PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایان عمر هتزنر و گلایه از ساپورت ضعیف حتما بخوانید ...

tinavps
May 24th, 2011, 08:48
سلام
مشکلات هتزنر و بازار سیاه آن در ایران:
قیمت های هتزنر شاید در نگاه اول خریداران ایران را گمراه کند.
ان چه که همه جا شنیده می شود استفاده از سیستم های دسکتاپ در قبال سرور است

کاربران زیادی می گویند (در سطح جهانی) : من از هتزنر برای سرور اصلی استفاده نمی کنم ولی برای سرور بکاپ و تست هایم ایده بدی نیست !!!

کاربران می گویند: در تیکت هایی که خدمات مربوط به حل مشکلات سرور است کمی کند عمل می کنند ولی آنجا که بحث ارتقا و خرید مجدد است (هرجا که پول در میان باشد ) ساپورت سریعی دارند !!!

چرا فروشندگان ایرانی مدام هتزنر هتزنر می کنند و کاسه داغ تر از آش شده اند؟
فرض کنید من یک رسلر فروشنده سرور از هتزنر باشم یا قبلا به 4 نفر از هتزنر سرور تهیه کرده ام
هر گاه صحبت از هزینه نصب بالا در میان باشد فروشندگان ایرانی دندان های خود را تیز کرده و یک بازار سیاه به راه می اندازند مثل طلا فروشان.

یعنی شما مشتری 5 شرکت هستید و یک نفر از 4 نفر قصد انصراف دارند نفر 5 هزینه نصب هم داده اما در عمل سرور قبلی به ایشان داده می شود و هزینه نصب در جیب فروشنده با قی می ماند.

TukaNet
May 24th, 2011, 09:03
بنده از هتزنر سرویسی ارائه نمیدم ولی خوب بدی این کار چیه ؟

فروشنده کلی وقت میگذاره ، هر ماه باید فکر دلار و یورو بکنه و ...

ولی آخرش هم یک دونه هزینه نصب رو زیاد ببنید براش ؟!

لطفا کمی منصف تر به این موارد نگاه کنید ، فردا روزی

میرسه که خود شما هم به این مرحله میرسید و درک

می کنید که من چی میگم ...

tinavps
May 24th, 2011, 09:05
بنده خودم خیلی وقته ارائه سرویس می دهم. و دوست ندارم کاربران ایرانی دچار بازار سیاه هتزنر شوند.
بجای تفکر بر روی سود خود کمی به فکر آسودگی مشتری باشید

nimafire
May 24th, 2011, 09:13
این که فروشنده میتونه این کار را انجام بده یا خیر شاید از نظر عده ای کاری غیر اخلاقی یا ... باشه.
اما از نظر من این حق فروشنده هست و به نوعی زرنگی فروشنده. زرنگی به معنی کلاهبرداری و ... نیست.
ببینم شما فکر کردید بازار سرور اختصاصی چقدر سود کلان دارد؟
بازار لبتاپ هم شما سر بزندید میبینید سود به 10000 تومان هم میرسد.یعنی سود خیلی بالا نیست

در زمینه هتزنر.بله سرویس دهی اهتضاحی دارند.به کرات با این دیستاسنتر برخورد داشتم. خوب کاربران به قیمت نگاه میکنند و انتخاب میکنند
مهم نیست ;) عادت داریم که حتما ضرر کنیم تا تحقیق سپس خرید کنیم ;)

TukaNet
May 24th, 2011, 09:18
بنده خودم خیلی وقته ارائه سرویس می دهم. و دوست ندارم کاربران ایرانی دچار بازار سیاه هتزنر شوند.

آسودگی مشتری یعنی اینکه سرویس دهنده همیشه با حداقل سود کارکنه ؟!

یعنی اینکه تا ابد باید برای 10-15 هزار تومان از صبح تا شب پشت میز عمر خودش رو به باد بده ؟!

شما اگر واقعا سرویس دهنده بودی و قد سر سوزن تجربه ای داشتی ، هرگز این تاپیک رو باز نمی کردی ...

mohsen1
May 24th, 2011, 09:36
منظورتون از پایان عمر هتزنر چیه؟ یعنی با تاپیک شما دیگه هیچ کسی سمت این دیتاسنتر نمیره و اونا ورشکست میشن؟ :39:

TukaNet
May 24th, 2011, 09:47
منظورتون از پایان عمر هتزنر چیه؟ یعنی با تاپیک شما دیگه هیچ کسی سمت این دیتاسنتر نمیره و اونا ورشکست میشن؟ :39:

حتما دیگه ! :d

همچین تایتلی زده ، فکر کردم هتزنر ( لعنت الله علیه ) به درک واصل شده ! :))

ArtexGroup
May 24th, 2011, 10:34
عجب طرز فکر دارید شما !! اتفاقا این دیتاسنتر یک شبکه بسیار قوی و پیچیده دارد که هر کس نمی تونه باهاش کار کنه ! و شاید اینکار به دلیل سیاست مشتریان حرفه ای هست ! که جمع کند تا مشتریان اماتور
در ضمن تا وقتی که شما اینجور فکر میکنید به هیچ جا نمی رسید ! مشتری عقل داره و میتونه تصمیم بگیره
تاتیل هم ماشاالله جوری زدید " پایان عمر..." که هرکس ندونه فکر میکنه این دیتاسنتر های بی درو پیکر هست !
شما وقتی نمی تونید باهاش کار کنید یا نمی تونید سیاستششون قبول کنید قرار نیست دودمانش بر باد بدید ! بهتر است اگر تجربه بدی دارید اون رو بگید تا دودمان یک دیتاسنتر را بخواید بر باد بدید و خرابش کنید.

delta
May 24th, 2011, 11:14
عجب طرز فکر دارید شما !! اتفاقا این دیتاسنتر یک شبکه بسیار قوی و پیچیده دارد که هر کس نمی تونه باهاش کار کنه ! و شاید اینکار به دلیل سیاست مشتریان حرفه ای هست ! که جمع کند تا مشتریان اماتور
در ضمن تا وقتی که شما اینجور فکر میکنید به هیچ جا نمی رسید ! مشتری عقل داره و میتونه تصمیم بگیره
تاتیل هم ماشاالله جوری زدید " پایان عمر..." که هرکس ندونه فکر میکنه این دیتاسنتر های بی درو پیکر هست !
شما وقتی نمی تونید باهاش کار کنید یا نمی تونید سیاستششون قبول کنید قرار نیست دودمانش بر باد بدید ! بهتر است اگر تجربه بدی دارید اون رو بگید تا دودمان یک دیتاسنتر را بخواید بر باد بدید و خرابش کنید.

شما fbi تشریف دارید که این دیتاسنتر رو پیچیده تعریف میکنید؟
بدبختی کشور ما اینه همه اول پول رو میبینند و بعد سرویس خوب رو!! وگرنه وقتی دیتاسنترهایی مثل هلند و آمریکا و کانادا هست آلمان کیلویی چنده!!

Ahmad110
May 24th, 2011, 11:16
اتفاقا بنده چند ماه با اين ديتاسنتر كار كردم و بسيار راضي بودم . هم پينگش خيلي عالي بود هم پايداري تو اين چند ماهي كه داشتم فوق العاده بود .

پ . ن : با اين تايتل فكر كردم ديتاسنتر نابود شده .

IranianServer
May 24th, 2011, 11:21
دلتا جان ، در کیفیت سرویس های آمریکایی حرفی نیست ، اما مگه آلمان بده !
جسارت به کسی نشه ، کلی میگم : به قول یکی از دوستان ، خیلی ها که میان در مورد این دیتاسنتر ها حرف میزنند ، تا حالا ازشون خرید نداشتند ، فقط می خوان تخریب کنند !
یادمه توی یک انجمن ، یکی از یه دیتاسنتر خرید داشت ، سرورش بر اساس کانفیگی که خودش کرده بود قطع شده بود بعد می گفت کل دیتاسنتر مورد داره :))

تا تاپیک رو دیدم گفتم واقعاً تعطیل شده و یک خبر رسمی هست ، هتزنر هم تجربه کاری باهاش دارم ، واقعاً سرویس هاش نبست به قیمت خیلی خیلی عالیه !

ArtexGroup
May 24th, 2011, 11:22
شما fbi تشریف دارید که این دیتاسنتر رو پیچیده تعریف میکنید؟
بدبختی کشور ما اینه همه اول پول رو میبینند و بعد سرویس خوب رو!! وگرنه وقتی دیتاسنترهایی مثل هلند و آمریکا و کانادا هست آلمان کیلویی چنده!!

اگر شما یکم برید در مورد این دیتاسنتر تحقیق کنید متوجه میشید که دیتاسنتر از امنیت های خوبی برخوردار هست و کیلویی نیست ! بنده سرور داشتم و بسیار عالی بود. فقط بخاطر Mac Filter که وجود داره متاسفانه بعضی دوستان اشنا نیستند و دودمان دیتاسنتر بر باد میدن.
در ضمن فراموش نکن الان تو کشوری زندگی میکنی که توی امریکا شما رو تروریسم میشناسن ! و اصلا جزء ا....ن به حساب نمیارن !!! .... پس همینجا که هم دارن بهتون سرویس میدن باید 10000 بار خدا را شکر کنید.

itjavani
May 24th, 2011, 11:24

یعنی فرد خریدار حق نداره سود کنه؟!یا سودشو بیاره رو حداقل یعنی 5-10 تومن؟؟؟
این 5-10 تومن باید بعد 2سال پول دکتر چشم و اعصاب و عینکش بده! بنابراین سودی حاصل نشده!
این حق فروشندست که با توجه به سیاست کاری خود، مبلغی رو بابت حق الزحمه دریافت کنه!
مسلما قبل از خرید،خریدار از روندکاری فروشنده و قیمت سرویس های اون آگاهی پیدا کرده و زمانی که خرید میکنه یعنی تمامی موارد رو قبول کرده و خریدشو انجام داده!
از شمایی که دم از این میزنید که فروشنده اید بعیده ...

