PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت موزیک یا دانلود !مسئله این است!

naserkhan
May 24th, 2011, 14:20
سلام خدمت دوستان
راستش با یکی دو تا از دوستان می خواهیم یه سایتی راه بندازیم اما الان تو هزینه هاش موندیم کدوم زیادتر میشه!؟
با توجه به علاقه ای ک داریم اولویت اول ما رو سایت موزیک هست اما چند سوال برامون پیش اومده :
معمولان چند مدت باید دامین جدید ثبت بشه؟
آیا مثلا ما اگه دومین تا 30 شماره رفت جلو باید همشون رو تمدید کنیم؟

در ضمن درآمد کدوم نسبت به هزینه هاش بهتر هست؟ودردسرش کمتره؟

در کل سایت دانلود بهتره یا سایت موزیک؟

ali_76
May 24th, 2011, 14:25
صد در صد دانلود
موزيك هفته اول ف ي ل ت ر هست

تو دانلود هم اينده با وجود چنين سايت هاي بزرگ دانلود نميبينم

HyperServer
May 24th, 2011, 14:35
اگر تا 30 رفت جلو....لزومی نداره قبلیا رو تمدید کنی! فقط اولی که بدون عدد هستش و دامین اصلی

اگر بین این دوتا فقط می خواهید انتخاب کنید....پیشنهاد من دانلود....شاید سودش کمتر بشه... اما دردسرش کمتره

amiry
May 24th, 2011, 14:45
دوست عزیز سایت دانلود بهتره موزیک کلی دردسر داره درسته طرفدارش زیاده باید مسائل *****ینگ رو در نظر بگیرید خیلی اذیت می شید بهتره سایت دانلود راه بندازید خیلی عالیه سایت دانلود نرم افزار همه جا پره سعید کنید سایت های خاص دانلود که هنوز وجود نداره بگذارید مثلا فیلم و سریال و مخصوصا مستند که جایی به شخصه ندیدم ;) اگه نیاز به راهنمایی و ایده داشتید من در خدمتتون هستم

delta
May 24th, 2011, 14:52
دوست عزیز سایت دانلود بهتره موزیک کلی دردسر داره درسته طرفدارش زیاده باید مسائل *****ینگ رو در نظر بگیرید خیلی اذیت می شید بهتره سایت دانلود راه بندازید خیلی عالیه سایت دانلود نرم افزار همه جا پره سعید کنید سایت های خاص دانلود که هنوز وجود نداره بگذارید مثلا فیلم و سریال و مخصوصا مستند که جایی به شخصه ندیدم ;) اگه نیاز به راهنمایی و ایده داشتید من در خدمتتون هستم

اینی که گفتید جک روز بود!! تقریبا الان بیشتر سایتهای دانلود دارند کیلویی مستند و.. میزارند.. ولی با این حرفتون که مطلب خاص بزارید موافقم.. خود ما بیشترین گرایش کاریمون رو بردیم رو بازی!! اسممون نرم افزاری هست اما چند ماهی هست رو بازی متمرکز شدیم و اتفاقا خیلی هم زود طرفدار پیدا کردیم.
هر سایتی میزنید سعی در گسترشش کنید و فقط رو یک موضوع تمرکز نکنید.

aalireza439
May 24th, 2011, 15:01
هر دو تا خوبه برای سایت دانلود موزیک تو مدت کمتری میتونی بازیدکننده های بیشتری به دست بیاری ، اما چیلترینگ هم باید در نظر داشت.

برای سایت دانلود همونطور دستان گفتند تخصصی کار کنید ، باید سرمایه گذاری خوب برای تبلیغ آگهی انجام بدی.
سایت موزیک خیلی به اش اعتبار نیست ، اما سایت دانلودات بگیره درامد خوبی داره.

iranamovie
May 24th, 2011, 15:04
بله درسته
هر دو سایت خوبه
اما سایت موزیک راحت تر میگیره تا سایت دانلود نرم افزار و ...
دیگه الان سایت دانلود نرم افزار زیاده
و هزینه های گزاف میخواد تا بتونی اون سایتو به رتبه بالا برسونی
اا سایت موزیک کمی دردسر داره ولی راحتتر بالا میاد و بازدید میگیره
هر کس ایده و نظر شخصی خودشو داره...نظر همه دوستان مهمه
با تشکر

hoka
May 24th, 2011, 15:15
در کل میتونم بگم نمیدونم چرا هرکس دوست داره یک سایت دانلود بزنه در حالی که میتونم خودم الان 10 تا سایت دانلود بهتون معرفی کنم که آرشیو کاملی دارن نسبتا و هر روز هم آپدیت میشن ولی شهرتی ندارن . تبلیغ + یک کار خاص میتونه موفقتون کنه

