PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویزا کارت هندی برای Paypal

Asan
May 27th, 2011, 19:51
سلام
کسی از دوستان ویزا کارت هندی سراغ داره؟ برای بازگشایی اکانت پی پال میخواستم
اکانت لیمیت نشده اما برای دریافت به اضافه کردن ویزا کارت نیاز داره

ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

EasyPay
May 30th, 2011, 10:24
سلام،

اگر قصد دارین که اکانت پیپال هندی ایجاد کنید، من پیشنهاد می کنم که همچین کاری نکنید!
همین چند ماه اخیر هند چندین بار قوانینشو واسه پیپال تغییر داده، آخرینشم اگر اشتباه نکنم کد مالیاتی شما رو داخل هند میخواد!

اگر با این مسایل مشکلی ندارین، با ویزا کارت هرجایی می تونین اکانت هندی ایجاد کنین، تا چند سال پیش که مشکلی نبود

Asan
May 30th, 2011, 10:35
با سلام
ممنون از راهنمایی شما، متاسفانه من سه ساله این اکانت را دارم که بیزینس و وریفای شده هستش. الان یه بیست و خورده ای دلار بیشتر توش نیست!
فکر کنم بی خیالش بشم بهتر باشه. شما چه کشوری را توصیه میکنید؟ شاید بهتر باشه بپرسم ارزان ترین کارت اعتباری که قادر به اضافه شدن به پی پال و وریفای باشه چیه؟!

ممنون

EasyPay
May 30th, 2011, 10:49
اگر هند هست، بهتره که بیخیال بشین، اگر خواستین کار کنین، باید کد مالیاتی یکی رو که داخل هند هست داخلش بزارین تا مشکلی نداشته باشین، و کسی هم بهتون همچین کدی نمیده!
من دیدم که دوستان از مالزی، تایلند، امارات زیاد اکانت دارن، قبل از انتخاب کشور باید ببینین که اون کشور با پیپال چجوری کار میکنه، بعد از اون (تا چند وقته پیش) با حتی کارت مجازی هم ویریفای می شد!
حالا باید دوستانی که فروش کارت اعتباری یا مجازی دارند جواب بدن.