IFACO.Net
May 24th, 2011, 11:40
در حدود 4 سال سابقه کار هاستینگی که داریم بهترین آپتایم و کمترین مشکل را فقط در این دیتاسنتر هتزنر آلمان داشته ایم.

delta
May 24th, 2011, 12:48
دلتا جان ، در کیفیت سرویس های آمریکایی حرفی نیست ، اما مگه آلمان بده !
جسارت به کسی نشه ، کلی میگم : به قول یکی از دوستان ، خیلی ها که میان در مورد این دیتاسنتر ها حرف میزنند ، تا حالا ازشون خرید نداشتند ، فقط می خوان تخریب کنند !
یادمه توی یک انجمن ، یکی از یه دیتاسنتر خرید داشت ، سرورش بر اساس کانفیگی که خودش کرده بود قطع شده بود بعد می گفت کل دیتاسنتر مورد داره :))

تا تاپیک رو دیدم گفتم واقعاً تعطیل شده و یک خبر رسمی هست ، هتزنر هم تجربه کاری باهاش دارم ، واقعاً سرویس هاش نبست به قیمت خیلی خیلی عالیه !

آلمان والا واسه من یکی خوشایند نبود.. دلیلش رو هم خودتون میدونید با سرورهاش کاری ندارم نتورکشون داغونه. قبل از آمریکا رو آلمان از انواع جاها سرویس داشتم واقعا دیگه اعصاب برام نمونده بود. مخصوصا آن گیگا از خدا بی خبر که جون برامون نزاشت..
کلا سیستم هاستینگای ایران همینطوریه.. نه فقط هاستینگا سایتها هم همینطوریه! زمانی من سایتم رو هاست دل بود و چند تا سایت موزیک بیشتر ساپورت نمیکرد! کم کم هر چی سایت موزیک بود آمد روش! وقتی هم جمع میکردند همه سایتها با هم کوچ کردند رو یک دیتاسنتر!
هاستینگا هم همینطور.فقط کافیه یک جا قیمت ارزون باشه تعریف و تمجیدها میره بالا!! همه با هم کوچ میکنند یکجا! هنوزم ماجرای کوچ دسته جمعی بعضی هاستینگا یادم نرفته. اول گیگا میرفتند همه میگفتند عالی هست بعد نظر همه عوض شد! بعد ovh شد بهترین بعد از مدتی دوباره شد بدترین! همینطوری همگی با هم کوچ میکنید!
حالا موضوع این نیست هر کسی از یک جایی راضی هست و تا ناراضی نباشه مرض نداره جاش رو عوض کنه اما انصافا به گرد پای آمریکا و لیزوب هلند و یا iweb کانادا نمیرسند..

Aryabooks
May 24th, 2011, 12:54
چه جالب !!
پس اگه سروری هزینه ست آپ نداره و به مشتری دروغ بگیم که داره و ازش کلی پول بگیریم میشه زرنگی ؟!!
پس د ز د و کلاه بردار و دروغ گو رو به خریدار میگن که داره پول الکی میده !! چه جالب
خوردن این پولها باعث چشم درد و هزار جور درد و مرض میشه

m3hdi
May 24th, 2011, 13:00
چه جالب !!
پس اگه سروری هزینه ست آپ نداره و به مشتری دروغ بگیم که داره و ازش کلی پول بگیریم میشه زرنگی ؟!!
پس د ز د و کلاه بردار و دروغ گو رو به خریدار میگن که داره پول الکی میده !! چه جالب
ببینید دوست عزیز این امتیاز برای خریداری که مثلا در ماه 10 سرور رو شارژ می کنه وجود داره
دلیلی نداره رسلر (به اصطلاح) هزینه ستاپ رو از کسی که قصد حرید یک سرور داره نگیره

Aryabooks
May 24th, 2011, 13:09
دوست عزیز وقتی کسی به قول شما ده تا سرور شارژ میکنه و اون دیتاسنتر همچین مزایای براش در نظر میگیره به معنی این هستش که بتونه تشویقش کنه که مشتری های بیشتری براش پیدا کنه
الان مثلا کسی همچین نماینده ای داشته باشه وبدون هزینه ست اپ این کار رو بکنه یا راست حسینی بگه هزینه ست اپ نداره اما مثلا حق زحمت یا چیزی شبیه به این هستش که مسلما خیلی پائینتر از اون مبلغ ست اپ هستش ، چقدر میتونه هم مشتری کسب کنه و هم اینکه ببخشید دروغ گویی نکنه و هم اینکه پولش آلوده به واژه های خاصی نشه
من کاره ای نیستم که بخوام چیزی به کسی یاد بدم و خودم سر تا پا مشکل هستم اما دوستان گلم بازی کردن با واژه ها و یه جورایی کلاه شرعی گذاشتن درست نیستش
البته باید عرض کنم که چند ماه پیش خودم در صدد گرفتن یه سرور اختصاصی خوب بودم که به چند نفر گفتم و انصافا همشون گفتن ما نمایندگی فلان دیتاسنتر رو داریم و اگه از اونجا بخواین بدون هزینه ست اپ بهتون میفروشیم که دستشون درد نکنه
زیادی پول به نظرم مهم نیستش و برکت داشتن و درست بودنش خیلی مهمتر و با دوام تر هستش

m3hdi
May 24th, 2011, 13:20
حرفتون رو قبول دارم
اما شما در بازار نبودید ، این نکته روهم عرض کنم که معمولا دیتا سنترها نمایندگی ندارن ، فقط تعداد کمی هستند که ممکنه نماینده بگیرن. بقیه همکاران به دلیل داشتن تعداد سرور زیاد دارای یک سری تخفیفات هستند و به عنوان واسط عمل می کنن شما به کار واردند.
فرض کنید ما به کسی بگیم این سرور انقدر برا ما از دیتاسنتر در میاد و به مشتری بگیم ، بنظر شما چقدر می خوان به عنوان حق زحمت بدن ؟
بهتره ما هزینه ای که دیتا سنتر سرورهای تکی رو میفروشه به مشتری اعلام کنیم به علاوه هزینه ای به جهت واسط بودن. هرچند که همه ی دیتا سنترها به دلیل داشتن هرچند تعداد سرور تخفیف نمیدن
مثل این میمونه شما بازاریاب باشید و قیمتی که شرکت بهتون میده رو به مشتری بگید.
متاسفانه بازار سایبری ایران روزهای بدی رو سپری میکنه ، هر کس که سرمایه ای به دستش میرسه قصد راه اندازی هاست و سرور داره .. سو تفاهم نشه .. ولی خوب وضعیتی که پیش اومده ...

IranianServer
May 24th, 2011, 13:21
دوست عزیز وقتی کسی به قول شما ده تا سرور شارژ میکنه و اون دیتاسنتر همچین مزایای براش در نظر میگیره به معنی این هستش که بتونه تشویقش کنه که مشتری های بیشتری براش پیدا کنه
الان مثلا کسی همچین نماینده ای داشته باشه وبدون هزینه ست اپ این کار رو بکنه یا راست حسینی بگه هزینه ست اپ نداره اما مثلا حق زحمت یا چیزی شبیه به این هستش که مسلما خیلی پائینتر از اون مبلغ ست اپ هستش ، چقدر میتونه هم مشتری کسب کنه و هم اینکه ببخشید دروغ گویی نکنه و هم اینکه پولش آلوده به واژه های خاصی نشه
من کاره ای نیستم که بخوام چیزی به کسی یاد بدم و خودم سر تا پا مشکل هستم اما دوستان گلم بازی کردن با واژه ها و یه جورایی کلاه شرعی گذاشتن درست نیستش
البته باید عرض کنم که چند ماه پیش خودم در صدد گرفتن یه سرور اختصاصی خوب بودم که به چند نفر گفتم و انصافا همشون گفتن ما نمایندگی فلان دیتاسنتر رو داریم و اگه از اونجا بخواین بدون هزینه ست اپ بهتون میفروشیم که دستشون درد نکنه
زیادی پول به نظرم مهم نیستش و برکت داشتن و درست بودنش خیلی مهمتر و با دوام تر هستش

دوست من ، فرض کن شما یک سرور 240 تا ستاب فی داره ، حالا من بیام بدون ستاب از دیتاسنتر بگیرم (حالا به هر دلیلی) ، بعد روی قمت نکشم ، ستاب نگیرم ، بیام روی هر دلار 20،30 تومان بخرم ، برام ارزش داره ، صبح تا شب وقتم رو بزارم ، ریسک بالای خرید با پی پال رو انجام بدم و .... ! خود شما بودی همچین کاری می کردی ! به طور مثال من خیلی زحمت کشیدم که دیتاسنتر به من حال میده ستاب نمیگیره ! اگر اینطوری باشه فروشندگان اجناس هم نباید روش چیزی بکشند دیگه !

nimapendar
May 24th, 2011, 13:23
من که یه سرور داشتم از این دیتاسنتربه خاک سیاه نشوندم از شانس بدم سروری که گرفته بودم دچار مشکل شد و کامل دسترسیم به سرور قطع شد بعد از 2 روز که مرتب ایمل دادم و به کندی جواب دادند سرور را آوردند بالا اما چه فایده که دیتابیس ها پاک شده بود
جواب که به من دادند گفتند توی یه دیتابیس ویروس رفته بوده همه را زدیم پاک کردیم
البته خدا را شکر تنها 2 سایت دچار مشکل شدند که یکی نفرشون توی همین انجمن فعالیت می کنه
از بقیه سایت ها بک آپ داشتم
این هم ماجرای من بود با دیتاسنتر مزخرف هت زنر اصلا روی سرورها لینوکسی که نصب می کنه لینوکس سبک هست و خیلی مزخر فه

goldcom
May 24th, 2011, 13:28
این تاپیک فقط جنبه تبلیغاتی برای شروع کننده داره که بگن بله ما در فروشمون صادق و راستگو هستیم !
وگرنه در مورد کیفیت هتزنر همه می دونن

021teh
May 24th, 2011, 13:36
چه جالب !!

