PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسب درامد از ۱۰$ تا ۴۰۰$ تنها با فروش یک سرور.

HugeServer
May 23rd, 2011, 18:27
با سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز انجمن.

طبق صحبت های انجام شده و تصمیم های گرفته شده، HugeServer تصمیم به راه اندازی سیستم بازاریابی برای سرور های اختصاصی و مجازی گرفته است.

شما دوستان عزیز، میتوانید با آوردن تنها یک کاربر و خریدار سرور اختصاصی و یا مجازی به صورت خیلی راحت صاحب درامد ماهیانه تا سقف ۱۵۰۰$ شوید. این برنامه به این صورت میباشد، که شما با ثبت نام کردن در این سیستم یک کد تخفیف و یا افر ویژه دریافت خواهید کرد، که میتوانید این کد را به بازدید کنندگان سایت خود و یا مشتریان خود بدهید. اشخاص معرفی شده از طرف شما، با وارد کردن کد مربوطه میتوانند از افر های اختصاصی استفاده کنند، و شما نیز بعد از خرید ایشان میتوانید ۲۵% ، ۵۰%، ۷۵% از مبلغ واریزی ایشان را دریافت نمایید.

با این روش شما میتوانید به راحتی با آوردن حد اقل ۱ کاربر جدید برای سرور های اختصاصی آوا یا مجازی از ۱۰$ تا ۴۰۰$ تنها برای همان کاربر دریافت نمایید.

برای اطلاءات بیشتر لطفآ به لینک زیر مراجه فرماید. و یا با ما تماس حاصل فرماید.

HugeServer Affiliate Program (http://www.hugeserver.com/programs/affliates)

۱.برنامه کلی بازاریابی

HugeServer.com برنامه سهامداران (در اینجا به عنوان "برنامه" نامیده می شود) است به منظور تبلیغات محصولات و خدمات ارائه شده توسط HugeServer طراحی شده است. در مقابل برای ترویج خدمات ما ، HugeServer به مشتریان کمیسیون یک بار برای هرکاربر معتبر وابسته به شما را میپردازد.

۲.استفاده مجاز از سرور ها

با تکمیل این تقاضانامه برای برنامه ، شما تایید استفاده از ابزار تجاری قابل قبول و قانونی برای ترویج محصولات HugeServer میکنید. استفاده از ایمیل های ناخواسته (یعنی اسپم) ، تبلیغات در وب سایت ها شامل مواد غیر قانونی یا ترویج فعالیت های غیر قانونی است . همانطور وابسته به این برنامه شما توافق می کنید که علاوه بر این شما هیچ ادعای نادرست را نخواهید داشت و یا نقض حقوق مالکیت معنوی بر روی هر وب سایت شامل لینک به HugeServer.com. ذخایر HugeServer حق از باطل به حساب سهامداران ، در اختیار خود را دارد.

۳. طریقه / روش پرداخت کمسیون.

پرداخت های کمسیون همیشه ۱ ماه بعد از فروش سرور و معرفی مشتری به ما میباشد. حداقل کردیت مورد نیاز برای دریافت هزینه ۱۵۰$ میباشد، که شما میتوانید ۷ ام هر ماه درخواست واریز ان را داشته باشد. و یا از این کردیت در سایت ما استفاده کنید. پرداخت ها به حساب پیپال و یا حساب بانکی ارسال خواهد شد.

به عنوان مثال :

بازدید کننده از کلیک بر روی وب سایت خود را وابسته به کد لینک برای رسیدن به HugeServer.com و خرید یک سرور اختصاصی برای 250 $ ماهانه در ژانویه 1 را وارد کنید و کد تبلیغی که ما آن را به شما بدهد. با فرض معامله تقلبی نیست و یا متهم به عقب و سرور مشتری هنوز هم فعال است و در حال ایستاده خوب ، شما می توانید پرداخت پورسانت خود را برای این سرور در مارس 7 دریافت خواهید کرد. پرداخت کمیسیون در این فروش 250 $ خواهد بود یا $ 62.50 (سطح 25 ٪ پرداخت) ، $ 125 (50 ٪ سطح پرداخت) ، یا $ 187.50 (75 ٪ سطح پرداخت). سطح پرداخت حجم وابسته است ، لطفا به ما سهامداران پرسش و پاسخ برای جزئیات بیشتر.

