PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام سرویس دهنده مناسب من است؟

jgvr
May 14th, 2011, 11:49
سلام دوستان.
پس از مدت ها بالاخره مجددا به آغوش دنیای وب پیوستم و از اینکه توی انجمن وب هاستینگ تاک هستم خوشحالم.

خوب. بریم سر اصل مطلب. سایت ما linuxreview.ir خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شد و داریم 20 گیگ پهنای باند رو وسط ماه تموم میکنیم. و به خاطر یک سری مشکلات ( یک سری که چه عرض کنم ) با بخش های مختلف شرکت هاستینگمون تصمیم به گرفتن یه هاست اشتراکی خوب برای سایت گرفتم.
خواهشا اسم هاست ایرانی رو نیارید. میدونم بعضی ها خیلی هم خوب هستن و من واقعا ارادت دارم بهشون ولی به درد کار من نمیخورن. بعد از 6 سال وب مستری و کار کردن با هاست های مختلف به این نتیجه رسیدم که نمیتونم کنار بیام با هاست ایرانی.

ابتدا تصمیم گرفتم از آی وب بگیرم. ولی قوانین رو که خوندم و تجربیات بعضی دوستان رو دیدم به این نتیجه رسیدم که این سرویس مناسب من نیست. چون حوصله ندارم هر دقیقه بهم ایمیل بزنن که سایتت رو پروندیم چون یه قرون از منابع بیشتر استفاده کردی. و در ضمن میخوام هاستم کمترین محدودیت رو داشته باشه. چون سایت داره روز به روز گسترش پیدا میکنه و من نمیتونم پیش بینی کنم تا 5 ماه دیگه مثلا چه وضعیتی داره.

خواستم برم سراغ ixwebhosting دیدم برای دیتابیس محدودیت 1 گیگ داره.
الان هم byethost رو دیدم. نمیدونم . به کمک دوستان نیاز دارم. حتی الامکان هم میخوام هاست به اسم خودم ثبت بشه.
و اینکه پشتیبانیش تا میتونه با مشتری راه بیاد و غلدر بازی در نیارن تا تقی به توقی خورد. فکر هم نکنن که چون ایرانیه طرف دهنش سرویس دستش به جایی بند نیست.
اگر مورد دیگه ای به ذهنم رسید میگم.
ممنون میشم کمک کنید.

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

راستی. میخوام به درخواست کاربر اهمیت بدن. مثلا اگه گفتم فلان چیز رو ( مثلا zend ) نیاز دارم نگن به ما چه!!

faranetwork
May 14th, 2011, 12:08
دوست عزیز ولی در ایران همکار های خوب هم پیدا میشه.... سرویس دهنده های خارجی خیلی اذیت میکنن
در حال حاضر سایت زیر رو سرور های ما هست
خوش آمدید به آپلودفا , آپلودفا, آپلود, فارسی ,آپلود, نا محدود ,فایل, آپلود, عکس ,آپلود, فیلم ,آپلود, زیپ ,آپلود ,آهنگ, آپلود ,پی دی اف ,آپلود ,همه, (http://uploadfa.net/)
این هم مصرف
Monthly Bandwidth Transfer 656897.71 / ∞ MB

و نه ساسپندد داشتن نه چیز دیگه..میتونین ازشون سوال کنید...

در خدمتیم
فرا نتورک | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://www.faranetwork.ir/)

webdata
May 14th, 2011, 12:13
من براتون توی پست خصوصی معرفی كردم.

mrtteam
May 14th, 2011, 12:13
سلام

دوست عزیز با این اوصافی که شما گفتید نظرم این هست که سرور مجازی دریافت کنید و دوستان خوبی هم در این امر داریم که میتونید ازشون سرور مجازی تهیه کنید و متعهد به کارشون هستم چون هاست اشتراکی دیگه جواب گو شما فکر نکنم باشه ...

