PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست 5 گیگ هاست لینوکس برای سایتی با مصرف بالا

mojtaba127
May 17th, 2011, 17:28
با سلام به همه دوستان
من از وردپرس استفاده می کنم و برخی پلاگین هایی که لازم دارم ممکنه روی سرور فشار بیارن
روی چند ساب دامین، سیستم های مدیریت محتوای مختلف نصب کردم مثلا یه فروم با mybb و یه سیستم دوستیابی که خودم ترجمه کردم
نیاز به یه هاست لینوکس با مشخصات زیر دارم

فضای هاست: 5 گیگ
پهنای باند: 50 گیگ
کنترل پنل: cpanel
جوابگو بودن برای افزایش ناگهانی تعداد آنلاین ها (منظورم اینه که مثلا اگر یهو افراد آنلاین از 40 رفت به 200 سرور کم نیاره)
بقیه امکانات کاملا نامحدود

پشتیبانی عالی می خوام. از اینکه کسی جوابگوی سوالاتم نباشه متنفرم (یا اینکه در جواب سوالاتم با این جمله روبرو بشم: مشکل از ما نیست یا مشکل شماست)

می خوام هیچ وقت با ساسپند شدن سایت مواجه نشم

الان یه مشکل بزرگ دارم اون هم اینکه حدود 450 نفر عضو خبرنامه دارم که با هر مطلب جدیدی که می نویسم نهایتا برای 100 تاشون ایمیل ارسال میشه!
این مشکل اگه رفع بشه. ممنون میشم

در ضمن برای کاهش قیمت ها حاضرم بنر هاستینگمون رو در سایت قرار بدیم.
آمار بازدید روزانه: بطور متوسط 15 هزار نفر

منتظر پیشنهادات منطقی و معقول شما دوستان عزیز هستم

faranetwork
May 17th, 2011, 17:38
با سلام

نمونه سایت رو سرور ما
خوش آمدید به آپلودفا , آپلودفا, آپلود, فارسی ,آپلود, نا محدود ,فایل, آپلود, عکس ,آپلود, فیلم ,آپلود, زیپ ,آپلود ,آهنگ, آپلود ,پی دی اف ,آپلود ,همه, (http://uploadfa.net/)
فضا : 5 گیگابایت
پهنای باند: نامحدود
بقیه امکانات نامحدود
کنترل پنل : سی پنل
سالانه : 60 هزار تومان

در خدمتیم
فرا نتورک | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://www.faranetwork.ir/)

mojtaba127
May 17th, 2011, 17:48
با تشکر از فرا نتورک عزیز
لطفا سایر دوستان هم یه نمونه از سایت هایی رو که مشتری اونها هستند معرفی کنند (البته سایت هایی که هاستینگ معمولی دارند نه vps)

---------- Post added at 05:48 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

ضمنا بکاپ منظم و در صورت امکان روزانه هم می خوام.
هاست هم باید نسبت به حملات هک مقاوم باشه. من تا الان 3 بار هدف حملات هک قرار گرفتم

Talahost.Com
May 17th, 2011, 17:49
با سلام
ماهانه 35000 تومان

mojtaba127
May 17th, 2011, 18:07
با سلام
ماهانه 35000 تومان
دوست عزیز مطمئن هستید قیمت بصورت ماهانه هستش؟ :-o
من vps نخواستم که :106:

tinavps
May 17th, 2011, 18:57
ماهانه 20 هزار تومان سی پنل سرور خدا پورت 1000
وقت خودتو نگیر با این هاست های ماهی 2 تومانی با توجه که مشخصات دادی سرور قدرتمند تینا در خدمت شماست
می دونی که یکی دو روز سایتت دان باشه چنان رتبش میاد پایین که دیگه فکر هاست های بی کیفیت رو از سرتون بیرون کنی

faranetwork
May 17th, 2011, 19:11
با تشکر از فرا نتورک عزیز
لطفا سایر دوستان هم یه نمونه از سایت هایی رو که مشتری اونها هستند معرفی کنند (البته سایت هایی که هاستینگ معمولی دارند نه vps)

---------- Post added at 05:48 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

