PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتظارات شما از يك نرم افزار مديريت هاستينگ

mohsened
May 31st, 2011, 15:37
سلام

دوستاني كه هاستينگ دارن ،

از سيستم هايي كه براي مديريت و پشتيباني هاستينگتون استفاده مي كنيد چه انتظاراتي داريد ؟
مثلا چه امكاناتي هست كه شما واقعا بهش نياز داريد اما توي سيستم هاي ايراني فعلي وجود ندارن ؟
يا چه امكاناتي هست كه واقعا بلااستفاده هستند و نبودنشون بهتره ؟

جديدا خيلي از كاربراي سيستم هاي مديريت هاستينگ ايراني دارن به سيستم هاي خارجي كوچ مي كنن .
اونايي كه دارن كوچ مي كنن چه مشكلي رو ديدن كه حالا مي خوان از يه سيستم خارجي استفاده بكنن ؟

اگر مشكلاتي كه ديدين خيلي جزئي بود هم ذكر كنيد .

با تشكر

TukaNet
May 31st, 2011, 15:42
امکانات که اگه تایپ بشه میشه 10 پیج !

اما دلیل کوچ !

نبود امنیت ، نبود خدمات پس از فروش ، عدم توانایی برنامه نویس های ایرانی ....

در ضمن خود شما وقتی میتونی با 15 تومان whmcs رو بخری ، میای 200-300 تومان بدی برای یک سیستم ایرانی ؟

که هزار جور مشکلات و ... هم داره ؟!

پ.ن. : در ضمن دو تا پست زدی و در جای نا مناسب ...

salar74_a
May 31st, 2011, 18:37
در ضمن خود شما وقتی میتونی با 15 تومان whmcs رو بخری ، میای 200-300 تومان بدی برای یک سیستم ایرانی ؟

تایید میشه

تازه ما که از نال استفاده می کنیم و پولی هم نمیدیم:لول:

mamali5
May 31st, 2011, 19:28
ما که آدونیس داریم در واقع فقط داریم از قالبش استفاده میکنیم
بقیه رو نمیدونم ولی بنده هیچ استفاده ای از آدونیس نمیتونم بکنم و همین رو هم به جناب داوری گفتم
هاست که خودم میسازم میدم به مشتری
وی پی ای که فقط برای ماه اول میگه موقع پرداخت!
و صد ها صد ها صد ها ضعف امکاناتی دیگر که اگه بخوام بگم باید 24 ساعت بشینم تایپ کنم!

الان داریم whmcs راه اندازی میکنیم...

agarb98
May 31st, 2011, 19:56
نظر شما درباره اینکه بنده طراحی کنم یک سیستم انگلیسی یعد با فارسی ساز ها و مثل whmcs باشه و لایسنس رو به تمام دنیا بفروشم چطوره قیمت هم پایین در حد whmcs

mohsened
May 31st, 2011, 20:12
نظر شما درباره اینکه بنده طراحی کنم یک سیستم انگلیسی یعد با فارسی ساز ها و مثل whmcs باشه و لایسنس رو به تمام دنیا بفروشم چطوره قیمت هم پایین در حد whmcs

دوست عزيز اين چه ربطي داشت به موضوع اين تاپيك ؟ خواهش مي كنم بحث رو منحرف نكنيد تا دوستان درست به بحثشون ادامه بدن .

ما که آدونیس داریم در واقع فقط داریم از قالبش استفاده میکنیم
بقیه رو نمیدونم ولی بنده هیچ استفاده ای از آدونیس نمیتونم بکنم و همین رو هم به جناب داوری گفتم
هاست که خودم میسازم میدم به مشتری
وی پی ای که فقط برای ماه اول میگه موقع پرداخت!
و صد ها صد ها صد ها ضعف امکاناتی دیگر که اگه بخوام بگم باید 24 ساعت بشینم تایپ کنم!

الان داریم whmcs راه اندازی میکنیم...
خوب چرا استفاده نمي كنيد ؟ مگر امكان تحويل آني مثل whmcs تو سيستم آدونيس نيست ؟ شايد هم استفاده از امكاناتش به راحتي استفاده از Whmcs نيست ؟

تایید میشه

تازه ما که از نال استفاده می کنیم و پولی هم نمیدیم:لول:
شما كارتون اصلا درست نيست . اگر دوست نداريد براي سيستمي كه استفاده مي كنيد پول بديد بايد از سيستم هاي رايگان استفاده بكنيد . به نظر من استفاده از سيستم هاي نال شده = د * ز * د * ي هست. پس اينكار رو نكنيد .