عزیز شما روزی 18 سعت مجبوری ساپورت بدی

زنگ زدن های بعضی مشتری ها حتی ساعت 4 صبح

تو خیابتون 1 روز هم میری بیرون همش فکرت درگیر مبادا سرور قطع بشه

هزینه دکتر چشم . اعصاب

فردا هزار جور بدبختی

ترس از تحریم

و.....

این تایپک هم ایشون میخواستن روش نوینی برای تبلیغات خودشو پیاده کنن

که متاسافنه موفق نشدن

CmanDesign
May 24th, 2011, 13:53
چه فکر مسخره ای .. اولا که کیفیت سرور هاشون خوبه . من 2 ماهی هست دارم سرور و واقعا راضی هستم . دوستانی هم که داشتن راضی هستن .. ، بعد اینکه کسی که سرور رو کنسل میکنه واقعا باید یه سر به خودش بزنه :-j ، چرا که سرور رو توی هتزنر کنسل کردن یعنی حماقت محض . میتونی همون سرور رو به یک نفر دیگه بفروشی ، بعد به کسی که برات خریده بگی از این به بعد این یارو شارژ میکنه .. بعد اینکه شما که هزینه ی ستاپ رو حتی 100 تومنم کمتر میدی به فروشنده ای که به قول خودت این کارو میکنه باید خدا رو ممنون باشی که حداقل این بابا انصاف داره نصف ستاپ فی رو بگیره مثلا .. و شما مجبور نیستی 200 تومن پول ستاپ فی بدی ..

Aryabooks
May 24th, 2011, 14:21
با تشکر از دوستان که توضیحاتی در موارد ست آپ و.. فرمودن
من منکر زحمت کسانی که تو این کار وارد و حرفه ای هستن و زحمت میکشن نیستم و یکی از عامل های خیلی خیلی مهم موفقیت یک سایت علاوه بر دیتاسنتر خوب یک مدیر هاست خوب و با اطلاعات هستش
عزیزانم بنده نمیگم که شما حقتون رو نگیرید
عرض بنده این هستش که خدماتتون رو روشن بیان کنید
مثلا بفرمائید که واسه فلان کار این قدر هزینه داره و اگه مثلا پشتیبانی و.. میخواین اینقدر میشه و... ( هر چند که فرهنگ عموم مردم جامعه ما اینه که دوست دارن بهشون دروغ گفته بشه )

من به شخصه اگه بخوام سرور بگیرم و دو تا شرکت رو بدونم که هزینه ست آپ نمیدن و هر جفت یک سرور رو با یه قیمت بگن ولی یکی راستش رو بگه که من هزینه ست اپ نمیگیرم اما پول اعتبار و دانش و پشتیبانی و نمایندگیم رو میگیریم که همون مقدار میشه به شخصه راضی تر هستم که از همین فرد خرید کنم چون داره راستش رو میگه
با تشکر از همه دوستان خوب

delta
May 24th, 2011, 14:25
چه فکر مسخره ای .. اولا که کیفیت سرور هاشون خوبه . من 2 ماهی هست دارم سرور و واقعا راضی هستم . دوستانی هم که داشتن راضی هستن .. ، بعد اینکه کسی که سرور رو کنسل میکنه واقعا باید یه سر به خودش بزنه :-j ، چرا که سرور رو توی هتزنر کنسل کردن یعنی حماقت محض . میتونی همون سرور رو به یک نفر دیگه بفروشی ، بعد به کسی که برات خریده بگی از این به بعد این یارو شارژ میکنه .. بعد اینکه شما که هزینه ی ستاپ رو حتی 100 تومنم کمتر میدی به فروشنده ای که به قول خودت این کارو میکنه باید خدا رو ممنون باشی که حداقل این بابا انصاف داره نصف ستاپ فی رو بگیره مثلا .. و شما مجبور نیستی 200 تومن پول ستاپ فی بدی ..
من و خیلی های دیگر داشتیم ناراضی که هیچ کلاهمون بیفته آنور بر نمیگردیم!! از طرف خودتون حرف بزنید نه دیگران

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

نیازی به توضیح نیست... پول کمتر + سود بیشتر = آلمان!

HyperServer
May 24th, 2011, 14:32
با تشکر از دوستان که توضیحاتی در موارد ست آپ و.. فرمودن
من منکر زحمت کسانی که تو این کار وارد و حرفه ای هستن و زحمت میکشن نیستم و یکی از عامل های خیلی خیلی مهم موفقیت یک سایت علاوه بر دیتاسنتر خوب یک مدیر هاست خوب و با اطلاعات هستش
مثلا بفرمائید که واسه فلان کار این قدر هزینه داره و اگه مثلا پشتیبانی و.. میخواین اینقدر میشه و... ( هر چند که فرهنگ عموم مردم جامعه ما اینه که دوست دارن بهشون دروغ گفته بشه )

من به شخصه اگه بخوام سرور بگیرم و دو تا شرکت رو بدونم که هزینه ست آپ نمیدن و هر جفت یک سرور رو با یه قیمت بگن ولی یکی راستش رو بگه که من هزینه ست اپ نمیگیرم اما پول اعتبار و دانش و پشتیبانی و نمایندگیم رو میگیریم که همون مقدار میشه به شخصه راضی تر هستم که از همین فرد خرید کنم چون داره راستش رو میگه
با تشکر از همه دوستان خوب

دوست عزیز من حرف هیچ کس رو اینجا تایید نمیکنم....ولی حرف شما رو کامل رد میکنم!
کدوم فروشنده....کجای دنیا .... تو چه زمینه کاری میاد قیمت تمام شده خودش رو به شما بگه؟
فروشنده قیمت میده...شما میتونی تهیه کنی یا نکنی!

amiry
May 24th, 2011, 14:38
=)) این تاپیکم از اون تاپیکا بوداااا خیلی مضحک بود خیلی من خودم از دو تا دیتا سنتر سرور دارم خداییش از هتزنر خیلی خیلی راضی هستم پورت 1گیگ هم درسته یکم هزینه اضافی داشت ولی ارزششو داشت کیفیت دوست عزیز به پول هست انصافا هم قیمت و کیفیت محصولاتشان خیلی خوبه ! حالا قصد استارتر این تاپیک چی بود خدا می دونه ! بد نام کردن دیتا سنتر هتزنر ؟! =))

delta
May 24th, 2011, 14:55
=)) این تاپیکم از اون تاپیکا بوداااا خیلی مضحک بود خیلی من خودم از دو تا دیتا سنتر سرور دارم خداییش از هتزنر خیلی خیلی راضی هستم پورت 1گیگ هم درسته یکم هزینه اضافی داشت ولی ارزششو داشت کیفیت دوست عزیز به پول هست انصافا هم قیمت و کیفیت محصولاتشان خیلی خوبه ! حالا قصد استارتر این تاپیک چی بود خدا می دونه ! بد نام کردن دیتا سنتر هتزنر ؟! =))

نوبت تاپیک زدن شما هم میشه برادر. عجله نکن.. یک دیتاسنتر خوب رو یکی دوماه نمیتونی بشناسی که ازش راضی هستی! بزار کم کم میفهمید دیتاسنتر گرونقیمت و عالی چه فرقی با ارزونش داره..

IFACO.Net
May 24th, 2011, 15:22
من که یه سرور داشتم از این دیتاسنتربه خاک سیاه نشوندم از شانس بدم سروری که گرفته بودم دچار مشکل شد و کامل دسترسیم به سرور قطع شد بعد از 2 روز که مرتب ایمل دادم و به کندی جواب دادند سرور را آوردند بالا اما چه فایده که دیتابیس ها پاک شده بود
جواب که به من دادند گفتند توی یه دیتابیس ویروس رفته بوده همه را زدیم پاک کردیم
البته خدا را شکر تنها 2 سایت دچار مشکل شدند که یکی نفرشون توی همین انجمن فعالیت می کنه
از بقیه سایت ها بک آپ داشتم
این هم ماجرای من بود با دیتاسنتر مزخرف هت زنر اصلا روی سرورها لینوکسی که نصب می کنه لینوکس سبک هست و خیلی مزخر فه
شما از هتزنر سرو اختصاصی داشتی یا اینکه وی پی اس از سروری که اونجا بوده داشتی ؟

نوبت تاپیک زدن شما هم میشه برادر. عجله نکن.. یک دیتاسنتر خوب رو یکی دوماه نمیتونی بشناسی که ازش راضی هستی! بزار کم کم میفهمید دیتاسنتر گرونقیمت و عالی چه فرقی با ارزونش داره..

