PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پس از نصب نیوک

allbert
May 29th, 2011, 19:06
سلام من تازه نیوک رو نصب کردم

الان وقتی کاربر میخواد ریجسیتر کنه میزنه
The requested URL /modules.php was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at kiki.com Port 80علتش چیه؟
hannah
May 29th, 2011, 19:08
فایل
/modules.php
درهاستتون نیست

allbert
May 29th, 2011, 20:42
خب چکار باید بکنم؟؟

hannah
May 30th, 2011, 06:08
اگر نیوک 8.2 هست فایل زیر را در publice_html آپلود کن

1oveless
May 30th, 2011, 10:29
این modules.php با اون فلدر modules فرق داره‌ها :-"

شما باز پکج نیوک رو دانلود کنید و روی PC خودتون Extera کنید بد بگردید و فایل modules.php رو upload کنید تو root سایت.

hannah
May 30th, 2011, 12:15
این modules.php با اون فلدر modules فرق داره‌ها :-"

شما باز پکج نیوک رو دانلود کنید و روی PC خودتون Extera کنید بد بگردید و فایل modules.php رو upload کنید تو root سایت.
دوست عزیز اگر ارور توجه کنید میگه توی روت اصلی فایل نیست یعنی ربطی به اون پوشه نداره من هم فایل که توی روت آپلود میشه رو بهشون دادم

allbert
May 30th, 2011, 12:57
از همه دوستان ممنون هستم که جواب دادن
اما مشکل از جای دیگه بود
این راه حلشه
* در صورتی که شما نیوک را در زیر شاخه ای به جز شاخه اصلی سایت نصب مینمائید فایل .htaccess واقع در شاخه اصلی را باز کرده و خط ذیل را پیدا نمائید :
RewriteBase/
بعنوان مثال اگر شما نیوک را در شاخه main نصب نموده اید خط فوق را به این شرح ویرایش نمائید :
RewriteBase /main
* اگر نیوک را در ساب دامین نصب میکنید مثلا nuke.phpnuke.ir نیازی به تغییر htaccess نیست

این وظیفه من بود این رو ایجا بگم اگه کسه دیگه ای مثل من تازه کار بود کارش راه بیوفته

بازم از دوستان تشکر میکنم

shamimi
May 30th, 2011, 14:32
اگه تازه داری نصب می کنی دوباره نصب کن نیوکتو