۴.لغو سرور از طرف مشتری و یا درخواست برگشت هزینه

در صورتی که مشتری از طرف شما آماده به هر دلیلی درخواست برگشت هزینه و یا لغو سرور برای ماه 2om را داشته باشد، کمسیون به شما تلق نخواهد گرفت.
کمیسیون در حساب شما با توجه به موارد زیر به شما تلق نمیگیرد.

لغو قبل از پایان ماه دوم
تعویق در پرداخت هزینه ها توسط مشتری
غیر قانونی بودن اکانت به هر دلیلی، شخص غیر حقیقی، شخص مجازی و ...
استفاده سرور به عنوان مواردی که با بند ۲ قوانین تناقض داشته باشد.

۶. تغیر در قرار داد.

HugeServer حق تغیر این قرار داد را در هر زمان خواهد داشت. و شما میبیستین به این قوانین پایبند باشد.

CYB3R
May 23rd, 2011, 19:24
قوانین کلی وبسایت و قوانین مربوط به این بخش رو اگر بتونید به صورت فارسی در اختیار بگذارید ممنون میشم .

rn4j1m1
May 23rd, 2011, 20:30
آیا نیاز به ضمانت برای حداقل فروش توی یه بازه زمانی هست ؟

HugeServer
May 23rd, 2011, 20:43
قوانین کلی وبسایت و قوانین مربوط به این بخش رو اگر بتونید به صورت فارسی در اختیار بگذارید ممنون میشم .

در همین تاپیک اعلام میکنیم.

---------- Post added at 08:43 PM ---------- Previous post was at 08:41 PM ----------

آیا نیاز به ضمانت برای حداقل فروش توی یه بازه زمانی هست ؟

خیر.1 ماه میتوانید 1 فروش داشته باشید و ماه دیگر هیچ...هیچ اجباری وجود ندارد.

irlogo
May 23rd, 2011, 21:00
هر ماه نسبت به تمدید کاربر پور سانت ارائه می شود؟

HugeServer
May 23rd, 2011, 21:03
هر ماه نسبت به تمدید کاربر پور سانت ارائه می شود؟

خیر.تنها 1 بار پرداخت میشود.

lvlehrad
May 23rd, 2011, 21:13
درصد خیلی بالایی میدید من با هاستینگ های زیادی در این رابطه کار کردم همشون بین 5-20 درصد سود میدن ... ایشالا بتونیم واستون فروش کنیم :دی

HugeServer
May 23rd, 2011, 21:25
درصد خیلی بالایی میدید من با هاستینگ های زیادی در این رابطه کار کردم همشون بین 5-20 درصد سود میدن ... ایشالا بتونیم واستون فروش کنیم :دی

با سلام.

حتی در آینده نیزدیک بیشتر نیز خواهد شد;)

---------- Post added at 09:16 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

حتی به شما تخفیف نیز میدهیم که براحتی بتوانید کار کنید.
در صورتی که هرگونه سوالی دارید لطفا ذکر کنید.

---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

همچنین میتوانید مارا در Facebook و Twitter دنبال کنید.

rn4j1m1
May 23rd, 2011, 21:55
خوب اگه اینجوری باشه که من میتونم واسه سرور های شخصیم هم ازین امکان استفاده کنم (مثلا یه سرور)(اگه ضمانتی وجود نداشته باشه)

HugeServer
May 23rd, 2011, 21:57
خوب اگه اینجوری باشه که من میتونم واسه سرور های شخصیم هم ازین امکان استفاده کنم (مثلا یه سرور)(اگه ضمانتی وجود نداشته باشه)

متاسفانه این کار مجاز نیست که برای سرور های خودتون commission بگیرید ولی میتوانید از تخفیفات استفاده کنید.

rn4j1m1
May 23rd, 2011, 23:09
خوب منم مشکلم همینه شما میگید محدودیت وجود نداره حالا چه جوری میخاین بفهمید ؟ ببخشید که این همه سوال میکنم واسه واضح تر شدن موضوع هست اگه لازم هست خصوصی ادامه بدیم

HugeServer
May 23rd, 2011, 23:51
خوب منم مشکلم همینه شما میگید محدودیت وجود نداره حالا چه جوری میخاین بفهمید ؟ ببخشید که این همه سوال میکنم واسه واضح تر شدن موضوع هست اگه لازم هست خصوصی ادامه بدیم

در حالت عادی شما باید یک اکانت در سایت ما داشته باشد، تا بتوانید از این سیستم استفاده کنید. و خیلی راه ها وجود دارد که بتوان هویت ۲ کاربر را از هم تشخیص داد. برای مثال منبع پرداخت هزینه، نام، نشانی، کارت شناسایی، ای پی، ....