دلتا جان شما از هتزنر سرور داشتی یا از گیگا ؟ و علت مشکلت چی بوده ؟

Warez-Host.IR
May 24th, 2011, 15:42
سلام
کلاً دوست دارید به یک چیزی گیر بدید
یا فرد یا گروه یا شرکت
اصولاً از تخریب دسته های بالا لذت می برید ؟؟
هرچند با این گونه تاپیک ها یک دیتاسنتر خوب مثل هتزنر و ... نه تنها زیر سوال نمیره , بلکه یک نوع تبلیغ هم خواهد بود
وقتی مدیر یک سرور اطلاعات کافی نداره و خودش باعث ایجاد مشکلات میشه و نباید توقع امدادهای غیبی از طرف دیتاسنتر را داشته باشه
هرچند این هم درست هست هرجایی مشکلاتی را داره ولی این باید یادمو باشه که , هرچقدر پول بدیم همونقدر آش می خوریم
وقتی یک سرور با 12 گیگ رم در نت دایرکت میشه 160 هزار تومان همون سرور در سوئیس یا فرانسه یا هلند میشه 260 تا 300 هزار تومان حتماً تفاوت هایی هست
خریدار تنها نگاه میکنه که سرور چقدر رم داره (( نوع رم را دقت نمی کنه )) پردازنده چند هسته داره (( فرکانس پردازنده را دقت نمی کنه )) هاردها چقدر حجم دارند (( به نوع هارد دقت نمی کنه )) پورت یک گیگ که اعلام شده آیا واقعاً اختصاصی هست یا اشتراکی و ....
بعد توقع دارند یک سرور 160 هزار تومان نت دایرکت یا هتزنر براشون مثل یک سرور 260 یا 300 تومان دیتاسنترهای خوب و معروف دیگر کار کنه
شاید در دید اول سخت افزار هر دو یکی باشه ولی اگر با دید بهتری نگاه کنیم , 100% تفاوتهای چشمگیری مشاهده میشه

هتزنر دیتاسنتر خوبی هست
چندین ماه سرور eq10 موجود بود , تنها مشکلی داشت هزینه های جانبی سرور بود و هزینه ست آپ
در کل چنین دیتاسنتر در آلمان برای ما ایرانی ها خوب و مناسب هست

در مورد هزینه هایی که همکاران میگیرن باید بگم که هیچ کس محض رضای خدا کار نمی کنه
پس توقع بیجا هم داشتن , زیاد جالب نیست

موفق باشید

parmis_data
May 24th, 2011, 16:04
خبری از استارتر نیست؟
دیتا سنتر بالاخره با این پاپیک ورشکست شد

goldcom
May 24th, 2011, 16:15
گفتم که
هدف استارتر تبلیغ خودش بود ، نه زیر سوال بردن دیتاسنتر
اگه میخواست از دیتاسنتر شکایت کنه ، میتونست بگه جواب نمیدن و با ذکر اسناد و مدارک ثابت کنه
چه دلیلی داشت بحث هزینه ستاپ رو بکشه وسط ؟
اصلا دیتاسنتر دوست داره از یه عده هزینه ستاپ نگره ، این دلیل نمیشه که فروشنده هزینه رو از مشتری نگیره!

parmis_data
May 24th, 2011, 16:20
بله
به نظر بنده هم هدف فقط تبلیغات بود

Aryabooks
May 24th, 2011, 20:37
دوست عزیز من حرف هیچ کس رو اینجا تایید نمیکنم....ولی حرف شما رو کامل رد میکنم!
کدوم فروشنده....کجای دنیا .... تو چه زمینه کاری میاد قیمت تمام شده خودش رو به شما بگه؟
فروشنده قیمت میده...شما میتونی تهیه کنی یا نکنی!

دوست عزیز چون الان تقریبا فروشنده وجود نداره
فروشنده گی اعتبار و آبرو داره
به هر کسی که چیزی داشتش و خواست به هر قیمتی بفروشه که فروشنده نمیگن
با شما دوست عزیز یا سایرین کاری ندارم
اما اگه کسی بخواد بر اساس تعالیم خدای که بوجود اوردش کار کنه ( حالا هر دین و آئینی باشه ) باید وجدان رو حاکم کنه و مال خودش رو با سود مشخص بفروشه
هر چند که میدونم برای خیلی ها این حرف ها دو زار هم نمی ارزه و فقط سود .......
بهتره این بحث هم در این تاپیک تموم بشه چون خیلی به تاپیک و عنوانش ربطی نداره

محض اطلاع شما عرض کنم که من نگفتم که همه ادمها باید به این روش کار کنن و فقط مثال عینی و واقعی زدم که خودم که خواستم سرور بگیرم و به سه نفر هم از دیتاسنترهای مختلف سپردم گفتن که ما چون نمایندگیش رو داریم نمیخواد هزینه ست اپ بدید و انشاءالله خدا جزای راست گویشون رو بهشون بده
یا علی

HyperServer
May 24th, 2011, 21:09
دوست عزیز چون الان تقریبا فروشنده وجود نداره
فروشنده گی اعتبار و آبرو داره
به هر کسی که چیزی داشتش و خواست به هر قیمتی بفروشه که فروشنده نمیگن
با شما دوست عزیز یا سایرین کاری ندارم
اما اگه کسی بخواد بر اساس تعالیم خدای که بوجود اوردش کار کنه ( حالا هر دین و آئینی باشه ) باید وجدان رو حاکم کنه و مال خودش رو با سود مشخص بفروشه
بهتره این بحث هم در این تاپیک تموم بشه چون خیلی به تاپیک و عنوانش ربطی نداره

محض اطلاع شما عرض کنم که من نگفتم که همه ادمها باید به این روش کار کنن و فقط مثال عینی و واقعی زدم که خودم که خواستم سرور بگیرم و به سه نفر هم از دیتاسنترهای مختلف سپردم گفتن که ما چون نمایندگیش رو داریم نمیخواد هزینه ست اپ بدید و انشاءالله خدا جزای راست گویشون رو بهشون بده
یا علی

دوست عزیز ...شما منظوره بنده رو نگرفتی...
من میگم هیچ کس نمیاد بگه که چقدر واسش تموم شده و از شما چقدر سود میگیره...
این که باید سود عادلانه روش بکنه منم موفق هستم...اما شما این نکته رو هم داشته باش که اولا همه خریدارها مثل شما نیستند....دوما انقدر بی اعتمادی زیاده و ما به دروغ شنیدن عادت کردیم نمیشه به این صورت فروش داشت...
یه مثال می زنم که باز بشه قضیه...
من فروشنده هاست هستم...هر گیگ برام 10000 تومان در میاد ...میام به شما راست و حسینی میگم 10000 در اومده...اما برای من بصرفه 15000 باید بدم....
یکی دیگه میاد دروغ میگه برای من 13000 تموم شده....به شما میدم 14000
در صورتی که برای خودش 7000 در اومده!
از کدوم میخری شما؟ (با فرض اینکه شما میگی هر دوشون راست میگن)

iNicz.Com
May 24th, 2011, 21:14
کمی دیر اومدم انگاری .
خوب کسی که تاپیک رو باز کرده خوب جواب بده
1 - میدونی root server یعنی چه ؟
2 - سرویس managed هتزنر رو گرفتی و ساپورت نکردن ؟
3 - مگه ماهانه چقدر به سرور پول میدی بهشون که انتظار ساپورت 24 ساعته داری ، و ایا تو سایتشون نوشتن ساپورت 24 ساعته ؟
-----------------------
ببین دوست عزیز شما هر کجای دنیا بری به مقداری که پول بدی بهت خدمات میدن . شایدم بعضی ها بخوان مفتی کار کنن .
شما اگه این همه انتظار داری ،از هتزنر سرور managed میگرفتی که بدون ستاپ فی هستش .
واقعا اسم تاپیک خیلی خنده داره .

nimapendar
May 24th, 2011, 22:20
سلام
تنها دیتاسنتری هست که سیستم عامل لینوکس با بقیه جا ها تفاوت داره
Standardimages – Hetzner DokuWiki (http://wiki.hetzner.de/index.php/Standardimages)

goldcom
May 24th, 2011, 22:31

اصلا حرف شما رو قبول ندارم
ملت قیمت ها رو تو رنج مشخصی میخوان
برای مثال من یه سرور از هتزنر داشتم ، 3 ماه پیش هزینه ماهیانه اون 140 تومان میشد ، فکر میکنم نزدیک 200 تومان هم هزینه ستاپ داشت
من این سرور رو میخواستم به یکی به قیمت 140 تومن بفروشم که از منیج سرور پول بگیرم یعنی سرور بدون ستاپ !
طرف تا سر حد پرداخت رفت
اما بعدش زنگ زد و گفت که اطمینانی نداره ، حتما کاسه ای زیر نیم کاسه هست که دارم ستاپ نمیگیرم و معامله رو به هم زد !
بعدش من این سرور رو با دریافت هزینه ستاپ ، بدون هیچ سوال جوابی ، به یکی دیگه فروختم رفت ...

delta
May 24th, 2011, 23:49
دلتا جان شما از هتزنر سرور داشتی یا از گیگا ؟ و علت مشکلت چی بوده ؟

ببین دوست من میشه گفت تقریبا من شاید بالای 30 دیتاسنتر رو تو انواع کشورها حتی چین و مالزی رو تست کردم! سال قبل انجمن ما یکی از بزرگترین انجمن های فیلم ایران بود و تقریبا حدود 1000 فیلم لینک مستقیم رو سرور خصوصی که گرفته بودیم داشتیم که بعد از مورد لطف ارشاد قرار گرفتن و سقوط سایت سرور رو کنار گزاشتیم. یک سرور خصوصی یکی از دوستان از گیگا گرفتند برامون که مثل ماشینی بود که همش گاز میداد اما سرعتش بالا نمیرفت! قطع و وصلی شبانه روزی به کنار اول گفتم شاید مشکل از دوستم هست که کارش رو بلد نیست اما وقتی پینگ افتضاح میداد و یا کلا قطع میشد مقصر مشخصه کی هست! شاید هنوزم یادتون باشه این گیگا چه قدر از مشتریهاش به بهانه های الکی جریمه میگرفت! خود من 400 دلار فقط جریمه شدم و آخرش مثلا فرار کردم هتزنر! نگو سگ زرد برادر شغال هست!همین بلاها سرمون آنجا هم آمد غیر این 2 بار همونجا سرور عوض کردیم شاید مشکل برطرف بشه اما مشکلاتی پیش میومد واقعا خنده دار! یک روز سرور قطع و وصل میشد روز بعد سرور بالا میومد دسترسیمون قطع بود! روز بعدی ساپسنت بودیم.. روز بعدش سرور خاموش بود و اصلا انگار نه انگار.... سرعت سرورهاشون بله برای دانلودهای کوچیک عالی هست اما وقتی یک فایل 1 گیگابایتی رو دانلود میکنی 8 بار بیشتر قطع میشه و وصل میشه!
حالا رفتیم آمریکا آقا سرور از آن پایینتر بود اصلا انگار پوست کلفت کم بیار نبود! قطعی هم شاید در حد صفر! یک تیکت میفرستادی به قول خودشون وظیفه کاری هست و جواب میدادند.. ولی همین آقایان المانی تیکت میدادی طرف پول سیگار و ... شو نگیره جواب نمیداد!
iweb پوست ما رو کن و هاست ما رو پاک کرد اما خدایی شرف داشت به این آلمانی ها.. آلمانی ها اول پول میگیرند بعد کیفیت! برعکس آمریکایی ها اول کیفیت بعد پول!
بازم میگم دوستان ممکنه با هر دیتاسنتری راهت باشند و همایتش کنند اما حداقل این مشکلات برای من یکی آمد که کلاهم بیفته آلمان نمیرم برش دارم! ببین چیکار کردند که ممد فخرایی هم حالش از اروپا به هم میخوره!

