به یک سرور مجازی اختصاصی داده بشه؟!؟! - شما مطمئن هستید تست سرور ایران بهتون دادن؟ :d - همونجوری که شاید بعضی از دوستان اطلاع داشته باشن سایت vStarVPS - Reliable Linux and Windows RDP Hosting (http://vstarvps.com/) سرور مجازی آلمان رو از دیتاسنتر نت دایرکت ارائه میده . بگید خوب . ولی وقتی آی پی سرور مجازی رو چک میکنی نوشته india ( هند) - پس این هم ممکنه که آی پی رو ایران بکنن! :d - لطفا مواظب باشید چون توی ایران این مقدار پهنای باند رو به سازمان های دولتی نمیدن چه برسه به سرور مجازی! ;)

alborzhost
June 4th, 2011, 20:14
من یه سوال برام پیش اومده ! طبق صفحه ی AFR@NET (http://www.afranet.com/DataCenter/Index.aspx) کل پهنای باند این دیتاسنتر نوشته 8 تا 1.2 Gbps یا کلش 1Gbps هست . با توجه به این شما میگید 8 مگ سرعت دانلود گرفتید که میشه پورت 64 مگابیت . خوب حالا بیایم کمی منطقی حرف بزنیم و این که مگه ممکنه این مقدار پورت به نسبت کل پهنای باند دیتاسنتر به یک سرور مجازی اختصاصی داده بشه؟!؟! - شما مطمئن هستید تست سرور ایران بهتون دادن؟ :d - همونجوری که شاید بعضی از دوستان اطلاع داشته باشن سایت vStarVPS - Reliable Linux and Windows RDP Hosting (http://vstarvps.com/) سرور مجازی آلمان رو از دیتاسنتر نت دایرکت ارائه میده . بگید خوب . ولی وقتی آی پی سرور مجازی رو چک میکنی نوشته india ( هند) - پس این هم ممکنه که آی پی رو ایران بکنن! :d - لطفا مواظب باشید چون توی ایران این مقدار پهنای باند رو به سازمان های دولتی نمیدن چه برسه به سرور مجازی! ;)
با سلام

دوست عزیز شما میتونید از سرورهای خود ایرن تا 20 مگ سرعت بگیرین.این دوست ما هم برای گیم سرور میخوان پس 90% بازی کن ها از ایران هست.

amirlord
June 4th, 2011, 20:17
با سلام

دوست عزیز شما میتونید از سرورهای خود ایرن تا 20 مگ سرعت بگیرین.این دوست ما هم برای گیم سرور میخوان پس 90% بازی کن ها از ایران هست.
این مورد در زمانی صدق میکنه که شبکه های مخابراتی یکی باشن که در ایران ....! همونجور که میدونید در ایران چند سرویس ارائه دهنده اینترنت به کشور وارد میشن . یکی از کویت . یکی از ترکیه و .... ! شما از یکی که تو بوشهر هست آی پی بگیر و یکی که تو تبریز هست پینگ رو نگاه کن متوجه حرف های من میشی! البته اینترنت ملی بیاد (چشمم آب نمی خوره ) این امر صادق میشه! ;)

alborzhost
June 4th, 2011, 20:25
این مورد در زمانی صدق میکنه که شبکه های مخابراتی یکی باشن که در ایران ....! همونجور که میدونید در ایران چند سرویس ارائه دهنده اینترنت به کشور وارد میشن . یکی از کویت . یکی از ترکیه و .... ! شما از یکی که تو بوشهر هست آی پی بگیر و یکی که تو تبریز هست پینگ رو نگاه کن متوجه حرف های من میشی! البته اینترنت ملی بیاد (چشمم آب نمی خوره ) این امر صادق میشه! ;)
دوست غزیر تو گیم پینگ تایم خیلی مهمه الا من اهل تبریز هستم پینگم به خود تبریز 10 میلی ثانیه هست و به تهران 20 الی 30 میلی ثانیه هست و به دور ترین نقطه ایران ( بوشهر ) بیشتر از 50 میلی ثانیه نیست.
فکر نکنم پهنای باند ایران اینقدرم بد باشه تا نتونه به داخل ایرا سرویس بده.

crackestan
June 5th, 2011, 21:34
با پورت ها مشکلی ندارید ؟ ( 28960 تا 28966 رو باید باز کنید برای سرور )
دوشنبه صبح سرور رو نیاز دارم . ( میتونید دوشنبه صبح تحویل بدید ؟؟ )
سرعت دانلود و آپلودش چند کیلوبایت یا مگابایت در ثانیه است ؟ ( سرعت دانلود به 6 مگابایت در ثانیه میرسه ؟؟ )
ویندوز سرور 2008 لازم دارم .
منابع سخت افزاری که به صورت اختصاصی به ما تعلق میگیره رو میشه بفرمایید ؟؟

دوست عزیز alborzhost
شما به نقل قولی که گرفتم توجه بفرمایید . پاسخ ؟؟؟
من سرور رو برای دوشنبه ( فردا ) صبح لازم دارم .
شرایط رو که نقل قول کردم توجه کنید و پاسخ بدید .
راستی چند تعداد از هسته های سرور به صورت اختصاصی به ما تعلق میگیره ؟

دوست گرامی جناب amirlord
یه خورده سرور از ایران بخرید ، حساب کار دستتون میاد . اینترنت ایران اونقدر ها هم که فکر میکنید بد . نیست .

alborzhost
June 5th, 2011, 22:00
دوست عزیز alborzhost
شما به نقل قولی که گرفتم توجه بفرمایید . پاسخ ؟؟؟
من سرور رو برای دوشنبه ( فردا ) صبح لازم دارم .
شرایط رو که نقل قول کردم توجه کنید و پاسخ بدید .
راستی چند تعداد از هسته های سرور به صورت اختصاصی به ما تعلق میگیره ؟

دوست گرامی جناب amirlord
یه خورده سرور از ایران بخرید ، حساب کار دستتون میاد . اینترنت ایران اونقدر ها هم که فکر میکنید بد . نیست .
دوست عزیز حداقل 2 روز طول میکشه بعد از سفارش