PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فقط یه سوال از یه عضو جدید!

hdgalaxy
July 29th, 2009, 16:53
با سلام به همگی.
فقط یه سوال دارم:

حدود چند روزه که می خوام یه هاست بگیرم. اما یه مشکلی با قانون کپی رایت و DMCA دارم. سایتی رو که در نظر دارم ایجاد کنم در مورد دانلود کتاب و مجله هست (یه چیزی شبیه www.gigapedia.com یا www.linbai.info ) یعنی ایندکس کردن کتاب ها و مجلات و لینک دادن از سایت های دیگه مثل رپیدشیر، مدیا فایر و ... . من قبلا یه وبلاگ از بلاگر در این زمینه داشتم ولی بعد از یه مدت گوگل (مالک بلاگر) یه ایمیل بهم زد و نوشت که نمی تونی حتی لینک هم بدی. واسه همین وبلاگم رو که تا اون موقع 1200 پست داشت، تعطیل کرد:((
حالا سوال من به خاطر اینکه همچین اتفاقی دیگه واسم پیش نیاد، اینه که:
آیا من باید از هاستی غیر آمریکایی (مثلا هلند) استفاده کنم یا اینکه این قانون (DMCA) در مورد هاست (چون خریداری شده و مانند وبلاگ مجانی نیست) صدق نمی کنه؟
من تو بعضی جاها خوندم که اگه فایل های دارای کپی رایت از یه سایت دیگه باشه مشکلی برای سایت لینک دهنده پیش نمیاد حتی اگه این سایت تو آمریکا و تحت قوانین آمریکا باشه.
لطفا راهنمایی کنید:)

goldstar
July 29th, 2009, 16:58
سلام
چرا قانون برای همه جهان مشکل ساز میشه
اما اگر میبینی هلند سرور وارز میده به این صورته که برای شکایت از اون کمپانی ها باید هزینه بسیار زیادی رو صرف کنند و بنابراین بی خیال میشن. هر سروری در هلند هم وارز نیست

TruthPraiser
July 29th, 2009, 19:00
راستش تا جایی که من دیدم این قوانین بیشتر در مورد فضاهایی محدودیت ساز می شه که خودشون قصد بارگذاری فایلی رو بدون رعایت قوانین نشر اون داشته باشن , در غیر اینصورت تا حالا باید در همه وب سایت هایی که کار معرفی و دریافت نرم افزار رو انجام می دن تخته می شد.

بهتره اینطور وب سایت ها و وبلاگ هارو روی فضای رایگان ایجاد نکنین چون بهرحال اونها هم برای اینکه کمتر با مشکلی مواجه بشن حتی بدون هیچ شکایتی ممکنه از ادامه فعالیت شما جلوگیری کنن.

یکی از ساده ترین کارها اینه که وب سایت یا وبلاگی ایجاد کنین که امکان دسترسی به پیوند دریافت فایل یا به غیر از اعضا برای دیگری قابل دسترس نباشه , اینطوری شما اون بخش خاص از فعالیت خودتون رو می تونین محدود به کاربرهای خودتون بکنین , خیلی کم پیش بیاد که اینطوری هم دچار مشکلی بشین.

hdgalaxy
July 29th, 2009, 19:27
ممنون از پاسخی که دادید:)

یکی از ساده ترین کارها اینه که وب سایت یا وبلاگی ایجاد کنین که امکان دسترسی به پیوند دریافت فایل یا به غیر از اعضا برای دیگری قابل دسترس نباشه , اینطوری شما اون بخش خاص از فعالیت خودتون رو می تونین محدود به کاربرهای خودتون بکنین , خیلی کم پیش بیاد که اینطوری هم دچار مشکلی بشین.

دقیقا همین کار رو در نظر دارم. پس به نظر شما هاست از آمریکا یا کانادا بگیرم؟
خودم هم خیلی دوست دارم که از این کشورها بگیرم چون هاست های مستقر در آمریکا و کانادا به جز کیفیت بالا، نمایندگی های قویتری تو ایران دارن. این طور نیست؟

Arashdn
July 30th, 2009, 03:10
اگر مایل باشید برای هاست
از آمریکا و هلند در خدمتیم
کیفیت هر دو هم خوبه

TruthPraiser
July 30th, 2009, 04:12
ممنون از پاسخی که دادید:)

دقیقا همین کار رو در نظر دارم. پس به نظر شما هاست از آمریکا یا کانادا بگیرم؟
خودم هم خیلی دوست دارم که از این کشورها بگیرم چون هاست های مستقر در آمریکا و کانادا به جز کیفیت بالا، نمایندگی های قویتری تو ایران دارن. این طور نیست؟

خواهش می کنم.

البته بازم بستگی به نمایندگیشون داره که اونا هم کار پشتیبانیشون رو به خوبی انجام بدن یا نه.

parsaserver
August 21st, 2009, 15:44
اگر مایل باشید ما از ایران / چین / هلند می تونیم به شما هاست بدیم . در این صورت هیچ کس نمی تونه برای شما مشکلی ایجاد کنه . ایران و چین که کلا وارز هست !
در صورت تمایل با من تماس بگیرید .
تماس با بنده:
وب سایت : http://parsaserver.com
ایمیل : admin[at]parsaserver.com
آیدی یاهو : parsaserver[at]yahoo.co.uk

Ali-718
August 21st, 2009, 16:35
من 100 درصد وارز میدم از هلند با پهنای باند نامحدود - اطلاعات در امضام هست ....

Fazaha
August 21st, 2009, 18:01
وارز از : روسیه ، چین در خدمتیم!