PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش تبلیغات گوگلی با ای پی ایران به چه صورت است؟

citykala
May 23rd, 2011, 02:07
نمایش تبلیغات گوگلی با ای پی ایران به چه صورت است؟

سوال کاملا مشخص است

با توجه به محدودیت های موجود و حتی با کلیک روی نقشه ایران نمیشه با ای پی ایران تبلیغ گوگلی رو دید

راه حل چی می تونه باشه؟

amiry
May 23rd, 2011, 02:34
نه دوست عزیز شما با کودوم شرکت قرار داد بستین که براتون این کار رو انجام بده؟! ما تو 3 روز نتیجه گرفتیم! یعنی حتی با ای پی ایران و غیر ایران وقتی کلمه ی کلیدی رو می زنین میاره

hannah
May 23rd, 2011, 07:03
من تاحالا اینو نشنیده بودم منم مانند آقای amiry تبلیغات کردم و توی 3 روز نتیجه باور نکردنی گرفتم

lvlehrad
May 23rd, 2011, 11:03
مشکل اینجاس که اگر بخوایم با این شرکت ها کار کنیم خیلی گرون در میاد ... کسی آموزشی داره که خودمون بتونیم تبلیغ بدیم و به ایپی های ایرانی نمایش داده بشه ؟(برای پرداخت مستقیم به گوگل مشکلی نداریم ...)

citykala
May 23rd, 2011, 14:24
نه دوست عزیز شما با کودوم شرکت قرار داد بستین که براتون این کار رو انجام بده؟! ما تو 3 روز نتیجه گرفتیم! یعنی حتی با ای پی ایران و غیر ایران وقتی کلمه ی کلیدی رو می زنین میاره

اینها جواب سوال من نبود . لطفا اگه جواب فنی دارید ارائه کنید .

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

من تاحالا اینو نشنیده بودم منم مانند آقای amiry تبلیغات کردم و توی 3 روز نتیجه باور نکردنی گرفتم

شما هم همینطور

amiry
May 23rd, 2011, 14:40
دوست عزیز جواب فنی غیر فنی نداره شما یا باید خودتون اقدام به این کار بزنید یا از شرکت هایی که این کار رو انجام می دن کمک بگیرید شرکت هایی که این کار رو انجام میدن با پنلی که گوگل در اختیار ایشون قرار می ده تعداد کلیک ها و سار مشخصات حتی می تونن پوزیشن رو ببرن بالا از پنل مدیریت تا تبلیغات شما در درجات بالاتر قرار بگیره مثلا تو گوگل وقتی می زنید ترا سرور مجازی اول یا دوم ترا هاست رو میاره! مال ما تو پیج سوم گوگل دیده می شد تبلیغاتمون زنگ زدیم قضیه رو به شرکت گفتیم در عرض چند ساعت تبلیغات اومد در دره های اول دوم حالا شما واضح تر بگید دنبال چی هستید ! یه مساله ساده ای هست فنی غیر فنی نداره دیگه ×

citykala
May 24th, 2011, 14:54
دوست عزیز جواب فنی غیر فنی نداره شما یا باید خودتون اقدام به این کار بزنید یا از شرکت هایی که این کار رو انجام می دن کمک بگیرید شرکت هایی که این کار رو انجام میدن با پنلی که گوگل در اختیار ایشون قرار می ده تعداد کلیک ها و سار مشخصات حتی می تونن پوزیشن رو ببرن بالا از پنل مدیریت تا تبلیغات شما در درجات بالاتر قرار بگیره مثلا تو گوگل وقتی می زنید ترا سرور مجازی اول یا دوم ترا هاست رو میاره! مال ما تو پیج سوم گوگل دیده می شد تبلیغاتمون زنگ زدیم قضیه رو به شرکت گفتیم در عرض چند ساعت تبلیغات اومد در دره های اول دوم حالا شما واضح تر بگید دنبال چی هستید ! یه مساله ساده ای هست فنی غیر فنی نداره دیگه ×

خوب این هم یه حرف جدیدی هست که من اصلا نمی دونستم در مورد بالا بردن پوزیشن ! اینم یه سوال جدید مطرح میشه که چطور این کار انجام میشه

من خودم از روی پنل دارم میبینم که جزئیات کلیکها رو داره نمایش میده و مشکلی با اینها ندارم . مشکلمو گفتم که با ای پی ایران نمیشه تبلیغی که نشون داده شده رو مشاهده کرد فقط با ای پی امریکا و اروپا میشه دید

می خوام بدونم چطور با ای پی ایران میشه مشاهده کرد و یا چطور میشه با گوگل زبان فارسی مشاهده کرد . این دو تا سوال عمده من هست . اگه سوال بالا بردن رتبه رو هم می دونید بگید ممنون میشم

pardishosting
June 10th, 2011, 11:52
اینها نمی خوان جواب بدند بحث رو عوض می کنند !

Metalik
June 10th, 2011, 12:02
من انجام می دم:
1. فعالسازی اکانت ادوردز شما جهت نمایش تبلیغ با ip ایران: 10 هزار تومان
1. فعالسازی اکانت ادوردز شما جهت نمایش تبلیغ در محیط فارسی گوگل: 40 هزار تومان

sales data
June 10th, 2011, 12:36
ظاهرا این مشکل خیلی از دوستان هست
دوستانی هم که بلد هستند نمیخواند راهنمایی در این زمینه کنند . نمیدونم چرا و لی این جا یک فروم هست که بتونیم همه هرچی بلدیم به بقیه یاد بدیم ولی ظاهرا این مورد دوستان وارد نمیخواند بقیه یاد بگیرند . اگه بنده بلد بودم با اولین پست میگفتم دلیلشو ولی واقعا نمیدونم فقط یک بار یکی گفت چون پرداخت انجام ندادی و هدیه گرفتی این جوریه که پرداخت هم انجام شد ولی نشد بازم

pardishosting
June 10th, 2011, 13:45
کلا تو ایران هر وقت یه چیزی زمینه کسب درامد هست.
مثلا یه مدت این اسکریپت ایستگاه و فروشگاه ساز کلی قیمت داشت ! یه موقع ساخت گروه یاهو ، ارسال ایمیل و این چیزها
اما تو خارج طرف پول علم و زحمتش رو می خوره.