ضمنا بکاپ منظم و در صورت امکان روزانه هم می خوام.
هاست هم باید نسبت به حملات هک مقاوم باشه. من تا الان 3 بار هدف حملات هک قرار گرفتم

بک آپ روزانه تهیه میشه......هاست هم از نظر امنیت خوبه ...سرور اختصاصی هست ..مخصوصی هاستینگ.....

mojtaba127
May 17th, 2011, 19:12
ماهانه 20 هزار تومان سی پنل سرور خدا پورت 1000
وقت خودتو نگیر با این هاست های ماهی 2 تومانی با توجه که مشخصات دادی سرور قدرتمند تینا در خدمت شماست
می دونی که یکی دو روز سایتت دان باشه چنان رتبش میاد پایین که دیگه فکر هاست های بی کیفیت رو از سرتون بیرون کنی

آدرس سایت شما چیه؟!

سرور خدا جدیده؟!!!!!!!!!!!

tinavps
May 17th, 2011, 19:14
boorsekala.com
tinahost.com

mojtaba127
May 17th, 2011, 19:47
لطفا بجای ارسال پیغام خصوصی همین جا پیشنهاد بدید
با تشکر

goldcom
May 17th, 2011, 20:04
اگه خواستی از سرورهای XLHost میتونم بهت هاست بدم
فکر کنم تعریفش رو شنیده باشی
اگه اون نتونه ساپورت کنه ، باید فکر سرور باشی

mojtaba127
May 17th, 2011, 20:26
اگه خواستی از سرورهای XLHost میتونم بهت هاست بدم
فکر کنم تعریفش رو شنیده باشی
اگه اون نتونه ساپورت کنه ، باید فکر سرور باشی
در مورد این نوع هاست اطلاعاتم کامل نیست
لطفا یه توضیح مختصر بدین و همچنین پنل پیشنهادی و قیمت

Hostpolis
May 17th, 2011, 20:42
سلام دوست عزیز

روی سرور زیر در حال حاضر جا داریم. براتون ماهانه 20 هزار تومان در میاد

دو پردازنده اینتل زئون 5620
16 گیگ رم با ارور کورکشن (که تا 48 گیگ کم کم بالا میره)

دیتاسنتر آی وب هست در شبکه اختصاصی خودمون.

در ضمن ما در دیتاسنتر حضور فیزیکی داریم و در صورت بروز مشکل می تونیم بهتون کمک کنیم.

با تشکر

mojtaba127
May 17th, 2011, 20:50
دوستان لطفا آدرس یکی از مشتریان تون رو هم بذارید. ممنون میشم

Hostpolis
May 17th, 2011, 20:54
دنبالر (http://donbaler.com)
سایت خبری برسام (http://barsam.ir)
وبلاگ بورس (http://bourseblog.ir)

goldcom
May 17th, 2011, 21:06
Byet.org : Byet Internet (http://byet.org/)

سرورش 32 گیگابایت رم داره
می تونی چند روز سایت رو بیاری روش ، اگه راضی بودی پولش رو بده

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

ببخشید قیمت رو نگفتم
نامحدود ماهیانه 15.000 تومان

mojtaba127
May 17th, 2011, 21:09
دنبالر (http://donbaler.com)
سایت خبری برسام (http://barsam.ir)
وبلاگ بورس (http://bourseblog.ir)

دوست عزیز اطلاعات whois سایت دنبالر هاست دیگه ای رو بعنوان هاستینگ نشون میده! [-(

goldcom
May 17th, 2011, 21:09
بازم اینو یادم رفت
کنترل پنل Cpanel هست

mojtaba127
May 17th, 2011, 21:14

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

ببخشید قیمت رو نگفتم

دوست عزیز من که نمی تونم بیام تست کنم!
ببینید من الان دارم از یه هاست نامحدود استفاده می کنم و واقعا ازش راضی نیستم
من روز به روز به تعداد بازدیدهام اضافه میشه. مثلا من تو پست اول همین مطلب نوشتم روزی 15 هزار بازدید دارم ولی مثلا امروز تا ساعت 21 بیشتر از 17 هزار بازدید داشتم و این مقدار ممکنه به 20 یا حتی 25 هزار هم برسه. در مورد افراد آنلاین هم بگم که بطور متوسط حدود 30 تاست ولی هر روز تا 80 هم میره
یه هاست می خوام که جواب گوی این تعداد بازدید باشه
(فراموش نکنید که سایت من بعلت استفاده از چند سیستم مدیریت محتوا و چندین پلاگین سنگین به منابع سرور فشار میاره)

