PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فارسی ساز نسخه 4.5

hannah
May 29th, 2011, 19:17
سلام دوستان
اینو کد های قسمت 4.5 شو خودم فارسی کردم فقط قسمت های زیر مونده دوستان یک کمک کنند اونم بزنیم دیگه خوب میشه اگر هم مشکلی بود بگید تا تغییرات بدم تا همه استفاده کنند
این چند تا هم شما بگید

This promotion code also includes a %s Recurring Discount<br />(This discount will apply to future renewals of the product's total price)
Please provide us with the domain you want to use with your hosting service by selecting an option from the selections below.
The following options and settings are available for the domains you have chosen. Required fields are indicated with a *
Thank You! Your payment was successful and will be applied to your invoice as soon as 2CheckOut's Review Process has completed.<br /><br />This can take up to a few hours so your patience is appreciated.
Other domains you might be interested in...فارسی ساز مدریت هم به زودی میدم

nima17701
June 23rd, 2011, 12:18
سلام دوست عزیز ، من استفاده کردم ولی لینک ها رو نشون نمیده .
با این حال سپاسگزارم بابت زحماتی که کشیدید

hannah
June 23rd, 2011, 17:22
سلام دوست عزیز ، من استفاده کردم ولی لینک ها رو نشون نمیده .
با این حال سپاسگزارم بابت زحماتی که کشیدید
نشان ندادن لینک ها مشکل از قالب هست ما خودمون هم استفاده میکنیم مشکلی نداره

the_nic
June 23rd, 2011, 17:53
این همه فارسی ساز داخل اینترنت هست ! از همان استفاده کنید چه کاریه بشینید از اول فارسی کنید
در ضمن ساتتون ویروس داره mcafee به سایتت گیر میده باز نمیشه

hannah
June 23rd, 2011, 17:56
دوست عزیز به تاریخ پست نگاه کنید این فارسی ساز وقتی ما دادیم که 2 3 روز بود این ورژن اومده بود و همه جا میفروختن 15 تومان فارسی سازشو

hamidreza_s
June 23rd, 2011, 18:33
دوستان اگر یک ماژول پرداخت الکترونیک بانک سامان برای whmcs بنویسم و بزارم اینجا بصورت کد باز. کسی خواهان و استفاده کننده خواهد داشت؟ در ضمن من خودم نمیتونم تست اش کنم. اگر تست اش هم بکنه ممنون میشم. تا نتیجه کارمو بدونم.