PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریموت دکستاپ چیست؟

kovelm
July 30th, 2009, 15:02
ریموت دکستاپ چیه و کارش چیه

WebRang
July 30th, 2009, 16:25
ایا تا به حال به این فکر افتاده اید که چگونه می توانید از منزل و از راه دور سیستم محل شرکت و یا اداره خود را ...
به نحوی Remote کنید که حتی صفحه دسک تاپ آن را به همان شکل و شمایل بر روی سیستم خود داشته باشید .به عبارت دیگر آیا می توان به نحوی از تمامی امکانات آن سیستم بهره برده و به راحتی برنامه های آن را از راه دور اجرا کنید و بر روی سیستم خود ملاحظه کنید.
شرکت مایکروسافت با قراردادن برنامهRemote Desktop در نسخه Xp Profesional خود این امکان را برای کاربران فراهم ساخته تا از راه دور به کامپیوتری در محل دیگر دسترسی یابند .از طریق این ویژگی می توانید از منزل به کامپیوتر محل کارتان مرتبط شوید و به تمام برنامه ها ، فایلها و منابع موجود در شبکه محل کارتان ، دسترسی یابید . حتی می توانید محیط دسک تاپ سیستم محل کارتان را عینا در کامپیوتر راه دور اجرا نمائید .
در واقع شیوه کار این برنامه به نحوی است که به محض برقراری ارتباط ، سیستم راه دور بطور اتوماتیک Lock می شود و مادامیکه به آن مرتبط هستید هیچ شخص دیگری نمی تواند به برنامه ها ، فایلها و سایر منابع آن دسترسی داشته باشد و هنگامیکه به محل کارتان بازگردید می توانید آن را با فشار دادن کلید های CTRL+ALT+DEL از حالت Lock خارج نمائید .
از دیگر ویژگی های این برنامه امکان login در یک زمان بر روی چند سیستم می باشد - حتی در حالتی که دیگران نیز به آن سیستم Log in کرده باشند- و کاربر می تواند برنامه های آنها را بطور همزمان اجرا کند.
برای دسترسی به امکانات و اجرای این برنامه باید موارد زیر را در نظر داشته باشید :
- یک کامپیوتر که در آن ویندوز Xp Profesional نصب شده و دسترسی به محیط اینترنت و یا شبکه را دارد .
- یک کامپیوتر دیگر در منزل و یا در همان محل شرکت (که از طریق شبکه داخلی با هم مرتبط هستند) با امکان دسترسی به اینترنت ، مودم
- نام کاربری ، کلمه رمز عبور و مجوزهای مناسب
برپایی سیستم Remote Desktop :
1- به Control Panel وارد شده و سپس گزینه System را انتخاب کنید .
2- در برچسب Remote ، گزینه Allow users to connect remotely to this computer را که در پائین پنجره قرار دارد انتخاب نمائید .
3- در محیط Remote Desktop ، گزینه Select Remote Users ... را کلیک کنید .
4- در کادر محاوره ای Remote Desktop Users گزینه Add… را انتخاب نمائید.
5- در کادر محاوره ای Select Users گزینه Locations … را برای تعیین موقعیت جستجو کلیک نمائید .
6- برای تعیین نوع آبجکتها ی مورد نظرتان نیز گزینه Object Types… را کلیک نمائید .
7- هنکامی که نام مورد نظرتان را یافتید ان را انتخاب کرده و سپس Ok را کلیک نمائید .در این مرحله نام مورد نظر شما در لیست کاربران Remote Desktop قرار می گیرد.
در این مرحله سیستم مزبور آماده برقراری ارتباط از راه دور می باشد. بدین منظور:
1- از منوی Start گزینهPrograms و سپس گزینه Accessorise را انتخاب کرده و از قسمت Communications نیز گزینه Remote Desktop Connection را انتخاب کنید.
2- در این مرحله پنجره Remote Desktop Connection نمایان می شود .
3- گزینه Options را انتخاب کنید تا امکان تعیین گزینه های بیشتری برای تان فراهم شود.
4- از قسمت Computer و از منوی پائین افتادنی آن نام کامپیوتر مورنظر تان را انتخاب کنید .و یا گزینه browse more for… را برای دسترسی به نام کامپیوتر های دیگر انتخاب کنید .
5- در کادر های user name و password و domain به ترتیب شناسه یا نام کاربری ، رمز عبور و نام domain مربوط به شبکه را وارد کنید.
6- سپس برای برقراری ارتباط گزینه Connect را انتخاب کنید .

منبعش یادم رفت ، شرمنده ، تو اینترنت سرچ کردم این اومد .... :-p
به زبان ساده تر خواستی واست بگم بگو :D

kovelm
July 30th, 2009, 17:13
اگه سادش هم بگی بهتره اینو بخونم هنگیدم

kovelm
July 30th, 2009, 17:14
من شنیدم این برای دانلود پر سرعت از اینترنته درسته

Sajad
July 30th, 2009, 17:20
يعني شما با نرم افزار Start Menu\Programs\Accessories\Communications\Remote Desktop Connection با دادن آيپي سرور و يوزر و پسورد به سرور وصل ميشي و دسكتاپ سرور مياد بجاي دستكاپ خودت . از اونجا فايل رو با سرعت ميتوني روي سرورت دانلود كني. البته اين دانلود ربطي به كامپيوتر شما نداره و فايل هاي دانلود شده روي سرور قرار ميگيرن.
موفق باشيد.