tinavps
May 17th, 2011, 21:22
سرور خدا:
پورت 1000 uptime 101%

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

دوست عزیز در هاستینگ رسلر سی پی یو مهم تره نه رم
loadbalancing

goldcom
May 17th, 2011, 21:31
دوست عزیز در هاستینگ رسلر سی پی یو مهم تره نه رم
loadbalancing

پورت 1000 uptime 101%
دوست عزیز شما هم اینو بدون تو سرور وب پورت نقش چندانی رو ایفا نمیکنه ، سایت میخواد بیاره نه لیچر

ببینید من الان دارم از یه هاست نامحدود استفاده می کنم و واقعا ازش راضی نیستم
می تونید در مورد Xlhost به چرخی تو گوگل برنید تا اطلاعات کامل دستتون بیاد

mojtaba127
May 17th, 2011, 21:43

ببخشید قیمت رو نگفتم

لطف می کنید مشخصات پنل و سخت افزار سرور رو بذارین؟

faranetwork
May 17th, 2011, 21:48
دوست عزیز شما هم اینو بدون تو سرور وب پورت نقش چندانی رو ایفا نمیکنه ، سایت میخواد بیاره نه لیچر

می تونید در مورد Xlhost به چرخی تو گوگل برنید تا اطلاعات کامل دستتون بیاد

دوست عزیز از شما بعیده این حرف شما مثل اینه که یک نفر بیاد مثلا iweb یک سرور بارم 2 گیگ هاست بده شما از xlhost یک سرور با رم 16 گیگ خوب معلوم 16 گیگ اگه افرانت هم باشه از اون 2 گیگ بهتره

mojtaba127
May 17th, 2011, 21:51
دوست عزیز از شما بعیده این حرف شما مثل اینه که یک نفر بیاد مثلا iweb یک سرور بارم 2 گیگ هاست بده شما از xlhost یک سرور با رم 16 گیگ خوب معلوم 16 گیگ اگه افرانت هم باشه از اون 2 گیگ بهتره

موافقم

tinavps
May 17th, 2011, 22:03
متاسفانه در دو شما در اشتباهین
باز هم حرف اولم پورت و آپتایم و سی پی یو حرف اوله اول آپتایم دوم سی پی یو سوم پورت
رم در رسلر بی معنیه مثلا سرور بارم 2 و رم 32 فرقی نداره
دوست من شما بری از تانکر هم آب بخوری نهایتا می تونی یک پارچ بخوری
طبیعتا اون بابایی که رم 32 گرفته واسه مجازی سازی هاش گرفته

همین نکته باید رسلر رو از خریداری روی سروری که 80 تا مجازی سازی روش شده فراری بده

goldcom
May 17th, 2011, 22:08
اگه افرانت هم باشه
:)) اینو خیلی باحال گفتی

لطف می کنید مشخصات پنل و سخت افزار سرور رو بذارین؟

سرور برای من نیست
برای Xlhost هست ، من نمایندگی دارم ازشون
اما 32 گیگابایت رم داره
سی پی یو 8 هسته از این مدل :
Vendor
GenuineIntel

Name
Intel(R) Xeon(R) CPU E5420 @ 2.50GHz

Speed
2493.775 MHz

Cache
6144 KB
دیگه چی لازم دارید ؟
اینم آدرس سایت خودمه
ابیت هاست | خرید هاست | هاست رایگان | فروش هاست | خرید سرور | فروش سرور | خرید vps | فروش VPS | هاست دانلود (http://www.ebit-host.ir)

tinavps
May 17th, 2011, 22:14
سایت پر مصرف شما رو در سرور موجود در site5.com هاست خواهیم کرد
قابل هاست تا 40 هزار بازدید روزانه قیمت کاملا بهینه
گفتم کیفیت سرور تضمین شده
سرور های هلند و امریکا هم داریم
سرور امریکا تازه گرفته شده. سرور هلند اخطار داده که وارز دیگه نیست.

