PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در انتخاب

mr_map
May 29th, 2011, 13:43
با سلام

من یک هاست اشتراکی دارم ولی سرغتش زیاد جالب نیست در صورتی که بخوام یک مرحله بالاتر برم باید سرور مجازی بگیرم ؟؟

آیا مدیریت سرور مجازی دردسر داره ؟؟

ممنون اگه راهنماییم کنید.

1oveless
May 29th, 2011, 13:53
من یک هاست اشتراکی دارم ولی سرغتش زیاد جالب نیست
سرویس دهند رو عوض کنید
VPS هم باید حداقل رم ۵۱۲ داشت باشه با یه پانل kloxo و کانفیگ می‌شه ماهی‌ ۱۵ تا ۲۵ تومان
کانفیگ ۳۰ تومان هست (اغلب)

mohsen1
May 29th, 2011, 14:43
اگه خراب کاری نکنید معمولا مشکل خاصی پیش نمیاد. بشرطی که کانفیگ شده بگیرید.
البته نظارت لارمه و یه مقدار تسلط به زبان که اگه موردی پیش اومد با جستجو ار طریق گوگل حلش کنی.

قیمت وی پی اس با 512 مگ رم از 10 تا 25 تومان
کنترل پنل :
لایسنس کلوکسو = رایگان
لایسنس دایرکت ادمین = بین 5 تا 8 هزار تومان
لایسنس سی پنل = بین 13 تا 22 هزار تومان

مدیریت = توافقی

mr_map
May 29th, 2011, 14:54
ممنون از پاسختون

یک سوال دیگه: load server فعلی حدود 3 تا 4 است با سرور مجازی چقدر میشه؟؟

به نظرتون سرویس دهنده را عوض کنم یا برم دتبال سرور مجازی؟
و یک تبلیغ هم دیدم جالب بود آیا این امکان پذیره؟؟AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor HDD 500gb SAS 6GB DDR3 uplink : 100mbps Colo in iweb D.C

Server load 1.49 (16 CPUs) Memory Used 24.31% (1422400 of 5851784) Swap Used 0.02% (924 of 4192944)

ممنون

savalanhost
May 29th, 2011, 15:11
با سلام
یکی از یوزر ها همچنین مشکلی داشت یه سرور مجازی با 1 گیگ رم براش اوکی کردیم با لایت اسپید و سی پنل الان سرعتش خیلی خوبه و راضی هستش
سعی کنید سرویس با کیفیا الستفاده کنید و vps معتبر بگیرید چون اگه کیفیت پایین باشه کلا ضرر می کنید و تجربه خوبی رو نمی توانید داشته باشید
بهتره رو بحث هزینه و کیفیت دقت کنید

serverpars
May 29th, 2011, 15:15
همیشه لود کمتر سرعت بیشتر را تضمین نمیکنه ولی این کاملا به سخت افزار سرور فعلی شما و vps که در آینده میگیرید بستگی داره. سرورهای 16 هسته ای تا لود 8 هم مشکلی در سرعت ندارند. پیشنهاد میکنم از وب سروری که مناسب نرم افزار سایت شما هست استفاده کنید.

mohsen1
May 29th, 2011, 15:26
بستگی به تعداد هسته های سی پی یو داره.
اگه تعداد هسته های سی پی یو 4 باشه این لود خیلی بالاست.
در سرور مجازی هم بستگی به تعداد وی پی اس ها و قدرت سی پی یو داره.

یه نکته = هر چقدر پول بدی همونقدر آش می خوری.

diges
May 29th, 2011, 16:52
اگه مدیریت سرور زیاد نمی دونید بهتر هست هاست بگرید سرور مجازی یا اختصاصی مخصوصا برای هاست دردسر زیاد داره

موفق باشید

MOHAMMAD MOHSEN
May 29th, 2011, 18:16
مدیریت سرور مجازی و اختصاصی فرقی نداره و برای اینکار باید با سیستم عامل مورد نظر آشنا باشین و اطلاعات شبکه داشته باشین و صد البته تجربه با خودتون رو راست باشین! قطعا وقتی که سرور خودتون داشته باشین دستتون باز تره! اما باید اول ببینید توجیه داره براتون یا نه! سایتتون چی هست؟ چند نفر بازدیدکننده داره؟ بودجتون چقدره؟

mr_map
May 30th, 2011, 14:04
حدود 1500 بازدید تو روز داره ولی من از شبکه اطلاعاتی ندارم.

فکر کنم اینجوری که دوستان میگن به دردسرش نمی ارزه.

Ashkankamangar.ir
May 30th, 2011, 17:57
منم یه سوال داشتم دوستان

من یه سرور وی پی اس دیدم
هاست کده (http://hostkade.com/vpswin.html)
سی پی یو Corei7 870/860
و ....
حالا من میخوام به عنوان هاست دانلود به کسی معرفیش کنم
آیا اینکه سی پی یو قدرتمند هست میتونه سرعت سرور رو تضمین کنه؟
یعنی چه جوری بگم
مثلا یه جا میبینی سرعت سی پی یو کمه
رم هم کمه اما سرور خیلی خوبه(آقای فخرایی)
حالا یه جام اینجوریه
مثلا آیا میتونم به خودم بگم که این سرور سی پی یو و رم بالایی داره پس حتما از سروری که سی پی یو و رم کمتری داره بهتره
آره؟
البته مجازی سازهاشو هر جفت XenServer/VMWARE ESXi
هست

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

ممنونم