امکانات که اگه تایپ بشه میشه 10 پیج !

اما دلیل کوچ !

نبود امنیت ، نبود خدمات پس از فروش ، عدم توانایی برنامه نویس های ایرانی ....

که هزار جور مشکلات و ... هم داره ؟!

پ.ن. : در ضمن دو تا پست زدی و در جای نا مناسب ...

شما اين برنامه هاي ايراني رو براي هميشه خريداري مي كنيد يعني محدوديت نداره و مثل لايف تايم مي مونه براي همين قيمتش بالا هست . اما اين در حالي هست كه شما براي لايسنس whmcs داري به صورت ماهانه 15 تومان مي دي .
يعني شما ترجيح مي دين كه به صورت ماهانه پرداخت داشته تا اينكه به صورت يكجا ؟
خدمات پس از فروش رو شما تا كي از فروشنده توقع داريد كه بهتون ارائه بده ؟ شما هزينه رو به صورت يكجا پرداخت كرديد پس تا يك زمان مشخصي مي تونن به شما خدمات بدن .
اگر سيستم هاي ايراني هم مثل سيستم هاي خارجي بروز بشن و نسخه هاي جديدشون به صورت رايگان در اختيار مشتري قرار بگيرن و يا نصب بشن مشكل امنيت هم حل ميشه . اما متاسفانه تو ايران برنامه نويس ها بعد از تموم شدن پروژه ديگه آپديتش نمي كنن .

parsibox
May 31st, 2011, 22:10
من نمیخوام وارد بحث بشم ولی فقط همین یک پست را میزنم چون احساس کردم باید این تصاویر را ببینید
هر کسی پول میده سیستمش را هم براش هر چیزی کم داشته باشه اضافه میکنیم ولی کسایی که .... انتظاری نداشته باشند
این تصاویر فقط برخی از امکاناتی هستند که در این بحث بهشون اشاره شده بود که سیستم من نداره
موفق باشید
یا حق

mohsened
June 1st, 2011, 00:29
احساس مي كنم از اينكه دوستان يكم انتقاد كردن ناراحت شديد . اگه يكم انتقاد پذير باشيد خيلي خوب ميشه .

و اينكه اين تاپيك در مورد سيستم خاصي نيست و فقط مي خوايم بدونيم علت اين كوچ هاي چيه و چرا كاربر ها سيستم هاي خارجي رو ترجيح مي دن .
جديدا چندتايي از اعضاي همين انجمن از يكي از همين سيستم هاي نسبتا جديدتر دارن كوچ مي كنن به Whmcs .

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

خواهشا دوستان ديگه هم يه نظر بدن .

easyvps.ir
June 1st, 2011, 00:42
من کلا تصمیم گرفتم اونی که می خوام بنویسمش
هر جوری که خودم می خوام باشه

arazit
June 1st, 2011, 00:53
انتظار ما داشتن حداقل امکاناتی که یک هاستینگ نیاز داره واسه کارش بدون باگ هست که بتوان گسترش داد
فکر می کنم اگر یک سیستم ایرانی در حد 20 درصد whmcs بود هیچوقت کاربران دنبال سیستم های خارجی نمی رفتن
سیستم های ایرانی بدلیل همین فروش یکجای سیستم به مشکل می خورن
چون کسی نیست ساپورت بده چرا؟ چون که دیگه کد نویس براش سنگین می یاد که بعد اینکه پول رو گرفته بشینه باگ برطرف کنه
به نظر من کاش یک سیستم ایرانی بود که هر روز کاملتر می شد و ماهانه هم لایسنس داشت

hamed_mp
June 1st, 2011, 00:59
سلام

دوستاني كه هاستينگ دارن ،

از سيستم هايي كه براي مديريت و پشتيباني هاستينگتون استفاده مي كنيد چه انتظاراتي داريد ؟
مثلا چه امكاناتي هست كه شما واقعا بهش نياز داريد اما توي سيستم هاي ايراني فعلي وجود ندارن ؟
يا چه امكاناتي هست كه واقعا بلااستفاده هستند و نبودنشون بهتره ؟

جديدا خيلي از كاربراي سيستم هاي مديريت هاستينگ ايراني دارن به سيستم هاي خارجي كوچ مي كنن .
اونايي كه دارن كوچ مي كنن چه مشكلي رو ديدن كه حالا مي خوان از يه سيستم خارجي استفاده بكنن ؟

اگر مشكلاتي كه ديدين خيلي جزئي بود هم ذكر كنيد .

