PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده یک لیسانس برای چندین سایت توسط ویبی اسکین

lvlehrad
May 16th, 2011, 01:00
سلام
این تاپیک بیشتر جنبه اطلاعیه داره و هدف هم رفع مشکلی که برای یکی از کاربران قدیمی ویبی ایران پیش اومده هست .

ایمیلی از طرف شرکت ویبولتین برای یکی از کاربران ویژه ویبی ایران (جناب حامد ادمین bia4music) اومده که در این ایمیل گفته شده ایشون دارند از لیسانس ویبولتینشون در چندین سایت استفاده میکنند ! که این واقعا چیز عجیبی هست و من به شخصه تا حالا همچین چیزی ندیده بودم !

اگر به این چندین سایت ذکر شده در ایمیل دقت کنید همشون توسط ویبی اسکین پشتیبانی میشدن (ویبی اسکین براشون ویبولتین نصب و یا اپگرید کرده) و همچنین خود ویبی اسکین و تمامی سایت های صاحبش هم در این لیست ذکر شده !!!

برای مشاهده سایت هایی که از این لیسانس استفاده کردند و توضیحات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :

استفاده یک لیسانس برای چندین سایت توسط ویبی اسکین (http://www.vbiran.ir/thread8415.html)

لطفا اگر کسی در اینجا از صاحبای این سایت هایی که در ایمیل ذکر شده هست بیاد و نظرشو بگه و یا اگر میشناسینشون بهشون اطلاع بدید که بیان بگن که میدونستن دارن از لیسانس یه بنده خدای دیگه استفاده میکنند یا خیر ...

ivik
May 16th, 2011, 02:01
مهراد (منم مهرداد :د) این سایت برای دوسته من هست ! The Best Music Portal (http://www.iranshahab.com)
یادمه که ۴ ماه پیش خودم لیسانس رو سفارش دادم (خودشون پرداخت کردن)
الان قضیه چی‌ به چی‌ هست ؟؟ اینا که پولش رو با $ دادن باید چی‌ کار کنن ؟؟ یه توضیحی بده noob. (الان شاید بازیت بهتر شده باشه )

lvlehrad
May 16th, 2011, 02:09
جناب حامد هم خودشون خرید کردن ظاهرا ولی چیزی که مشخص هست اینه که نصب رو ظاهرا شخصی به نام فرید از اعضای ویبی اسکین انجام داده

ivik
May 16th, 2011, 02:12
جناب حامد هم خودشون خرید کردن ظاهرا ولی چیزی که مشخص هست اینه که نصب رو ظاهرا شخصی به نام فرید از اعضای ویبی اسکین انجام داده
عجب داره، فکر کنم که بیشتر اون سایت‌ها رو با لیسانس اینا راه انداختن.
حالا چیکار می‌شه کرد ؟

lvlehrad
May 16th, 2011, 02:19
باید ببینیم ادمین های این وبسایت ها در جریان بودن که دارن از لیسانس یکی دیگه استفاده میکردن یا نه ... سایت های معروفی تو اون لیست هستند ... و اینکه 30 روز وقت هست تا این سایت ها از لیسانس خودشون استفاده کنند و یا سایتشون رو پاک کنند تا لیسانس حامد باطل نشه ...

payam.sepordeh
May 16th, 2011, 03:32
موضوع جالبیه ؟ تویه لیست سایتهای قدرتمندی وجود دارند یعنی مدیران چجوری نفهمیدن که این لیسانسها برای وب سایت خودشون نیست؟ مگه اطلاعات مربوط به لیسانس رو کسی که خریداری میکنه نمیتونه مشاهده کنه؟

lvlehrad
May 16th, 2011, 03:33
من که واقعا امشب هنگ کردم ! نمیدونم جریان چیه ولی هرچی هست ظاهرا کلاهبرداری خفنی اتفاق افتاده ...

payam.sepordeh
May 16th, 2011, 03:41
همین جا میگم نظر منه به شخصه : من میگم احتمالاً بقیه دوستان از vb استفاده کردن که لایسنسی توش بود ، که مربوط به سایت ایران شهاب هست (به گفته مدیر این سایت).
از این vb ها که داخلشون لایسنس دارن زیاد هست رویه سایتهای اسکریپت ایرانی که برای دانلود میذارن.

lvlehrad
May 16th, 2011, 03:48
خوب این ویبی های لیسانس دار از کجا به دست این دوستان رسیده ؟
dvrleech
tvcenter
vbskin
vbsaz
و 30 40 تای دیگه...

payam.sepordeh
May 16th, 2011, 03:54
خیلی حدسها میشه زد ، چون ***یدن اطلاعات تویه این روزا خیلی زیاد شده البته قضاوتش سخته بهتره تا وقتی که یکی از مدیران این دامینهای ذکر شده نیادو جریانو بگه قضاوت نمیشه کرد

---
May 16th, 2011, 12:59
حالا آخرش مثلا چی میشه ؟

payam.sepordeh
May 16th, 2011, 13:13
طبق اطلاعاتی که یکی از دوستان داد که واقعاً برایه من جالب بود ، دامین و میزبانشون تا عبد بسته میشه طبق قوانین کپی رایت جهانی (برن)

---
May 16th, 2011, 13:18
طبق اطلاعاتی که یکی از دوستان داد که واقعاً برایه من جالب بود ، دامین و میزبانشون تا عبد بسته میشه طبق قوانین کپی رایت جهانی (برن)

