PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پر شدن هاست و ساسپند

irantcom
May 17th, 2011, 14:30
با سلام

دوستان در سی پنل چگونه تنظیم کنم وقتی کاربری هاستش پر شد اتوماتیک ساسپند بشه

متشکرم

savalanhost
May 28th, 2011, 11:57
بنده هم به این امکان نیازمندم کسی نظری نداره؟

MOHAMMAD MOHSEN
May 28th, 2011, 12:27
اونطور که من تو فروم سی پنل جستجو کردم شما باید خودتون اسکریپ بنویسید و کرون جاب تنظیم کنید

Automatically Suspend Account Over Quota (http://forums.cpanel.net/f42/automatically-suspend-account-over-quota-53895.html)

savalanhost
May 28th, 2011, 12:37
خوب مهم همون اسکریپت هستش باید چی زد

MOHAMMAD MOHSEN
May 28th, 2011, 12:47
من بر Cpanel تا حالا برنامه نویسی نکردم اما لینک زیر رو چک کنید امیدوارم به کارتون بیاد

cPanel & WHM's SDK (http://docs.cpanel.net/twiki/bin/view/SoftwareDevelopmentKit/WebHome)

amirizadi
May 28th, 2011, 13:33
برای ایمیل باید چه کار کرد
یعنی یک اکانتی که از تعداد مشخص ارسال میکنه اتوماتیک ساسپند بشه؟

savalanhost
May 28th, 2011, 13:35
بنده هم تو کف همین هاست پر شدنش موندم اگه بشه عالی میشه

sales data
May 28th, 2011, 13:44
برای سی پنل میبایست برنامه نوشته بشه چون خودش چنین تنظیمی نداره . یک اسکریپ باید بنویسید و اوکی کنید
موفق باشید

WEBSTAR
May 28th, 2011, 14:05
سلام دوستان اگر از اسکریپت whmcs استفاده میکنید میتونید در اکانتینگ کاربرهاتون تنظیم کنید بعد از این مقدار ساسپند بشه یوزرشون .

savalanhost
May 28th, 2011, 14:07
دوست عزیز میشه بگید کجاش باید تنظیم بشه ؟

WEBSTAR
May 28th, 2011, 14:50
اگر با مدیریت whmcs زیاد آشنا نیستی میتونی منوی مدیریت فارسیش رو از سایت وب الفا یا سایت آشیانه دانلود کنی و هر تغییری که دوست داشتی اعمال کنی.
اگه هم نتونستی بگو تا قصمت های تنظیماتش رو بهت بگم.

savalanhost
May 28th, 2011, 14:58
وااله همه چی تنظیم هستش به سرور وصله ولی اون قسمت پر شدن دیسکش دقیقا کجاست؟

MOHAMMAD MOHSEN
May 28th, 2011, 18:42
برای ایمیل باید چه کار کرد
یعنی یک اکانتی که از تعداد مشخص ارسال میکنه اتوماتیک ساسپند بشه؟

ساسپند رو فکر نکنم بشه اما میشه کاری کرد اکانت بیشتر از تعداد مشخصی در ساعت نتونه ایمیل ارسال کنه!

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

وااله همه چی تنظیم هستش به سرور وصله ولی اون قسمت پر شدن دیسکش دقیقا کجاست؟

من خودم WHMCS دارم تو تنظیمات ادمین هر گشتم چنین چیزی پیدا نکردم تو فروم و ویکیش نگاه کردم چیزی برای بستن اکانت overused نداشت. WHMCS اکانت ها در صورتی می بنده که به موقع پرداخت نشن که اونم میشه تو Setup -> Automation Settings تنظیم کرد.