PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره فعال سازی اکانت paypal

maxieam
May 20th, 2011, 17:36
سلام دوستان،
از دوستانی که در حال حاظر اکانت paypal فعال دارند می خواستم بپرسم که برای Verify کردن اکانت paypal داشتن یه credit card و خارج از کشور بودن کافیه یا خیر؟

من توی سایت پی پال 5-6 گزینه میبینم که نیمدونم آیا یکی از اونها رو انجام بدیم کافیه یا همش باید resolve بشه تا اکانت verify بشه و limitation ها از بین بره. (گزینه ها رو این پایین مینویسم / بابا این SSN که اصلاً فقط مال آمریکاست، نیست؟)

Confirm your bank account
Photo ID
Proof of Address
Confirm Social Security number
Provide proof of delivery
Provide more information about payments

---------- Post added at 05:36 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

آقا هیچ کس در این مورد چیزی نمیدونست؟

amiry
May 20th, 2011, 18:02
دوست عزیز بهتر هست کشورتونو آذربایجان یا هند انتخاب کنید این مشکلتون حل می شه

1eng.ir
May 20th, 2011, 18:13
الان حسابتون لیمیت شده ؟!

اگه نشده،
حسابتون برای آمریکاست > باید با حساب بانکی آمریکا وریفای کنید | (فکر کنم کانادا هم همینجور باش)
اگه برای کشورای دیگه هست > میتونید با vcc هم وریفای کنید!

mohsen1
May 20th, 2011, 18:49
هزینه وریفای کردن رو هم می فرمایید ؟
:d
ممنون

1eng.ir
May 20th, 2011, 18:53
هزینه وریفای کردن رو هم می فرمایید ؟
:d
ممنون

بذار طرف هندیه بیاد برات اوکی میکنم آقای Suan :دی

برای وریفای کردن با حساب بانکی و کردیت کارت میشه اوکی کرد!

maxieam
May 20th, 2011, 20:33
من مالزی هستم. اصلاً اینجا زندگی میکنم.
credit هم از همینجا دارم.
منتها یه حساب paypal قدیمی وریفای نشده داشتم، اونو که چک کردم این بخش ها رو توش دیدم. (کشور رو هم آمریکا زده بودم توش)
حالا برام سوال پیش اومد اگه بخوام یه اکانت جدید بسازم با همین آدرس مالزی بازم این همه دنگ و فنگ داره یا همون شماره credit card رو بدم بسه تا verify بشه. ؟

راستی vcc چیه؟ #:-S
من که Credit از خودمه هم باید برای verify شدن هزینه بدم؟ (منظور به این شرکت paypal ه)

sibs
May 20th, 2011, 22:15
VCC= Virtual Credit Card. همون ویزا یا مسترکارت مجازیه ....

فکر کنم باید همه موارد رو پر کنید .

در جواب آخری هم بگم که هزینه ای نداره هیچ تازه پی پال خودش حدود 1.95 دلار هم بهت پول میده اگه وریفای کنی ....

برای وریفای کردن حساب پیپال آمریکا، کانادا، انگلستان و استرالیا VCC کافی نیست و باید حساب بانکی هم add کنید.

maxieam
May 21st, 2011, 11:00
ممنون از همه دوستان.
یه سوال دیگه.

ببینید من که رفتم بانک بهشون گفتم یه debit card نیاز دارم. اینها هم یه فرم آوردن و رجیستر کردیم و بعد از 1 ماه یه کارت Master card رسید دستم.
حالا سوالم اینه که من که الان کارت دارم، یه حساب بانکی هم دارم یا خیر؟ یعنی هر کارت اصولاً باید متصل به یه حساب بانکی باشه دیگه اینجوری نیست؟ یا باید برم حساب بانکی هم جدا باز کنم؟

توی نامه کارت که هیچ مشخصاتی و همینطور شماره حساب بانکی ننوشته بود. اینو از کجا بفهمم؟

amiry
May 21st, 2011, 11:28
دوست عزیز حسابی که متصل به این کارتتون هست مال کودوم بانک . کودوم کشور هست کارت رو از بانک های داخلی سفارش دادین؟

maxieam
May 21st, 2011, 15:13
دوست عزیز حسابی که متصل به این کارتتون هست مال کودوم بانک . کودوم کشور هست کارت رو از بانک های داخلی سفارش دادین؟

maybank مالزی. نه دوست عزیز گفتم که من مالزی هستم.

آقا کسی میدونه I/C number چیه؟؟
همینطور معنیه <cardact > چی میشه؟

maxieam
May 21st, 2011, 20:30
دوستان کسی نمی دونست؟