PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته شدن پورت های آمریکا بعد از 1 شب! خدمتی نوین از isp های ایران

delta
May 16th, 2011, 01:17
دوستان عزیز شرکت isp گیلان عزیز اندیشه سبز خزر حدود یک هفته ای هست که هر شب سر ساعت 1 شب تا 5 صبح پورتهای آمریکا رو میبنده و دیگه هیچ سایتی که رو سرور آمریکا هست باز نمیشه و کلا سرور و vps و... ریموت هم نمیشه کرد و گوگل رو با جون کندن باز میکنه!! دلیلش رو خدا میدونه!! شرکتهای دیگر استانها هم مال شما همینطوری شده یا نه فقط گندکاری گیلان اینطوریه؟

it-net
May 16th, 2011, 01:21
نه ماله من از ماکس نت و همارا سیستم هست موردی ندارم.
ولی تازگیا هی قطی داریم

nightman
May 16th, 2011, 01:40
يکی از آشناها که با بزرگان ميپره ميگه دارن رو اينترنت ايران يه آزمايش های
ميکنن که وقتی نتيجش معلوم شد می گن
احتمالاً شما هم حس کردين که هی داره اين روز ها اينترنت قطع و وصل ميشه
مخصوصاً اونايی که آی پيشون با 2. يا 31. شروع ميشه

MagicVps.Com
May 16th, 2011, 01:57
دقیقا این مشکل از چندین نفر شنیدم در ضمن فکرمیکنم در حال تست یه چیزهای هستند ظاهرا بصورت راندم هر دفعه یکسری از شهرستان این قضیه براشون پپش میاد

که نشو. دهنده اینه که یک سری موارد از جمله ایپیهای بلا کفر در حال یکسری برسیها هست حالا چی هست و یکار دارند میکنند الله اعلم
فکرکنم همین نت زغالی هم تا یک مدت دیگه باید حسرتش بخوریم با این وضعیت

M-Soltani.ir
May 16th, 2011, 02:32
وی پی اس آلمان لیزوب خواستید در خدمتیم :دی

payam.sepordeh
May 16th, 2011, 04:01
بیشترین دلیل این کار این هستش که معمولاً isp ها در این ساعات بیشترین حجم دانلود رو دارن و بیشترین دانلودها از سوی سرورهای آمریکای هست به این دلیله وگرنه ربطی به اینترنت ملی نداره یا اینکه ...

Reza.exe
May 16th, 2011, 05:15
دهن ما را اسفالت کردن
از ساعت 12 به بعد اینترنت باطل کلا
گوگل باز نمی شه ، توی جیمیل نمی ره
چیز پی ان قطع می شه
گرفتاری هست اصلا

lvlehrad
May 16th, 2011, 06:41
خوب خواستن امریکا رو تحریم کنن دیگه :دی

javadk
May 16th, 2011, 06:49
منم چند تا از یوزرهام تو ساری این مشکل رو دارن.
از ساعت 1 به بعد کلا وی ..ان قطع میشه.احتمالا بخاطر اینه که از ساعت 1 به بعد شرکتها محدودیت ترافیکیشون رو بر میردارن.میخوان کسی چیز خاصی دانلود نکنه. :o)

delta
May 16th, 2011, 07:59
والا منم یک چیزایی شنیدم که اینترنت گرون شده و چون 1 شب به بعد رایگان هست و دانلودی بالا کلا این پورت رو میبندند.. کلا سایتهای میزبانی روی آمریکا و هر چی مربوط به آمریکا هست باز نمیشه...

maroofi
May 16th, 2011, 11:11
اااااااااااااااهه من فکر میکردم فقط اینرتنت من اینجوریه.
والا 3 روزه که مال ما هم قطع وصل میشه گوگل باز نمیشه
یک سری از سایتها با جون کندن باز میشه
مثلا سایت یکی از بچه های همین جا بود فکر کردم هاستش مسدود شده. ولی نگو داستان اینه.
ما از مخابرات داریم 128 کیلو ، وقت عادی برابر دایال آپه این چند روز هم که بازیش گرفت هبود هیچ سایت باز نمیشد
ولی فایلهامو میتوسنتم دانلود کنم .
حالا http مرورگر چه فرقی با دانلود داره خدا میدونه :)
اون وقتهاییک ه در روزهای اعتراض و شادی به سر میبردیم هم همین بساط بود ولی تورنت خدابیارمز کار میکرد. در این مواقع تورنت کار میکرد.
پورتهای چیز پی پی رو نمیدونم.
موفق باشی

sibs
May 16th, 2011, 11:16
من از ماکس نت گرفتم هی یه چند دقیقه ای قطع میکنه بعد وصل میشه . فکر کنم اینکارو میکنن که شما دانلودغیرمجاز نداشته باشی چون نه اینکه شبا اکثرا اینترنا نامحدوده واسه همون.

maroofi
May 16th, 2011, 11:33
اقا اینترنت شبانه به این بحث ربطی نداره
اونها اصلا ذاتا همینجوری هستند که قطع بشوند.
ولی این سیستم ما یک مقداری به مشکل خورده. دوستان راست میگونید این چند وقت برای همه این اتفاق میفته
یک کاسه ای زیر نیم کاسه است.

rsl
May 16th, 2011, 11:52
منم فکر می کردم فقط واسه من اینجوری من سرعت اینترنتم 1024 Kbs هست ولی سرعت دانلودم رسیده به 15 Kbs
واقعا دارم دیونه می شم .