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

قیمت های افرانت که فکر کنم یک رک بخری از دپلانت سنگین تر باشی

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

گفتم دپلانت
یک رک اختصاصی در دپلانت داریم ولی وارز نیست اما آپتایم بالا
قیمتش کمی بالاتر از هاست های آلمانی و هلند هست ولی خواستید در خدمتیم. بزودی از کارونت هم خرید خواهیم کرد.

mojtaba127
May 17th, 2011, 22:16

والا من تو نگارش شما موندم. نفهمیدم چی نوشتین

tinavps
May 17th, 2011, 22:16
جواب ندادید در سرور من بیشتر رم از 16 مگ خالیه چه مزیتی داره تا ارتقا بدم به یک 32 مگ ؟

faranetwork
May 17th, 2011, 22:20
متاسفانه در دو شما در اشتباهین
باز هم حرف اولم پورت و آپتایم و سی پی یو حرف اوله اول آپتایم دوم سی پی یو سوم پورت
رم در رسلر بی معنیه مثلا سرور بارم 2 و رم 32 فرقی نداره
دوست من شما بری از تانکر هم آب بخوری نهایتا می تونی یک پارچ بخوری
طبیعتا اون بابایی که رم 32 گرفته واسه مجازی سازی هاش گرفته

همین نکته باید رسلر رو از خریداری روی سروری که 80 تا مجازی سازی روش شده فراری بده

نودهشتیا - صفحه اصلی (http://www.forum.98ia.com/)
شما این سایت رو با 2 گیگ رم میتونی بالا بیاری ؟؟؟.....

مهم ترین چیز آپ تایم هست . و پشتیباین .پورت واسه هاست اشتراکی مهم نیست.......و اینکه تایپک داره منحرف میشه....آفرها داده شده پس بهتر صبر کنیم تا استارتر خودشون تحقیق کنند و.........

Talahost.Com
May 17th, 2011, 22:22
دوست عزیز مطمئن هستید قیمت بصورت ماهانه هستش؟ :-o
من vps نخواستم که :106:
با این مشخصاتی که شما دادید بله درست نوشتم.
بجای یک سایت پربازدید می شه 100 تا سایت کم بازدید رو سرور بالا آورد.

tinavps
May 17th, 2011, 22:22
نگفتید چه مزیتی داره رم 16 رو برم به 32 ارتقا بدم ؟

mojtaba127
May 17th, 2011, 22:38
با این مشخصاتی که شما دادید بله درست نوشتم.
بجای یک سایت پربازدید می شه 100 تا سایت کم بازدید رو سرور بالا آورد.

خوب اینو من منکرش نمی شم ولی شما حتی تو سایتتون گرونترین پنل لینوکسی که دارین ماهانه 8900 هستش. یا یه بخش واسه پنل سایت های پر بازدید ایجاد کنید یا قیمت تون رو مطلوب تر کنید.
خوب من به جای پرداخت 35 هزار تومن در ماه برای هاست اشتراکی حتی اگه قوی باشه میرم یه مقدار دیگه میذارم روش یه vps می گیرم و هر چی لازمه روش نصب می کنم
لطفا پیشنهادی که میدین معقول باشه. ماهی 35 هزار تومن میشه سالی 420 هزار تومن [-(

info_dlsong
May 17th, 2011, 22:52
WHT عجب جایی شده !!!! (اصلا قصد توهین به همکار های حرفه ای که تو همین تاپیک پست دادن رو ندارم)
آپتایم 101%??????????[-(
این حرف های بچه گانه چیه؟
چند وقت پیش سرورم ریستارت شد! سروری که آپتایمش توی 4 ماه 100% بود! از دیتاسنتر دلیل رو پرسیدم گفتند:
This morning our engineering team at datacenter 2 noticed that one of the power circuits powering cabinet ED.119 was failing. This required an immediate power maintenance where we had to power down servers and replace all the faulty power equipment.
حتی بعضی مسائل برای دیتاسنتر ها هم قابل پیشبینی نیستند

پورت تو هاستینگ معمولی نقش آنچنانی نداره!
در ضمن کی گفته رم مهم نیست؟ SQL مصرف رم خیلی بالایی داره ! (البته از پردازنده هم زیاد استفاده میکنه)
برای انجام خیلی از کار های واجب در هاستینگ به رم بالا نیاز هست

خیلی از چیز های یک سرور هاستینگ اینجا ذکر نشد!
وب سرور خوب و Optimize شده - فایروال مناسب و کانفیگ شده - بک آپ منظم - امنیت بالا و...