با تشكر

با ظهور اولین پست در مورد wmcs اول شک کردم که این پکیج چه ربطی به موضوع تاپیک داشت ولی وقتی دیدم صاحب تاپیک هم ادامه داد بهتر ه سوال کنم
موضوع تاپیک برنامه مدیریت هاستینگ هست یا برنامه مدیریت سرویس هاستینگ فروشی
مدیریت هاستینگ یعنی سی پنل و ... نه whmcs

mohsened
June 1st, 2011, 11:13
با ظهور اولین پست در مورد wmcs اول شک کردم که این پکیج چه ربطی به موضوع تاپیک داشت ولی وقتی دیدم صاحب تاپیک هم ادامه داد بهتر ه سوال کنم
موضوع تاپیک برنامه مدیریت هاستینگ هست یا برنامه مدیریت سرویس هاستینگ فروشی
مدیریت هاستینگ یعنی سی پنل و ... نه whmcs

برنامه مدیریت سرویس هاستینگ فروشی ؟؟؟

دوستان خواهشا ادامه بديد و وارد اين بحث بشيد .

---------- Post added at 11:13 AM ---------- Previous post was at 09:14 AM ----------

....

pasargad
June 1st, 2011, 16:50
با عرض سلام و درود بیکران

لیست زیر امکاناتی است که در فروشگاه سیکما قراربود باشه اما یکسری که نبود , یکسری هم که بود حذف شد.

1- تعریف سرویس و کالا در بخش مدیریت (نام گذاری ، تعیین نرخ ، انتخاب نحوه پرداخت و...)
2- مشاهده لیست خریدهای انجام شده همراه با جزئیات کامل (نام خریدار، تاریخ خرید ، وضعیت و ...)
3- امکان پرداخت آفلاین و آنلاین جهت کاربران ( پرداخت از طریق کارت های طرح شتاب ، سیبا ، سپهر و ...)
4-مشاهده لیست پرداخت ها همراه با جزئیات کامل ( نام کاربر ، تاریخ ، مبلغ پرداخت شده و ...)
5- امکان جستجو دومین ( Whois ویژه سرویس های ثبت دومین)
6- تعریف دومین و یا پک های هاستینگ ( ویژه فروشندگان هاست )
7- امکان ایجاد کد تخفیف
8-عضویت کاربران و ایجاد زیر مجموعه
9- امکان پرداخت پورسانت به کاربران به صورت خودکار !
10- پشتیبان گیری قدرتمند (پشتیبان گیری به صورت کاملاً خودکار و ارسال فایل پشتیبان به ایمیل )
11- بازسازی فایل های پشتیبان
12- بخش پشتیبانی کاربران ( Help Desk )
13- امکان ارسال اخبار
14-ایجاد لینک های متعدد با سطوح دسترسی متفاوت
15- امکان ارسال ایمیل به کلیه کاربران از طریق SMTP
16- امکان طراحی قالب های دلخواه ، تغییر رنگ ، اضافه نمودن تصویر، مطالب و ... ( به عنوان مثال در سایت های زیر از پرتال سیکما استفاده شده است. )

یکسری هم قراره بیاد که مشخص نیست کی که به شرح ذیل است:

1- ثبت دومین به صورت آنلاین ( اتصال به API های onlinenic ، Directi و nic.ir)

2- حسابداری کاملا متفاوت

3- سیستم مدیریت مالی مجزا
4- امنیت بسیار بالا

5- سیستم نمایندگی و بازاریابی پیشرفته !

6- امکان نوشتن ماژول های شخصی

7- امکان فروش سایر محصولات از قبیل کتاب ، سی دی ، کارت شارژ ، اشتراک اینترنت و ... با استفاده از قابلیت های ویژه

و ...