---
May 16th, 2011, 14:12
دوستان عزیز شرکت isp گیلان عزیز اندیشه سبز خزر حدود یک هفته ای هست که هر شب سر ساعت 1 شب تا 5 صبح پورتهای آمریکا رو میبنده و دیگه هیچ سایتی که رو سرور آمریکا هست باز نمیشه و کلا سرور و vps و... ریموت هم نمیشه کرد و گوگل رو با جون کندن باز میکنه!! دلیلش رو خدا میدونه!! شرکتهای دیگر استانها هم مال شما همینطوری شده یا نه فقط گندکاری گیلان اینطوریه؟

بله استان مرکزی هم 12 به بعد همین آش هست و همین کاسه

يکی از آشناها که با بزرگان ميپره ميگه دارن رو اينترنت ايران يه آزمايش های
ميکنن که وقتی نتيجش معلوم شد می گن
احتمالاً شما هم حس کردين که هی داره اين روز ها اينترنت قطع و وصل ميشه
مخصوصاً اونايی که آی پيشون با 2. يا 31. شروع ميشه

آی پی من با 2 که شروع میشد ظهرها کلا اینترنت نداشتم شبا جای خود الان سوییچ شده یه 146 وضعیت بهتره اما بازهم شبا نه گوگل نه جیمیل نه سزعت

دهن ما را اسفالت کردن
از ساعت 12 به بعد اینترنت باطل کلا
گوگل باز نمی شه ، توی جیمیل نمی ره
چیز پی ان قطع می شه
گرفتاری هست اصلا

فرق ما با شما همین وی پی ان هست که ماله ما کانکت میشه[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 01:12 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

http://031.img98.net/out.php/i324437_1474147414741.JPG

فکر میکنید حرفی برای گفتن میمونه ؟؟؟؟

ali2k
May 16th, 2011, 21:14
چند شب سر ساعت 12 قطع شد و دقیقا 12 و 21 دقیقه وصل شد ! اصولا همین زمان دقیق قطع و وصلش مشکوک شدم :) ولی دیگه بجز این مشکلی نبوده :دی

1Mizban
May 16th, 2011, 21:59
ما برعكسه،‌ كلا با آي پي ايران 90% سايت ها باز نميشه يا خيلي كند باز ميشه
كلا بايد با وي پي ان وصل باشيم

B.Z
May 16th, 2011, 23:45
تهران هم بعضی وقتها همین هست
یه بشقابی زیره کاسه هست !

maroofi
May 16th, 2011, 23:46
همین الان داشتم گوگل میکردم . صد رحمت به لاکپشت ده دقیقه طول کشید تا جواب داد.:-<

ShahroKH
May 16th, 2011, 23:50
خوب خواستن امریکا رو تحریم کنن دیگه :دی

سرعت من بد شده

delta
May 17th, 2011, 01:07
همین الان داشتم گوگل میکردم . صد رحمت به لاکپشت ده دقیقه طول کشید تا جواب داد.:-<

خوبیش اینه وقتی میپرسی چرا شبا اینطوریه مدعی لاک پشت نینجا هم میشند!! :d ... سرعتمون مشکلی نداره و عالی هست و... بعد رفیقم رفت ثبت نام کنه گفتند پورت خالی نداریم 20 روزی باید بمونی!!

maroofi
May 17th, 2011, 02:03
نه داداشم مال من نامحدوده مال مخابراته 128 نامحدودش همون سرعت واقعی هستش ( یعنی دیگه خبری از 2 مگابایت حجمی نیست ) همش 128 کیلو هستش و 16 کیلو هم ترانسفریتم هستش . دیگه مورچه چیه کله پاچه اش چی باشه
وقت عادیش که به زور گوگل میکردیم حالا هم که شانس ما کن فی کن شد :)

r3z4
May 17th, 2011, 03:38
من وایمکس 1 مگ دارم کلا 150 کیلوبایت میده اما جدیدا شانس ما یه جورایی سنگین سایت باز میکنه جون میکنه و شبام سرعت میاد رو 20 - 30 کیلوبابت

Reza.exe
May 17th, 2011, 06:34
نه داداشم مال من نامحدوده مال مخابراته 128 نامحدودش همون سرعت واقعی هستش ( یعنی دیگه خبری از 2 مگابایت حجمی نیست ) همش 128 کیلو هستش و 16 کیلو هم ترانسفریتم هستش . دیگه مورچه چیه کله پاچه اش چی باشه
وقت عادیش که به زور گوگل میکردیم حالا هم که شانس ما کن فی کن شد :)
از چراکسی استفاده کنید
سایت های چیلتر با چراکسی جدیدا باز نمی شن ، ولی گوگل این ها که کند می شن با چراکسی سریع باز می شن

liandata
May 17th, 2011, 10:16
تو این ماه اینترنت من هم 5 بار قطع شده و بعد از چند دقیقه وصل شده ( سابقه نداشته )
افت سرعت 1 بار بوده
اما با سرور های آمریکا مشکلی نداره و سرعت خیلی خوب هست

pardishosting
May 17th, 2011, 10:26
پینگ سرور های هلند از 200 رفته حداقل 400 و نرمالش 600 تا 800 هست.
پینگ سرور ایران از 60 رفته 180 !
تازه اقایون می گند طبیعیه ! پینگ 1000 برای هلند طبیعیه ! ما از امریکا به هلند پینگ می گیریم 120 !

maroofi
May 17th, 2011, 10:52
والا چراکسی کار نمیکنم یک چیز پی ان از دوستم گرفتم . سرور داره یک دونه هم مفتی به ما داده.
ولی تاثیری توی سرعت نداره فقط پینگش یک مقدار نسبت به چیلترشکن کمتره . ایاالحال بودنش بهتر از نبودنشه.