موفق و پیروز باشید

maroofi
May 14th, 2011, 12:17
من هم نظرم سرور مجازیه
فردا یک فایل برای دانلود بزارید مصرفتون تموم میشه.
بهترین کار این هست که سرور مجزی تهیه کنید وبا یک پشتیبانی معقول و با تجربه کار کنید.
در ضمن امکانات بیشتری هم میتونید روی سرور مجازی برای خودتون داشته باشید
موفق باشید

jgvr
May 14th, 2011, 12:30
بفرما... شروع شد. خواهش کردم دوستان. سرویس خودتون رو معرفی نکنین.
دلیل اینکه سرور مجازی پیشنهاد میکنید رو اصلا اصلا نمیفهمم. کار من نیازی به سرور مجازی نداره... 4 -5 هزار بازدید در روز سرور مجازی برای چشه؟
راستی لطف کنین اول سایت رو مشاهده کنید. سایت من سایت دانلود نیست که... بیشتر کارای ما مقاله و نوشتاری هست. حالا دو تا عکس هم داشته باشه. حالا شاید ماهی یه بار یه فایل پی دی اف هم منتشر کنیم.
لطفا دوستان با تجربه پاسخ بدن و خواهشا کسی سرویس خودش رو تبلیغ نکنه.

mrtteam
May 14th, 2011, 12:38
سلام

دوست عزیز حداقل بنده به خودم مطئن هستم که نه کارم فروش سرور مجازی هست و نه اینکه تبلیغ کردم !!!! گفتم میتونید از دوستان استفاده کنید و اینکه نسبت به حرف شما که میگید پهنای زیادی مصرف میکند و ممکن گسترش پیدا کنه این پیشنهاد داد شد !!!

موفق و پیروز باشید

jgvr
May 14th, 2011, 12:50
mrtteam جان من منظورم شخص خاصی نبود. در کل گفتم. از نظر شما هم خیلی سپاس گذارم. ولی پهنای باند نمیتونه دلیل خیلی خوبی برای هزینه سنگین vps باشه. هاست های خیلی مناسبی هستن که پهنای باند قابل قبولی ارائه میدن. مثلا همین آی وب و یا بایت هاست و...

ehsansystem
May 14th, 2011, 12:51
سخن faranetwork تایید میشود

jgvr
May 14th, 2011, 13:00
اینجا چرا اینطوری شده؟ بابا من یه راهنمایی خواستم. اگر تجربه دارید ممنون میشم بهم کمک کنید. اگر اطلاعاتی دارید خوشحال میشم کمکم کنید. ولی اگر نه خواهشا اسپم ندید.بابا کوتاه بیاید.
بگم به هیچ وجه سرویس ایرانی نمیخوام خوبه؟ من اصلا فارسی بلد نیستم :)
دوستان قدیمی ... کسی نیست مرا یاری کند؟ دی:

ehsansystem
May 14th, 2011, 13:07
بابا faranetwork برات نمونه هم آورده دیگه

jgvr
May 14th, 2011, 13:22
بابا faranetwork برات نمونه هم آورده دیگه

من نمیدونم دیگه چی بگم. نمیدونم چرا مدیران برخورد نمیکنن.
من الان از یکی از معتبرترین هاستینگ های ایران سرویس دارم و دلم میخواد برم هاست خارجی. حالا هی بیاید اسپم بدید. ممنونم.
دوستان نظرتون در مورد بایت هاست چیه؟

TukaNet
May 14th, 2011, 13:37
عجب آدمایی هستید :دی

بیچاره ده بار گفت که از ایرانی جماعت خرید نمی کنه !

این لیستی از خدمات دهندگان خارجی با آفرهای مختلف ~> Shared Hosting Offers - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=4)

در ضمن من سرویس دهنده ای رو تایید نمی کنم ولی تعریف StableHost و GeekStorage رو زیاد شنیدم

انتخاب با شماست !

jgvr
May 14th, 2011, 13:54
ممنونم جناب توکانت. بالاخره یکی پیدا شد حرف ما رو بفهمه. از آخرین باری که اینجا فعالیت کردم خیلی عوض شده اینجا. چرا این همه کاربرا به جای کمک کردن به فکر فروش سرویس هاشون هستند؟

منتظر نظرات دیگر دوستان هم هستم...

maroofi
May 14th, 2011, 14:27
سلام دوستان.
پس از مدت ها بالاخره مجددا به آغوش دنیای وب پیوستم و از اینکه توی انجمن وب هاستینگ تاک هستم خوشحالم.