@استارتر:
یک سرور رو در نظر بگیرید که ماهیانه 300$ هزینه ی تقریبی اون هست
سایت شما حتی اگر 5% منابع سرور رو بخواد مصرف کنه هزینه ی نرمال برای سرویس شما 20~40 هزار تومان ماهیانه میباشد
ارادتمند

mojtaba127
May 17th, 2011, 23:02
خیلی از چیز های یک سرور هاستینگ اینجا ذکر نشد!
وب سرور خوب و Optimize شده - فایروال مناسب و کانفیگ شده - بک آپ منظم - امنیت بالا و...

@استارتر:
یک سرور رو در نظر بگیرید که ماهیانه 300$ هزینه ی تقریبی اون هست
سایت شما حتی اگر 5% منابع سرور رو بخواد مصرف کنه هزینه ی نرمال برای سرویس شما 20~40 هزار تومان ماهیانه میباشد
ارادتمند

دوست عزیز اگه تاپیک رو کامل می خوندید متوجه میشدید که همه این موارد ذکر شده اما همه در پست اول نیستند. حتی گفتم که سایتم تا الان 3 بار مورد حملات هک قرار گرفته. 2 باز از ایران و 1 بار از امارات متحده عربی به خاطر مطلبی که در مورد خلیج فارس (نه خلیج عرب) نوشتم

info_dlsong
May 17th, 2011, 23:02
سایت پر مصرف شما رو در سرور موجود در site5.com هاست خواهیم کرد
قابل هاست تا 40 هزار بازدید روزانه قیمت کاملا بهینه
گفتم کیفیت سرور تضمین شده
سرور های هلند و امریکا هم داریم
سرور امریکا تازه گرفته شده. سرور هلند اخطار داده که وارز دیگه نیست.

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

گفتم دپلانت
یک رک اختصاصی در دپلانت داریم ولی وارز نیست اما آپتایم بالا
قیمتش کمی بالاتر از هاست های آلمانی و هلند هست ولی خواستید در خدمتیم. بزودی از کارونت هم خرید خواهیم کرد.
خاطره میگی:106:؟
خوبه یک هاست 5 گیگ کاربر درخواست داده

tinavps
May 17th, 2011, 23:03
بنده هم مسائلی چون مشکل در ups و سوختن هارد رو تجربه کردم
متوجه شدی چی گفتم ؟ سرور حرف اول
خودتون تو مانیتورینگ ببینید
همون mysql چه فشاری روی سی پی یو میاره ولی چه تاثیری رو رم ؟ من به برادران گفتم رم 32 بر رم 16 مزیتی نداره و معمولا رم خالی هست
برعکس آنچه که مهم است سی پی یوی خوب با کش بالا.

شفاف سازی سرلوحه امور کار تیناهاست می باشد. مشتری باید بدونه سی پی یو شرط اول هست یا نه ؟
رم 32 رو مدیران برای مجازی سازی می گیرن را رسلر سازی ؟
گفتید فایروال. تنظیمات فایروال باید باشد و همینطور هم هست از آنجاکه معمولا هست ذکر نشد.
مثلا در سرور شما SQL چقدر رم مصرف کرده ؟
ببخشیدها یک سری به کوری ها و ایندکسهاش و استراکچرش بزنید می بینید مواردی بی مربوط باعث شده مصرف دیتابیس بالا باشه

info_dlsong
May 17th, 2011, 23:04
دوست عزیز اگه تاپیک رو کامل می خوندید متوجه میشدید که همه این موارد ذکر شده اما همه در پست اول نیستند. حتی گفتم که سایتم تا الان 3 بار مورد حملات هک قرار گرفته. 2 باز از ایران و 1 بار از امارات متحده عربی به خاطر مطلبی که در مورد خلیج فارس (نه خلیج عرب) نوشتم
هک شدن سایت میتونه از Bug خود CMS هم باشه
ماشاالله Wordpress از Bug بی نصیب نیست

