PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمدید دامین .ir پسورد پنل هم گم شده!

delta
May 26th, 2011, 22:54
با سلام. دوستان عزیز من یک دامین .ir ر. میخوام تمدید کنم که دو روز بیشتر به انقضا نمونده. پسورد پنل nic رو هم گم کردم و تا درخواست کتبی بدم یک چند روزی طول میکشه.. آیا میشه همچین دامینی را تمدید کرد؟ کسی میتونه برام تمدیدش کنه؟

hannah
May 26th, 2011, 22:58
فکر کنم کسی که همون اول واستون ثبت کرده بتونه چون اون هم امتیاز میگیره بازم دقیق نمیدونم

savalanhost
May 27th, 2011, 00:04
اگه صاحب امتیاز خودت باشی امکان نداره باید بگردی دنبال پسورد
سریع اقدام کن

mohammadlover
May 27th, 2011, 00:13
سلام

اگر رابط مالی دامین شناسه دیگه ای یا نماینده ها باشه میتونید از طریق اون شناسه دامین رو تمدید کنید و اگر هم که نیست و پسورد رو فراموش کردید به خوده نیک زنگ بزنید. کپی مدارک شناسایی براشون بفرستید باهاتون احتمالاً همکاری کنند.

موفق باشید

savalanhost
May 27th, 2011, 00:19
سلام

اگر رابط مالی دامین شناسه دیگه ای یا نماینده ها باشه میتونید از طریق اون شناسه دامین رو تمدید کنید و اگر هم که نیست و پسورد رو فراموش کردید به خوده نیک زنگ بزنید. کپی مدارک شناسایی براشون بفرستید باهاتون احتمالاً همکاری کنند.

موفق باشید

با سلام
دوست گرامی شما هم می گید احتمالا یادمه برای یه مشکلی 4 شنبه واسشون مشخصات فکس کردم سه شنبه دیگه دستشون رسید با ساپورت آنلاینش حرف می زدم گفتم اگه پیاده میاوردمش تا دفترتون زودتر می رسید

دوست گرامی برای حل مشکلتون با نیک باید صبر و حوصله زیادی داشته باشید امیدوارم زود حل بشه

mibfa
May 27th, 2011, 00:48
زیاد ناراحت نشو حدودا 60 روز وقت داری البته تا 30 روز اول بهتر است تمدید کنی

delta
May 27th, 2011, 10:37
زیاد ناراحت نشو حدودا 60 روز وقت داری البته تا 30 روز اول بهتر است تمدید کنی

عزیز تا 60 روز دامین رو برام نگه میدارند اما غیر قعال میشه!! این دامین هم مال فروشگاهم هست غیر فعال بشه کلی خسارت میخوره بهم.

SADAF HOST
May 27th, 2011, 11:47
با این شرایط ، تنها راه تمدید دامنه اینه که کسی که پرداخت دامنه را براتون انجام دامنه ( رابط مالی دامنه ) می تونه دامنه را براتون تمدید کنه

domainer
May 27th, 2011, 17:49
عزیز تا 60 روز دامین رو برام نگه میدارند اما غیر قعال میشه!! این دامین هم مال فروشگاهم هست غیر فعال بشه کلی خسارت میخوره بهم.

حالا خوبه که هنوز تو مرحله ی قفل نرفته، شنبه با ایرنیک تماس بگیرید و ازشون راهنمائی بخواهید تا سریعترین راه را پیش پایتان بگذارند.

ضمنا معمولا این جور موارد سوال امنیتی چاره ساز هست اگر یادتان باشه(پیشنهاد دوستانه:سعی کنید حداقل یک فاکتور مثل سوال امنیتی را جایی یادداشت کنید تا در این موارد خیالتان راحت باشد)