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

قوانین به صورت فارسی شده در پست اول قرار گرفته شد.

info_dlsong
May 24th, 2011, 00:18
در حالت عادی شما باید یک اکانت در سایت ما داشته باشد، تا بتوانید از این سیستم استفاده کنید. و خیلی راه ها وجود دارد که بتوان هویت ۲ کاربر را از هم تشخیص داد. برای مثال منبع پرداخت هزینه، نام، نشانی، کارت شناسایی، ای پی، ....

منبع پرداخت هزینه که براحتی میشه از چندین منبع یک نفر پرداخت کنه
نام و نشانی و کارت شناسایی هم میتونی مشخصات کس دیگه ای رو ارائه بدی
آی پی عوض کردن هم سادس (VP-----n)

البته فقط برای تکمیل بحث گفنم

HugeServer
May 24th, 2011, 00:25
منبع پرداخت هزینه که براحتی میشه از چندین منبع یک نفر پرداخت کنه
نام و نشانی و کارت شناسایی هم میتونی مشخصات کس دیگه ای رو ارائه بدی
آی پی عوض کردن هم سادس (VP-----n)

البته فقط برای تکمیل بحث گفنم

ممنون از تکمیل کردن موضوع از طرف شما. در صورتی که بتونید ۲ یوزر موجززا به صورت کاملا حقیقی ایجاد کنید و خرید را انجام بدید، به شما کمسیون تلق خواهد گرفت.

موفق باشید.

HugeServer
May 24th, 2011, 16:35
با سلام خدمت شما،

برخی از دوستان سوال کرده بودند که چرا کاربران ی که ما میفرستیم باید از کد ما استفاده کنند و با اون خرید کنند. جواب در قبال این سوال این هاست که کد ی که به شما تلق میگیرد محتوی افر ویژه از لحاظ قیمت و امکانات میباشد. که مشتری شما برای استفاده از ان امکانات باید از کد مخصوص شما استفاده کنند.

موفق باشد.

IranianServer
May 24th, 2011, 17:37
اینجور که من متوجه شدم حتماً باید مشتری بیاد از سایت شما خرید کنه !
می تونم بپرسم چرا امکانش نیست ما خودمون براش تهیه کنیم ؟؟؟!!! یعنی ما برای مشتری خرید کنیم .
یه سوال ، شما گفتید اگر یک مشتری هم معرفی کنید فلان دلار در آمد ماهیانه دارید ، بعد همین جا گفتید کمیسیون فقط یک بار هست ، و برای تمدید کمیسیون نمیدید ، میشه توضیح بدید.

ممنون.

HugeServer
May 24th, 2011, 17:56
اینجور که من متوجه شدم حتماً باید مشتری بیاد از سایت شما خرید کنه !
می تونم بپرسم چرا امکانش نیست ما خودمون براش تهیه کنیم ؟؟؟!!! یعنی ما برای مشتری خرید کنیم .
یه سوال ، شما گفتید اگر یک مشتری هم معرفی کنید فلان دلار در آمد ماهیانه دارید ، بعد همین جا گفتید کمیسیون فقط یک بار هست ، و برای تمدید کمیسیون نمیدید ، میشه توضیح بدید.

ممنون.

با سلام.

ممنون از سوال شما. باید توجه داشته باشد که در نوع تبلیغات و همچنین جذب مشتری چندین روش وجود دارد. که فکر کنم تفاوت ان را بدانید. یک روش روش رسلر میباشد، که همانی هست که شما فرمودید، و شما سرور هارا از یک جای دیگر میخرید و به مشتری خودتون با قیمت دیگر میفروشید، روش دیگر روشی هست که در این تاپیک ارایه شده، و در این روش شما فقط معارف خواهید بود و کمسیون معرفی خود را دریافت خواهید کرد، و مشتری با شما هیچ کاری نخواهد داشت.

در صورتی که با روش رسلر میخواهید با ما همکاری کنید، باز هم میتوانیم قیمت های خوبی به مشتریان ارایه بدیم. که در این صورت باید با ما از طریق تیکت تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید.

HugeServer
May 28th, 2011, 01:48
با سلام،

با توجه به درخواست برخی از کاربران که در این برنامه ثبت نام کردند، به اطلاع دوستان میرساند که در آینده تخفیف ویژه ی برای level های مختلف در نظر خواهد گرفت.

موفق باشید.