PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع ارتباط whmcs با DirectI

alvandi
May 14th, 2011, 21:38
سلام

از چند ماه پیش ارتباط whmcs با directi قطع شده در حالیکه حدود یکسال درست کار می کرد. یه بنده خدایی گفت که ایراد از ماژولته و چون ماژول directi دیگه بروزرسانی نمیشه باید از ماژول resellerclub استفاده کنی. ولی بازم ارتباط قطعه و ارور
Registrar Error
An unknown fault occured - please contact support
میده.

باید کار خاصی رو انجام بدم یا برای همه همینطوره؟

IFACO.Net
May 14th, 2011, 21:53
ماژول رسیلرکلاب مشکلی ندارد و بدرستی کار می کند.

alvandi
May 14th, 2011, 22:37
من چند ساعت پیش روی resellerclub تنظیم کردم. مدت زمانی طول میکشه تا ست بشه؟

IFACO.Net
May 14th, 2011, 22:55
اگر همه چیز درست تنظیم شده باشه ، سریع فعال میشه.

alvandi
May 14th, 2011, 23:33
مشكل از تنظيمات كه نميتونه باشه چون 3 آيتم username و password و Parent id رو بيش از 20 بار چك كردم

تنها موردي كه ميمونه بحث Cron هستش كه بازم چون قبلا با directi درست كار مي كرد، اينم رد ميشه. احيانا ربطي به اين موضوع داره؟

bijans
May 15th, 2011, 00:06
مشکل شما ربطی به کرون نداره. سطح دسترسی فایل ها رو چک کنید و فایل های داخل پوشه ی resellerclub رو دوباره آپلود کنید.

IFACO.Net
May 15th, 2011, 00:09
5 گزینه و یک کرون مخصوص رسلر کلاب هست

ResellerID
Username
Password
ParentID
BrandedURL

تیک DemoMode را هم بردارید

کرون مخصوص رسیلرکلاب:

php -q /home/username/public_html/whmcs/modules/registrars/resellerclub/resellerclubsync.php

alvandi
May 16th, 2011, 22:09
امروز خودش فعال شد. يادمه براي directi هم يه مدت زماني طول كشيد تا فعال بشه

در ضمن براي من فقط 3 تا فيلد Username و Password و ParentID رو داره. احتمالا شما براي DirectI رو عرض مي كنيد

TukaNet
May 16th, 2011, 22:41
داخل whmcs دو تا ماژول هست ، یکی directi و یکی resellerclub .

شما کدوم رو فعال کردید ؟ این که دوستان راهنمایی کردن resellerclub بود !

alvandi
May 16th, 2011, 22:53
من هم براي resellerclub ميگم كه 3 تا فيلد داره در صورتيكه ظاهرا براي دوستمون IFACO.Net پنج تا فيلد داره

يه موضوع ديگه اينكه الان چك كردم ديدم ماژول directi هم فعال شده :-w

alvandi
June 4th, 2011, 20:55
مجددا از يك هفته پيش قطع شد! ماژول ريسلركلاب رو از نسخه 4.5 جايگزين كردم بازم نشد

كسي راه حلي به ذهنش ميرسه؟

domainer
June 4th, 2011, 23:13
اینا سیستمشان را عوض کردن چند وقت پیش! بنظرم از ساپورت راهنمائی بخواهید.

1Mizban
June 5th, 2011, 09:21
مجددا از يك هفته پيش قطع شد! ماژول ريسلركلاب رو از نسخه 4.5 جايگزين كردم بازم نشد

كسي راه حلي به ذهنش ميرسه؟

ريسلر كلاپ api اش رو تغيير داده
آي پي سرور رو داخل ريسلر كلاپ بزاريد جز Alow ip تا مشكلي پيش نياد

alvandi
June 6th, 2011, 19:40
- آي پي سرور به api اضافه شد
- ماژول ريسلر كلاب چند نسخه whmcs نصب و تست شد
- پرميشن پوشه ها و فايلها چك شد كه 755 و 644 بودند
- ResellerID چك شد
- Username چك شد
- Password چك شد
- ParentID چك شد
- BrandedURL چك شد
- تيك DemoMode برداشته شد

تازه يكسالم درست كار مي كرد. همه هم دارند بدون هيچ مشكلي از api استفاده مي كنند جز من! اين cron رو آخر من نفهميدم بايد چيكار كنم؟ چون احتمالا مشكل از اينه

http://img.7setare.com/images/iu18con1rh8qvulviic_thumb.gif (http://img.7setare.com/viewer.php?file=iu18con1rh8qvulviic.gif)

MOHAMMAD MOHSEN
June 6th, 2011, 20:03
suPHP رو سرور شما فعاله؟ اگه فعاله و سایتون آپی اختصاصی داره باید آپی اختصاصی رو تو ریسلر کلاب تنظیم کنید

در صورتیکه آپی سایت شما آپی شیر سرور هست و suPHP فعاله همون آپی شیر رو وارد کنید

در صورتیکه PHP رو CLI هست (suPHP فعال نیست) آپی اصلی سرور رو تو ریسلرکلاب تنظیم کنید

alvandi
June 6th, 2011, 21:07
suPHP فعاله و آي پي هم چند روز پيش ست شده

MOHAMMAD MOHSEN
June 6th, 2011, 21:26
احتمالا ماله اونه. وقتی suPHP فعال باشه اسکریپ های PHP تحت سطح کاربری خود کاربر اجرا میشه. پس باید در ریسلرکلاب ، آپی اختصاصی رو ست کنید.

alvandi
June 6th, 2011, 21:31
آي پي سرور من 74.55.179.243 هستش ولي وقتي خواستم اسكريپت رو به بانك متصل كنم، بانك با اين آي پي ارتباط برقرار نكرد ولي با آي پي 74.55.179.242
ارتباط برقرار كرد.

