PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تهیه پشتیبان از NTTacPlus

faranetwork
May 16th, 2011, 08:36
در این آموزش قصد داریم از دیتابیس NTTac که بصورت فایل access می باشد پشتیبان تهیه کنیم بصورتیکه در فولدرهایی با تاریخ روز تهیه پشتیبان ذخیره شود.
ابتدا فایل ضمیمه را دانلود کنید

یک فولدر به نام backup در درایو C ایجاد کنید و سپس محتویات فایل را در این فولدر از حالت فشرده خارج کنید
2 فایل به نام های nttac-backup.bat و DATEDIR.exe در فوادر قرار می گیرد ، فایل nttac-backup.bat اسکریپتی است که پشتیبان را برای ما تهیه می کند.
اسکریپت بدین شکل می باشد که می بایست با تنطیمات خود هماهنگ کنید :

cd c:\backup
REM My daily backup batch file.
mkdir c:\backup\temphold
copy C:\NTTacPlus2\ODBC\*.* c:\backup\temphold
datedir c:\backup\temphold

فایل DATEDIR فولدر موقت را به تاریخ امروز تغییر نام می دهد.
این اسکریپت را با اجرای دستور زیر در Command Prompt میتوانید توسط Scheduled Tasks سیستم خود زمانبندی کنید تا بصورت اتوماتیک پشتیبان تهیه کند

at \\computername 03:00 /every:M,T,W,Th,F,Sa,SU C:\backup\nttac-backup.bat

دستور فوق از NTTac در ساعت 3 صبح هر روز پشتیبان تهیه می کند.
نکته :
دستور at نسخه خط فرمانی برنامه Scheduled Tasks ویندوز می باشد که به صورت گرافیکی قابل تنظیم است.

پایان...
تشکر یادتون نره

delta
May 16th, 2011, 09:46
داداش ممنون.. فقط بگو برای نسخه دوم هم همینطوریه یا نه فقط برای نسخه اول قابل اجراست؟ منظورم
NTTacPlus 2
هست؟

faranetwork
May 16th, 2011, 09:54
داداش ممنون.. فقط بگو برای نسخه دوم هم همینطوریه یا نه فقط برای نسخه اول قابل اجراست؟ منظورم
NTTacPlus 2
هست؟

خواهش میکنم.....نسخه 2 تست نکردم ..ممنون میشم شما یک تست بزنی خبر بدی...

tesa
May 16th, 2011, 10:03
حداقل از جايي كپي ميكني منبع سايتش را بنويس :67:
www.admins.ir

delta
May 16th, 2011, 10:12
www.admins.ir

اینی که شما نوشتی تبلیغ که نبود مثلا؟ شما چه قدر حرفه ای هستید خدایی.. تونستی بفهمی از کجا کپی کرده؟

Google (http://www.google.com/#hl=fa&source=hp&biw=1020&bih=582&q=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D8%AA%D9%87%DB%8 C%D9%87+%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86 +%D8%A7%D8%B2+NTTacPlus+&btnG=%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%DB%8C+Google&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=a4deeac25d801e1b)

tesa
May 16th, 2011, 10:15
;)
اين سايت اولين كسي كه گذاشت اينم لينكش
آموزش تهیه پشتیبان از NTTacplus - PersianAdmins (http://www.forum.persianadmins.ir/showthread.php?t=6494)

faranetwork
May 16th, 2011, 10:20
www.admins.ir

اولا که دیدم اینجا نبود گفتم بذارم
دوم از یک سایت دیگه کپی کردم.....
سوما هم نگفتم که خودم اختصاصی اموزش دادم..میبینی که فقط نوشتم آموزش

milad_dt
August 26th, 2011, 17:13
ببخشید من الان میخوام که این پوشه odbc که بک آپ nttac است رو فشرده کنم و به میلم بفرستم.
چه کدی باید در این کد اضافه کنم.
راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

fas
August 26th, 2011, 18:56
یک winrar نصب کن زیپ کن میل کن

AfaghData
August 26th, 2011, 21:22
www.admins.ir

آقا نام کاربری شما چقدر آشناست!

httpserver
August 26th, 2011, 22:46
ببخشید من الان میخوام که این پوشه odbc که بک آپ nttac است رو فشرده کنم و به میلم بفرستم.
چه کدی باید در این کد اضافه کنم.
راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

این که دیگه دستور و کد نویسی نمیخواد عزیزم. شما همون فلدر رو مستقیم از سرور بریز رو سیستم خودت. یه درایو از سیستم خودت Share کن داخل سرور بریزش رو اون.

milad_dt
August 26th, 2011, 23:39
یک winrar نصب کن زیپ کن میل کن
نه میخوام اتومات این کار انجام بشه تو سایت Admins نوشته که این طور میشه این کارو کرد ولی نمیدونم چه جوری.اگه میشه در این مورد راهنمایی بفرمایید.
"میشه با استفاده از zip.exe اونو از طریق یه .bat فایل ،فشرده کرد و با یه ابزار تحت کامند به اسم blat به ایمیلتون بفرستید "

Esi.Online
August 27th, 2011, 00:27
نمیشه با سی ام دی به اف تی پی وصل شد و مستقیم ریختش رو هاست ؟
من خودم همین کارو کرده بودم بعد iis سرور رو فعال کرده بودم میرفت اینجا مثلا http://174.138.182.120/DLbackup
بعد از روی سیستم خونه دانلودش میکردم ! اگه بشه روی هاست ریخت عالی میشه
راستی فکر کنم اینم بشه یه ان تی تک رو سیستم خودت نصب کنی و بک آپ سرور اصلی رو تنظیم کنید بیاد رو این ( شاید بشه ها )