PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بلاخره میهن نیک به ایران سرور واگذار شد !!!

B E H N A M
May 22nd, 2011, 16:12
الان خوب شد یا بد شد !!!!!؟:65::39:

انتخاب پارتنر جدید هاستینگ میهن نیک۱۳۹۰/۲/۳۰
با سلام خدمت کلیه اعضای ارجمند میهن نیک

خرسندیم به اطلاع همه عزیزان برسانیم که پس از بررسی بیش از 10 پیشنهاد همکاری که از سوی شرکت های معتبر هاستینگ ایران رسیده بود ،‌میهن نیک شرکت ایران سرور را بعنوان پارتنر هاستینگ عمومی خود انتخاب نمود. از این پس کلیه خدمات هاستینگ عمومی میهن نیک توسط این شرکت و بدون هیچ گونه خلل و تغییری و در محل فعلی دیتاسنتر میهن نیک انجام خواهد شد.
از اینرو تمامی مشتریان و نمایندگان محترم هاستینگ می توانند بدون هیچ دغدغه ای به کار خود ادامه دهند و برای سالهای آینده نیز می توانند سرویس خود را با همین شرایط و بر روی همین سرورها تمدید نمایند.

به زودی یک نام کاربری و رمز برای شما ارسال خواهد شد،توسط این نام کاربری می توانید از خدمات پشتیبانی ایران سرور به صورت همزمان استفاده نمایید.

شماره پشتیبانی ایران سرور : 7673600-0511

با آرزوی موفقیت
روابط عمومی میهن نیک

http://mihannic.com/templates/default/images/zwindow/window_bl.gif

savalanhost
May 22nd, 2011, 16:33
با سلام

یعنی میهن نیک واگذار کرد سرویس های هاست و رسیلرش رو؟؟؟

ما یکسری دامین ازشون داریم آیا اونا هم به پشتیبانی شما منتقل میشه؟

domainer
May 22nd, 2011, 16:37
واگذار که نشده! چند وقته صحبتش بود که میخوان به صورت تخصصی بر روی سرویس دامین کار کنند و به شرکتهای بزرگ استعلام داده بودند که

برای سرویس هاستشون دنبال شریک میگردن که این شرکت را انتخاب کردند.

secure_host
May 23rd, 2011, 14:43
با سلام
این اقدامات در صورتی مناسب هست که شرکت خریدار پاسخ گویی مناسبی داشته باشه ، در غیر اینصورت باعث بوجود آمدن مشکلات جدی در ارایه سرویس میشه و فقط مشتری ها متضرر میشن و منفعت برای بقیه !!!
البته اضافه شدن مشتری های هاستینگ بزرگی مثل میهن نیک که سابقه زیادی توی بازار داره به یک سرویس دهنده دیگه که خودش کلی مشتری داره کار سختی به نظر میاد!!
شاید این موضوع باعث انحصار طلبی بازار بشه و شاید هم باعث باکیفیت تر شدن سرویسها !

DeltaGostar
May 23rd, 2011, 15:36
آخرم سید به خواستش رسید و میهن نیک رو گرفت . چندین راک هم از آفرانت داره که برنامه بعدی سید حسینی این است که انقدر سرور ازشون کرایه که تا مجبور بشه آفرانت ایران سرور رو شریکش کنه

میهن نیک دو تا pc توی خونه گذاشته بود که اکثر هم قعطی داشت . به هر حال ما که به یک ذره شرکت های ایرانی نیازمند نبوده ایم .

kingoftehran
May 24th, 2011, 01:31
واسه رنکینگ ایران سرور خیلی خوب می شود.

M-Soltani.ir
May 24th, 2011, 02:35
به شرکت خوبی واگذار کرده :d
فقط ساپورت این همه یوزر کلی وقت میگیره!

HyperServer
May 24th, 2011, 09:19
ایران سرور از لحاظ پشتیبانی بسیار خوب عمل میکنه...
فکر نمیکنم کاربران از این لحاظ مشکلی پیش بیاد براشون

MbjHosting
May 24th, 2011, 14:47
میهن نیک دو تا pc توی خونه گذاشته بود که اکثر هم قعطی داشت . به هر حال ما که به یک ذره شرکت های ایرانی نیازمند نبوده ایم .

منظورتون چیه؟

domainer
May 24th, 2011, 15:38
آخرم سید به خواستش رسید و میهن نیک رو گرفت . چندین راک هم از آفرانت داره که برنامه بعدی سید حسینی این است که انقدر سرور ازشون کرایه که تا مجبور بشه آفرانت ایران سرور رو شریکش کنه

منظورتون آقای هاشمی هست دیگه :دی
عجب داستانی سر هم کردید !!!

HematYar
May 24th, 2011, 16:10

شما کلا نظر ندی خیلی سنگین تری پسرم /:)

itjavani
May 24th, 2011, 20:56

بعد اونوقت شما اون 2تا pc رو دیدی ؟

ITman
May 31st, 2011, 16:09
نه بابا !! قضیه از ۲تا pc و این حرفا خیلی بالاتره !
من مشتریشون بودم ، میهن نیک توی مشهد یه دیتاسنتر داره که کلی هم رک و سرور و این چیزا باید داشته باشن !

fatimagorrani
June 17th, 2011, 00:23
با سلام
خیلی کار خوبی کردین
من و داداشم با ایران سرور کار کردیم و واقعی از نظر کیفیت و ساپورت دهی خیلی رازی هستیم
انشالا که بیشتر و بیشتر پیشرفت کنند، بازم تشکر از ایران سرور با این ساپورت دهی
تشکر یادتن نره { زوری هست } :61:
ارادتمنده شما فاطیما گورانی 4ul.com

aghaee
June 21st, 2011, 12:56
هر دو تاشون شرکت قابل اعتماد هستند و اینکه میهن نیک شرکت ایران سرور رو انتخاب کرده به نظر من انتخاب مناسبی است

من مشتری هر دوتاشون بودم هر دوتاشون خدمات و پشتیبانی خوبی داشتند