خوب. بریم سر اصل مطلب. سایت ما linuxreview.ir خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شد و داریم 20 گیگ پهنای باند رو وسط ماه تموم میکنیم. و به خاطر یک سری مشکلات ( یک سری که چه عرض کنم ) با بخش های مختلف شرکت هاستینگمون تصمیم به گرفتن یه هاست اشتراکی خوب برای سایت گرفتم.
خواهشا اسم هاست ایرانی رو نیارید. میدونم بعضی ها خیلی هم خوب هستن و من واقعا ارادت دارم بهشون ولی به درد کار من نمیخورن. بعد از 6 سال وب مستری و کار کردن با هاست های مختلف به این نتیجه رسیدم که نمیتونم کنار بیام با هاست ایرانی.

ابتدا تصمیم گرفتم از آی وب بگیرم. ولی قوانین رو که خوندم و تجربیات بعضی دوستان رو دیدم به این نتیجه رسیدم که این سرویس مناسب من نیست. چون حوصله ندارم هر دقیقه بهم ایمیل بزنن که سایتت رو پروندیم چون یه قرون از منابع بیشتر استفاده کردی. و در ضمن میخوام هاستم کمترین محدودیت رو داشته باشه. چون سایت داره روز به روز گسترش پیدا میکنه و من نمیتونم پیش بینی کنم تا 5 ماه دیگه مثلا چه وضعیتی داره.

خواستم برم سراغ ixwebhosting دیدم برای دیتابیس محدودیت 1 گیگ داره.
الان هم byethost رو دیدم. نمیدونم . به کمک دوستان نیاز دارم. حتی الامکان هم میخوام هاست به اسم خودم ثبت بشه.
و اینکه پشتیبانیش تا میتونه با مشتری راه بیاد و غلدر بازی در نیارن تا تقی به توقی خورد. فکر هم نکنن که چون ایرانیه طرف دهنش سرویس دستش به جایی بند نیست.
اگر مورد دیگه ای به ذهنم رسید میگم.
ممنون میشم کمک کنید.

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

راستی. میخوام به درخواست کاربر اهمیت بدن. مثلا اگه گفتم فلان چیز رو ( مثلا zend ) نیاز دارم نگن به ما چه!!
شما هم خر و میخوای هم خدا و هم خرما
احترام و عزت ایرانی میخوای که هیج کجا یافت می نشود. کافیه در همین وب سایت یک سرچ کوچک قبل از خرید بزنید.
خوشبختانه حتی اگر مدیران هم خلافی بکنند تاپیکش هست و همه مدارک نوشته شده. پس میبینی که همه چی اینجا پیدا یمشه و اگر کسی موردی داشته باشه قبل از خرید و مذاکره مشخص میشه.

ولی در بین همین بچه ها هم موردهای خوبی هست نمیخوام اسم ببرم ولی میتونی بری سراغ با سابقه ها .
من نمیدونم شما با کجا کار کردید ولی مطمئنا 5 تا انگشت شبیه هم نیست و نخواهد بود
باتوجه به اینکه شما میخواید سایتتون رو توسعه بدید بهترین گزنیه وی پی اس هست امکانات کاری خودتون هم بالا میبرید.
دیگه فکر نکنم مطلبی مونده باشه.
بچه ها هرکاری از دستشون بر میومد برای شما انجام دادند و راهنماییشون رو کردند.
موفق باشی

webdata
May 14th, 2011, 15:27
اینجا چرا اینطوری شده؟ بابا من یه راهنمایی خواستم. اگر تجربه دارید ممنون میشم بهم کمک کنید. اگر اطلاعاتی دارید خوشحال میشم کمکم کنید. ولی اگر نه خواهشا اسپم ندید.بابا کوتاه بیاید.
بگم به هیچ وجه سرویس ایرانی نمیخوام خوبه؟ من اصلا فارسی بلد نیستم :)
دوستان قدیمی ... کسی نیست مرا یاری کند؟ دی:
دوست عزیز همونطور که براتون تو پست خصوصی آدرس یک سرویس دهنده رو ارسال کردم که باشون کار کردم. نمیدونم چک کردید یا خیر. سرویسشون واقعا خوبه، و 24 ساعت به صورت آنلاین پشتیبانی دارند.
البته سرویس دهنده‌های دیگه‌ای هم می‌شناسم، ولی چون باشون شخصاً کار نکردم نمی‌تونم نظر بدم. امیدوارم مفید واقع بشه.

jgvr
May 14th, 2011, 18:02
ممنونم از پاسخ دوستان.