جدا از اين موضوع من هر 2 تا آي پي رو به api اضافه كردم ولي اتصال برقرار نشد

MOHAMMAD MOHSEN
June 6th, 2011, 21:35
معمولا نیم ساعت بعد از ست کردن آپی تو ریسلرکلاپ ارتباط برقرار میشه

alvandi
June 6th, 2011, 21:36
الان 2 روزه در انتظارم. 2 تا آي پي رو با هم ست كردم

najvahost
June 7th, 2011, 10:23
Configuring ResellerClub (v 4.5)

Login to the ResellerClub control panel (the url will be in the email you received when you signed up with them) and then go to Settings > Personal Information > Primary Profile - the value you need to note is the Reseller ID.
Still in the ResellerClub control panel, go to Settings -> API and enter the IP address of the server where WHMCS is installed to authorize it for API access
Now, login to your WHMCS Administration Area
Go to Setup > Domain Registrars
Choose "Resellerclub" in the registrar dropdown menu and enter the Reseller ID noted above and password you set when you signed up.
Then click Save Changes

And that's it, WHMCS will now be able to communicate with your ResellerClub account to automate domain registration & management for your customers.

ResellerClub - WHMCS Documentation (http://docs.whmcs.com/ResellerClub#Configuring_ResellerClub_.28v_4.5.29)

alvandi
June 7th, 2011, 11:14
مراحل بالا رو با دقت انجام دادم به انضمام كارهاي زير ولي فايده اي نداشت

- آي پي سرور به api اضافه شد
- ماژول ريسلر كلاب چند نسخه whmcs نصب و تست شد
- پرميشن پوشه ها و فايلها چك شد كه 755 و 644 بودند
- ResellerID چك شد
- Username چك شد
- Password چك شد
- ParentID چك شد
- BrandedURL چك شد
- تيك DemoMode برداشته شد

تازه يكسالم درست كار مي كرد. همه هم دارند بدون هيچ مشكلي از api استفاده مي كنند جز من! اين cron رو آخر من نفهميدم بايد چيكار كنم؟ چون احتمالا مشكل از اينه

http://img.7setare.com/images/iu18con1rh8qvulviic_thumb.gif (http://img.7setare.com/viewer.php?file=iu18con1rh8qvulviic.gif)

CANOR
June 7th, 2011, 13:00
سلام

شما به کدوم ورژن whmcs آپگرید کردید؟
آخرین ورژن استیبل 4.4.2 هست
اینطور که متوجه شدم شما فقط ماژول رو آپگرید کردید
پیشنهاد میکنم یکبار کل WHMCS رو به ورژن 4.4.2 آپگرید کنید و تمام مراحلی که دوستان گفتند رو دوباره چک کنید
اگر باز هم نشد، یک تیکت به پشتیبانی WHMCS بزنید و بهشون بگید که تمام این کارها رو انجام دادید ولی هنوز مشکل دارید، اونها دقیقا راهنماییتون خواهند کرد

alvandi
June 7th, 2011, 13:08
بله من فقط ماژول رو آپگريد كردم. براي آپگريد اسكريپت، بايد لايسنس داشته باشي؟

CANOR
June 7th, 2011, 13:12
مگه ندارید!؟
من درباره whmcs نال شده اطلاعی ندارم، هر چند نباید چنین مشکلی داشته باشه ولی به هر حال نال شده است دیگه!

alvandi
June 7th, 2011, 13:18
من 3 سال پيش اين اسكريپتو براي تست نصب كردم ديدم همه چيزش درست كار مي كنه. ديگه دستش نزدم تا اينكه چند وقت پيش اين مشكل برام پيش اومد

مشكلي براي خريد لايسنس ندارم ولي فكر كنم بايد دوباره اسكريپتو نصب كرد كه در اينصورت كل اطلاعات كاربرها و تنظيمات ريست ميشه. درسته؟

CANOR
June 7th, 2011, 13:24
خیر، هیچ اطلاعاتی قرار نیست از بین بره
کافیه دیتابیس رو متصل کنید به WHMCS لایسنس دار
فقط حواستون باشه فایل کانفیگ رو پاک نکنید و اگر اسم فولدر admin رو تغییر دادید در WHMCS جدید هم به همون نام تغییرش بدید
بهترین کار اینه که WHMCS قبلی رو به یک فولدر جدید منتقل کنید و بعد از اینکه از درست عمل کردن WHMCS جدید مطمئن شدید اونوقت نسخه قبلی رو پاک کنید