PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : PHP.ini Override

Mozafary
July 31st, 2009, 06:36
سلام
وقتی که PHP در حالت CGI با استفاده از suphp هست.برای تغییر متغیرهای PHP در وب سایتها از یک فایل php.ini که در مسیر سایت قرار داده میشه استفاده میشه.
مشکل من اینه که با این کار تغییر در تنظیمات php انجام نمیشه.
کسی میتونه کمکی بکنه؟
phpدر حالت safecgi نیست.
از whm استفاده میشه.
از php5 استفاده میشه.
efault PHP Version (.php files) 5
PHP 5 Handler cgi
PHP 4 Handler none

Apache suEXEC on

aoscentral
July 31st, 2009, 07:28
سلام
وقتی که PHP در حالت CGI با استفاده از suphp هست.برای تغییر متغیرهای PHP در وب سایتها از یک فایل php.ini که در مسیر سایت قرار داده میشه استفاده میشه.
مشکل من اینه که با این کار تغییر در تنظیمات php انجام نمیشه.
کسی میتونه کمکی بکنه؟
phpدر حالت safecgi نیست.
از whm استفاده میشه.
از php5 استفاده میشه.
efault PHP Version (.php files) 5
PHP 5 Handler cgi
PHP 4 Handler none

Apache suEXEC on

PHP 5 Handler cgi روی suphp بزار

Mozafary
July 31st, 2009, 08:33
نشد!
Default PHP Version (.php files) 5
PHP 5 Handler suphp
PHP 4 Handler none

Apache suEXEC on

هیچ تنظیمی نداره؟نمیدونم چرا override نمیشن
وقتی روی suphp تنظیم میشه توی فایلی اگر تابع phpinfo باشه error 500 نمایش داده میشه.

aoscentral
July 31st, 2009, 08:41
نشد!
Default PHP Version (.php files) 5
PHP 5 Handler suphp
PHP 4 Handler none

Apache suEXEC on

هیچ تنظیمی نداره؟نمیدونم چرا override نمیشن
وقتی روی suphp تنظیم میشه توی فایلی اگر تابع phpinfo باشه error 500 نمایش داده میشه.

ببین یه بار دیگه apache , php را بارگذاری کین و مطمعا بشو که safe php cgi غیر فعال باشه

فکر کنم مشکلت حل بشه !

Mozafary
July 31st, 2009, 08:46
۲۰دقیقه‌ای هست که همین کارو کردم و اطمینان حاصل کردم که غیرفعال هست :D
سوال اصلی اینه: ایا برای اینکه php.ini رو override کنیم باید در جایی ،متغیری تنظیم بشه؟یا اینکار وقتی که در مُد CGI هستیم بصورت خودکار انجام میشه؟!

aoscentral
July 31st, 2009, 09:02
۲۰دقیقه‌ای هست که همین کارو کردم و اطمینان حاصل کردم که غیرفعال هست :D
سوال اصلی اینه: ایا برای اینکه php.ini رو override کنیم باید در جایی ،متغیری تنظیم بشه؟یا اینکار وقتی که در مُد CGI هستیم بصورت خودکار انجام میشه؟!

شما همونطور که گفتم PHP 5 Handler باید روی suphp بزارین و فایل php.ini در روت سایت بریزین و فایل .htaccess هم ویرایش کنید و مقدار زیر در آن وارد کنید :

suPHP_ConfigPath /home/username

موفق باشید

Mozafary
July 31st, 2009, 09:23
همه‌ی این فیلمهارو سرش در اوردم نشده :D
و این درحالیه که من اصلا نمیخوام کسی در htaccess تغییری بده،منظورم این هست تنها گذاشتن php.ini در مسیر وب سایت برای تغییر تنیمات php کافی باشه!
پس با این تفاسیر بدون هیچ تنظیمی در سرور و تنها با فعال شدن حالت CGI باید php.ini در مسیر وب سایتها برروی تنظیمات php.ini اصلی override بشه!

شما همونطور که گفتم PHP 5 Handler باید روی suphp بزارین و فایل php.ini در روت سایت بریزین و فایل .htaccess هم ویرایش کنید و مقدار زیر در آن وارد کنید :

suPHP_ConfigPath /home/username

موفق باشید

Mozafary
July 31st, 2009, 10:15
همه با dso کار میکنن؟!

Mozafary
July 31st, 2009, 10:32
در فایل /opt/suphp/etc/suphp.conf بخش phprc_paths نباید هیچی باشه.این بخش مشخص میکنه که کانفیگ از کجا بارگذاری بشه.اگر خطوط زیر این از حالت کامِنت در بیاد به این معنی هست که php.ini فقط از همون ادرسها خونده بشه :D

Mozafary
July 31st, 2009, 10:32
لینک مفید:
http://www.cpanel.net/documentation/easyapache/ea3php_php_requests.html
http://www.cpanel.net/documentation/easyapache/ea3php_advanced.html