شما هم خر و میخوای هم خدا و هم خرما
احترام و عزت ایرانی میخوای که هیج کجا یافت می نشود. کافیه در همین وب سایت یک سرچ کوچک قبل از خرید بزنید.
خوشبختانه حتی اگر مدیران هم خلافی بکنند تاپیکش هست و همه مدارک نوشته شده. پس میبینی که همه چی اینجا پیدا یمشه و اگر کسی موردی داشته باشه قبل از خرید و مذاکره مشخص میشه.

ولی در بین همین بچه ها هم موردهای خوبی هست نمیخوام اسم ببرم ولی میتونی بری سراغ با سابقه ها .
من نمیدونم شما با کجا کار کردید ولی مطمئنا 5 تا انگشت شبیه هم نیست و نخواهد بود
باتوجه به اینکه شما میخواید سایتتون رو توسعه بدید بهترین گزنیه وی پی اس هست امکانات کاری خودتون هم بالا میبرید.
دیگه فکر نکنم مطلبی مونده باشه.
بچه ها هرکاری از دستشون بر میومد برای شما انجام دادند و راهنماییشون رو کردند.
موفق باشی

من همین الانم دارم با یه شرکت با سابقه و با سطح علمی بالا کار میکنم. چندین بار ذکر کردم خدمتتون. بنده 6 ساله وب مستر هستم و بچه هم نیستم که همه رو با یه چوب برونم. بنده همینجا اعلام میدارم دیگر با هیچ هاست ایرانی کار نخواهم کرد. چرا ؟ چون من به خاطر مشکل خودم نمیتونم باهاشون کنار بیام. حالا چه اصرلری دارین شماها من نمیدونم. یعنی همه خارجی ها بی وجدان هستن و فقط ما ایرانی ها وجدان داریم؟ عمل به قوانینی که از قبل طی شده بی وجدانی نیست. همین هاستینگ های ایرانی هم با دیتاسنتر های خارجی کار میکنن... از خودشون دیتاسنتر دارن؟ وقتی اینی که با سابقه ی درخشانشون هست و هیچ سابقه ای پیدا نشده براش جواب 7 تا تیکت من رو پس از 6 ماه نمیده و وقتی تو پشتیبانی آنلاین میگم چرا میگه چون سرمون شلوغه بنده هیچ توقعی از بقیه ندارم. اینا الان 2 هزار و خورده ای مشتری دارن. از این معتبر تر تو هاست ایرانی؟
به محض انتقال ازشون شکایت میکنم.

دوست عزیز همونطور که براتون تو پست خصوصی آدرس یک سرویس دهنده رو ارسال کردم که باشون کار کردم. نمیدونم چک کردید یا خیر. سرویسشون واقعا خوبه، و 24 ساعت به صورت آنلاین پشتیبانی دارند.
البته سرویس دهنده‌های دیگه‌ای هم می‌شناسم، ولی چون باشون شخصاً کار نکردم نمی‌تونم نظر بدم. امیدوارم مفید واقع بشه.

بله خیلی ممنونم. خوندم پ.خ رو. منتظر نظرات دوستان در مورد بایت هاست و یا هر سرویسی که فکر میکنن بهتره هستم.

maroofi
May 14th, 2011, 18:26
حق هم داری میدونم.
ولی عزیز خارجیها هم خوب وبد دارند
کافیه رویو های سایتهای خارجی رو ببینی.
اگر تسلط کافی به انگلیسی داری و میتونی در مواقع ضروری با پشتیبانی چت کنی من پیشنهاد میدم از هاست گیتر خرید کنید. یوکا هاست هم بد نیست . خیلیها بلد نیتن خوب صحبت کنند و در اخر کار با مشکل مواجه میشوند.
Web Hosting Service Provider in UK (http://www.eukhost.com/)
Web Hosting Services, Reseller Hosting, VPS Hosting, and Dedicated Servers by HostGator (http://www.hostgator.com/)
من در بین هاستهای خارجی این دوتا رو پسندیدم.
اگر نظرت برگشت و ایرانی خواستی من میتونم چندتا از بچه های خوب اینجا رو معرفی کنم که واقعا هم مسئولیت پذیر هستند.

