PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد سرور ویندوز

Ashkankamangar.ir
May 16th, 2011, 19:41
در مو.رد بالا بردن امنیت سرور سوالی دارم
لینک آموزش خارجی موجود هست؟

amiry
May 16th, 2011, 19:49
دوست عزیز اول اینکه سیستم عامل سرورتون چه سیستم عاملی هست! خوب اگه روش سی پنل نسبه که به نرم افزار خاصی نیاز نیست تو خود سی پنل هست اگه منظورتون اینه که سایتتون تو خود ویندوز راه اندازی شده پهنای باند مصرفی رو از خود کانکشنتون می تونید ببینید نرم افزارهای تحت ویندوز جهت نمایش پهنای باند زیاد هست

Ashkankamangar.ir
May 16th, 2011, 20:05
سلام ویندوز 2003 هست
من سی پنل ندارم مستقیم از سرور استفاده میکنم و فایل رو دانلود میکنم و میرم تو my computer و پیست میکنم

javadk
May 17th, 2011, 01:50
برای بالا بردن امنیت میتونید پورت ریموت رو تغییر بدید.
فایروال رو روشن کنید و فقط چند پورت مورد نیاز رو باز بزارید.

Ashkankamangar.ir
May 17th, 2011, 01:53
با تشکر از جواد عزیز
اینایی که گفتیرو یه کم باز میکنی واسم
از کجا باید این چیزایی که گفتیرو انجام بدم؟

javadk
May 17th, 2011, 06:41
با تشکر از جواد عزیز
اینایی که گفتیرو یه کم باز میکنی واسم
از کجا باید این چیزایی که گفتیرو انجام بدم؟

تغییر پورت ریموت دسکتاپ: توضیحات کامل در پرشین ادمین (http://www.persianadmins.com/site/articles/microsoft/change_remote_desktop_port.html)
توجه کنید که اگر پورت رو تغییر دادید و زمای خواستید فایروال رو روشن کنید.اون پورت رو در فایروال ادد کنید.

sales data
May 17th, 2011, 07:15
گفتند ویندوز !!!!!
دوست عزیز اول اینکه سیستم عامل سرورتون چه سیستم عاملی هست! خوب اگه روش سی پنل نسبه که به نرم افزار خاصی نیاز نیست تو خود سی پنل هست اگه منظورتون اینه که سایتتون تو خود ویندوز راه اندازی شده پهنای باند مصرفی رو از خود کانکشنتون می تونید ببینید نرم افزارهای تحت ویندوز جهت نمایش پهنای باند زیاد هست

---------- Post added at 07:15 AM ---------- Previous post was at 07:13 AM ----------

بهترین کار برای این راه کاریه که خود ما به صورت پیش فرض بر روی سرورها انجام میدیم کلیه تنظیمات امنیتی به صورت رایگان انجام میدیم
1- پورت ها را ببندید
2- تغییر پورت ریموت
3 - فایروال روشن
4 - در صورت امکان علاوه بر فایروال ویندوز از فایروال دیگر بهره بگیرید
و....

Ashkankamangar.ir
May 17th, 2011, 16:09
پورت رو تغییر دادم خب
اما رمم نمیکشه برم روش پیزی نصب کنم
آنتی ویروس میشه نصب کرد؟
کاسپر اسکای نصب کنم روش چی میشه؟;;)