tinavps
May 17th, 2011, 23:08
منظور بنده این هست که از دیتاسنترهای مختلف امکان ایجاد اکانت هاست موجود است و فرض کنید خاطره تعریف کردم . نکنه به شما بر خورده ؟
بله چرا آپتایم 101% هست. site5.com اما قیمت کمی بالاتر است شماره تلفن رو می خوام برادر info_dlsong جهت دو کلمه حرف در مورد اینکه نوشتید خاطره تعریف می کنی
منتظرم 09123680872 تا بگم خاطره هست یا نه ممنون...

mojtaba127
May 17th, 2011, 23:09
هک شدن سایت میتونه از Bug خود CMS هم باشه
ماشاالله Wordpress از Bug بی نصیب نیست

دوست عزیز من هک نشدم گفتم مورد حملات هک قرار گرفتم. تنها مورد مثبت هاست من همین امنیت بالاییه که داره

info_dlsong
May 17th, 2011, 23:20
دوست عزیز من هک نشدم گفتم مورد حملات هک قرار گرفتم. تنها مورد مثبت هاست من همین امنیت بالاییه که داره
اگر منظورتون حملات dos و ddos هست باید بگم نمیشه 100% جلوی این حملات رو گرفت
ارادتمند

tinavps
May 17th, 2011, 23:34
اکانت شما رو جهت اطمینان از سرویس رایگان ایجاد می کنم
تا هر موقع از کیفیت هاستینگ در سرور امریکا که گفتم رضایت داشتید ماهانه 10 تومان در خدمت شما هستم.
در صورت نیاز برای ایجاد اکانت هاست هم اکنون برای چند روز تست در خدمتیم. 5 گیگ اکانت جهت تست

goldcom
May 18th, 2011, 00:15
جواب ندادید در سرور من بیشتر رم از 16 گیگ خالیه چه مزیتی داره تا ارتقا بدم به یک 32 گیگ ؟

ای بابا
دوست عزیز چه اصراری هست که شما ارتقا بدی حالا!

tinavps
May 18th, 2011, 00:19
ارتقا نمی دم. می خوام ببینم صحبت های کارشناسانه اساتید مبنی بر مزیت رم 32 گیگ بر چه مبنایی است
ما باورمان این است یک سرور با سی پی یو خوب و رم دو گیگ بهتر از ...... 32 گیگ می تواند باشد هرچند رم 16 داریم در سرور.

goldcom
May 18th, 2011, 00:24
ما باورمان این است یک سرور با سی پی یو خوب و رم دو گیگ بهتر از ...... 32 گیگ می تواند باشد هرچند رم 16 داریم در سرور.
همونطور که اون دوستمون گفتن
تو سرور فقط سی پی یو هم مهم نیست!
Web Server مهم ترین نقش رو داره
در مرحله دوم سی پی یو هست و در مرحله سوم رم و پورت
البته من بر اساس سایت های عادی که از سی ام اس های معمول مثل وردپرس یا ... استفاده می کنن حساب کردم

Talahost.Com
May 18th, 2011, 01:32
خوب اینو من منکرش نمی شم ولی شما حتی تو سایتتون گرونترین پنل لینوکسی که دارین ماهانه 8900 هستش. یا یه بخش واسه پنل سایت های پر بازدید ایجاد کنید یا قیمت تون رو مطلوب تر کنید.
خوب من به جای پرداخت 35 هزار تومن در ماه برای هاست اشتراکی حتی اگه قوی باشه میرم یه مقدار دیگه میذارم روش یه vps می گیرم و هر چی لازمه روش نصب می کنم
[-(
اون پلن ها برای سایت های عادی هست با بازدید معمولی، نه سایتی با بازدید روزانه 15000 نفر و چندین سیستم مدیریت محتوا و دوستیابی و ... وی پی اس برای سایت شما جواب نمی ده.
من طبق درخواست شما قیمت دادم شما مختارید انتخاب کنید یا نکنید.
امیدوارم هاست دلخواه رو پیدا کنید.