PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز به کار سیستم مرچنت پرداخت آی ای پی

hmarei
May 18th, 2011, 20:28
با سلام

مرکز تراکنش های مالی ایران وابسته به شرکت توسعه فناور جوان میزبان ، از 15 فروردین ماه 1390 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد .
شما با عضویت در این سامانه می توانید فروش خود را بصورت آنلاین توسعه دهید .
http://www.iranepayment.com (http://www.iranepayment.com/)

اگه مشکل یا سوالی برای شما پیش اومد، خوشحال میشم پاسخگو باشم .

mohammadlover
May 18th, 2011, 20:55
سلام
اگر امکانش هست دقیقتر توضیح بدید.به نظرم یه چیزی مثله زرین پاله,درسته ؟ چطوری میتونیم از سایتتون استفاده کنیم ؟ api ؟

hmarei
May 18th, 2011, 20:58
سلام
اگر امکانش هست دقیقتر توضیح بدید.به نظرم یه چیزی مثله زرین پاله,درسته ؟ چطوری میتونیم از سایتتون استفاده کنیم ؟ api ؟

سلام و درود

کارکرد مشابه هست ، بله .
بعد از ثبت نام داخل سایت ، لازمه که اسکن صفحه اول شناسنامه و کارت ملی رو برامون ارسال کنین .
خروج مبلغ از حساب برای کاربرای برنزی 2.5 درصد ، برای کاربران نقره ای 2 درصد و کاربران طلایی 1.7 درصد کارمزد خواهد داشت . سطح کاربری از ابتدای ثبت نام و تایید مدارک برنزی خواهد بود و پس از انجام تراکنش ها و بررسی توسط مدیران سیستم ، تغییر سطح با توجه به گردش مالی شما انجام خواهد شد .

hamidreza_s
May 18th, 2011, 21:44
ماشاالله به کپی برداری...:71: زرین پال که اینکارو کرده بود!
بالا غیرتاً چه مدت روی سیستم کار کردید؟
جل ال کپی برداری... چشمام داره 4 تا میشه.

ولی خوب اگه بهتر از زرین پال باشه ارزشش رو داره. هزینه کمتر در خروج پول و نیز یکپارچه شدن بهتر بطوری که موقع پرداخت مشتری ها زیاد تابلو نشه پرداخت ماله خودمون نیست. و با واسطه صورت میگیره.

hmarei
May 18th, 2011, 21:53
ماشاالله به کپی برداری...:71: زرینپال که اینکارو کرده بود.
بالا غیرتاً چه مدت روی سیستم کار کردید؟
جل ال کپی برداری... چشمام داره 4 تا میشه.
سلام و درود

صرفا نباید به ظاهر یک کار تکیه کرد و باید کارایی رو در نظر گرفت . خوب مثلا چرا زمانی که بلاگفا راه افتاد ، کسی نگفت چرا از پرشین بلاگ کپی کردی ؟ یا اینکه چه سیستم جدیدی ارائه کردی ؟!
معمولا مشکلات کاربران با سیستم های مشابه در نحوه تسویه حساب هست که احتیاج دارن تو زمان کم ، مثلا حد اکثر 24 ساعت انجام بشه و ما اصراری نداریم که همه رو جذب کنیم به سمت خودمون ، با توجه به مدت زمان کم فعالیت آی ای پی ، از اول تیرماه سرویسی ارائه میشه که فک می کنم کار جدیدی هست .
در هر صورت سایت هایی که فعالیت مشابه مارو دارند ، از دوستان ما هستند و ما برای همه احترام قائل هستیم .
امیدواریم کاربرانی که در این سیستم فعالیت می کنن ، مزایای مارو درک می کنن ، اونا رو ذکر کنن تا تفاوت ها مشخص بشه .
باز هم ممنونیم که مارو قابل دونستید و نقد خودتون رو بیان کردید، چون نظرات شما باعث پیشرفت و ارائه سرویس های بهتری هست .

