PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب هاستینگ با سرور اختصاصی سودش چطوره؟

jgvr
July 28th, 2009, 12:46
سلام.
من میخواستم یه سرور اختصاصی بگیرم ... میخواستم از شما دوستان که تجربه دارید سوال کنم که آیا وب هاستینگ هنوزم سود داره؟ مثلا در ماه چقدر میشه درآورد؟

میصرفه یا نه؟

ممنون

P-CO
July 28th, 2009, 13:09
یک نگاه به اینجا بندازید بد نیست...

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=2516

موفق باشید.

jgvr
July 28th, 2009, 16:02
ایشون مشکل از خودشون بوده یهو اینطور سروری گرفتن... من از کسانی که الان دارن کار میکنن پرسیدم ینی واقعا هیچکدوم از شماها که دارید کار میکنید سود ندارید؟ همتون بخاطر علاقه و ... اومدین اینکاره شدین؟ کسانی بودن ازشون پرسیدم گفتن سودش خیلی خوبه حالا ....

rayannet
July 28th, 2009, 16:25
ایشون مشکل از خودشون بوده یهو اینطور سروری گرفتن... من از کسانی که الان دارن کار میکنن پرسیدم ینی واقعا هیچکدوم از شماها که دارید کار میکنید سود ندارید؟ همتون بخاطر علاقه و ... اومدین اینکاره شدین؟ کسانی بودن ازشون پرسیدم گفتن سودش خیلی خوبه حالا ....

اون دیگه بستگی به سیاست خودت داره چجور کار کنی و ...

mehrserver
July 28th, 2009, 16:26
باید از ریسللد شوروع کنید!
از 2گیگ....
مشتری ها که زیاد شد وی پی اس........
سرور..........
از ریسلر که زیاد در نمیاری
ولی بعد از 4 - 5 ماه که راه افتادی کم کم....

Dadeha.com
July 28th, 2009, 17:58
عزیز چرا آخر همه حرفات ...... گذاشتی؟ خوب اون آخرش رو شاید یکی متوجه نشد که منظورت چیه!
مثل این که نوشتی: "مشتری ها که زیاد شد وی پی ای........" نه وی پی * ان هست و نه وی پی اس!!!!!!

دوستان ببخشند که یه پیام بازرگانی اومدم:78:

rayannet
July 28th, 2009, 18:01
همیشه یا کامل توضیح بدید یا اصلا ندید
اخه این یعنی چی .... خوب بقیه اش بگو یا نظر ندید

__OMID__
July 28th, 2009, 18:07
اگر از رسیلر شروع کنی میتونی پیشرفت کنی بعد هم کم کم که مشتریا زیاد شدن یک vps بردارید البته بگم هیچ موفقیتی بدون پشتکار و علاقه به کار صورت نمیگیره و نکته اخر طرز برخورد شما با مشتری و ساپورتتون .

Kambiz
July 28th, 2009, 19:07
اگه این هاستینگ های کلاه بردار که 2 روزه سایتشونو جمع میکنن شرشون کم شه
هنوز هم امیدی به هاستیگ هست

jgvr
July 28th, 2009, 19:24
متشکر از همه شما عزیزان.
در ضمن درست نیست با این دوستمون اینطوری برخورد کنین من کاملا متوجه منظورشون شدم. ولی من میخوام از درآمدش بدونم مثلا هر کدوم از شما بیاد بگه من حدود اینقدر در ماه درآمد دارم حالا دقیق هم نمیخواد بگین...

rayannet
July 28th, 2009, 19:34
قبلا هم همچین تاپیکی به وجود اومد که درآمد خود بگید
اما فقط یکنفر بود گفت !!! هیچکس دیگه نگفت

jgvr
July 28th, 2009, 20:39
ینی هیچکس نمی خواد بگه؟ عیبی نداره فقط بگید سود قابل توجهی داشتید یا نه

mehrserver
July 28th, 2009, 20:43
بابا من منظوری از ..... نداشتم
یعنی اینکه ریسللر گرفتید مشتری زیاد شد وی پی اس - وی پی اس ام زیاد شد سرور!

Kambiz
July 28th, 2009, 20:44
عزیز سودش زیاده اگه این 3 تا رو داشته باشی
1.علم کافی

2.ساپورت خوب

3.کیفیت عالی

__OMID__
July 28th, 2009, 21:27
اقا نظرتون چیه هر کسی داستان اومدن تو کار هاستینگ خودشو تعریف کنه شاید به کسایی که میخوان بیان تو این کار کمک کنه

من امشب بیکارم الان مینویسم :d

Kambiz
July 28th, 2009, 23:37
اقا نظرتون چیه هر کسی داستان اومدن تو کار هاستینگ خودشو تعریف کنه شاید به کسایی که میخوان بیان تو این کار کمک کنه

من امشب بیکارم الان مینویسم :d

یه تاپیک جدا براش باز کن خیلی باحال میشه

sshiran
July 30th, 2009, 07:40
اخرش جواب این دوستمون درست حسابی داده نشد .