Aryabooks
May 25th, 2011, 00:02
دوست عزیز ...شما منظوره بنده رو نگرفتی...
من میگم هیچ کس نمیاد بگه که چقدر واسش تموم شده و از شما چقدر سود میگیره...
این که باید سود عادلانه روش بکنه منم موفق هستم...اما شما این نکته رو هم داشته باش که اولا همه خریدارها مثل شما نیستند....دوما انقدر بی اعتمادی زیاده و ما به دروغ شنیدن عادت کردیم نمیشه به این صورت فروش داشت...
یه مثال می زنم که باز بشه قضیه...
من فروشنده هاست هستم...هر گیگ برام 10000 تومان در میاد ...میام به شما راست و حسینی میگم 10000 در اومده...اما برای من بصرفه 15000 باید بدم....
یکی دیگه میاد دروغ میگه برای من 13000 تموم شده....به شما میدم 14000
در صورتی که برای خودش 7000 در اومده!
از کدوم میخری شما؟ (با فرض اینکه شما میگی هر دوشون راست میگن)

من منظور شما رو متوجه هستم
اما برای من اینکه بقیه چیکار میکنن مهم نیستش و سعی میکنم تا جای که میشه کار درست رو انجام بدم
خیلی ها دوست دارن خیلی کارها بکنن ، دلیلی نداره که منم اون کارها رو بکنم
شما هم که میگید قیمت این هاست اینقدر میشه و اینقدر میفروشم کار درستی رو میکنید و نباید بگید چون یه نفر دیگه داره با دروغ مشتری جذب میکنه پس ما هم باید این کار رو بکنیم
الان تو رده کاری شما چند نفر هستن که دارن فعالیت میکنن ؟ آیا میشه تصور تعدادش رو هم کردش ؟ هر کی رو میبینی یه گوشه از سایتش فروش هاست هم زده
آیا به نظرتون وقتی یه وبمستر حرفه ای احتیاج به هاست داره فکر این ادمها رو میکنه یا یه جای مطمئن و با آبرو که بهش اعتماد داره ؟
من معلم اخلاق اصلا نیستم و خودم هزار جور شیشه خورده دارم اما میگم اگه چهار نفر دارن تقلب میکنن ، دلیل نمیشه که منم تقلب کردن رو یه امر عادی بدونم و راحت انجام بدمش و توجیه هم بیارم

اصلا حرف شما رو قبول ندارم
ملت قیمت ها رو تو رنج مشخصی میخوان
برای مثال من یه سرور از هتزنر داشتم ، 3 ماه پیش هزینه ماهیانه اون 140 تومان میشد ، فکر میکنم نزدیک 200 تومان هم هزینه ستاپ داشت
من این سرور رو میخواستم به یکی به قیمت 140 تومن بفروشم که از منیج سرور پول بگیرم یعنی سرور بدون ستاپ !
طرف تا سر حد پرداخت رفت
اما بعدش زنگ زد و گفت که اطمینانی نداره ، حتما کاسه ای زیر نیم کاسه هست که دارم ستاپ نمیگیرم و معامله رو به هم زد !
بعدش من این سرور رو با دریافت هزینه ستاپ ، بدون هیچ سوال جوابی ، به یکی دیگه فروختم رفت ...

دوست عزیز شما ظاهرا تو بحث نبودید
اگه پست صفحه قبل بنده رو بخونید دقیقا این جمله هستش

در مورد مطلبی که فرمودید بهتون حق میدم اما توجیه واسه کار اشتباه و غیر اخلاقی ما نیستش
خلاصه یه عده ای که بزرگتر و قدیمی تر هستن باید درست کار بکنن که چهار تا بچه که تو کاری وارد شدش هم یاد بگیره و هم جرات نکنه کار خلافی بکنه

HyperServer
May 25th, 2011, 00:06
من منظور شما رو متوجه هستم
اما برای من اینکه بقیه چیکار میکنن مهم نیستش و سعی میکنم تا جای که میشه کار درست رو انجام بدم
خیلی ها دوست دارن خیلی کارها بکنن ، دلیلی نداره که منم اون کارها رو بکنم
شما هم که میگید قیمت این هاست اینقدر میشه و اینقدر میفروشم کار درستی رو میکنید و نباید بگید چون یه نفر دیگه داره با دروغ مشتری جذب میکنه پس ما هم باید این کار رو بکنیم
الان تو رده کاری شما چند نفر هستن که دارن فعالیت میکنن ؟ آیا میشه تصور تعدادش رو هم کردش ؟ هر کی رو میبینی یه گوشه از سایتش فروش هاست هم زده
آیا به نظرتون وقتی یه وبمستر حرفه ای احتیاج به هاست داره فکر این ادمها رو میکنه یا یه جای مطمئن و با آبرو که بهش اعتماد داره ؟
من معلم اخلاق اصلا نیستم و خودم هزار جور شیشه خورده دارم اما میگم اگه چهار نفر دارن تقلب میکنن ، دلیل نمیشه که منم تقلب کردن رو یه امر عادی بدونم و راحت انجام بدمش و توجیه هم بیارم

به هر حال من هم مثل شما معتقدم که تجارت باید سالم انجام بشه....اما اینکه من بیام مسایل کاری خودم مثل قیمت تمام شده برای خودم رو برای مشتری بیان کنم مخالفم.
فکر می کنم دیگه نیازی به ادامه نباشه !

parsvps
May 25th, 2011, 00:19
در حدود 4 سال سابقه کار هاستینگی که داریم بهترین آپتایم و کمترین مشکل را فقط در این دیتاسنتر هتزنر آلمان داشته ایم.

سلام دوستان من 4 سرور از این دیتاسنتر دارم .و خدود 7 ماه هست که از این سرور ها استفاده می کنم . ما هم بهترین آپتایم و کمترین مشکل را فقط در این دیتاسنتر هتزنر آلمان داشته ایم

iNicz.Com
May 25th, 2011, 00:39
اکثرا دوستان یک طرفه فکر میکنند.
خوب ما که با یه جا کار نمیکنیم که طرفه جایی رو بگیم. به نظر من دیتا سنتر اپتایم 100 داشته باشه و سرعت network خوب و stable داشته باشه. بسته به نیازه کاربر که واسه چی میخواد استفاده کنه فرق داره .
واسه یه کاری هتزنر خوبه واسه یه چیزی singlehop و .... .
فقط چیزی که خیلی مهمه اپتایم و بعد قیمت خوب متناسب با ساپورت .

pardishosting
May 25th, 2011, 01:12
این بنده خدا (استارتر تایپیک) اومد نظر خودش رو درباره یک دیتاسنتر درجه چند داده. من نمی دونم چرا به همکاران محترم این قدر برخورده ؟؟ مگه سهامدارش هستید ؟

iNicz.Com
May 25th, 2011, 01:19
این بنده خدا (استارتر تایپیک) اومد نظر خودش رو درباره یک دیتاسنتر درجه چند داده. من نمی دونم چرا به همکاران محترم این قدر برخورده ؟؟ مگه سهامدارش هستید ؟
خوب عزیز دل بندم اینحا انجمن گفت و گو بحث هستش !!
دقت کن خود کسی که تاپیک رو باز کرده نوشته : پایان عمر هتزنر و گلایه از ساپورت ضعیف حتما بخوانید ...
خوب یعنی خودش همه رو مد نظر گرفته و هر یک از همکاران و دوستان نظراتی دارن که محترمه و میخوان به اشتراک بگذارن.
ناراحت نشی ولی اگه نظری نداری مجبور نیستی سپم بدی.

pardishosting
May 25th, 2011, 01:38
نه ناراحت نشدم ... بالاخره ما از قدیمی های انجمن هستیم ، اخلاق و روحیات همکاران رو به خوبی میشناسم.

WGB
May 25th, 2011, 03:19
سلام

برادر عزیز مشکلی داری این راهش نیست.
اگه بابت هر مگابیت پهنای باند 10 دلار بدی بهت ساپورت میدن 48 ساعته بجای 24 ساعته.

توی این دور و زمونه کسی الکی ..... کف دست آدم نمی ندازه. اونم خارجیا که نگو. چه برسه به آلمانیش که دیگه واویلا

goldcom
May 25th, 2011, 10:48
توی این دور و زمونه کسی الکی ..... کف دست آدم نمی ندازه. اونم خارجیا که نگو. چه برسه به آلمانیش که دیگه واویلا

تایید میشه
مخلص آقای حاجیانی هم هستیم ;)

tinavps
May 25th, 2011, 11:26
بنده دیتاسنتر های امریکا رو تایید می کنم و دوست ندارم کسی وقت خودش رو روی دیتاسنتر های آلمانی تلف کنه.
بنده از هلند سرویس داشتم بهتر بود.
اما امریکا آپتایم عالی بدون نقص بدون نیاز به ساپورت مثل ساعت کار می کنه

چرا هر کس (مثلا شما) فکر می کنی خدای وب هستی و بقیه هیچ اطلاعی از root و managed و لینوکس نداره ؟
هر کس حرفی نزد یعنی لال بود یا از شما کمتر اطلاع داشت که ....