jgvr
May 14th, 2011, 18:35
اول اینکه ممنون. دوم اینکه نظرم به هیچ عنوان بر نمیگرده.
هاست گیتور به شدت با ایران مشکل داره. و اگر اونا من رو تحریم میکنن من هم تحریمشون میکنم.
ای یو کا هم بسیار عالیه ولی هزینه نجومی....
خواهشا نگید هر کسی کیفیت میخواد هزینه نجومی هم میپردازه. اینا رو از برم... دی: <):)
کسی نظر دیگه ای مخصوصا در مورد بایت هاست نداره؟ این مصطفی جان کجاست جواب سوالای ما رو در مورد بایت هاست بده؟;;)

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

در ضمن. مشکلی با زبان انگلیسی ندارم و میتونم نیاز های خودم رو برطرف کنم. :)

webdata
May 14th, 2011, 18:39
حق هم داری میدونم.
ولی عزیز خارجیها هم خوب وبد دارند
کافیه رویو های سایتهای خارجی رو ببینی.
اگر تسلط کافی به انگلیسی داری و میتونی در مواقع ضروری با پشتیبانی چت کنی من پیشنهاد میدم از هاست گیتر خرید کنید. یوکا هاست هم بد نیست . خیلیها بلد نیتن خوب صحبت کنند و در اخر کار با مشکل مواجه میشوند.
Web Hosting Service Provider in UK (http://www.eukhost.com/)
Web Hosting Services, Reseller Hosting, VPS Hosting, and Dedicated Servers by HostGator (http://www.hostgator.com/)
من در بین هاستهای خارجی این دوتا رو پسندیدم.
اگر نظرت برگشت و ایرانی خواستی من میتونم چندتا از بچه های خوب اینجا رو معرفی کنم که واقعا هم مسئولیت پذیر هستند.
HostGator ایران رو ساپورت نمی‌کنه.

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

هاست گیتور به شدت با ایران مشکل داره. و اگر اونا من رو تحریم میکنن من هم تحریمشون میکنم.
خواهشا نگید هر کسی کیفیت میخواد هزینه نجومی هم میپردازه. اینا رو از برم... دی: <):)
کسی نظر دیگه ای مخصوصا در مورد بایت هاست نداره؟ این مصطفی جان کجاست جواب سوالای ما رو در مورد بایت هاست بده؟;;)

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

بهتره با ساپورتشون قبل از سفارش صحبت کنید تا ببینید چقدر حق استفاده از منابع دارید.(البته تو قوانین هم ذکر شده)

bijans
May 15th, 2011, 00:14
خودمون رو که نمی تونیم تبلیغ کنیم، ولی نیاز شما رو بلوهاست تأمین می کنه.

jgvr
May 15th, 2011, 00:56
میشه بیشتر توضیح بدین؟ باهاشون کار کردین؟ برم بپرسم ببینم با ایرانی ها مشکلی دارن یا نه...
در کل فکر میکنید چه مزیتی نسبت به بایت هاست دارن؟
ممنون میشم...

bijans
May 15th, 2011, 01:20
بایت هاست که کلاً سرویس های خوبی ارائه نمی ده. من سه چهار سال پیش از بلوهاست سرویس داشتم خیلی خوب بود. اما الآن نمی دونم با ایرانیا مشکل داره یا نه. به هر حال زبونم لال من فکر می کنم سرویس خود ما خیلی بهتر از اوناست. پلنامونو ببینین.

jgvr
May 15th, 2011, 01:34
گفتن به ایرانیا نمیدن. دستشونم درد نکنه.
من دیگه داره خندم میگیره. بابا حداقل تو پ.خ تبلیغ نفرستین....!