این جوری بهتون بگم برای VPS( سرور مجازی ) یا سرور اختصاصی باید علم خوبی داشته باشین در کل از کارمنج سرور گرفته تا چیزای پیش پا افتاده . در ثانی قیمت وی پی اس و سرور اختصاصی نسبتا بالاست به خصوص اینکه برای کار هاستینگ باید حداقل یک گیگ ram به بالا داشته باشه . خوب این وسط ساپورت خوب خدمات دهی و قیمت در عین حال کیفیت لازم رو داشته باشه.

در مورد سودش بهتره بهتون بگم چون الان کسان زیادی در این ضمینه فعالیت میکنن بستگی به قدرت تبلیغ شما داره ولی فکر کنم یه 3 یا 4 ماه اول مشتری نداشته باشی.

پیشنهاد من گرفتن یک رسیلر خوب با امکانات بالا از یک سایت معتبر هست که اگه لااقل نتونستی کار کنی ضرر زیادی نکرده باشی.

نکته اخر پیشنهاد میکنم با شرکت های ایرانی کار نکن . از رسیلر گرفته تا سرور ( من پشت دستمو داغ کردم):78:

jgvr
July 30th, 2009, 08:22
سلام.

اخرش جواب این دوستمون درست حسابی داده نشد .
کاملا درسته هیچ کس جواب درست نمیده...

این جوری بهتون بگم برای vps( سرور مجازی ) یا سرور اختصاصی باید علم خوبی داشته باشین در کل از کارمنج سرور گرفته تا چیزای پیش پا افتاده . در ثانی قیمت وی پی اس و سرور اختصاصی نسبتا بالاست به خصوص اینکه برای کار هاستینگ باید حداقل یک گیگ ram به بالا داشته باشه . خوب این وسط ساپورت خوب خدمات دهی و قیمت در عین حال کیفیت لازم رو داشته باشه.
خب آدم باید از یه جایی یاد بگیره دیگه... هیچ منبع آموزشی فارسی که نیست... قیمت هم که اگه آدم سود کنه مهم نیست.

در مورد سودش بهتره بهتون بگم چون الان کسان زیادی در این ضمینه فعالیت میکنن بستگی به قدرت تبلیغ شما داره ولی فکر کنم یه 3 یا 4 ماه اول مشتری نداشته باشی.

ینی شما واقعا اینطوری فکر میکنید؟ این که همش ضرره فقط یه سال باید کار کنی تا جبران بشه...
شاید منظور شما بدون تبلیغاته حالا اگه ما یه جا با بازدید بالا که به سایت و ... هم ربط داشته باشه تبلیغ کنیم حتما مشتری داریم دیگه. مگه نه؟

پیشنهاد من گرفتن یک رسیلر خوب با امکانات بالا از یک سایت معتبر هست که اگه لااقل نتونستی کار کنی ضرر زیادی نکرده باشی.

ممنون از پیشنهادتون

کته اخر پیشنهاد میکنم با شرکت های ایرانی کار نکن . از رسیلر گرفته تا سرور ( من پشت دستمو داغ کردم)
اینهمه جا دارن با ایرانیا کار میکنن ... شما فکر نمیکنی درست نیست همکارای خودتونو و حتی خودتونو (شاید من میخواستم از شما سرویس بگیرم! ) اینطوری خراب کنید؟

sshiran
July 30th, 2009, 09:52
در درجه اول بگم من منظوری از اون حرفم نداشتم برداشت بد نکنید منظورم این بود که اگه امکاناتش رو دارین بهتره از ایران خرید نکنید . اگر توهین امیز بود حرفم ، معذرت میخوام :77:

در مورد منابع برای یادگیری اول بستگی به خود طرف داره و دوم این یادت باشه جوینده یابندست اگه مقاله یا کمک خواستید تا جای که بتونم کمک میکنم میتونی مشکلات تون رو از دوستان دیگه بپرسید حتما اون ها وارد تر از من هستند.
در مورد سود گفتم به خودتون بستگی داره منظوره من این بود که حداقل 3 یا 4 ماه اول رو چشتون رو به سود کردن ندوزید چون معلومه تازه میخواید کارو شروع کنید .

بازم گفتم من برای شروع کار رسیلر پیشنهاد میدم اگه امکاناتشو دارین از خارج بگیرین اگه نه از ایران o:-)

موفق باشید .