PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال لپ تاپ به اینترنت از طریق سیم کارت

vimax
May 22nd, 2011, 16:03
کسی می دونه پشت باطری لپ تاپ یه شکاف گذاشته شده که سیم کارت توش میشه گذاشت واسه چیه؟
اینترنت میشه باهاش کانکت شد؟
یه کم سرچ کردم دیدم نوشته تو ایران جواب نمیده!مودم جی اس ام که شبیه کول دیسک هست نیازه
کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟

amirlord
May 22nd, 2011, 16:04
بله مال منم داره ! مال برادرم هم داره! سیم کارت گذاشتیم توش کار نکرد ! بیشتر که تحقیق کردیم دیدیم که سیمکارت نسل سوم باید بذاریم که متاسفانه هنوز ایران نسل سوم نیست ! :d

vimax
May 22nd, 2011, 23:25
پس چرا میگن با مودم جی اس ام میشه؟
شانس ما هست خب نسل سوم کی میاد

AmirHosein
May 23rd, 2011, 02:36
اون برای مسنجر اسکایپ هستش! بچه خواهر منم یکی داره اول فکر کردیم سیم کارته بعد دقت به عمل اومد که نه برای اسکایپ هستش!

amiry
May 23rd, 2011, 02:44
نه دوست عزیز بنده بعد کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که لپ تاپ ها بعضی هاشون فقط جای این خشاپ رو دارن بعضی هاشون خود خشاب رو دارن یعنی سیم کارت رو می شه داخلش قرار داد ولی نیاز به یه کارت شبکه دیگه ای هم هست بعضی ها ( انگشت شمار) رو هستن که هر دو تاشو دارن ولی درایورشو نصب نکردن واسه همین نمی تونن ازش استفاده کنن یکی از دوستام همینو راه انداخته از gprs ایرانسلم واسه نت استفاده می کنه ولی واسه تل نه نمی شه ! دقیقا مثل اون آداپتور هایی که که همه جا تبلیغشو گذاشتن edg هست چیه اسمش !

vimax
May 23rd, 2011, 04:29
پس یعنی این درایور داره؟
آخه سیم کارت رو میترسم هل بدم بره توش در نیاد:-b

alis12
March 1st, 2014, 21:43
سلام
دوستان
خواهشا کسی اطلاعاتی داره دریغ نکنه.

من هم احتیاج دارم که از این امکان استفاده کنم.

یه درایوری نصب کردم که یه آیکنی تو ویندوزم اومده به نام 3g . که همون سیمکارت نسل سوم هست.

حالا چاره چیه؟
چه کار باید کرد؟

esh
March 2nd, 2014, 07:15
تا آنجایی من خبر دارم رایتل نسل سوم است!

یه درایوری نصب کردم که یه آیکنی تو ویندوزم اومده به نام 3g . که همون سیمکارت نسل سوم هست.
اگر یک سیم کارت در آن قرار دهید امکان استفاده از آن وجود ندارد؟
در تنظیمات آن امکان تغییر شبکه به 2g ارائه نشده است تا بتوانید از ایرانسل یا همراه اول استفاده کنید؟

rezarostami
March 2nd, 2014, 08:04
سلام . اگر دستگاه شما dell هست باید خدمتت بگم که بنده بنابر تجربه کار در تعمیرات لپ تاپ دستگاههایی که تا به حال دیدم و تولید کشور چین بوده این جای سیم کارت به عنوان شیار بوده فقط و هیچ چیپستی و مگنتی برای ارتباط سیم کارت با مادربرد نداره . اما دستگاههایی مثل asus برخی مدل های lenovo و apple از سیم کارت های 3g و 4g استفاده میکنند که احتمال ساپورت رایتل هست.