PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد کیفیت وی پی اس و درخواست وی پی اس ویندوز ارزان

allbert
June 1st, 2011, 13:03
سلام من میخوام از یه شرکت وی پی اس بخرم برای دیتاسنتر یه سایت موسیقی .یعنی فایل ها مو توش اپلود کنم که کاربر ها دانلودش کنن

سایت مورد نظر این قیمت هارو داده که خیلی مناسبه میخواستم بدونم که خوبه که ازش سرور تهیه کنم؟؟

مشخصات سرويس Basic VPS
فضا 50 گیگابایت
پهنای باند 1 ترابایت
رم اختصاصی 512 مگابایت
رم اشتراکی 2 گیگابایت
سی پی یو اشتراکی
آی پی 3 عدد
مجازی ساز OpenVZ
کنترل پنل مدیریت VPS
قیمت سالانه 68500 تومان
قیمت شش ماهه 42000 تومان
قیمت ماهانه 9000 تومان

----------------------------------------
سوال دوم هم این هست که برای اینکه وی پی اس رو برای اینکه لینک مستقیم دانلود داشته باشه و راحت بشه توش اپلود کرد باید چه برنامه هایی نصب کنم؟
یه طور باشه که دیگه نیازی به دایرکت ادمین و کلا پنل نباشه

راستی وی پی اس ویندوزی هرکی افر با قیمت مناسب داره رم 256
بزاره اینجا ببینید
من فقط میخوام فایل سرور باشه واسه دانلود
ویندوز معمولی باشه خوبه

HugeServer
June 1st, 2011, 13:05
OpenVz?
کیفیت؟

allbert
June 1st, 2011, 13:14
یعنی از چه نظر کیفیتشون کمه؟

savalanhost
June 1st, 2011, 13:15
والله معلوم نیست چه سروری داره میذاره که قیمت این وی پی اس برابر با یه هاست 2 گیگ با کیفیت هستش

این یه جاش میلنگه

mamali5
June 1st, 2011, 13:43
به نظر من 2 حالت داره!
یا ازتون پول میگیره و وی پی اس نمیده!
یا وی پی اس میده ولی روزی 10 الی 5 دقیقه واستون روشن نگه میداره
چون اگه غیر از این 2 حالت باشه
هرچی بگیم سرور ارزون خریده باشه بازم سر چند هفته یا روز ور شکسته میشه
رم 1 گیگ تا 2 گیگ هارد هم 50 گیگ آی پی هم 3 تا :65:
اگه اشتباه نکنم حواسشون نبوده فقط قیمت 3 تا آی پی رو زدن که شده ماهانه 9000 تومن :)

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

اه ببخشید اشتباه دیدم فکر کردم رم اختصاصی 1 گیگ
اما بازم با این حال جای شک وجود داره رم 512 هارد 50 و 3تا آی پی..

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

حواسم نبود بخش آموزشی آفر دادم!

Warez-Host.IR
June 1st, 2011, 13:53
سلام
چون در بخش آموزشی هست نمیشه آفر داد از لینک زیر استفاده کنید :
http://www.webhostingtalk.ir/f15/25352/

بهتر بود آدرس سایتی که چنین پنلی را ارائه میکنه را هم اعلام می کردید تا دقیقتر نظر داد و سابقه کاری و ... را دقیقتر اعلام کرد

موفق باشید

savalanhost
June 1st, 2011, 13:55
openvz تا اونجا می دونم رم اختصاصی نمیده
بعدش هم این قیمت اصلا منطقی نیست به قول دوستمون یا بهت نمیده یا اگه داد هم حسابی درب و داغونه

این مطلب رو بخونید تجربه خوبیه البته همه پست هاش رو http://www.webhostingtalk.ir/f129/15215/

goldcom
June 1st, 2011, 14:08
آفر
http://www.webhostingtalk.ir/f15/25766/

در مورد اون شرکت هم نظری ندارم
تا کسی نخره نمیتونه نظر بده!
ممکنه کیفیتش خوب باشه!

sina sina
June 1st, 2011, 14:11
احتمالا این سرویسی که معرفی کردید برای سرور ورناهاست نیست؟
اگه اینطوره که بهت پیشنهاد می کنم اینکارو نکنی با این وی پی ان چون این وی پی اس ها بیشتر به درد آموزش و .... میخورن و انجام چنین کارای سنگینی روی این وی پی اس با این سرعت پورت و این قیمت اصلا پیشنهاد نمیشه.اصلا پیشنهاد نمیشه
شما باید یه وی پی اس یا سرور با رم حداقل 1گیگ بگیری برای سایت دانلود.در کل هم پیشنهاد میشه وی پی اس لینوکس بگیری.اگه پنل هم داشت که چه بهتر.روشم اسکریپت برای آپلود میریزی و ......

allbert
June 1st, 2011, 14:33
این ادرس سایتشه
ورنا هاست | هاست لینوکس | هاستینگ | میزبانی وب | ثبت دامنه | دومین | سروراختصاصی | سرور مجازی (http://www.vornahost.com/pages/VPS-Normal)

hamnafas
June 1st, 2011, 15:12
به خاطر چند هزار تومان ناقابل کیفیت رو زیر سوال نبر (هیچ ارزونی بی علت نیست)
همونطور که دوستان گفتن مجازی ساز open vz منابع اختصاصی نمیده