اگر بنده بتوانم با این پست موفق شوم که یک نفر را از خرید از هتزنر منع کنم به هدف الهی و خداپسندانه ی راهنمای هم وطن عزیزم رسیده ام

اما شما می گویید قیمت ها داده می شود مشتری حق انتخاب دارد؟
آیا بنده که خود نیز ارائه کننده سرور هستم حق ندارم به مشتری ها شفاف سازی کنم ؟
آن مشتری که یک سرور از بنده بگیرد 180 تومان حال آنکه من آن را از آلمان گرفتم 80 تومان آیا نباید به مشتری بگویم که کیفیت آلمان از امریکا کمتر است تا بنده خدا شاید یک آفر دیگر داشت مثلا از امریکا کانادا

کدام فروشنده سرور مثل من انقدر شفاف می گوید که فروشنده نباید فقط به منافع شخصی خود فکر کند ؟

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:17 AM ----------

در مورد شما که گفتید با زدن این پست آیا در عملکرد هتزنر توقفی ایجاد میشود خیر

در کار آنها که گلابی را به نام نارگیل می فروشند توقف ایجاد خواهد شد

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

داستان فروشندگان ایرانی سرور:

تفکر: ابتدا 80 تا سرچ روی دیتاسنتر ها بزنم ببینم کدوم ارزون تره سودش کمتره ولش کن مشتری از کجا می فهمه فرق پورت 10 با 100 چیه و سیستم ها Stock هست... سود رو بچسب

اتفاقات در تیناهاست: ابتدا ما لینک سایت اصلی و دیتاسنتر رو هم می دیم سپس راهنمایی می کنیم فلانی اگر امکان پرداخت یورو و دلار دارید خودتان اقدام کنید و ما هزینه ساپورت می گیریم. فلان صرافی ها هم مورد تایید است /
نبود کسی بیاد اعلام کنه که ما ایگونه راهنماییشان کردیم؟ از مجازی ساز گرفته تا نصب *** و حتی مزایای یک سرور و مقایسه با ...

داشتن 4 مشتری راضی بهتر از 40 مشتری ناراضی است

بنده تا بحال به هر رسلر یا سرویسی که از ما خریده اند و در زمینه ای مثلا عدم نصب ioncube or mysqli یا بدلیل فراموشی نصب نبود بلافاصله سرویس ایشان را بدون هزینه و رایگان محسوب کردیم تا موقعی که مشکل ایشان رفع گردد و شروع روز اول زمانی است که مشکل وی حل شود.

دوست عزیز اگر فروش سرور و هاستینگ سودآور نیست لطفا به بازار سیاه های دیگر تغییر شغل دهید.

ArtexGroup
May 25th, 2011, 11:26
آن مشتری که یک سرور از بنده بگیرد 180 تومان حال آنکه من آن را از آلمان گرفتم 80 تومان آیا نباید به مشتری بگویم که کیفیت آلمان از امریکا کمتر است تا بنده خدا شاید یک آفر دیگر داشت مثلا از امریکا کانادا

مشتری حق انتخاب دارد !! اصلا به هیچکس هم ربطی ندارد که چقدر سود میکشید یا نمی کشید. اگر اینجور بود دیگه خدا نباید عقل و قدرت تفکر برای انسان قرار میداد که... عقل خدا واست گذاشته واسه همین که بتونی تصمیم بگیری و هر کدوم دیدی بهتر است انتخاب کنی.

بنده دیتاسنتر های امریکا رو تایید می کنم و دوست ندارم کسی وقت خودش رو روی دیتاسنتر های آلمانی تلف کنه.
فعلا اونا ما و شما رو ادم حساب نمی کنن !!! ;)

چرا هر کس (مثلا شما) فکر می کنی خدای وب هستی و بقیه هیچ اطلاعی از root و managed و لینوکس نداره ؟
هر کس حرفی نزد یعنی لال بود یا از شما کمتر اطلاع داشت که ....
نه شما خدای manage و لینوکس و ویندوز هستی و نه دیگران ! چون این مباحث اینقدر گسترده هست که هیچکس توش نتونه بگه من 100% بلدم !! پس زیاد جو گیر نشید
شاید...

اگر بنده بتوانم با این پست موفق شوم که یک نفر را از خرید از هتزنر منع کنم به هدف الهی و خداپسندانه ی راهنمای هم وطن عزیزم رسیده ام
این هدف خدا پسندانه نیست ! این عدم رقابت با سایر سرور دهنده هاست که بجای رقابت دست به تخریب زدید , اینم دیتاسنتری که چندین میلیارد اعتبار دارد و فکر نمی کنم با حرف در پیتی شما بتونید اونو تخریب کنید.
در ضمن ما ایرانی ها همیشه به جای رقایت نمیدونم چرا اینجوریم کسی که داره شاخ میشه همه میخوان تخریبش کنن !! این یادت باشه که هیچوقت قطار ایستاده بهش سنگ پرت نمی کنن به قطار در حال حرکت سنگ میندازن !!!!!
باز فراموش نکن هرکس عقل داره و قدرت انتخاب و مهندس شما کدوم شرکت بزرگ دیدی که بیاد بگه من 15000 تومان میخرم و میدم 17000 تومان ؟!؟!؟! این سیاست هست !؟!؟!؟!؟!؟! عجب حرفی میزنید

s.w.a.t
May 25th, 2011, 11:42
دوست عزیز tinyvps
حرف شما از یک سمت درست و از سمت دیگر نادرست میباشد.
درست میباشد چون شما تجربیات خود را به اشتراک گذاشتید.درست میباشد از این نظر که دیتاسنتر نتوانست خواسته های شما را براورده کند.
نادرست میباشد چون فقط شاید این نظر شما باشد. نکته هایی که شما از یک دیتاسنتر توقع دارید که انجام بدن قاعدتا با بقیه دوستان یکی نخواهد بود.

در مورد سیب گلابی و نارگیل و هویج هم باید بگم که اگر کسی فرق اینا رو از هم تشخیص نده همون بهتر که سرش کلاه بره و ... .

در مورد قسمت پایانی جمله شما باید عرض کنم هیج وقت ماست بندی نمیاد بگه ماست من ترشه و من از شیر مونده استفاده میکنم!
تایپیک شما هم جنبه خوب داشته هم جنبه تبلیغاتی برای خودتون!!

موفق باشید

---------- Post added at 11:42 AM ---------- Previous post was at 11:40 AM ----------

در مورد کار با آلمانی ها باید بگم که کارباهاشون سخته باید راه روشش رو بلد باشید! وگرنه نمیتونید باهاشون کار کنید.

delta
May 25th, 2011, 12:00
مشتری حق انتخاب دارد !! اصلا به هیچکس هم ربطی ندارد که چقدر سود میکشید یا نمی کشید. اگر اینجور بود دیگه خدا نباید عقل و قدرت تفکر برای انسان قرار میداد که... عقل خدا واست گذاشته واسه همین که بتونی تصمیم بگیری و هر کدوم دیدی بهتر است انتخاب کنی.
تقصیر شما نیست که.. تقصیر این مملکت هست که یک صنف برای هاستینگ نمیزاره تا کسانی مثل شما به همین راحتی هر چی دلتون میخواد نتونید سود بکشید روش!

فعلا اونا ما و شما رو ادم حساب نمی کنن !!!
شما رو نمیدونم دوست عزیز اما ما و بعضی از دوستان رو بدجوری هم آدم حساب میکنند طوری که یکی از دوستام وقتی از یک سایت آمریکایی شکایت کرد سایتش رو مسدود کردند برای بررسی!!

ArtexGroup
May 25th, 2011, 13:08
تقصیر شما نیست که.. تقصیر این مملکت هست که یک صنف برای هاستینگ نمیزاره تا کسانی مثل شما به همین راحتی هر چی دلتون میخواد نتونید سود بکشید روش!
دلتا جان! بنده نه هاست فروش هستم نه سرور فروش ! فقط نظر من بود.

شما رو نمیدونم دوست عزیز اما ما و بعضی از دوستان رو بدجوری هم آدم حساب میکنند طوری که یکی از دوستام وقتی از یک سایت آمریکایی شکایت کرد سایتش رو مسدود کردند برای بررسی!!
بیشتر جنبه Funny داشت !. همون HugeServer هم تا دیروز از SingleHop بهتون سرویس میداد همینم شما رو ...
دیتاسنتر در و پیتی بله شما رو ادم حساب میکنه اما دیتاسنتر مثل SingleHop اصلا جواب ایمیل ات هم نمیده :)) :)) softlayer... چون هنوز ظرز فکر امثال شما نسل سومی هست دوست عزیز
تا چند روز دیگه همینام جوابت که ندادن میفهمی...

delta
May 25th, 2011, 13:44
دیتاسنتر در و پیتی بله شما رو ادم حساب میکنه اما دیتاسنتر مثل SingleHop اصلا جواب ایمیل ات هم نمیده

اتفاقا دو تا سرویس از همین دیتاسنتر داریم !! تشکر هم میکنم ازشون.

irlogo
May 25th, 2011, 13:45
هتزنر دیتاسنتر بدی هست، چرا؟ چون:

آپتایمش 99/999 و یا به قول خودمون 100% هست
تغریبا افت شبکه نداره
سرورهاش رکمونت نیست اما سخت افزار با کیفیت و بدون خرابی ارائه می ده
در کمتر از 5 دقیقه خودت می تونی سیستم Os-reinstall کنی، البته این کار محدودیت تعداد هم نداره، دیگه علاف Stuff دیتاسنتر نیستی و بخواهی مکرر پول بدی
تو ایران هم همه مایلند از اسکریپت ها + برنامه های کرکی و نال شده استفاده کنن، هتزنر هم تا حد قابل قبولی به موارد ناقض کپی رایت اهمیت نمی دهع
برای کار هاست اشتراکی عالیه زیرا با شبکه مبتنی بر مک کسی نمی تونه از آی پی سرورت استفاده کنه
ریسورس می ده
VNC می ده
100 گیگ بک آپ امن داخلی دیتاسنتر می ده
مانیتورینگ رایگان می ده
پینگ خوبی به ایران داره
از لحاظ تحریم احتمالش کمه و خیالت راحته شب می خوابی ، صبح که بیدار می شی سرورت ساسپند نشده، انشاالله

واقعا هتزنر دیتاسنتر بدیه، خیلی بد!

