PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قدرت وردپرس به روایت تصویر

sibs
May 25th, 2011, 18:00
2501

برای مشاهده بهتر تصویر رو حدالمقدور ذخیره کنید... :-s

DeltaGostar
May 25th, 2011, 18:55
بر منکرش لعنت

mom
May 25th, 2011, 23:40
ای ول رکوردو حال کن
1.100.000000:-o

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

جالبه چنین رکوردی
چنین رکوردی را میتوان متعلق به هر سیستمی که ساده تر از وردپرس باشد دانست
در کل کاربر و یا وبمستر به دلیل مشغله ی زیاد و سرو کله زدن در چند ناحیه برای گذراندن امور رایانه ای خود ؛ لاجرم مجبور است از سیستمی استفاده کند که ساده باشد و در عین حال از زیبائی و انعطاف بسیاری برخوردار باشد
برای تنظیم بخش ها دیگه نیازی نیست کلی محتوا را جابجا کرد
و یا حتی برای حذف کامل سایت و برپائی ان فقط 3 دقیقه لازم است
یک برون ریزی خوب و مطمئن و یک درون ریزی خوب و مطمئن..همین
مضافاً انکه ده ها هزار قالب و ابزار رایگان و غیر رایگان در دسترس باشد
چنین سیستمی حتی اگر مانند وردپرس یک مدیریت محتوا نباشد.. با اینحال میتواند جذب کنندگان میلیاردی داشته باشد

taradownload
May 31st, 2011, 00:18
واقعا جالبه

الحق كه cms + blog = wordpress

من بيشتر علاقه دارم از وردپرس به عنوان سيستم مديريت محتوا ياد كنم چون تمام امكانات سيستم مديريت محتوا را دارد به علاوه اينكه قابليت وبلاگ دهي نيز دارد.

يك سيستم كامل

dade24
May 31st, 2011, 13:06
سیستم خوبیه و اگه برنامه نویسی بلد نباشی ازیت میکنه

amirlord
May 31st, 2011, 13:18
پس از یک سال کار روی دیتالایف به وردپرس روی اوردم و الان حدود 3-4 ساله که دارم تخصصی وردپرس کار میکنم و واقعا این سیستم رو نمیشه در موردش حرف زد . فوق العاده انعطاف پذیر . هسته ی فوق حرفه ای و از همه مهم تر کدباز بودن و رایگان بودن اون . وردپرس برای همه ! :d

aalireza439
May 31st, 2011, 14:53
وردپرس فقط امکانات پایه سیستم های مدیریت محتوا رو داره، سی ام اس ها مثل دروپال و جوملا خیلی تفاوت دارند.

viyona
April 3rd, 2014, 12:18
كاش چند لايه بود