Birserver
May 18th, 2011, 22:06
خوب یه چیز جدید هم استفاده کنید. مثلا امکان پرداخت از paypal یا لا اقل یه سیستم اس ام اس روش نصب کنید که موقع وصول اس ام اس بفرسته یا ...

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

این آخه سیستمش هم همون بیس زرین پال هست! (سما)

hmarei
May 18th, 2011, 22:13
خوب یه چیز جدید هم استفاده کنید. مثلا امکان پرداخت از paypal یا لا اقل یه سیستم اس ام اس روش نصب کنید که موقع وصول اس ام اس بفرسته یا ...

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

این آخه سیستمش هم همون بیس زرین پال هست! (سما)
سلام ، سیستم پیامک طی هفته آینده افزوده میشه و مثل اس ام اس بانک عمل میکنه .
در ضمینه بیس کار هم باید اعلام کنم که سیستم بر اساس کیک پی اچ پی و همون فریم ورک بوده ، همچنین جوان میزبان از نمایندگان فروش و ساپورت سما نیز هست .
از دقتتون ممنونم
اگه بازهم سوالی هست ، پاسخگو هستم

maroofi
May 18th, 2011, 23:50
نظری ندارم
ایشالا که در کارتون موفق باشید
یک نکته دوستمون مطلب خوبی فرمودند : امکان پرداخت و دریافت پی پل و این چیزا نیاز واقعی دوستان هست وگرنه زرین پال بود دیگه تازه سابقه اش هم بیشتره
موفق باشید./

Masoud.B
May 19th, 2011, 00:02
فکر کنم (100% :دی) کد نویسی توسط آقای امیری صورت گرفته ؟ یجورایی دست خطش تابلوئه :دی

Sir.DarKNesS
May 19th, 2011, 01:38
٤. امنيت اطلاعات

IEP متعهد است که اطلاعات مشتريان را در بالاترين سطح استانداردهای امنيت اطلاعات، ايمن کند. ما از امنيت های کامپيوتری مانند فايروال ها، پنهان کردن اطلاعات و استفاده از ssl به منظور مخفی نگاه داشتن اطلاعات در مسير و عدم دسترسی به آنها، در طول مسير ميان سرورهای IEP تا کامپيوتر کابران استفاده ميکنيم.

Secure Connection Failed ?

من که SSL چیزی نمیبینم >:D<

hmarei
May 19th, 2011, 08:55
فکر کنم (100% :دی) کد نویسی توسط آقای امیری صورت گرفته ؟ یجورایی دست خطش تابلوئه :دی

سلام
اعلام کردیم که بیس کار کیک هست .

---------- Post added at 08:51 AM ---------- Previous post was at 08:46 AM ----------

نظری ندارم
یک نکته دوستمون مطلب خوبی فرمودند : امکان پرداخت و دریافت پی پل و این چیزا نیاز واقعی دوستان هست وگرنه زرین پال بود دیگه تازه سابقه اش هم بیشتره
موفق باشید./

سلام
بله ، اگه سرویس جدیدی ارائه نشه ، سرویس مشابه ارزشی نداره . حتمن این مورد بررسی میشه!

---------- Post added at 08:55 AM ---------- Previous post was at 08:51 AM ----------

نظری ندارم
موفق باشید./

٤. امنيت اطلاعات

IEP متعهد است که اطلاعات مشتريان را در بالاترين سطح استانداردهای امنيت اطلاعات، ايمن کند. ما از امنيت های کامپيوتری مانند فايروال ها، پنهان کردن اطلاعات و استفاده از ssl به منظور مخفی نگاه داشتن اطلاعات در مسير و عدم دسترسی به آنها، در طول مسير ميان سرورهای IEP تا کامپيوتر کابران استفاده ميکنيم.

Secure Connection Failed ?

من که SSL چیزی نمیبینم >:D<

سلام
مشکل فنی هست، آپاچی رو داریم ریکامپایل می کنیم .
از اطلاعتون ممنون