PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رابطه رم با تعداد بازديد سايت

taradownload
May 30th, 2011, 15:03
با سلام خدمت همه ي دوستان

من به تازگي عضو انجمن شدم، انجمن جالبي هست.

من دارم سايت دانلود راه اندازي مي كنم ، البته فعلا بر روي يك هاست رايگان مي باشد.

تصميم دارم نرم افزار ها رو بر روي يك سرور جدا از سرور سايت قرار دهم و اونجا آپلود كنم تا مشكلي براي لود شدن صفحات سايت پيش نياد.

اما براي ايجاد سايت مي خواهم از سرور مجازي استفاده كنم ، من چند جايي سرورهاي مجازي ديدم و قيمت خوبي هم داشتند.

سرويس اول

فضاي هارد ديسك ده گيگ - پهناي باند نامحدود - رم 384 مگابايت - آيپي اختصاصي يك عدد - استفاده از سي پي يو سري corei7 و ديگر امكانات
ماهي 15 هزار تومان.

سرويس دوم

فضاي هارد ديسك 20 گيگ - پهناي باند نامحدود - رم 640 مگابايت - آيپي اختصاصي دو عدد و ....

ماهي 25 هزار تومان

سرويس هاي بالاتر هم داره.

به هر حال من نياز زياد به فضاي هارد ديسك ندارم همان طور كه گفتم قصد آپلود نرم افزار تو اين سرور رو ندارم اين سرور رو صرفا جهت ايجاد سايت مي خواهم.

حالا مي خوام بدونم سرور اول با رم 384 مگابايت تا چقدر بازديد روزانه رو ساپورت مي كنه. سرور دوم چطور؟

اميدوارم كه كسي جواب بده.

با تشكر از همه ي شما

NiceIran.net
May 30th, 2011, 15:23
پارامتر هاي زيادي دخيل هست.
از نوع سي ام اس سايت شما ، كانفيگ و سرويس هاي نرم افزاري فعال روي سرور مجازيتون گرفته تا نوع مجازي ساز و سخت افزار سرور اصلي تاثير گذار خواهد بود.
صرفه به قيمت و كميت نميشه اكتفا كنيد.
دقت به اين مورد داشته باشيد كه منابع ي كه در اختيارتون قرار ميدهند اختصاصي باشه.
مورد مهمتري هم كه بهش بايد دقت كنيد كانفيگ و بهينه سازي صحيح يك سرور هست كه ميتونه راندمان رو چندين برابر حالت عادي كنه.
موفق باشيد

taradownload
May 30th, 2011, 15:54
با تشكر از شما به خاطر جوابتون

من در سايتم از وردپرس استفاده مي كنم و الان هم كه روي يك هاست رايگان هست ، لود خوبي داره.

در مجازي سازي سرور ، اين شركت از OpenVZ، Xen، VMWare، Virtuozzo استفاده مي كند.

مشخصات سرورهايي كه استفاده مي كنند:

CPU: Intel COREI7 (8 cpu)
RAM: 12gb
H.D.D: 1500gb (Raid1) x2
Port Speed: 1000mbps
DataCenter: Germany

در مورد كانفيگ و سرويس هاي نرم افزاري اطلاعات خاصي ندارم ، نميدونم منظورتون چيه؟

به نظر شما با اين سرور ميشه در مورد مسئله بالا كاري كرد.

taradownload
May 31st, 2011, 00:01
دوست عزيز ، عرض بنده رو بد متوجه شديد.

سايت من روي يك هاست رايگان ديگه هست، ربطي به اين شركت نداره.

من دنبال هاست بودم كه به يك شركت برخورد كردم كه سرور مجازيشون با مشخصات بالا بود.

اين هم سايتشون
www.persianwhois.com (http://www.persianwhois.com)

NiceIran.net
May 31st, 2011, 00:26
طبيعتا منابع ي كه vmware و xen در اختيارتون ميگذاره اختصاصي تر و مناسب تر هست.
در مورد كانفيگ و بهينه سازي سرور هم به شخصه توصيه ميكنم يكبار پيش كننده ي كار ، روش سرمايه گذاري كنيد . نتيجه بدي نخواهد داشت.
موفق باشيد

taradownload
May 31st, 2011, 00:32
در مورد كانفيگ و بهينه سازي سرور هم به شخصه توصيه ميكنم يكبار پيش كننده ي كار ، روش سرمايه گذاري كنيد . نتيجه بدي نخواهد داشت.

منظور اين جمله رو نفهميدم ، ميشه كمي توضيح دهيد؟

با تشكر از شما

NiceIran.net
May 31st, 2011, 01:20
سادست .
براي مثال شما اگر يك بار بديد وب سرورتونو خوب بهينه كنند به جاي اينكه به فرض سرور 700 مگ رم مصرف كنه 250 مگ مصرف ميكنه.
ضمن اينكه سرعت لود و امنيت كاريتون هم تضمين ميشه.

taradownload
June 1st, 2011, 16:00
متوجه شدم ، احساس كرده بودم منظور شما چيز ديگه اي بود.

به هر حال به خاطر جوابتون ممنون.

با تشكر از شما