PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دایرکت ادمین و رپیدلیچ (سرقت فضا)

sajiran
May 28th, 2011, 01:43
با سلام دوستان

متاسفانه افرادی که از رپیدلیچ روی سرور استفاده می کنند در حال مصرف کردن فضای سرور هستند در واقع فایلهای اونها در رپیدلیچ با عنوان ناشناس ذخیره میشود که در بر دارنده یوزر انها نیست و فضای دیسک اونها رو پر نمی کنه د حالی که یوزرها فقط 20 گیگ مصرف رو نشون می دهند اما نزدیک 80 گیگ از فضای سرور پر شده در سی پنل راهکاری وجود داره که این فایلها به اسم هر یوزر دربیان اما در دایرکت ادمین که تازگی نصب کردم روشی رو برای جلوگیری از این تقلب بلد نیستم دوستان در صورتی که می دونند اموزش بدهند مرسی

sajiran
May 28th, 2011, 11:33
دوستان نظری ندارند (جهت بالا آوردن پست)

MOHAMMAD MOHSEN
May 28th, 2011, 11:56
من پیشنهاد میکنم suPHP رو فعال کنید در این حالت دیگه اسکریپ های php با دسترسی کاربر Apache اجرا نمیشن و با دسترسی خود کاربر اجرا میشن و به تبع تمام فایل هایی که رو سرور آپلود و ذخیره میشه با مالکیت کاربر میشه برای فعال کرد suPHP به لینک زیر مراجعه کنید

Files uploaded with php scripts are owned by apache - how to install suPhp (http://help.directadmin.com/item.php?id=197)