PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ساده

allbert
May 28th, 2011, 13:48
سلام من میخام یه سایت تفریحی که توش بشه فیلم و کلیپ دانلود کرد بسازم
بهترین مدیریت محتوا چیه
امن هم باشه
فری هم باشه

amirlord
May 28th, 2011, 13:49
وردپرس فارسی (http://wp-persian.com/)

savalanhost
May 28th, 2011, 13:52
ورودپرس در کنار یه انجمن ساز مثل phpbb و mybb خیلی خوب میشه

amirlord
May 28th, 2011, 13:57
ورودپرس در کنار یه انجمن ساز مثل phpbb و mybb خیلی خوب میشه
افزونه های انجمن سازی داره وردپرس که چون کاربرا یکی میشن خیلی بهتر هست و من که نصب کردم امکانات عالی داشت! :)

WEBSTAR
May 28th, 2011, 14:00
وردپرس خوبه ولی امنیتش خوب نیست اگه یه دیتالایف نصب کنی بهتره فقط باید یه قالب توپ روش بندازی امنیتش هم حرف نداره .:79:

allbert
May 28th, 2011, 14:03
اما امنیت ورد پرس داغونه
از نظر اسکین چی >؟!
اسکاین جالب داره؟
راستی عضویت توش راهته؟

amirlord
May 28th, 2011, 14:04
وردپرس خوبه ولی امنیتش خوب نیست اگه یه دیتالایف نصب کنی بهتره فقط باید یه قالب توپ روش بندازی امنیتش هم حرف نداره .:79:
شما میدونی چه حرف وحشتناکی زدی ؟! :d - من قبل از این که بیام توی کار هاستینگ اسکریپت باز بودم . توی یه امتیاز بندی که از نظر امنیت بین سیستم های مدیریت محتوا صورت گرفت وردپرس اول شد . اصلا امنیت وردپرس قابل مقایسه با هیچی نیست! ;)

allbert
May 28th, 2011, 14:05
دیتالایف که سرطانه
بدبخت میکنه ادمو
البته امنیتش بالاست اما خیلی طراحیش سخته
من کار کردم باهاش
ببین هدرش رو دست بزنی کل سایت به هم میریزه

savalanhost
May 28th, 2011, 14:05
وردپرس امنیتش خیلی خوبه
خیلی از سایتهای مهم دارن وردپرس استفاده می کنن همچنین قابل انعطاف و سئو عالی داره
دیتالایف هم جالبه

aalireza439
May 28th, 2011, 14:08
ببیند دوستان امن ترین cms دروپال است ، همین بس که کاخ سفید با اون همه سرمایه داره از دروپال استفاده میکنه.

allbert
May 28th, 2011, 14:10
پس چرا اکثر سایت های دانلود فیلم از php nuke استفاده میکنن ؟؟
من الان از کلوزو استفاده میکنم
اگه مثلا 6 ماه دیگه دایرکت نصب کنم تو انتقال پست ها و یوزر ها هم مشکل پیش میاد؟
راستی دستتون درد نکنه من وردپرس نصب میکنم

savalanhost
May 28th, 2011, 14:11
دوست عزیز پشت دروپال کاخ سفید برنامه نویس هم هستش الکی که نیست

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

نیوک امکانات بیشتر و کاربری راحتی رو داره
ولی میگن امنیتش افتضاح هستش بیشتر تو قسمت ویرایشگر مشکل داره

aalireza439
May 28th, 2011, 14:13
[QUOTE=savalanhost;246738]دوست عزیز پشت دروپال کاخ سفید برنامه نویس هم هستش الکی که نیست[COLOR="Silver"]

به هر حال هسته اش دروپال است ،

amirlord
May 28th, 2011, 17:05
دوست عزیز پشت دروپال کاخ سفید برنامه نویس هم هستش الکی که نیست

---------- post added at 02:11 pm ---------- previous post was at 02:10 pm ----------

نیوک امکانات بیشتر و کاربری راحتی رو داره
ولی میگن امنیتش افتضاح هستش بیشتر تو قسمت ویرایشگر مشکل داره
نیوک امکانات بیشتری داره ؟! :| - تا حالا نیوک و وردپرس رو کنار هم باز کردید و مقایسه کنید ؟ قابل قیاس نیست . ما که اصلا نیوک رو جزو آدم حساب نمی کنیم . دیتالایف و ... رو چرا . ولی نمی دونم چرا همه سایت های موزیک و ... دارن از نیوک استفاده میکنن ، نمی دونن که در برابر وردپرس سوسک هم نیست ! :d

WEBSTAR
May 28th, 2011, 17:53
وردپرس و امنیت !! خنده داره
من خودم سایت وردپرس داشتم میشه راحت بدون اجازه مدیر یه مدیر دیگه ثبت کرد بعد اکانت مدیر اصلی رو پاک کرد حالا من مدیر سایت شما هستم.
بعد وردپرس هم باید دارای افزونه های قوی از جمله افزونه امنیتی. سئو و... باشه ولی کار باهاش اسونه حالا نظر خودتونه !

m3hdi
May 28th, 2011, 18:02
وردپرس و امنیت !! خنده داره
من خودم سایت وردپرس داشتم میشه راحت بدون اجازه مدیر یه مدیر دیگه ثبت کرد بعد اکانت مدیر اصلی رو پاک کرد حالا من مدیر سایت شما هستم.
بعد وردپرس هم باید دارای افزونه های قوی از جمله افزونه امنیتی. سئو و... باشه ولی کار باهاش اسونه حالا نظر خودتونه !

دوست عزیز لطفا ابتدا تحقیق کنید بعد یک کاربر را راهنمایی کنید
وردپرس جزو پرامنیت ترین سیستم های مدیریت محتوا رایگان هست. شما با وردپرس می تونید هر سایتی راه اندازی کنید(انعطاف). از همه ی لحاظ اسکریپت فوق العاده ای هست.
دلیل استفاده از نیوک : به دلیل اینکه فشار زیادی روی سرور ندارد ، کار با مدیریت سایر آسان است , ویرایش آسان قالب ، مناسب برای سایت هایی که فقط قصد انتشار دارند (مثل همان سایت های موزیک و فیلم)
ضمنا کسانی که به دنبال ایمنی هستند خودشان امنیت را فراهم می کنند و از یک اسکریپت انتظار امنیت 99% ندارند

موفق باشید