liandata
May 24th, 2011, 15:23
بله
همون طور که دوستان عزیز گفتند
سایت موزیک به سرعت چیلتر میشه و دردسر زیاد داره ( اما آمار از سایت دانلود نرم افزار خیلی سریعتر بالا میره )
سایت دانلود نرم افزار هم زیاد هست ( راه پر پیچ و خم و طولانی دارید تا به قله برسید )
شما میتونید با یک کار جدید یک کار متفاوت یه ایده خوب خیلی زود محبوب بشید ( اینجاس که باید فکر کرد :دی )
این نظر شخصی من هست

AriyaDownload
May 24th, 2011, 16:28
سعی کنید محتوای سایتتون چیزی باشه که باعث فیل*تر شدن سایت نشه
چون هنوز وضعیت اینترنت ایران کاملا مشخص نیست (اگه اینترانت بشه همه سایت های موزیک جمع می شن، یعنی دیگه نمی تونن فعالیت کنن)
اگه وضعیت اینترنت کاملا مشخص بود
نظر من رویه سایت فیلم بود
هم تعداد این سایت ها کمه و هم اینکه راه برای پیشرفت، بازتره نسبت به سایت نرم افزار
رقابت کمتری هم وجود داره

sibs
May 24th, 2011, 16:35
سایت موزیک هنوز خیلی جا داره تا سایتهای بهتر و جدیتر و فخن تر ارائه بشن ولی در مورد سایت دانلود با این غولهایی مثل میهن دانلود و البرز دانلود که اصلا هزینه براشون مهم نیست یکم سخته رقابت کردن . هزینه اش بیشتر هم میشه چون یه موزیک حجمش نهایت 5 مگه ولی یه برنامه حجمش حداقل 5 مگه ....

بعد سایت موزیک رو معمولا دو هفته تا سه هفته طول میکشه تا ***** کنن ولی با درآمدی که داره این هزینه از صفر هم اونوتره . چون الان سایت فارس کیدذ برای هر تراک 40 تومن و برای هر آلبوم 60 تومن میگیره و میذاره . تازه اگه سی دی فروش کنه بیشتر . و از تبلیغات هم یک میلیون درآمد داره ولی سایت دانلود برنامه درآمدش تنها از تبلیغات و فروشگاهه .

سایت موزیک دردسر نداره چون یه بار یه آهنگ کوچولو رو آپلود میکنی و تمام ولی برنامه رو باید هی مواظب باشی که آپدیت بشه و تو بذاری و ....

در اخر مهم نیست چه سایتی بزنی مهم پشتکار پشتکار پشتکاره ....

AriyaDownload
May 24th, 2011, 16:53
مهم پشتکار پشتکار پشتکاره ....

با این قسمت موافقم ولی در مورد بقیه مطالب یکم نظر من فرق فکوله :d

parmis_data
May 24th, 2011, 17:01
به نظر من سایت دانلود باشه بهتره هم ***** نمیشه هم طرفدار زیاد داره

naserkhan
May 24th, 2011, 17:19
اولا بابت نظراتتون ممنون
بعضی از دوستان نظرشون در مورد فیلم و سریال بود اما اگه بخواهیم فیلم های روز رو بزاریم بازم امکان ف**ر شدن هست (شما تو این فیلم ها جاهای *** دیدین من ک ندیدم :دی)
در مورد سایت دانلود هم به قول دوستان با این غولها مگه میشه جنگید له میشم !!8-}

منم با نظر sibs زیز موافقم باید پشتکار داشته باشم +هزینه + نیروی کار

وقتی دامینی ف**تر میشه چقدر طول میکشه از ف***ر خارج بشه؟اصلا خارج میشه یا می مونه تو :دی

WEBSTAR
May 24th, 2011, 17:26
به نظر من اصلا تو فکر این نباشید که چی بهتره تو فکر این باشید که چی پر سود تره خوب اول اینکه اگه یه نفر هستی اصلا فکرشو نکن چون بعد از یه مدت خسته کننده میشه پس یه نفر یا چند نفر پیدا کن بعد اگه سایت موزیک بزنی و بتونی موزیک های جدید رو از بقیه سایت ها زود تر بزاری و آرشیو هات کامل باشن حرف نداره از خواننده های جدید هم پول میگیری موزیکشونو میزاری تو سایتت .
فکر ف ی ل ت ر هم نباش دیگه همه وی پی دارن

بعدا هم حتما یه اسپانسر خوب پیدا میکنی.