PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه بررسی سایت در الکسا ( پرسش)

ashkan 261
May 30th, 2011, 13:42
سلام ...

اصل سایت من در ساب فلدر قرار داره ، وقتی اسم سایت رو به واسطه ساب فلدر سرچ میکنم ترافیک صفحه اصلی رو نشون میده ، مثلا میگه لینک های موجود در سایت 9 تا ، در صورتی که خیلی بیشتر هست ، باید چکار کنم ؟

Birserver
June 2nd, 2011, 13:07
دوست عزیز الکسا رتبه دامین شما رو با همه ساب دامین ها و آدرس های جاری محاسبه می کنه. اون 9 هم لینک هایی است که به دامین شما داده اند.

ashkan 261
June 2nd, 2011, 15:40
فرمایش شما متین ، لینک های داده شده رو بر چه اساسی محاسبه میکنه ؟
بعضی جاها هم گفتن گذاشتن تولبار الکسا هم تاثیر گذاره ، آیا اینطوره و چه تاثیری ؟

sibs
June 2nd, 2011, 16:26
بله . البته من به کل این رنک گیری الکسا رو نفی می کنم چون این الکسا تنها با تولبار خودش کار میکنه و معمولا کسانی رو میشمره که تولبارش رو دارند . شما رنک الانت رو نگاه کن بعد تولبار نصب کن و بعد دو روز رنکت رو نگاه کن . یه تغییر بسیار چشمگیر و اغراق آمیز میبینی . اگه یک هفته قبل از نصب تولبار رنکت باشه 17 میلیون دو روز بعد نصب تولبار میشه 2 میلیون .حتی می تونی خودت امتحان کنی . میلیونها کاربر fake وارد سایت کن رنک الکسا برعکس میشه .

من کلا با الکسا مخالفم و نمی دونم چی کار کرده اینقدر اسم گنده کرده .

کلا سعی کن حواست به گوگل باشه . فقط گوگل ... اگه گوگل بیاد پائین الکسا خودش میاد پائین

ashkan 261
June 2nd, 2011, 21:52
فرق الکسا با گوگل اینه که الکسا آمار بازدید رو بررسی میکنه اما گوگل محتویات سایت رو ، هیچ وقت الگوریتم ضد اسپم برای الکسا ندیدم حتی اسکریپت های افزایش امار آمار الکسا رو افزایش میده و برعکس گوگل نسبت بهشون واکنش نشون میده .
الکسا برای کسایی هست که میخوان امار خودشون رو بدونن ، حالا اینکه کسی با ****** امارشو بالا میبره یکی با اسپم به کسی ربط نداره ، اما اگر در گوگل اسپم باشه حق دیگران پایمال میشه ... من نوعی میخوام آمار حقیقی سایتمو بدونم که ققاعدتا الکسا بهم کمک میکنه ، حتی گوگل هم به تقلید الکسا سرویس سایت مپ و حتی آنالیزو راه اندازی کرده ، این موضوع که شما گفتید توی کشور های جهان سومی هست در واقع در امریکا و اروپا چیزی به اسم اسپم و فیک وجود نداره و اون ها سال ها پیش این کار هارو تموم کردن ...

Reza.exe
June 2nd, 2011, 22:15
در واقع در امریکا و اروپا چیزی به اسم اسپم و فیک وجود نداره
عجب :d
اطلاعاتت خیلی ضعیفه
spammer map - Google Search (http://www.google.com/search?q=spammer%20map&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=en&tab=wi&biw=1152&bih=652)

ashkan 261
June 2nd, 2011, 22:59
اطلاعات فقط با یه امار به دست نمیاد ، باید از جهت دیگه هم امار هارو در نظر گرفت ... مثلا اینکه امریکا چقدر سایت داره که اسپمش از ایران پیشتره ، راحت میشه درصد گرفت .
آره واسه یه مشت سایت نخاله اسپم هست ، اما هیچ وقت سیاست های اونها بر مبنای اسپم نیست
مثل ایران و کشور های سطح پایین که مبنای پیشرفتشون اسپم هست ، 100% فروشگاه های اینترنتی ایران و سایت های تبلیغات با اسپم رشد میکنن ، هیچ وقت در امریکا اینطور نبوده و نیست ، با وجود فروشگاهی مثل امازون هیچ موجودی نمیتونه با اسپم فروشگاهشو تبلیغ کنه
فقط چند سایت انگشت شمار در ایران هست که با محتوا رشد کردن ، بقیه فقط با اسپم رشد میکنن