ArtexGroup
May 25th, 2011, 13:46
اتفاقا دو تا سرویس از همین دیتاسنتر داریم !! تشکر هم میکنم ازشون.

شما تنها نداری ! اما اگر مردی برو بگو ایرانی هستم مشخصات ایرانی ات وارد کن بعد تشکر کن ازشون :)

delta
May 25th, 2011, 13:54
در ضمن دیتاسنترهایی مثل سینگل اینقدر سرورهاشون و کیفیتشون عالی هست که شاید ماهی یکبار هم نیازی به تیکت نباشه! برعکس آلمانی های عزیز که هر روز باید تیکت بدی و وقتی جواب میدند میگید عجب پشتیبانی قوی!! پشتیبانی قوی بخوره تو سرشون سرویس درست بده نیازی نباشه بهشون مراجعه کنیم همش

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

هتزنر دیتاسنتر بدی هست، چرا؟ چون:

آپتایمش 99/999 و یا به قول خودمون 100% هست
تغریبا افت شبکه نداره
سرورهاش رکمونت نیست اما سخت افزار با کیفیت و بدون خرابی ارائه می ده
در کمتر از 5 دقیقه خودت می تونی سیستم Os-reinstall کنی، البته این کار محدودیت تعداد هم نداره، دیگه علاف Stuff دیتاسنتر نیستی و بخواهی مکرر پول بدی
تو ایران هم همه مایلند از اسکریپت ها + برنامه های کرکی و نال شده استفاده کنن، هتزنر هم تا حد قابل قبولی به موارد ناقض کپی رایت اهمیت نمی دهع
برای کار هاست اشتراکی عالیه زیرا با شبکه مبتنی بر مک کسی نمی تونه از آی پی سرورت استفاده کنه
ریسورس می ده
VNC می ده
100 گیگ بک آپ امن داخلی دیتاسنتر می ده
مانیتورینگ رایگان می ده
پینگ خوبی به ایران داره
از لحاظ تحریم احتمالش کمه و خیالت راحته شب می خوابی ، صبح که بیدار می شی سرورت ساسپند نشده، انشاالله

واقعا هتزنر دیتاسنتر بدیه، خیلی بد!
واسه همین مشتری شما دو ماه ذجر کش شد و با vps که بهش داده بودی اینقدر قطعی و وصلی داشت که فرار کرد و داشت مینالید!! پولش رو هم برگشت نزدی؟ خوشم میاد نه جواب پیغام واسطه گری من رو دادی نه حتی جواب ممد فخرایی رو دادی و همون مشتری جناب عالی الان رو سرور آمریکای ممد فخرایی هست!
با وحید هم هماهنگ شده قبلا و تمام مدارک آماده است برای ایجاد تاپیک! فراموش نشده هنوز به زودی ایجاد میشه.

tinavps
May 25th, 2011, 14:17
در جواب که گفتید فلان قدر کاربر داره هتزنر ........
ما هر جا رفتیم از هتزنر نالیدند و اکثرا برای کارهای سرور بکاپ خریدند. کاربران ایرانی هم همیشه دنبال هزینه کم هستند

چقدر باید هتزنر تلافات بده مشتری خرید کنه و انصراف بده ؟ آیا در زمان خرید به مشتری می گویید که کاربردهای واقعی هتزنر برای چه مواردی می باشد ؟

برگردیم به چند سال قبل عده ای راسخانه کوئست ها را چنان تایید می کردند انگار ...

چه اشکالی دارد در مورد کیفیت دیتاسنترها و provider ها شفاف سازی شود ؟

دوستی گفت هتزنر خوبه .... آخرشم گفت انشالله شما با انشالله ماشالله به مشتری سرور می دید ما با یقین تمام این موارد که گفتید + نیم کیلو روش در دیتاسنترهای دیگر هم هست

نگفتید جواب سوال اولم رو: در لحظه ی فروش به مشتری می گویید که هزینه setup نمی خوره چون این یک سرور انصرافیست یا مثل طلا فروش ها هم از معامله اول هم از معامله انصرافی دوبله سود برای SETUP می کنید؟

نقل قول از یک مرجع تقلید: (در مورد تیغ زنی هایی که روسیه بر سر انرژی هسته ای مان اورد:) در یک نمازجمعه تهران: والله اگر اینهمه که به روسیه هزینه کردیم به امریکا داده بودیم انرژی هسته ای راه اندازی شده بود !!!

من کاری با کسی ندارم. اگر هتزنر هزینه SETUP صفر یا کم داشت باز یک چیزی بنده به همون قضیه مانور ایرانی ها روی نکته های بازار توجه می کنم و اطلاع رسانی می کنم:

همون جا که یک سرور هزینش 250 تومانه همان مشخصات رو یکی بهتون میده 130 تومان یکی اعلام می کنه 350 پینگ هم بگیری می بینی دارن با هتزنر کار می کنند
یا حق

HugeServer
May 25th, 2011, 16:58
باسلام.

دیتاسنتر Hetzner بیشتر برای افرادی که از نظر هزینه محدود هستند و کیفیت اهمیت چندانی براشون نداره مناسب است,
پس روی همچنین دیتاسنتری نمیتوان انتظار زیادی داشت و توقع داشت که مانند دیتاسنتر های برتر دنیا عمل کند.

موفق باشید.

cdcenterahmadi
May 26th, 2011, 20:58
از قدیم گفتن هر چی پول بدی آش می خوری

tinavps
May 26th, 2011, 21:21
دو ست عزیز موضوع هر چقدر پول بدی آش می خوری نیست موضوع اینه که بهضی ها پول شتر مرغ بریان رو از مشتری می گیرن و از هتزنر املت تحویلشون می دن. مثل رستوران هایی که می ریم و بجای جوجه زعفرانی جوجه هایی با رنگ مصنوعی (گاها زرده تخم مرغ هم زدند) میارند

اتفاقا در تجربه ثابت شده مشتری هایی که با شفاف سازی فروشنده و برخورد مناسب روبرو می شوند دائمی هستند و مشتری که بفهمد سرور را گران تر از قیمت معمول تهیه کرده بزودی ....

DeltaGostar
May 26th, 2011, 21:47
شکی نیستی که سرور هاشون برای بک آب خوبه - گرون فروشی و ***ی پهنای باندشون هم بماند. بنده از هیوج سرور عزیز تقاضا میکنم به علت دسترسی و اخبار نزدیک تر به این دیتا سنتر یکم تشرح کنن این دیتا سنتر را از لحاظ سرمایه گذازی و نیز کیفیتشون و یه مقایسه با ovh داشته باشن ممنون میشم

MagicVps.Com
May 26th, 2011, 23:37
دوست عزیز مقایسه سرعت و کیفیت پورت و شبکه و کلا بزرگی و اعتبار ovh با هتزنر مثل مقایسه بنز با ژیان هستش

در برابر ovh اصلا حرفی برای گفتن نداره هتزنر
ولی در کل هتزنر برای کسانی که به دنبال سرور(البته دسکتاپ باید بگم) ازران با اپ تایم مناسب هستند خوب هستش

tinavps
May 26th, 2011, 23:54
بجز چند نفر فروشنده سرور هتزنر که مدام در پست های هم قربون صدقه ی هم می روند کسی هتزنر رو (برای سرور اصلی و مثلا ارائه هاستینگ قدرتمند ) تایید نمی کنه و اکثرا به دلیل کمبود هزینه می روند سراغ دیتاسنتر های myloc و hetzner و giga

در انجمن های تخصصی خارج از کشور هم هتزنر رو فقط برای سرور های تست و بکاپ و آموزشی تایید کرده اند.
یک سری مجازی ساز ها که براشون رم بالا خیلی مهم هست در به در دنبال هتزنر هستند

چرا نمی یایید از theplanet صحبت کنید ؟ از caronet ؟

TukaNet
May 27th, 2011, 01:57
بجز چند نفر فروشنده سرور هتزنر که مدام در پست های هم قربون صدقه ی هم می روند کسی هتزنر رو (برای سرور اصلی و مثلا ارائه هاستینگ قدرتمند ) تایید نمی کنه و اکثرا به دلیل کمبود هزینه می روند سراغ دیتاسنتر های myloc و hetzner و giga

در انجمن های تخصصی خارج از کشور هم هتزنر رو فقط برای سرور های تست و بکاپ و آموزشی تایید کرده اند.
یک سری مجازی ساز ها که براشون رم بالا خیلی مهم هست در به در دنبال هتزنر هستند

چرا نمی یایید از theplanet صحبت کنید ؟ از caronet ؟

عزیز من ، کاربری که بودجه بالا نداره ... باید بره بمیره ؟!

شما برو یک کم خوت رو آپدیت کن ، 6-7 ماه هست که theplanet از صحنه روزگار محو شده !

