PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين منابع وي پي اس ويندوز براي اين سايتها چيه

ebsmob
May 20th, 2011, 15:02
سلام
اول بگم لينوكس رو معرفي نكنيد
فقط ويندوز
بهترين رم، سي پي يو، پهناي باند و صدالبته پنل براي وي پي اس ويندوز با مشخصات زير چيه؟

-نصب ويبولتين
-نصب آپلودسنتر
-نصب اشتراك ويدئو
-يك فروشگاه اينترنتي

-نصب اسكريپت asp
-بازديد روزانه فرضا هزار
-و ...
موارد ديگر براي امنيت
-نصب آنتي ويروس
-نصب فايروال
-نصب آنتي ديداس

در مورد كنترل پنل هم جستجوي زيادي كردم كه اول فكر كردم دات نت پنل بهتره اما تو تايپك هاي ديگه اون رو پر از باگ معرفي كردن
آخرين نظرات معطوف به كلوكسو به خاطر امنيت، استفاده كم از منابع، كاراي خوب، كاربرپسند و ... بود فق نفهميدم ويندوز هم داره يا نه
پلسك كه مشكل استفاده بيش از حد از منابع رو داشت

=>با وب ميل مشكلي نداشته و بشه ايميل زياد ارسال كرد(اختياري و مهم نيست)<=
يه سوال ميكروتيك چيه؟(با ويندوز و لينوكس چه فرقي داره)
همه ي جوانب رو در نظر بگيريد و بهترين رو معرفي كنيد فقط تبليغ نكنيد. شايد يه ماه يا چند ماه ديگه بخوام يه سرويس بخرم
در تايپك ديگري بعدا روش امنيت كامل رو ميپرسم
دوستان فقط ويندوز

CmanDesign
May 20th, 2011, 16:05
روی ویندوز میخواهید کلاکزا نصب کنید ؟ :65:

روی ویندوز اگر یه همچین چیز هایی بخواهید راه بندازید فقط بدون پنل ممکنه ، دردسرش هم بسیار زیاده .. کیفیتش هم اونطور که باید نیست ، لینوکس حتما تهیه کنید .. اصلا مشکلی نخواهید داشت . 3 - 4 تا دستور هست وارد میکنید بعدش دیگه پنل هست انگار هاست خریدی ..

بعد نصب vBulleting و نصب ASP (:| فکر کنم تقریبا غیر ممکن باشه :d :P

میکروتیک هم یه گرایش از لینوکسه تا اونجا که اطلاع دارم و برای کار های Accounting مثل وی‌پی‌ان و مدیریت کاربران ISP و اینا استفاده میشه ..

ebsmob
May 20th, 2011, 16:23
asp مهم نيست

m3hdi
May 20th, 2011, 17:17
میکروتیک هم یه گرایش از لینوکسه تا اونجا که اطلاع دارم و برای کار های Accounting مثل وی‌پی‌ان و مدیریت کاربران ISP و اینا استفاده میشه ..
فکر کنم شما اسکریپت IBSng رو اشتباه گرفتید ..
میکروتیک یک os است و برای مدریت اکاتینگ نیست . در واقع برای مدیریت router مورد استفاده قرار گرفته و همچنین برای راه اندازی شبکه مجازی استفاده میشود

ebsmob
May 20th, 2011, 19:16
درود
براي لينوكس چه مقدار لازم هستش
پنل؟
راهي هم وجود داره كه براي يكي از دامين ها (آپلودسنتر) پورت مشخصي تعين كرد

ebsmob
May 21st, 2011, 23:57
لينوكس يا ويندوز با چه مشخصاتي

savalanhost
May 22nd, 2011, 11:12
شما با توجه به درخواست های بالا فکر کنم لینوکس مناسب باشه
و برای بازدید روزی 1000 تا فکر کنم یه اسمارت سرور معمولی بگیرید با وب سرور لایت اسپید خیلی به صرفه باشه تا یک وی پی اس

ebsmob
May 22nd, 2011, 13:11
بازديد كننده رو كه زياد نوشتم براي روز مبادا
ولي اسمارت سرور ﭼيه و سرور لايت ﭼيه و مثلا با هارد 50 يا 100 gb ﭼند در مياد

savalanhost
May 22nd, 2011, 13:37
بازديد كننده رو كه زياد نوشتم براي روز مبادا
ولي اسمارت سرور ﭼيه و سرور لايت ﭼيه و مثلا با هارد 50 يا 100 gb ﭼند در مياد

