PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل همیشگی با بلک لیست! و ارسال ایمیل!

sitegostar
May 17th, 2011, 15:58
سلام دوستان . من وی پی اس لینوکس گرفتم ، متاسفانه برای سومین باره که آیپی سرورم میره داخل بلک لیست . دفعات اول و دوم ، هیچ محدودیتی برای ارسال ایمیل نگذاشته بودم و برای همین برخی یوزرها ایمیل گروهی میفرستاند و آیپی میرفت در بلک لیست .

اما اینار از شرکت دیگه ای وی پی اس گرفتم ، آیپی و نیم سرورها رو عوض کردم . برای ارسال ایمیل هم محدودیت روزانه گذاشتم که در روز فقط 5 ایمیل بیشتر ارسال نکنند! که خیلی کاربران اذیت میشن ولی چاره ای ندارم!

کنترل پنلم هم دایرکت ادمین هست .

اما بعد از حدود یک ماه ، آیپی رفته در بلک لیست جی میل! در یاهو مشکلی ندارم ولی در جی میل به اسپم ها میره! دیگه واقعا کلافه شده و از انتقال سرور هم خسته شدم ...

به نظر شما مشکل از کجاست؟ بهترین راه حل چیه؟

یک سوال دیگه هم داشتم ، پس خبرنامه سایت ها به چه دردی میخوره؟ وقتی برای 20 تا یوزر فراخوان بفرستی که آیپی سرور میره داخل بلک لیست !؟

hfuhost
May 22nd, 2011, 21:26
مشخصات سرور میل تو درست وارد کردی
زمان ارسالهای ایمیل و عوض کن درست می شه
منم این مشکلو داشتم اینطوری حل می شه

hannah
May 23rd, 2011, 07:41
منم این مشکل دارم لطفا راهنمایی کامل کنید که چه کار کنم در جیمیل میره ولی یاهو نه

sitegostar
May 24th, 2011, 09:37
مشخصات سرور میل تو درست وارد کردی
زمان ارسالهای ایمیل و عوض کن درست می شه
منم این مشکلو داشتم اینطوری حل می شه

ممنون. این کارهایی که گفتی رو چطور باید انجام بدم؟ میشه به زبون ساده توضیح بدی کجا برم و چیکار کنم.