PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متخصصین لطفا راهنمایی بفرمایند : انتقال انجمن از mybb به vb

arix
June 2nd, 2011, 12:53
سلام دوستان.یکی از دوستانم می خواهد انجمنش را از mybb به vb تبدیل کند.یک سری سوال از من پرسیدند.خواستم ببینم که نظر شما چیست :

1 - تبدیل mybb به vb تا چه اندازه می تواند کامل باشد؟ یعنی ما می توانیم همه محتویات تالار را بدون خدشه به بانک اطلاعات vb ببریم و بهره برداری کنیم. از جمله مواردی که به پلاگین ها مربوط می شود که مهمترین آن پلاگین تشکر است؟

2 - آیا شرکت معتبر ، شناسنامه دار، با سابقه و با تجربه در امور vb هست که بتوانیم کار را با اعتماد کامل به آنها واگذار کنیم تا این مهم را انجام دهد؟

3 - در صورت مثبت بودن پاسخ سئوال 2 ، آیا پشتیبانی فنی مشکلات vb را قبول می کنند که رفع کنند(در قبال هزینه).

4 - هزینه همه موارد اعم از vb ، لایسنس، تبدیل mybb به طور کامل به vb، طراحی قالب، پشتیبانی فنی کامل vb و رفع اشکالات احتمالی به طور تقریبی برای یکسال چقدر است؟

5 - با توجه به دانش حداقلی بنده در مورد مدیریت سایت و فروم و مسائل فنی آیا مشکلات احتمالی vb نسبت به فروم هایی کد باز مثل mybb کمتر هست یا نه؟ (این سئوال از مهمترین سئوالاتم هست.)

اضافه می کنم که انجمن فوق یک انجمن بسیار بزرگ و حجیم بوده و می شود گفت یکی از بزرگترین انجمن های ایرانی مای بی بی است.از همه نوع امکاناتی هم استفاده کرده مثل تشکر ، برترین ارسال کننده ، امتیاز کاربران ، سردر و ... .

همچنین حساسیت کار بسیار بالاست و حفظ اطلاعات انجمن خیلی مهم است به طوری که کمترین خدشه ای به اطلاعات وارد نشود.آدرس وبسایت www.hamdardi.net (http://www.hamdardi.net/) است و به رایگان به خانواده هایی که به مشکل خورده اند کمک رسانی می کند.پس تصور کنید که اگر اطلاعات از دست برود در زندگی چندین خانواده و مراجعه کننده خلل وارد می شود.

با حساب همه این ها آیا اصلا این انتقال را تایید می کنید؟

با تشکر از وقتی که می گذارید.ممنونم

:53:

sibs
June 2nd, 2011, 13:01
پیشنهاد میکنم به جای منتظر پاسخ بودن با آقای بهرام که شدیدا این کاره هستند مشاوره کنید خیلی خیلی بهتر و مفیدتره . فکر کنم نام کاربریشون mr.bahram باشه ....(مطمئن نیستم)

021teh
June 2nd, 2011, 13:08
برین یه سر وی بی ایران بدین انجام بدن

ایران اشیانه هم اسکریپت تبدیل این مورد رو گزاشته بود

بله هستند کسانی که در قبال هزینه مشکلات رو رفع کنند
پلاگین ها باید خریداری بشن

که در ویبلتون به انها هک گفته میشود

arix
June 2nd, 2011, 13:16
برین یه سر وی بی ایران بدین انجام بدن

مرسی از پاسختون.انجام دادن رو می دانم که می دهند.مرج را هم خود وبسایت اصلی گذاشته.منتها می خواهم ببینم که کیفیت این انتقال چقدر است؟آیا می تواند 100 در 100 این دیتابیس حجیم رو منتقل کند؟

پیشنهاد میکنم به جای منتظر پاسخ بودن با آقای بهرام که شدیدا این کاره هستند مشاوره کنید خیلی خیلی بهتر و مفیدتره . فکر کنم نام کاربریشون mr.bahram باشه ....(مطمئن نیستم)

ممنونم از پیشنهادتون.با پیغام خصوصی با ایشان تماس گرفتم و منتظر پاسخم

021teh
June 2nd, 2011, 13:32
مرسی از پاسختون.انجام دادن رو می دانم که می دهند.مرج را هم خود وبسایت اصلی گذاشته.منتها می خواهم ببینم که کیفیت این انتقال چقدر است؟آیا می تواند 100 در 100 این دیتابیس حجیم رو منتقل کند؟

ممنونم از پیشنهادتون.با پیغام خصوصی با ایشان تماس گرفتم و منتظر پاسخم

بله من منتقل کردم کامل منتقل میکنه

خودتون هم میتونید انجام بدین کار سختی نیست

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

ای دی من رو اد کنید

من رایگان براتون یک بار تست کنم

جواب داد رو سرور خودتون هم پیاده میکنم

arix
June 2nd, 2011, 13:41
ای دی من رو اد کنید

من رایگان براتون یک بار تست کنم

جواب داد رو سرور خودتون هم پیاده میکنم

این لطف بالای شما را می رساند.من دسترسی های لازم را ندارم.با اجازه تان آی دی شما را در اختیار مدیر وبسایت قرار می دهم.به محض اینکه ایشان بیایند با شما تماس می گیرند

ممنونم

:53:

ASRESAT
March 15th, 2012, 02:50
با استفاده از impex کردن می تونید به راحتی دیتابیس های مای بی بی رو به ویبولتین تبدیل کنید
اگر مشکلی تو تبدیلتون مشکل نداشته باشه مشکلی پیش نمیاد

پیشنهاد می کنم قبل از انجام عملیات تبدیل هم بکاپ تهیه کنید

mhy
March 15th, 2012, 03:23
دوست عزیز به تیم مدیریت وی بی ایران مثلا hossein یا vbiran یا alibother توی اونجا پ خ کنید به رایگان انجام میدن
کار یکی دو بارشون هم نیست که، کلی از این کارها انجام دادن و اکثرا هم بدون مشکل بوده
موفق باشید