PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دومین .ca در myorderbox.com

mrsam.sum
May 21st, 2011, 17:34
سلام
دوستان من می خوام یک دومین .ca ثبت کنم فعلاً زیرمجموعه یک نفر در myorderbox.com هستم ازش شنیدم که گفت باید حتماً باید شهروند کانادا باشی اگرنه برای دومینم مشکل بوجود میاد آیا این حرف صحت داره؟
در ضمن وقتی زیر مجموعه یه نفر در myorderbox.com هستی ممکن هست از نظر مالکیت دومین مشکلی بوجود بیاد ؟

mohsen1
May 21st, 2011, 18:08
سوال دوم ==> بله البته اگه ریسلر اصلی بخواد خدای نکرده اذیت کنه در حالت عادی شما مالک هستید و می تونید دامنه رو مدیریت و حی به پنل دیگه منتقل کنید..

parmis_data
May 21st, 2011, 18:12
بستگی به ریسللر داره

domainer
May 21st, 2011, 18:16
سلام
دوستان من می خوام یک دومین .ca ثبت کنم فعلاً زیرمجموعه یک نفر در myorderbox.com هستم ازش شنیدم که گفت باید حتماً باید شهروند کانادا باشی اگرنه برای دومینم مشکل بوجود میاد آیا این حرف صحت داره؟
در ضمن وقتی زیر مجموعه یه نفر در myorderbox.com هستی ممکن هست از نظر مالکیت دومین مشکلی بوجود بیاد ؟

اگر اطلاعات دامین مربوط به کانادا باشه بعید هست مشکلی پیش بیاد مخصوصا اینکه داخل رجیسترار بین المللی ثبت میشه. ما دامین eu ثبت کردیم تا بحال مشکلی نبوده...
----------------------------------------------------
زیر مجموعه باشید بله.

mrsam.sum
May 21st, 2011, 19:04
اگر اطلاعات آدرس و تلفن مربوط به کانادا fake باشه چطور؟ بازم مشکلی پیش میاد ؟

parmis_data
May 21st, 2011, 19:34
نه مشکلب پیش نمیآد

exactserver
May 21st, 2011, 21:01
سلام، من چند بار دامنه با پسوند ca رو ثبت کردم فقط کافیه یه آدرس و تلفن تو کانادا اعلام کنید و مشکلی نخواهد داشت. من دامنه ها رو با Tucows کانادا ثبت می کنم که سومین ثبت کننده دامنه در جهان می باشد. هم پشتیبانیش خوبه هم گیر زیاد به این موارد نمیده و کیفیتش و امنیتش هم بسیار عالی هست.

domainer
May 21st, 2011, 22:01
سلام، من چند بار دامنه با پسوند ca رو ثبت کردم فقط کافیه یه آدرس و تلفن تو کانادا اعلام کنید و مشکلی نخواهد داشت. من دامنه ها رو با Tucows کانادا ثبت می کنم که سومین ثبت کننده دامنه در جهان می باشد. هم پشتیبانیش خوبه هم گیر زیاد به این موارد نمیده و کیفیتش و امنیتش هم بسیار عالی هست.

قیمتها به صرف هست؟
ظاهرا موقع ثبتنام باید مشخصات کردیت کارت اعلام کنیم، آیا امکان پرداخت توسط دیگران وجود دارد؟
exactserver
May 22nd, 2011, 08:09
دوست عزیز شما با یک شرکت هاستینگ تو ایران که می تواند دامنه ca ثبت کند می توانید به صورت آنلاین این کار رو انجام بدید. سایت www.exactserver.ir (http://www.exactserver.ir) ما هم همین قابلیت رو داره و به شما این امکان رو میده که به صورت آنلاین دامنه مورد نظر خودتون رو ثبت کنید. باز اگر راهنمایی بیشتر خواستید در خدمتم.

domainer
May 22nd, 2011, 12:53
دوست عزیز شما با یک شرکت هاستینگ تو ایران که می تواند دامنه ca ثبت کند می توانید به صورت آنلاین این کار رو انجام بدید. سایت www.exactserver.ir (http://www.exactserver.ir) ما هم همین قابلیت رو داره و به شما این امکان رو میده که به صورت آنلاین دامنه مورد نظر خودتون رو ثبت کنید. باز اگر راهنمایی بیشتر خواستید در خدمتم.

جواب من را ندادید!!!