عجب الان سایت منم توی لیست بوده منتها چون خبر منبع درست حسابی نداره ترجیح میدم از کنارش به آرامی رد بشم
زیاد اهل اعتماد به زائده تخیل این ملت نیستم بزار ببندن :))

payam.sepordeh
May 16th, 2011, 13:20
عجب الان سایت منم توی لیست بوده منتها چون خبر منبع درست حسابی نداره ترجیح میدم از کنارش به آرامی رد بشم
زیاد اهل اعتماد به زائده تخیل این ملت نیستم بزار ببندن :))
شما از لیسانس معتبر استفاده کردید ؟
موضوع این تاپیک در اصل فهمیدن قضیه هستش

---
May 16th, 2011, 13:26
رقابت داره وارد کثیف ترین مرحله ممکنش میشه
;)

lvlehrad
May 16th, 2011, 18:26
من لینک تیکت رو برای وحید ارسال کردم ... شما هم اگر جزو ادمین های این سایت ها هستید اسم سایتتون رو بگید تا لینک رو پیغام خصوصی کنم مطمئن شید (لینک تیکت در vbulletin.com )
------------------------
ظاهرا قرار پیگیری قانونی بشه ! منتظریم ببینیم که این 40 50 تا سایت اطلاع داشتند دارن یه لیسانس دیگه استفاده میکنند یا نه ...

EXXXIR
May 16th, 2011, 18:55
رقابت داره وارد کثیف ترین مرحله ممکنش میشه
;)

خوب برای مثال شما که جزو این لیست هستید اگر مطمئن هستید که لایس معتبر خریداری کردید

باید حتما امکان دسترسی به پنل مشتریان وی بی داشته باشید:

** Your login details for the vBulletin customer area are as follows:
Customer Number: J********D
Customer Password: *******

اگر دارید وارد پنل بشید و ببنید لایس برای چه دامنه ای اونجا زدن بعد اعلام کنید.

سلام عیلکم و رحمت الله
May 16th, 2011, 19:05
ممکنه اصلا همشون نال استفاده می کردند و پولی بابت لایسنس به بهرام نداده باشن
بعد شما lvlehrad مگه تا همین چند وقت پیش مرید بهرام خان و وی بی اسکین نبودی ؟!!! چی شده الان کارد و پنیر شده اید ؟!! یا من اشتباه گرفتم

lvlehrad
May 16th, 2011, 20:28
اشتباه گرفتید عزیز دلم ... در ضمن این تاپیک بخاطر صاحب لیسانس زده شده که تا 27 روز دیگه لیسانسش باطل میشه ...

کسی نگفت که به این 70 تا سایت لیسانس فروخته شده یا کی فروخته !!!! بحث سره اینه که این 70 سایت چجوری دارن از لیسانس یکی دیگه استفاده میکنند ...

---
May 16th, 2011, 20:40
من لینک تیکت رو برای وحید ارسال کردم ... شما هم اگر جزو ادمین های این سایت ها هستید اسم سایتتون رو بگید تا لینک رو پیغام خصوصی کنم مطمئن شید (لینک تیکت در vbulletin.com )
------------------------
ظاهرا قرار پیگیری قانونی بشه ! منتظریم ببینیم که این 40 50 تا سایت اطلاع داشتند دارن یه لیسانس دیگه استفاده میکنند یا نه ...
سایت من هم هست توی لیست
میتونید برام ارسال کنید

lvlehrad
May 16th, 2011, 20:45
سایت من هم هست توی لیست
میتونید برام ارسال کنید
پیغام شخصی و عمومی شما بستس تو یاهو هم پی ام دادم جواب ندادید ...

---
May 16th, 2011, 21:09
پیغام شخصی و عمومی شما بستس تو یاهو هم پی ام دادم جواب ندادید ...
پی ام هات به من میاد اما مثل اینکه مال من به شما نمی رسه الان با وی پی ان اومدم پی ام بدید

AmirHosein
May 16th, 2011, 22:11
2 تا از سایت های منم توی لیست هست! چی میفرسید ببینم=))

سلام عیلکم و رحمت الله
May 16th, 2011, 22:34
بنا به آخرین خبرهای رسیده از پنتاگون بهرام خان را در مرز سومالی با مقادیر زیادی لایسنس دستگیر شده و تحت بازجویی ست http://www.img.AllSmiley.com/comedy/c (2).gif

چه داستانی درست کردن ها ، بهرام خان بیا شفاف سازی کن ، بیخودی دارم لکه دارت می کنند ها

lvlehrad
May 16th, 2011, 23:01
بنا به آخرین خبرهای رسیده از پنتاگون بهرام خان را در مرز سومالی با مقادیر زیادی لایسنس دستگیر شده و تحت بازجویی ست http://www.img.AllSmiley.com/comedy/c (2).gif
چه داستانی درست کردن ها ، بهرام خان بیا شفاف سازی کن ، بیخودی دارم لکه دارت می کنند ها

عزیز میتونم بپرسم مشکل شما چیه ؟ چرا جو الکی میدی ؟! کسی حرفی از فروش لیسانس به 70 نفر نزده !!! گفتیم یک لیسانس برای چندین سایت استفاده شده ! این حرفم نقل قول ادمین vbulletin.com هست و ما هیچ قضاوتی نکردیم ...

متاسفانه به دلیل اینکه یه عده بیکار قصد دارن الکی بحث ایجاد کنند مجبور شدم تیکت رو عمومی کنم تا همه ببینن که ما از خودمون حرفی نزدیم و فقط نقل قول کردیم از ادمین vb.com ...

لینک تیکت : https://www.vbulletin.com/issue.php?ticketid=1071911&authcode=6b8ee753