PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رابطه رم سرور مجازي با تعداد بازديد سايت

taradownload
May 30th, 2011, 15:04
با سلام خدمت همه ي دوستان

من به تازگي عضو انجمن شدم، انجمن جالبي هست.

من دارم سايت دانلود راه اندازي مي كنم ، البته فعلا بر روي يك هاست رايگان مي باشد.

تصميم دارم نرم افزار ها رو بر روي يك سرور جدا از سرور سايت قرار دهم و اونجا آپلود كنم تا مشكلي براي لود شدن صفحات سايت پيش نياد.

اما براي ايجاد سايت مي خواهم از سرور مجازي استفاده كنم ، من چند جايي سرورهاي مجازي ديدم و قيمت خوبي هم داشتند.

سرويس هاي vps لينوكس

تمام سرويس ها داراي پورت 1000mbps شبكه مي باشند.
سرويس اول

فضاي هارد ديسك ده گيگ - پهناي باند نامحدود - رم 384 مگابايت - آيپي اختصاصي يك عدد - استفاده از سي پي يو سري corei7 و ديگر امكانات
ماهي 15 هزار تومان.

سرويس دوم

فضاي هارد ديسك 20 گيگ - پهناي باند نامحدود - رم 640 مگابايت - آيپي اختصاصي دو عدد و ....

ماهي 25 هزار تومان

سرويس هاي بالاتر هم داره.

به هر حال من نياز زياد به فضاي هارد ديسك ندارم همان طور كه گفتم قصد آپلود نرم افزار تو اين سرور رو ندارم اين سرور رو صرفا جهت ايجاد سايت مي خواهم.

حالا مي خوام بدونم سرور اول با رم 384 مگابايت تا چقدر بازديد روزانه رو ساپورت مي كنه. سرور دوم چطور؟

اميدوارم كه كسي جواب بده.

با تشكر از همه ي شما

Ashkankamangar.ir
May 30th, 2011, 17:03
اگه به عنوان هاست دانلود میخواید باید سرور مجازی ویندوز بگیرید
با نصب iis میتونید راحت ساب دامینتون رو روش ست کنید با استفاده از اینترنتش به راحتی دانلود کنید با سرعت تا 12 مگابایت در ثانیه و تغییر بدید فایل رو زیپ کنید و ببرید داخل درایوتون بذارید و لینک بدین

---------- Post added at 05:03 PM ---------- Previous post was at 05:02 PM ----------

من بهتون آقای فخرایی رو پیشنهاد میدم
خیلی سریع پاسختونم میدند
PersianVPS.ir - پرشین وی پی اس (http://www.persianvps.ir/windows-vps.html)