PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با Wordpress

ivik
May 18th, 2011, 16:33
سلام

من از WP زیاد سر در نمیارم امروز یکی یک comment گذاشت که اینجا هم میزارم

Once I initially commented I clicked the -Notify me when new feedback are added- checkbox and now each time a remark is added I get 5 emails with the vey same comment. Is there any method you can take away me from that service? Thanks!
چطوری میشه مشکلش رو برطرف کرد ؟ من تاحالا هم چین چیزی رو ندیده بودم ممنون میشم کمک کنید.

ivik
May 18th, 2011, 20:14
کسی‌ خبری نداره چی‌ کار می‌شه کرد ؟

ToooPDL
May 18th, 2011, 20:15
فکر کنم جفنگ باشه

ivik
May 18th, 2011, 20:30
فکر کنم جفنگ باشه
با تشکر از هم فکری شما !!1

Birserver
May 18th, 2011, 21:53
وردپرس موقع نصب این قابلیت رو نداره. شما می تونید افزونه مربوطه رو غیرفعال کنید و راه دیگه ای سراغ ندارم!
از افزونه دیگری استفاده کنید که فقط موقع ریپلی کردن ایمیل بفرسته.

ToooPDL
May 18th, 2011, 22:12
وردپرس موقع نصب این قابلیت رو نداره. شما می تونید افزونه مربوطه رو غیرفعال کنید و راه دیگه ای سراغ ندارم!
از افزونه دیگری استفاده کنید که فقط موقع ریپلی کردن ایمیل بفرسته.
:39:
ببخشید . این مگه همون نیست که خودکار میاد نظر میده ( فکر کنم " جفنگ " ) با نام آقای وردپرس :-?

Birserver
May 18th, 2011, 22:25
:39:
ببخشید . این مگه همون نیست که خودکار میاد نظر میده ( فکر کنم " جفنگ " ) با نام آقای وردپرس :-?

شاید هم اسپم باشه ولی من با فارض این که اسپم نیست توصیه می کنم به جای افزونه فعلی تون (شون) که نمی دونم چیه این افزونه رو نصب کنید :
WordPress › ReplyMe WordPress Plugins (http://wordpress.org/extend/plugins/replyme/)

ivik
May 18th, 2011, 23:01
من اصلا این رو نصب نکردم باو ! Plugin که replay یا email بخواد ارسال کنه من نصب نکردم !هرمطلبی

من میفرستم تو سایت برای این بنده خدا ۵ تا ایمیل میره ! نمیدونم خودش چیکار کرده :دی

همون Spammer هست :دی
ممنون از دوستان