خوب به نظرم اگه توانایی داری از الان قوی کار کن چون رو وی پی اس مجبوری زود به زود هی افزایش منابع بدی
اسمارت سرور یا سرور های هوشمند جدیدا اومدن شبیه وی پی اس هستن با منابع اقتصادی اختصاصی ولی خوب قدرتشون خیلی بهتره
مثلا الا دیتاسنتر آی وب داره این اسمارت رو میده که مناسب هستش

سی پی یو: Intel Dual-Core
i3-540 3.06GHz

رم : 2 کیک
هارد : 500 گیگ
بندویت : 10 ترابیات ماهیانه
پورت : 100

قیمت 85 دلار هستش

لایت اسپید یه وب سرور هستش مثل اپاچی که واسه وی پی اس یا اسمارت ماهی 14 دلاره ولی سرعتش 4 برابر آپاچی هستش و مدیریت کانکشن خوبی داره واقعا محشره

ebsmob
May 22nd, 2011, 14:33
خوب به نظرم اگه توانایی داری از الان قوی کار کن چون رو وی پی اس مجبوری زود به زود هی افزایش منابع بدی
اسمارت سرور یا سرور های هوشمند جدیدا اومدن شبیه وی پی اس هستن با منابع اقتصادی اختصاصی ولی خوب قدرتشون خیلی بهتره
مثلا الا دیتاسنتر آی وب داره این اسمارت رو میده که مناسب هستش

سی پی یو: Intel dual-core
i3-540 3.06ghz

رم : 2 کیک
هارد : 500 گیگ
بندویت : 10 ترابیات ماهیانه
پورت : 100

قیمت 85 دلار هستش

لایت اسپید یه وب سرور هستش مثل اپاچی که واسه وی پی اس یا اسمارت ماهی 14 دلاره ولی سرعتش 4 برابر آپاچی هستش و مدیریت کانکشن خوبی داره واقعا محشره

خوب اين كه شبيه يا خود سرور اختصاصي هستش و لايت اسپيد مگه جز بالا بردن(دو برابر كردن) سرعت سرور كار ديگه اي هم ميكنن
پورت هم كه 100 كمه مخصوصا كه بخوام لينك مستقيم كنم
پهناي باند 10 ترابايت هم مثلا بازديد كننده بره بالا كم نمياره
روي همين vps هم ميشه ساخت؟
قيمت كه بالاست ولي اگه كارهاي ديگه بكنم شايد
براي يادگيريش منبع كامل و فارسي هم هستش
براي امنيت و خدايي نكرده هك شدم اطلاعات بايد يه سرويس بكاپ بگيرم

savalanhost
May 22nd, 2011, 14:58
ببین اینا اسمارت سرور هستن بر مبنای پلتفرم xen روی اینا نمیشه وی پی اس داد
ولی برای سایت های پر بازدید استارت خوبی هستش که حداقل دچار مشکلات قعطی و لود بالا نشن البته بستگی به مصرف سایت داره منظورم این نیست یه سایت مثل کلوب با اسمارت حل میشه

در رابطه با لایت اسپید ما یه یوزر داشتیم سایت پر بازدید بود رو دو تا وندور xeon با دو گیگ رم رو وی پی اس هنگ میکرد بالا نمی یومد

راجب پورت هم بگم همون 100 مگابیت کافیه من به شخصه تا حالا سرور با پورت 1000 نگرفتم با پورت 100 هم تا حالا مشکلی نخوردم

لایت اسپید زدیم الان روی یک گیگ رم و 1 وندور از سی پی یو Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz به خوبی جواب میده و سرعت لود خیلی جالبی داره که با اپاچی قابل مقایسه نیست

راجب 10 ترابایت که بگم اگه پر کنی که هنر کردی من چند سالی که کار می کنم فکر کنم بدتر مصرف رو 3 ترابایت بوده دیگه بستگی به بازدید و دانلودت اینا داره

ببینید برای یادگیری تلاش مهمه باید خیلی وقت بذاری و یاد هم میگیری
چون منابع اموزشی هستش همش هم به فارسی تکیه نکن برای اینکه یاد بگیری آموزش های انگلیسی رو هم مطالعه کنی که حتی می تونی از مترجم استفاده کنی
نگران نباش فقط همت می خواد و یه یا علی

ebsmob
May 22nd, 2011, 20:05
ممنون از توضيحات خوب
در مورد كنترل پنل و امنيت و اينكه ميشه چندتا سايت رو روش راه انداخت يا فقط يك سايت رو با چند تا دامين بالا آورد
ديتاسنتري كه پوزت هزار رو با همين سيستم راه اندازي كنه هم هستش
براي شروع يادگيري تو همين انجمن هم بخش يا تايپكي دربارش هستش كه مطالعه كنم