goldstar
July 30th, 2009, 17:23
سلام
به زبان ساده شما فکر کن یک کامپیوتر توی آمریکا هست که روش ویندوز اکس پی نصبه
روی کامپیوتر شما هم که در ایران هستی ویندوز اکس پی نصبه
شما بوسیله ریموت دسکتاپ ویندوزت نصب میشی به کامپیوتر آمریکا
بعد کامپیوتر آمریکا تمام فولدرها و برنامه ها و .... در داخل مانیتور شما دیده میشه
در واقع یک کامپیوتر با سرعت بالا ی اینترنت در آمریکا زیر دست شماست
بله دانلود با سرعت بالا میشه انجام داد فقط به این نکته دقت کن که فایلهای دانلود شده وارد کامپیوتر آمریکا میشه نه کامپیوتر شما

kovelm
July 30th, 2009, 17:31
سلام

بعد چند تا سوال ایا میشه روی همین سرور های لینوکس معمولی وارد شد با ای پی و یوزر و پسورد من زدم ارور میداد و اینکه چیزی نیست بشه بهش متصل بشم مثل همین و با سرعت فایل دانلود کنم روی رایانه خودم(جز اینترنت ادسل)

و در ضمن مثلا من روی ریموت دکستاپ یک فیلم بگیرم اونجا باز کنم با سرعت بالا نمایش داده میشه یا نه باید دوباره بگیرمش چجوری؟

kovelm
July 30th, 2009, 17:31
سلام

بعد چند تا سوال ایا میشه روی همین سرور های لینوکس معمولی وارد شد با ای پی و یوزر و پسورد من زدم ارور میداد و اینکه چیزی نیست بشه بهش متصل بشم مثل همین و با سرعت فایل دانلود کنم روی رایانه خودم(جز اینترنت ادسل)

و در ضمن مثلا من روی ریموت دکستاپ یک فیلم بگیرم اونجا باز کنم با سرعت بالا نمایش داده میشه یا نه باید دوباره بگیرمش چجوری؟

Sajad
July 30th, 2009, 17:48
برا سرور لينوكس حسابش فرق ميكنه. بايد برنامش رو نصب كنيد و برنامه كلاينشم فرق ميكنه...

WebRang
July 30th, 2009, 18:53
من شنیدم این برای دانلود پر سرعت از اینترنته درسته
آره ، بیشتر کاربردش واسه همین هست!
(یه سری واسه هاستینگ استفاده میکنن، یه سری ها هم چیز (پی) ان ، یه سری ها هم واسه دانلود و آپلود )
توضیحات ساده هم که دوستان لطف کردن!

موفق باشید

Kambiz
July 30th, 2009, 18:57
برا سرور لينوكس حسابش فرق ميكنه. بايد برنامش رو نصب كنيد و برنامه كلاينشم فرق ميكنه...

میشه در مورد لینوکس هم یه راهنمایی کنی ؟
چجوریه ؟ با چه برنامه ای؟

WebRang
July 30th, 2009, 19:06
میشه در مورد لینوکس هم یه راهنمایی کنی ؟
چجوریه ؟ با چه برنامه ای؟
کامبیز جان به اسپم اعتقاد داری؟8-}
آموزش هاش تو فروم هست!
به وسیله VNServer .... موفق باشید!:67:

kovelm
July 31st, 2009, 08:32
یک سوال من اینو بگیرم باهاش فیلم دانلود کنم همونجا باز کنم سریع نشون میده یا نه مثل همیشه میشه یک تست کنید

Arashdn
July 31st, 2009, 09:12
بستگی به سرعت اینترنتتون داره
با سرعتای ایران فک نکنم جالب بشه

Sajad
July 31st, 2009, 09:16
به درد اينكار نميخوره‌!

kovelm
July 31st, 2009, 09:27
پس به درد نمیخوره

Kambiz
July 31st, 2009, 10:59
یک سوال من اینو بگیرم باهاش فیلم دانلود کنم همونجا باز کنم سریع نشون میده یا نه مثل همیشه میشه یک تست کنید

بنظرت با چه سرعتی میشه ویدئو انلاین تماشا کرد با ریموت؟

kovelm
August 1st, 2009, 14:31
دوستان یک سوال ایا با ریموت دکستاپ میشه با سرعت بالا سایتهارو باز کرد از توی مرورگر اون سرور؟
چون سرعت اون فکر کنم 100 مگابایت هست درسته
و همینطور با اون سرور وارد سایتها بشم ای پی اون میفته دیگه درسته
و اینه سرعت تقریبی ریموت چقدره کمتریناش

kovelm
August 1st, 2009, 14:31
دوستان یک سوال ایا با ریموت دکستاپ میشه با سرعت بالا سایتهارو باز کرد از توی مرورگر اون سرور؟

Arashdn
August 1st, 2009, 15:39
بستگی داره از کجا بگیرید

بله

بستگی به جایی داره که میگیرید

kovelm
August 1st, 2009, 15:59
ایول پس حداقل میشه دو تا سایتو بلانسبت مثل ادم باز کرد دیونم کرد این اینترنت ذغالی ایران دوستان کسی میتونه یک عکس از ریموت دکستاپ بزاره ندیدم شرمنده