این پست های بیخود رو هم نزنید که وقت ملت رو حدر بدید و چهار نفر رو به جون هم بندازید !

delta
May 27th, 2011, 10:41
اینو منم موافقم.. بچه ها همینطوری دارند میخورند به هم و با هم درگیر میشند.. بحث تمام بشه فکر کنم بهتره چون تمام نشه فکر کنم آخرش دعوا هست..هر کسی مسئول کارهای خودشه.. تمام

aghaee
May 27th, 2011, 10:58
از اولشم تائید نمی شد! دوست عزیز شما انتخاب اشتباهی داشتید، من هم خواستم یک سرور از این دیتاسنتر تهیه کنم ولی با توجه به تجربه دوستان از پشتیبانی، صرف نظر کردم

موفق باشید

tinavps
May 27th, 2011, 11:51
6-7 ماه هست که theplanet از صحنه روزگار محو شده ?? خسته نباشید واقعا. ببخشید اونوقت ما چند تا سرور از د پلانت داریم هم برای سرور هاستینگ هم سرور های ویندوز برای نرم افزار های معاملاتی

این پست دیگر نیاز به توضیح ندارد و بنده در تمام قیمت دهی ها و آفر ها از این به بعد کاربران دیگر رو از دیتاسنترهای آلمان مطلع خواهم ساخت بخصوص اون قسمتش که روش مانور می دید (هزینه نصب )
بنده به این خط آخر بسنده می کنم که :
خریداران محترم توجه فرمائید عده ای در این تالار جمع شده اند و با تایید بی مورد یکدیگر اقدام به فروش سرور های بی کیفیت از هتزنر و myloc می کنند
و مدام در پست های هم همدیگر را تایید می کند اگر در بالا به تشکر ها نگاه کنید متوجه می شوید ...

amirlord
May 27th, 2011, 12:02
6-7 ماه هست که theplanet از صحنه روزگار محو شده ?? خسته نباشید واقعا. ببخشید اونوقت ما چند تا سرور از د پلانت داریم هم برای سرور هاستینگ هم سرور های ویندوز برای نرم افزار های معاملاتی

این پست دیگر نیاز به توضیح ندارد و بنده در تمام قیمت دهی ها و آفر ها از این به بعد کاربران دیگر رو از دیتاسنترهای آلمان مطلع خواهم ساخت بخصوص اون قسمتش که روش مانور می دید (هزینه نصب )
خریداران محترم توجه فرمائید عده ای در این تالار جمع شده اند و با تایید بی مورد یکدیگر اقدام به فروش سرور های بی کیفیت از هتزنر و myloc می کنند
و مدام در پست های هم همدیگر را تایید می کند اگر در بالا به تشکر ها نگاه کنید متوجه می شوید ...
عزیز من مثل این که خبر نداری . مجموعه دیتاسنتر های theplanet به شرکت softlayer واگذار شده .! ;)

shafiei7
May 27th, 2011, 12:14
سلام
سرور فول منیج بخرید ساپورت خوب هم بگیرید. سرور روت ساپورت نداره. تا حالا مشکلی نداشتم با سرورهای هتزنر و توقع پشتیبانی نیز ندارم برای سرورهای Root

tinavps
May 27th, 2011, 12:15
بله اما محو نشده

انگار بگی میهن نیک از صحنه روزگار محو شده این جوری گفتن معنی ورشکست شدن و غیره رو میده

سخن آخر : از هتزنر برای سرور هاستینگ و اصلی استفاده نکنید مگر اینکه فقط به فکر سود خود باشید و کیفیت را فدای هزینه کم کنید. یا حق
لطفا ادامه ندهید گفتنی های من و شما گفته شد

IFACO.Net
May 27th, 2011, 12:31
خیلی جالبه ! هرکسی با هر دیتاسنتری مشکلی پیدا میکنه، سریع یه تاپیک میزنه که دیتاسنتر مورد نظرش دیگه ورشکست میشه ( چون این طرف از اون خوشش نیومده) و حکم مرگش رو هم صادره میکنه و ....
نمیدونم این طرز فکر مطلق گرایانه کی اصلاح میشه .

Warez-Host.IR
May 27th, 2011, 12:59
سلام
8 صفحه یا به عبارتی 73 پست
الان به کجا رسیدید ؟؟
چی شد ؟؟
تا کی ادامه داره ؟؟
واقعاً خسته نشدید از این حرفا ؟؟
هرکسی یک نظری داره و نظر همه هم قابل احترام هست
حالا هی بیاید بگید فلان دیتاسنتر بد هست یا خوب هست
چیزی به کسی می رسه ؟؟
طرض تفکر دیگران نسبت به دیتاسنتر عوض میشه ؟؟
دیتاسنتر هزینه ست آپ از ما نمی گیره ؟؟
و ....
هر کاربری که قصد خرید داشته باشید , خودش عقل و فهم و درک داره
خوب را از بد تشخیص میده و قدرت انتخاب داره
پس به جای وقتی که رو این تاپیک گذاشتید بهتر هست به یک کار مفیدتر بپردازید
اینقدر هم دنبال تخریب (( افراد , اشخصاص , گروه ها )) نباشید

امیدوارم که بحث های بی فایده را هم تموم کنید , چون هیچ انتهایی نداره به جز قفل از طرف مدیران

موفق باشید

TukaNet
May 27th, 2011, 16:09

بابا باشه ، شما کل سرورهایی که داری از theplanet و softlayer و rackspace هستند !

همه ما هم تو خونمون سرور به پا کردیم ، سر مشتری هم کلاه میذاریم ! خوب ؟ نتیجه ؟!

در ضمن نه اینکه خود شما از دیتاسنتر درجه یک استفاده میکنید !

اومدی گیر دادی به هتزنر ... سایت خودت روی فونیکس نَپ هست ، فونیکس نپ ای که یک دیتاسنتر درجه سه هست !

TinaServers.com - Tina Servers (http://whois.domaintools.com/tinaservers.com)

174.138.163.162 IP Address WHOIS | DomainTools.com (http://whois.domaintools.com/174.138.163.162)

برو داداش من ، برو سرت رو بنداز تو کارت ، اعصاب ملت رو خراب نکن !

tinavps
May 27th, 2011, 16:52
چقدر بهتون بر خورد نکنه سود خوبی از فروش سرویس های هتزنر شامل حالتون شده ؟

فونیکس اگر درجه 3 باشه هتزنر درجه چنده؟ قبلا دیده بودم خودتون تو سایتتون هم فونیکس قیمت دادید
بجز شما چند نفر هتزنر فروش که مدام از هم تشکر می کنید کسی هتزنر رو تایید نمی کنه
می بینم که ضعف اعصاب هم دارید

ضمنا قبلا تقاضا کرده بودم مدیریت برادر آقا وحید این تاپیک رو ببندند

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

رفتم تو سایت توکا نت (که از سرورهای درجه 1 سوئیس هست) دیدم در مورد فونیکس انشا نوشتید:
( PhoenixNAP ) فناوران شبکه توکا // سرور اختصاصی آمریکا (http://tukanet.net/dedicated-us-phoenixnap.html)

cdcenterahmadi
May 27th, 2011, 18:37
چرا زیزآب هم رو می زنین؟؟؟!!!!
مگه شما هم صنف نیستین مگه از این راه نون نمی خورین؟
آقا ولمون کنین اینکه این کلاه برداره یا اون یکی حالا چنان میگه کلاه برداری که اینگار داره میلیاردی سود میکنه خونه پرش تو یه سرور سود کنه 100 هزار تومن اونم به خدا نمیکنه تو این مملکت همه دارن میلیاردی کلاه برداری می کنن کسی نیست چیزی بگه حالا شما داری می گی هتزنر بده اون یکی خوبه چرا اونا هزینه کانفیگ نمی گیرن شما میگیری اینگار تا حالا بقالی سر کوچه نرفتی، گوشت کیلویی 18 هزار تومان نخریدی با این 300 - 400 هزار تومن ماهانه که در میارین چی کار میشه کرد.
هر کی هر چی میخوره نوش جانش زرنگه . می تونه می خوره شما هم می تونی بخور. بازم یه مثال از گذشتگان میگم ساده و واضح : نخوری می خورن .

nimapendar
May 27th, 2011, 18:45
همگی بیکار هستید ها
مشتری نیست افتادید توی سر و کله همه دیگه میزنید(:|

TukaNet
May 27th, 2011, 19:22
چقدر بهتون بر خورد نکنه سود خوبی از فروش سرویس های هتزنر شامل حالتون شده ؟

فونیکس اگر درجه 3 باشه هتزنر درجه چنده؟ قبلا دیده بودم خودتون تو سایتتون هم فونیکس قیمت دادید
بجز شما چند نفر هتزنر فروش که مدام از هم تشکر می کنید کسی هتزنر رو تایید نمی کنه
می بینم که ضعف اعصاب هم دارید

ضمنا قبلا تقاضا کرده بودم مدیریت برادر آقا وحید این تاپیک رو ببندند

رفتم تو سایت توکا نت (که از سرورهای درجه 1 سوئیس هست) دیدم در مورد فونیکس انشا نوشتید:
( PhoenixNAP ) فناوران شبکه توکا // سرور اختصاصی آمریکا (http://tukanet.net/dedicated-us-phoenixnap.html)

این آخرین پستم توی این تاپیک مزخرف هست ...

1 - ما هرگز سروری از هتزنر نفروختیم ! اول بدون با کی داره صحبت میکنی و بعد اظهار نظر کن !

2 - بله ما با فونیکس نپ کار می کنیم ، چون در هر سطحی کاربر داریم ، یک کاربر 500 دلار پول سرور میده و یکی هم 100 دلار !

ارزون بودن این دیتاسنتر دلیل بر به درد نخور بودن اون نیست ، شاید کیفیت پایین باشه ولی شما هزینه کمی هم دارید میدید !

پس نباید انتظار داشته باشید که بیان مثل رک اسپیس و ... به شما خدمات بدهند !

tinavps
May 27th, 2011, 21:26
شما خودتون بحث رو تو بیراهه می برید و بر می گردید می گید فونیکس فلان و غیره یه چیزی هم می شنوید.
ببخشید مثلا شما کی هستید ؟
بنده پست زدم گفتم هتزنر کیفیت ی نداره که بشه روش اندازه سرور اصلی حساب باز کرد و این هزینه نصبش شده یک باگ و تونل برای سود های نا متعارف
که در آینده همین موضوع به ضرر خودمون تمام میشه

شما مطمئن باش نه من حرفه ای ترینم نه تک تک اونهایی که تو این پست شرکت کردند بنده گفتم به مشتری باید شفاف سازی کرد مثل مرد تا آخرش هم هستم

بنده هم با اینکه نسبت به اون هزینه که مشتری میده باید انتظار داشته باشه سرورش کار کنه ولی باید شفاف سازی بشه

Alireza_H
May 27th, 2011, 22:13
سلام

فکر می کنم همه حرفشون رو زدن!
ادامه این تاپیک بیشتر به استعکاک بین دوستان منجر می شه.

از مدیران محترم می خوام به این تاپیک خاتمه بدن.

یا علی

Veria
May 28th, 2011, 00:00
هنوز یاد نگرفتید 4 کلمه درست با هم حرف بزنید.