PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی مالتی موتور جستجوی Yagoo.ir

B2C
May 28th, 2011, 13:17
سلام دوستان و اساتید

قصد راه اندازی موتور جستجو روی دامنه yagoo.ir دارم بطوری که از ترکیب نتایج google و yahoo استفاده کنه.

از دوستان کسی میتونه کمک کنه؟

amirlord
May 28th, 2011, 13:21
اسکریپتش توی نت ریخته ! کمی سرچ کنی پیدا میشه . من خودم قبلا نصب کرده بودم چیز خفی شده بود ! :d

easyvps.ir
May 28th, 2011, 13:22
سلام دوستان و اساتید

قصد راه اندازی موتور جستجو روی دامنه yagoo.ir دارم بطوری که از ترکیب نتایج google و yahoo استفاده کنه.

از دوستان کسی میتونه کمک کنه؟
باید روبوت و اسپایدر طراحی کنی
به نظر من هزینه زمان و نیرویی که میزاری ارزشش رو نداره

B2C
May 28th, 2011, 13:27
اسکریپتش توی نت ریخته ! کمی سرچ کنی پیدا میشه . من خودم قبلا نصب کرده بودم چیز خفی شده بود ! :d

دقیقا چی نصب کرده بودین؟
اسمش لطفا بفرمایید و همچنین تجربه خودتونو و اینکه چرا دیگه نیست؟

savalanhost
May 28th, 2011, 13:29
یکی از دوستان طراحی کرده بود البته کد نویسی از پایه با امکانات جالب
مثلا پس از جستجو کنار نتیجه یه عکس از صفحه سایت می یومد
آخرش هم این طرح با همه هزینه هاش مورد استقبال قرار نگرفت اثری ازش نیست
اگه هدف بلند مدت حساب شده نداری الکی وقت و هزینه ات رو تلف نکن

amirlord
May 28th, 2011, 13:31
دقیقا چی نصب کرده بودین؟
اسمش لطفا بفرمایید و همچنین تجربه خودتونو و اینکه چرا دیگه نیست؟
من قبلا یه سایت داشتم به نام 2days . ir یه مدتی موتور جستجوگر بود که فقط از گوگل می گرفت . یه اسکریپت داشتم که از سه تا موتور جستجوگر می گرفت . پیداش کردم میذارم برات! ;) - چون حوصله نداشتم بستمش بره ! :D

B2C
May 28th, 2011, 13:43

دوست عزیز هدفم استفاده از API یاهو و گوگل هست.
موتور جستجوی مستقل نمیخوام. Multi Search Engine

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

دوست عزیز هدفم استفاده از API یاهو و گوگل هست.
موتور جستجوی مستقل نمیخوام. Multi Search Engine

hamed_mp
May 28th, 2011, 14:18
اگر دنبال اسکریپت آماده هستی که در نتیجه می بایست جستجو کنی
ولی اگر می خواهی برات طراحی کنند در خدمتم
اتفاقا در این مورد طرح کاملی هم نوشتم و به نظرم بهتره دامنه دات کام پیدا کنی، برای پیشرفت کار خیلی بهتره
و اگر می خواهی کاری قوی از آب در بیاد می بایست یه سرور قوی براش انتخاب کنی

B2C
May 28th, 2011, 14:24
اگر دنبال اسکریپت آماده هستی که در نتیجه می بایست جستجو کنی
ولی اگر می خواهی برات طراحی کنند در خدمتم
اتفاقا در این مورد طرح کاملی هم نوشتم و به نظرم بهتره دامنه دات کام پیدا کنی، برای پیشرفت کار خیلی بهتره
و اگر می خواهی کاری قوی از آب در بیاد می بایست یه سرور قوی براش انتخاب کنی

هزینه طراحی چقدر میشه ؟
چه سروری لازم داره؟

amirlord
May 28th, 2011, 15:30
هزینه طراحی چقدر میشه ؟
چه سروری لازم داره؟
اطلاعات رو داره از گوگل و یاهو می گیره ، سرور لازم نداره . با هاست هم اوکی هست . معمولا بین 60 به بالا براتون می نویسن همچین چیزی ! ;)

B2C
May 28th, 2011, 16:18
jamasp.ir یه نگاه بندازین این از یاهو استفاده کرده .

hamed_mp
May 28th, 2011, 17:00
اطلاعات رو داره از گوگل و یاهو می گیره ، سرور لازم نداره . با هاست هم اوکی هست . معمولا بین 60 به بالا براتون می نویسن همچین چیزی ! ;)

این دوستمون قطعا نمی خواد که فقط لینک ها رو تلانبار کنه رو هم و یه جا نشون بدن ، این کار رو می شه دستی رو 2 تا، تب باز کردن هم انجام داد
قطعا تحلیلهایی دارند که ارائه سرعت عمل بالا با وجود کاربر زیاد ، نیاز به سرور داره

B2C
May 28th, 2011, 17:18
این دوستمون قطعا نمی خواد که فقط لینک ها رو تلانبار کنه رو هم و یه جا نشون بدن ، این کار رو می شه دستی رو 2 تا، تب باز کردن هم انجام داد
قطعا تحلیلهایی دارند که ارائه سرعت عمل بالا با وجود کاربر زیاد ، نیاز به سرور داره

سایتی مثل
jasjoo.com
میخوام باشه.

B2C
May 31st, 2011, 16:39
کسی میدونه این سایت های نمونه jasjoo.com و jamasb.ir از چه اسکریپتی استفاده کردن؟

abolfazlgoodarzi
May 31st, 2011, 23:07
کسی میدونه این سایت های نمونه jasjoo.com و jamasb.ir از چه اسکریپتی استفاده کردن؟
برای راه اندازی این سایت به api google - yahoo احتیاج داری و حتما باید این کد توی سایتت استفاده بشه.
برای گرفتنش توی گوگل api google را جستجو کن؛ البته ایران تحریمه و شاید وبگشا! مشکلت رو حل کنه.

amirlord
May 31st, 2011, 23:12
اینجا لیست خدمات گوگل : Site Directory - Google Code (http://code.google.com/more/) - که API هم توش هست ! ;)

hamed_mp
June 1st, 2011, 00:53

برای ساخت این جور سایتها لوزما احتیاجی به اسکریپت آماده نیست
چون اصولا اسکریبتهای آماده ساخته می شن تا یک محیط مدیریتی برای کاربر ایجاد کنند و بیشتر برای ثبت رخدادها ولی
این جور سایتها که کاملا اسمارت هستند و با ای پی آی های گوناگون ارتباط دارند رو باید خود آدم بنویسه

B2C
June 9th, 2011, 22:08
اسکریپ این سایت کسی داره؟

suigle.ir

B2C
June 10th, 2011, 18:50
این سایت هم از همون اسکریپت استفاده میکنه

پذیرش آگهی، درج آگهی رایگان، آگهی، تبلیغات، جستجوی آگهی، نیازمندیها، آگهی رایگان (http://www.7010.ir)