---------- Post added at 01:34 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

یکی کمک کنه. من از کجا بگیرم!!!!

ivik
May 15th, 2011, 03:17
Fatpighost|| Offshore provider | Offshore vps | Offshore hosting | Unmetered dedicated | Offshore dedicated | Seedboxes | Rapidleech (http://www.fatpighost.com/hosting.html)
تو گوگل بگردید خودتون بهتر هست حالا ما یجا رو میگیم باد به مشکلی برمیخوره ... .

maroofi
May 15th, 2011, 05:52

یوکا رو پیشنهاد میکنم هزینه هم نسبت به ساپورت می ارزه من با بایت هاست کار نکردم و اطلاعی ندارم.
اگر در حد یوکا جواب میده و قیمت هم کمتر هست و با ایران مشکلی نداره میتونید اونو انتخاب کنید.

webdata
May 15th, 2011, 08:55
خودمون رو که نمی تونیم تبلیغ کنیم، ولی نیاز شما رو بلوهاست تأمین می کنه.
آخرین بار كه یكی از دوستانم سرویس گرفت ازشون، بعد از یه مدت به دلیل اینكه از ایران رجیستر كرده بود، سرویس رو معلق كردن و بعد هم قطع.

jgvr
May 15th, 2011, 09:23
تو گوگل بگردید خودتون بهتر هست حالا ما یجا رو میگیم باد به مشکلی برمیخوره ... .

تو گوگل که یه سرچ بزنی چند هزار تا هاستینگ میریزه سرت. ولی اون چیزایی که من میخوام رو بدون تجربه سخته که بشه فهمید...

یوکا رو پیشنهاد میکنم هزینه هم نسبت به ساپورت می ارزه من با بایت هاست کار نکردم و اطلاعی ندارم.
اگر در حد یوکا جواب میده و قیمت هم کمتر هست و با ایران مشکلی نداره میتونید اونو انتخاب کنید.

تا جایی که بشه میخوام یه چیز مناسب تر از یوکا گیر بیارم. اگر نشد مجبورم یا از یوکا بگیرم یا از بایت... بایت هم بعضی ها گفتن خیلی گیر میده و بعضی وقت ها بدون دخالت آدم ربات هاشون رو میفرستن تو محتوا که تخلف گیر بیاره اونا هم خیلی اشتباه میکنن و.....

---------- Post added at 09:23 AM ---------- Previous post was at 08:56 AM ----------

eukhost گفت محدودیت 400 مگ برای دیتابیس هاشون دارن... نسبت به همه جا محدود تره... :109:

maroofi
May 15th, 2011, 10:21
بلو تعطیله با ایرانی جماعت مشکل داره.

jgvr
May 15th, 2011, 11:22
دوستان من به این نتیجه رسیدم که از eukhost بگیرم. هزینه 62 پوند GBP شد. کسی میتونه برام پرداخت کنه؟

webdata
May 15th, 2011, 11:35
پست خصوصی كردم براتون.

B2C
May 15th, 2011, 13:33
دوستان من به این نتیجه رسیدم که از eukhost بگیرم. هزینه 62 پوند GBP شد. کسی میتونه برام پرداخت کنه؟

اینکه حداقل پلن هاستینگش 14.99 پوند در ماه

jgvr
May 15th, 2011, 13:35
من پلان گولد رو انتخاب کردم. 5 گیگ هاست و 50 گیگ پهنای باند. 5 درصد بهم تخفیف دادن و هزینه یه سال شد 62 پوند. حالا کسی رو میخوام که پرداخت کنه برام...

faranetwork
May 15th, 2011, 15:10
من پلان گولد رو انتخاب کردم. 5 گیگ هاست و 50 گیگ پهنای باند. 5 درصد بهم تخفیف دادن و هزینه یه سال شد 62 پوند. حالا کسی رو میخوام که پرداخت کنه برام...

اگه پی پال میشه تو سایت یک تاپیک بدین کسایی هستن که پرداخت میکنن

redhat10
May 16th, 2011, 00:15
هیچ سرویس اشتراکی در هیچ جا مناسب نیست

jgvr
May 16th, 2011, 00:24
عجب!!!! عذر میخوام. سرویس خودتون مناسبه؟ یا فقط سرویس یوکا هاست و... مناسب نیست؟
پیشنهادتون چیه؟! همه سرور ددیکیت بگیرن چطوره؟!!! :)

redhat10
May 18th, 2011, 20:04
عجب!!!! عذر میخوام. سرویس خودتون مناسبه؟ یا فقط سرویس یوکا هاست و... مناسب نیست؟
پیشنهادتون چیه؟! همه سرور ددیکیت بگیرن چطوره؟!!! :)

کلا سایتی با این مشخصات روی سرور اشتراکی به مشکل میخوره امروز نه 2 ماه دیگه