PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش پین لایسنس اکانت ....در whmcs

saber69
May 27th, 2011, 00:44
با سلام

آیا ماژولی برای فروش پین کد در whmcs وجود دارد ؟

IranianServer
May 27th, 2011, 01:09
پین چی ؟ بیشتر توضیح بدید.

hannah
May 27th, 2011, 07:00
این واژه پین واسم آشناست شبکه mitv برنامه مسابقه بزرگ :d
اگر منظورتون همین بود میشه توی بخش تنظیماتش میتونید تنظیمات خودکار بدید و به جای ماهانه یا .... برای یک دوره بزنید

saber69
May 27th, 2011, 09:14
منظورم کد لایسنس برنامه هست یا یوزر نیم و پسورد یک اکانت چیزی که شامل حروف و عدد باشد منظور از پین , پین کد بود

---------- Post added at 09:14 AM ---------- Previous post was at 09:00 AM ----------

به نظر میرسه باید در تنظیمات ماژول یک ماژول انتخاب کنم؟
که بعد از پرداخت آنلاین پین کد مورد نظر ارسال بشه

IranianServer
May 30th, 2011, 20:54
منظورم کد لایسنس برنامه هست یا یوزر نیم و پسورد یک اکانت چیزی که شامل حروف و عدد باشد منظور از پین , پین کد بود

---------- Post added at 09:14 AM ---------- Previous post was at 09:00 AM ----------

به نظر میرسه باید در تنظیمات ماژول یک ماژول انتخاب کنم؟
که بعد از پرداخت آنلاین پین کد مورد نظر ارسال بشه

اگر برای فروش اکانت اینترنت میخواهید ، تا چند روز آینده این ماژول را هم ارائه خواهیم کرد ! (درحال برنامه نویسی است)

TukaNet
May 30th, 2011, 22:23
با سلام

آیا ماژولی برای فروش پین کد در whmcs وجود دارد ؟

خود whmcs این ماژول رو داره و برای مثال روی سایت خودش برای فروش لایسنس هم از این ماژول استفاده میکنه

قیمت هم فکر کنم 99 دلار بود

IranianServer
May 30th, 2011, 22:27
خود whmcs این ماژول رو داره و برای مثال روی سایت خودش برای فروش لایسنس هم از این ماژول استفاده میکنه

قیمت هم فکر کنم 99 دلار بود

جناب علمدار ، ممکنه لینک توضیحات این ماژول رو لطف کنید.

ممنون.

TukaNet
May 30th, 2011, 23:02
نام ماژول : WHMCS Licensing Addon

لینک جزئیات ماژول : WHMCS - Licensing Addon (http://www.whmcs.com/licensingaddon.php)

لینک خرید ماژول : https://www.whmcs.com/members/cart.php?gid=addons

پ.ن. : برای دیدن لینک خرید باید عضو سایت باشید