PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم قسمت ایمیل whmcs

Firebirds
August 1st, 2009, 07:16
سلام

دوستان من یه مشکل اساسی به این WHMCS 3.8.1 دارم

ماجرا از این قراره که من اول تنظیمات ایمیل whmcs را روی SMTP هاست خودمون گزاشته بودم که با اون شرایط همه چی خوب کار میکرد ولی یه مشکل اساسی داشت اونم اون موقعه ای که میخواست یکی یه یوزر توی پرتال بساز در هین ایمیل زدن برای طرف کلی صفحه طول میکشید تا لود بشه ( درست موقعه ای خود اسکریپت باید چنتا ایمیل به مشتری در شرایط مختلف میزد )

تصمیم گرفتم که تنظیمات را از روی SMTP ور دارم بزارم روی Gmail که ایمیل ها رو از Gmail بزنه
ولی هر کاری میکنم نمیشه

ممنون میشم یکی از دوستان دقیقا بگه من باید چی کار کنم و تنظیماتم را چه جوری ست کنم ؟

با تشکر

Firebirds
August 1st, 2009, 11:39
کسی نبود ما رو کمک کنه ؟

AfraServer
August 1st, 2009, 13:56
تو تایپک های قبلی بگرد شاید باشه!

jgvr
August 1st, 2009, 16:48
شما تنظیمات pop3 و smtp خود جیمیل رو فعال کردید؟

Firebirds
August 1st, 2009, 20:43
تو تایپک های قبلی بگرد شاید باشه!

گشتم نبود

برام خیلی جالبه این جا این همه مدیر سرور هستش و اکثرا هم از whmcs استفاده میکنن ولی هیچ کسی نمی یاد بگه چه جوری قسمت ایمیل اش را راه انداخته

Firebirds
August 1st, 2009, 20:49
شما تنظیمات pop3 و smtp خود جیمیل رو فعال کردید؟

SNMP را نفهمیدم از کجا باید فعال کنم ولی pop3 و IMAP فعاله

1. Status: POP is enabled for all mail that has arrived since May 11
Status: IMAP is enabled

با این حساب بازم مشکل وجود دارد

با تشکر

mehrserver
August 1st, 2009, 21:05
smtp گوگل فقط با ssl کار میکنه ها!

Nikihost
August 2nd, 2009, 06:40
سلام

دوستان من یه مشکل اساسی به این WHMCS 3.8.1 دارم

ماجرا از این قراره که من اول تنظیمات ایمیل whmcs را روی SMTP هاست خودمون گزاشته بودم که با اون شرایط همه چی خوب کار میکرد ولی یه مشکل اساسی داشت اونم اون موقعه ای که میخواست یکی یه یوزر توی پرتال بساز در هین ایمیل زدن برای طرف کلی صفحه طول میکشید تا لود بشه ( درست موقعه ای خود اسکریپت باید چنتا ایمیل به مشتری در شرایط مختلف میزد )

تصمیم گرفتم که تنظیمات را از روی SMTP ور دارم بزارم روی Gmail که ایمیل ها رو از Gmail بزنه
ولی هر کاری میکنم نمیشه

ممنون میشم یکی از دوستان دقیقا بگه من باید چی کار کنم و تنظیماتم را چه جوری ست کنم ؟

با تشکر
سلام
چطوری نمیشه !
من خودم ایمیل بخش فروشم ام اس ان بود و الان جیمیل است بدون هیچ مشکلی و افت سرعتی کار میکند.
به نظر من شما کاربار smtp نداشته باش.فقط ایمیل های دیپارتمان و ادمین و مدیر اصلی را روی جیمل ست کنید.

Firebirds
August 2nd, 2009, 07:40
سلام
چطوری نمیشه !
من خودم ایمیل بخش فروشم ام اس ان بود و الان جیمیل است بدون هیچ مشکلی و افت سرعتی کار میکند.
به نظر من شما کاربار smtp نداشته باش.فقط ایمیل های دیپارتمان و ادمین و مدیر اصلی را روی جیمل ست کنید.

با سلام

من همه این کار هایی را که گفته بودید کردم و حتی Mail Type را هم گزاشتم روی Phpmail() با این حال بازم کار نمی کند