PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل : ویندوز 7 مدام ریسیت میشه . چکار کنم ؟

sibs
May 28th, 2011, 21:53
با سلام و عرض خسته نباشید . می دونم شاید محل این تاپیک اینجا نباشه ولی چه کنیم دیگه مشکلم حل نمیشه . تو گوگل هم خیلی گشتم ولی راه حلی پیدا نکردم

خدمت شماها عرض کنم که من جدیدا دو روزه ویندوز 7 سرویس پک 1 زدم ولی کرک هم شده ولی هر یه دوساعت یکبار یهو ریسیت میکنه . بدون اینکه دلیلی داشته باشه . هم رم و هم سی پی رو نگاه کردم . هیچکدوم ایراد ندارند و تو نیدوز xp این مشکل اصلا ابدا پیش نمیاد ولی وقتی سون میزنم باز شروع میکنه به ریسیت شدن .

لطفا منو کمک کنید که باید چیکار کنم ؟؟؟ هیچ خطایی هم نمیده . فقط ریسیت میکنه .

کــــــــــــــــــــــــ مــــــــــــــــــــــــ ــــک !!

sales data
May 28th, 2011, 21:58
دوست من احتمال داره از خیلی دلایل داره
اول سی پیوتو چک کن داغ نکنه

sibs
May 28th, 2011, 22:04
cpu من اصلا داغ نمیکنه . الان دماش رو دیدم . خیلی نرماله دماش .

مشخصات سی پی یو : itel Q8400 چهار هسته با 4 گیگ رم .....

اگه cpu داغ میکنه اونوقت باید تو xp هم داغ کنه ولی فقط تو سون اینجوری میشه .

sales data
May 28th, 2011, 23:03
مادربرت چیه ؟

sibs
May 28th, 2011, 23:15
گیگابایت . مدلش یادم رفته ...

amirlord
May 28th, 2011, 23:26
شما یه نسخه دیگه ویندوز7 نصب کن ، مطمئن باش مشکل رفع میشه ! مشکل سخت افزاری نیست برای مورد شما! ;)

javad48
May 28th, 2011, 23:42
یا مشکل از ویندوزت هست یا ویروسی شدی! .وقتی که ریست میشه چه صفحه ای میاد؟

diges
May 29th, 2011, 04:52
دوست من احتمال داره از خیلی دلایل داره
اول سی پیوتو چک کن داغ نکنه

سی پی یو داغ کنه خاموش می شه نه ریست !

جدیدا سخت افراری اضافه نکردی ؟

Warez-Host.IR
May 29th, 2011, 09:51
سلام
خدا خیرت بده که چنین تاپیکی ایجاد کردی
سیستم من هم جدیداً همین مشکل براش پیش آمده
win 7 64bit کرک شده نصب هست و خودش هر 2 ساعت حدوداً ریست میشه
احتمال میدم به خاطر غیرفعال شدن کرک باشه
چون پیغامی که مبنی بر active نبودن لایسنس هست میاد و بعد از 30 یا 40 دقیقه ریست میشه
با چندین برنامه هم ویندوز را کرک کردم ولی باز هم همینطوری شده

موفق باشید

m3hdi
May 29th, 2011, 10:17
سلام
خدا خیرت بده که چنین تاپیکی ایجاد کردی
سیستم من هم جدیداً همین مشکل براش پیش آمده
win 7 64bit کرک شده نصب هست و خودش هر 2 ساعت حدوداً ریست میشه
احتمال میدم به خاطر غیرفعال شدن کرک باشه
چون پیغامی که مبنی بر active نبودن لایسنس هست میاد و بعد از 30 یا 40 دقیقه ریست میشه
با چندین برنامه هم ویندوز را کرک کردم ولی باز هم همینطوری شده

موفق باشید

در رابطه با مشکل ریستارت نظری نمیتونم بدم چون برنخوردم
اما در مورد اکتیو نشدن ، شما وقتی ویندوز رو آپدیت می کنی یک پکیج میاد به نام wat که باعث میشه دیگه نتونید ویندوز رو اکتیو کنید
یک برنامه ای هست wat remover فکر کنم ، شما باید اول این برنامه رو اجرا کنی و بعد از اون دوباره اکتیور رو اجرا کنید.

amirlord
May 29th, 2011, 10:58
همه چیز رو اصلش رو باید استفاده کرد! :D - البته خودم هم 7 64bit کرک نصب هست ، ولی یه دی وی دی ویندوز ویستا اورجینال و رایت ایالات متحده امریکا دارم ، اگر خواستید تا آپ کنم براتون! من بازم میگم یه نسخه دیگه نصب کنید از یه شرکت معتبر تر که کرکش کرده ! :D

sibs
May 31st, 2011, 13:52
الان من مشکل ریستارت رو حل کردم ولی بعد دو ساعت صفحه آبی مرگ رو میاره ... bad sector رو هم بررسی کردم سالم بود .

