PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ما که سر در نیاوردیم!!! بخونید لطفا

Qomes-Host.ir
May 22nd, 2011, 13:53
سلام

دقت کنید:

همکاران مطلع هستند که whmcs خودش هزینه آپگرید و دانگرید سرویس رو بر اساس روزهای باقی مانده محاسبه میکنه اما:

امروز یکی از کاربرا که 200 مگ هاست داشت و 161 روز از 365 روزش باقی بود با دوره سالانه که هزینه اش میشد 12000 تومان در سال ( قصد آپگرید سرویسش رو به پلن 500 مگ که مثلا سالانه 36000 تومان هست ( 4000 تومان برای خرید ماهانه) رو داشت اما برای آپگرید دوره ماهانه رو انتخاب کرد و صورت حسابی معادل 135.269 ریال براش توسط whmcs صادر شد این در حالی هست که با انتخاب دوره سالانه این مبلغ به 79,397 ریال کاهش پیدا میکنه!!!

من توجیهی براش پیدا نکردم!:-b

دوستان نظرشون چیه؟

savalanhost
May 22nd, 2011, 14:24
مالیاتی چیزی فعال نکردی احیانا؟

Qomes-Host.ir
May 22nd, 2011, 14:26
نخیر:->

pasargad
May 22nd, 2011, 14:57
با سلام و درود بیکران

اگر لایسنس دارید چرا از سایت رسمیش تیکت نمیزنید و نمیپرسید؟
اگر هم ندارید که طبیعتاً تیکت زدنتون به جاست.
اما در کل یک شناسه در همین وب هاستینگ تا آقای رحمان هوشیار هستند که شاید بتونند کمکتون کنند باهاشون تماس بگیرید. Warez-Host.IR شناسه اشان است.و هم سایتشان.

Qomes-Host.ir
May 22nd, 2011, 15:35
لایسنس داریم.

این یک مشکل در تنظیمات نیست بالغ بر دو سال با این سیستم کار کردیم.

امکان وجود باگ هست.

atilnic
May 22nd, 2011, 15:40
سلام
از سینا جان بپرسید
گسترش دهندگان وب ونون - صفحه اصلی پورتال (http://www.venon.ir)
حتما کمک می کنند
savalanhost
May 22nd, 2011, 15:41
لایسنس داریم.

این یک مشکل در تنظیمات نیست بالغ بر دو سال با این سیستم کار کردیم.

امکان وجود باگ هست.

شما یه تست بکن ببین همین مشکل هستش به پشتیبانت بگو
یعنی باگ برای یه یوزر به وجود میاد؟؟؟

pasargad
May 22nd, 2011, 16:07
تا اونجایی که من از حسابداری یه چیزایی متوجه میشم و چیزی که شما مطرح کردید طبیعتاً سرویس قبلشون سالانه بوده و سرویس جدید ماهانه است.
خب طبیعتاً قیمت ها خیلی تفاوت داره پس در نتیجه ممکنه اختلال این چنینی بندازه. شایدم اشتباه کنم اما وقتی قیمت سالانه سرویس 500 به فرض 10000 تومن باشه و قیمت ماهانه 1000 تومن طبیعتاً بهم میریزه سیستم رو.
در نتیجه باید سرویس سالانه رو کنسل کنید و سرویس ماهانه رو فعال کنید.

البته با توجه به اینکه whmcs خودش ایجاد , تمدید و ... رو انجام میده این مسئله یکم مشکل است و اختلال در اختلال میشه چراکه حدود 160 روزی مانده تا پایان موعد قبلی و این بیاد روش بهم میریزه شرایط رو.
در هر حال گفتم این رو هم عنوان کنم شاید هیچ ربطی نداشته باشه اما ممکنه یه جرقه ای در ذهن شما بزنه.

pasargad
May 23rd, 2011, 14:23
مشکل شما حل شده؟
اگر شده بفرمایید که چه کردید تا حل شد؟