PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ارسال ایمیل گروهی

samishahin
May 23rd, 2011, 10:46
سلام بچه ها من خودم هاستینگ هستم هالا میخوام یه چیزی بهم کسی بده که بتونم باهاش ایمیل گروهی بفرستم و 100% بره تو inbox و قیمتش هم ارزون باشه گرون نمیخوام. هر کس داره یا ای دی من رو ادد کنه به من pm بده یا به من زنگ بزنه بگه. sami_shahin71@yahoo.com ------------- 0939 457 5254

CANOR
May 23rd, 2011, 12:17
یک نگاهی به این بندازید
نرم افزار رایگان ارسال پست الکترونیکی (ایمیل) انبوه تبلیغاتی فارسی :: ایمیل مارکتینگ (http://fastemail.ir/)

البته من خودم استفاده نکردم، ولی تعریفش رو زیاد شنیدم

---
May 23rd, 2011, 13:56
سلام
چه تعداد ایمیل مد نظرتونه برای ارسال ؟

samishahin
May 23rd, 2011, 15:25
ج نفر اول: عزیز ببین این سایت fastemail.ir/ که میگید رایگانه اصلا معلوم نیست نحوه عمل کردش چه طوری هست اگه کسی باهاش کار کرده ایدی شو بزاره تا من بهش پی ام بدم.
ج نفر دوم: عزیز من نمی خوام برام کسی بفرسته میخوام خودم بفرستم. یعنی یه جورایی خودم سرویس ارسال ایمیل گروهی داشته باشم.

---
May 23rd, 2011, 15:36
ج نفر اول: عزیز ببین این سایت fastemail.ir/ که میگید رایگانه اصلا معلوم نیست نحوه عمل کردش چه طوری هست اگه کسی باهاش کار کرده ایدی شو بزاره تا من بهش پی ام بدم.
ج نفر دوم: عزیز من نمی خوام برام کسی بفرسته میخوام خودم بفرستم. یعنی یه جورایی خودم سرویس ارسال ایمیل گروهی داشته باشم.

بله منظور بنده هم همین بود من خودم برای کسی ارسال ندارم