میتونید پلن های مارو در این تاپیک ببینید
http://www.webhostingtalk.ir/f15/24766/#post237233

sina sina
June 1st, 2011, 16:40
درسته همین هست.
این وی پی اس ها بیشتر برای استفاده شخصی خوبه تا برای سرور دانلود.اگه یکم بگردی خود مدریش هم گفته که این وی پی اس ها بیشتر برای آموزش و ... خوبن نه برای استفاده تجاری.در ضمن اگه از این نوع وی پی اس هاشون استفاده تجاری بکنی وی پی اس رو می بندند این رو طبق گفته ی خودشون دارم میگم.
شما بگرد دنبال یه وی پی اس یا سرور اختصاصی با رم حداقل 1 و پورت 1گیگ.ترجیحا لیوکس.کمک هم خواستی تا جایی که بتونم بهت کمک می کنم.
اگه یه تاپیک در قسمت درخواست سرور مجازی یا یه تاپیک در قسمت درخواست سرور اختصاصی بزنی و مشخصات سروری رو که می خوای بدی بهت پیشنهاد های خوبی تو انجمن برای خریدش میشه.

IranianServer
June 1st, 2011, 16:42
البته طبق تجربه ی شخصی از vps های open vz من برای همه کار استفاده کردم و واقعاً هم راضی بودم.
در ضمن دلیل نمیشه چون ارزان میده بخواد فرار کنه .
من خودم vps دیدم با رم 1 گیگ 3 دلار !! حتی 1 سال هم ازش استفاده کردم (البته خارجی بود)

mohsen1
June 1st, 2011, 17:24
ممنون از دوستان بابت اظهار نظرشون!
همونطور که سینا اشاره کرد برای دانلود سنتر مناسب نیست چون به همه کسایی که قصد این کار رو دارند توصیه کردیم که حداقل پورت وی پی اس باید 1 گیگابیت باشه.
تا اونجا که یادمه اگه استارتر همون کسی باشه که تو چت باهاش صحبت کردم ایشون برای آرشیو فایل خواستند البته اگه واسه دانلود سنتر هست اصلا توصیه نمی کنیم.
درباره استفاده تجاری ، اگه برای اکانتینگ و وی پــی ان باشه اجازه نمی دیم والا کسایی هستند که از این وی پی اس ها برای هاستینگ و ... هم استفاده می کنن.
درباره فرار و کیفیت و ... این سرویس هم نظر نمی دم. :d
تا حالا بیش از 30 تا از این وی پی اس ها فروخته شده و در ابتدا و یا پس از خرید ، توصیه های لازم و اتمام حجت ها با کاربرا شده.
در هر حال امیدوارم که به جای تخریب یه کم واقع بین باشید.

Sindad
June 1st, 2011, 19:15
در مورد سوال دوم، نیاز است اپاچی سرور و ftp نصب کنی که به نظرم برای اینکه کارت راحت تر شود کنترل پنل kloxo را نصب نمایید که رایگان می باشد.
موفق باشید

sina sina
June 1st, 2011, 21:51
البته طبق تجربه ی شخصی از vps های open vz من برای همه کار استفاده کردم و واقعاً هم راضی بودم.
در ضمن دلیل نمیشه چون ارزان میده بخواد فرار کنه .
من خودم vps دیدم با رم 1 گیگ 3 دلار !! حتی 1 سال هم ازش استفاده کردم (البته خارجی بود)
منم نگفتم که این سرویس بد هست یا میخوان فرار کنن.حتی خودم از آقا محسن سرویس دارم و راضی هم هستم.
اما دارم می گم این نوع سرویس ها مناسب اینکاری که میخواین نیست.

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

ممنون از دوستان بابت اظهار نظرشون!
همونطور که سینا اشاره کرد برای دانلود سنتر مناسب نیست چون به همه کسایی که قصد این کار رو دارند توصیه کردیم که حداقل پورت وی پی اس باید 1 گیگابیت باشه.
تا اونجا که یادمه اگه استارتر همون کسی باشه که تو چت باهاش صحبت کردم ایشون برای آرشیو فایل خواستند البته اگه واسه دانلود سنتر هست اصلا توصیه نمی کنیم.
درباره استفاده تجاری ، اگه برای اکانتینگ و وی پــی ان باشه اجازه نمی دیم والا کسایی هستند که از این وی پی اس ها برای هاستینگ و ... هم استفاده می کنن.
درباره فرار و کیفیت و ... این سرویس هم نظر نمی دم. :d
تا حالا بیش از 30 تا از این وی پی اس ها فروخته شده و در ابتدا و یا پس از خرید ، توصیه های لازم و اتمام حجت ها با کاربرا شده.
در هر حال امیدوارم که به جای تخریب یه کم واقع بین باشید.
سرویس هاتون واقعا خوبن اما نه برای استفاده هاست دانلود و .... .بریا استفاده شخصی عالین.اما نه برای هاستینگ و هاست دانلود و دانلود موزیک و ......
البته یه ترفندی هست که وقتی انجام میدم سرعت دانلود به شدت وحشتناکی میره بالا!:d:d

easyvps.ir
June 1st, 2011, 22:06
از قدیم گفتن هر ارزونی بی دلیل نیست