من چیکار کنم ؟؟؟؟ :-ss

AmirHosein
June 1st, 2011, 03:14
ویندوز که نصب میکنی برو از کرک های mrt استفاده کن به زودی یه راه حل خفن یادتون میدم که کاملا رسمی از ویندوزتون استفاده کنید برای یه مدت طولانی :D

alijasper
July 26th, 2012, 21:02
سلام اقا من ی ویندوز 7 اورجینال بدون دسکاری شده دانلود کردم ولی مثله خوده سی دی ویندوز که میخری میزاری تو دی وی دی رام برای نصب عمل نمیکنه ینی من برنامشو رایت کردم تو دی وی دی ولی وقتی میزارم تو دی وی دی رام واسیه نصب اصلا کار نمیکنه ولی وقتی روش کلیک میکنم نصب میشه برنامشم مشکل نداره گفتم شاید رایت ویندوز7 روی دی وی دی روش خواصی داره اگه ممکنه کمک کنید

mortezaaalam
July 26th, 2012, 22:31
سلام دوست عزیز
اگر سی پی یوت داغ نمیکنه یک بار هارد رو هم چک کن ببین مشکلی مانند داغ کردن نباشد و همچنین بد سکتور گیری هم بکن اگر باز هم مشکلت بر طرف نشد اون وقت با ویندوز لایو بیا به ویندوزت و یکبار درایو اصلی تو فرمت کن و بعد ویندوز سون بریز از نسخه آلتیمتش ببین مشکلت بر طرف میشه یا نه اگر مشکلت بر طرف نشد بگو بریم سر دیگر مشکلات احتمالی و بررسی کنیم
موفق باشید:53:

AriyaDownload
July 26th, 2012, 23:18
منم دقیقا همین مشکل رو داشتم
مشکل از رم بود،
اگه دوتا یا بیشتر رم داری، ابتدا اونها رو با هم جاهاش رو جابه جا کن،
اگه مشکل حل نشد، تمام رم ها رو بردار و یکی یکی تست کن ببین کدوم خرابه
من الان دو ماهه دارم با رم دو گیگ سر می کنم، مثلا رفته نمایندگی و از 40 روز پیش قراره ده روز دیگه بیاد دستم
مملکته داریم :d

Pars98
July 27th, 2012, 00:54
من الان دو ماهه دارم با رم دو گیگ سر می کنم، مثلا رفته نمایندگی و از 40 روز پیش قراره ده روز دیگه بیاد دستم
مملکته داریم :d

Like :))

vp_server
July 27th, 2012, 01:31
منم دقیق همین مشکل رو داشتم
اولش فکر میکردم مشکل سخت افزاری هست
یک روز یکی از دوستام گفت CD WIN 7 داری منم cd خودمو بهش دادم
فرداش گفت این چه ویندوزیه بابا هر 2 ساعت سیستمم ریستارت میشه :))
بعدش فهمیدم مشکل از ویندوز هست
با یک cd دیگه امتحان کردم مشکل رفع شد
هنوزم اگه بخوایم کسی رو اذیت کنیم اون سی دی روبهش میدیم:d

ms313
July 27th, 2012, 12:07
سلام
دوستان من هم یه مشکلی دارم اگه میشه راهنمایی کنید.
من یکی دوسال پیش یه ویندوز 7 خریدم تا هفته قبل توپ کار می کرد. نمی دونم ویندوز رو مجبور شدم عوض کنم الان از سیستم فایل آپلود میشه سرعت اینترنت زیر صفر البته آپلود شدن رو از طریقه پ ر و ک س ی فهمیدم.
این فایل ها آپلود میشه
user.ini
یه چند تا هم فایل بود طوری که سرعت آپلود 30 تا بود.
عجب ویندوزی بود خدا رحمتش کنه .