انتهای همه اینا رویه WHMCS رو پیش بگیرید. در ضمن ایرانی خارجیش نکنیم سعی کنیم پیشرفت کنه و سعی کنیم تیم بشه برای نوشتنش که کم نیاره طرف موقع پاسخگویی.

ته ته همه اینا من برام اخلاق از همه اینا مهم تره کسی که بهترین سیستم حتی بالاتر از WHMCS رو داشته باشه ولی اخلاق نداشته باشه شده باشه از یک سیستم پر باگ استفاده کنم از سیستم اون حتی بدون باگ باشه ( که همچین چیزی اصلاً ممکن نیست چون هیچ چیز در دنیا 100% نیست) استفاده نخواهم کرد.
هست دوستی که سیستمی رو نوشته اما اخلاق و روحیه فروش , ساپورت برنامه نویسی و ... نداره و برای هر کس یک قیمت پرت میده.

موفق باشید.

mohsened
June 1st, 2011, 22:18
بسيار عالي . بقيه دوستان نكته خاصي نديدن ؟

savalanhost
June 1st, 2011, 22:44
جناب پاسارگاد سرویسز اقای نظری درست می گن

مثلا ما به هوای تبلیغ سیکما که در سایتش هست رفتیم دنبال خریدش و از اقای نظری هم تهیه کردیم به امید نسخه 3 سیکما که رسمی هستش
متاسفانه پس از مدتی دیدیم اینا با نمانده رسمی خودشون هم هماهنگ نیستن و قصد گسترش رو ندارن و سیکنا عملا هزینه ای بیهوده بود که ما مجبور شدیم به whmcs کوچ کنیم . الان واسه صفحه اصلی سایت از سیکما استفاده می کنیم عملیات خرید و پشتیبانی و تیکت و... توسط whmcs
درسته ماهی 16 تومن برای whmcs می دیم ولی خوب همه امکانات مورد نیاز رو داره و همچنین هزینه آپ دیت نداره ولی برای سیکما واسه دو سه تا امکانات ساده که اپ دیت می یومد باید هزینه نسخه جدید و آپ دیت رو می دادیم که اصلا جالب نبود یعنی کار خاصی انجام نشده بود که آدم می بایست هزینه آپ دیت بده و اطلاع رسانی هم نمی شد این اپ دیت چی هستش

به هر حال سیکما برای شرکت های کوچیک برای معرفی کالا مناسب هستش ولی برای هاستینگ گزینه جالبی نداره

whmcs واقعا ایده ال هستش

pasargad
June 2nd, 2011, 10:48
با عرض سلام و درود بيکران

به نظر من بحث سيکما نيست , بحث سيستمي درست و حسابي است که فعلاً گزينه مناسب فقط whmcs است و سيستم ديگري نيست که بشه روش حساب کرد.

اميدوارم که روزي برسه که سيکما يا هر نرم افزاري که هست براي هاستينگ درست و حسابي کار کنه و رضايت جلب کنه که مجبور به استفاده از whmcs و ... و نسخه هاي خارجي نشيم.

موفق باشيد

shopyfx
June 2nd, 2011, 11:29
سلام به سروراران گرامی
والا چند وقت پیش شرکت سامان اسکریپت SamaCRM را تبلیغ می کردن و چند تا از سایت ها حالا بزرک و کوچیکیشون رو نمی دونم از این سیستم استفاده می کنن اون موقع می گفتن که خیلی خوبه و از این حرفا

تو همین انجمن خودمون فروشندش درباره امکاناتش نوشته ولی انقدر گرون بود بحث فقط سر پایین آوردن قیمت بود و دیگه بحث انالیز و کم کاستی های سیستم نرسید .
حالا دوستانی که استفاده کردن می تونن نظر بدن درباره این سیستم SamaCRM و واقعا در حد whmcs هست یا نه ؟

والا من خودم که داخل سایت های که از این سیستم SamaCRM استفاده می کنن می رم راضی هستم به عنوان یه کاربر چون خیلی ساده و راحته کار کردن با محیط کاربریش ولی درباره محیط مدیریت دوستانی که خریدن لطفا توضیح بدهند ؟
مرسی