PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمایه گذاری بدون دردسر ... ماهیانه 3% سود

1eng.ir
May 14th, 2011, 01:56
سلام،

بدون ریسک در از دست دادن سرمایه در کار، با ما سرمایه گذاری کنید ...

میزان سرمایه گذاری: حداقل 2.000.000 تومان

درصد سود سرمایه گذار: ماهیانه 3 درصد

1. سابقه
سابقه من کاملاً مشخصه و برای اطمینان بیشتر هم از هر جایی که خواستید میتونید تحقیق کنید.
راهنمایی: 1. تو persiantools و pc7 یوزرم 1eng.ir هست. 2: مدیر سایتهای persianvps.ir - persianregister.ir - ejahan.com هستم.
+ موضوعی به نام اعتماد وجود داره که تا اعتماد وجود نداشته باشه کسی حاضر به سرمایه گذاری نخواهد بود. پس لطف کنید از گفتن موضوعات تکراری "من بهتون اعتماد ندارم" و اینجور موارد خودداری نمایید.

2. ضمانت
با توجه به میزان سرمایه ای که میگیرم، میتونم چک و سفته بدم.
این بدین معنی نیست که هر چقدر گرفتم به همون مقدار چک و سفته بذارم. مثلاً برای 2-3 میلیون نه چک میدم و نه سفته. ولی برای مبلغ 60 میلیون (مثال) 50% چک میدم و 50% هم سفته.

3. بازگشت سرمایه
قبل از سرمایه گذاری شما و اعلام میزان سرمایه گذاری، زمان بازگشت سرمایه رو بهتون اعلام میکنم.
مثلاً اگه 10 میلیون بذارید و تعیین کنید که 8 ماه دیگه سرمایه رو لازم دارید، سر 8 ماه سرمایه رو برگشت میزنم. ولی اگه بعد از 3 ماه کار کردن یهو بگید من به سرمایه نیاز دارم، با توجه به زمانی که قبلاً صحبت کردیم پیش خواهیم رفت.
(تو این مورد اگه میزان سرمایه رو بگید، بهتر میتونم توضیح بدم)

4. سرمایه گذاری
برای روشن شدن شبهات هم عرض کنم که سرمایه رو تو بخش خرید و فروش سرور قرار میدم و شما نیاز نیست کاری انجام بدید و کلیه کارهای وظیفه بنده است. فقط سر هر ماه سود شما (3 درصد) به حسابتون واریز میشه.

سوالی بود در خدمتم، فقط
1: در مورد اعتماد به بنده باید خودتون این اعتماد رو بدست بیارید، اعتماد چیزی نیست که بتونم به شما تحمیل کنم.
2: لطفاً بحثی در مورد شرعی یا غیر شرعی بودن این کار نکنید، چون از نظر بنده هیچ مشکلی نداره. اگه از دید شما مشکلی داره صاحب اختیار هستید که با بنده مشارکت نداشته باشید.

مورد دیگه ای بود پست رو آپدیت میکنم ...

akbari
May 14th, 2011, 02:51
سلام دوست عزیز

1 - 3 درصد کم هست
2 - چک و سفته هم قبول نیست حداقل ضمانت نامه بانکی

فرض کنید مبلغ سرمایه گذاری ما هم 50 میلیون تومان حداقل هست و هر 6 ماه میخوایم سود را دریافت کنیم. و بعد از 1 سال هم کل سرمایه ای که در اختیار شما گذاشته ایم را پس بگیریم
با این مبلغ سرمایه گذاری لطفا شرایط را بفرمایید

MagicVps.Com
May 14th, 2011, 02:58
سلام،

بدون ریسک در از دست دادن سرمایه در کار، با ما سرمایه گذاری کنید ...

میزان سرمایه گذاری: حداقل 2.000.000 تومان

درصد سود سرمایه گذار: ماهیانه 3 درصد

1. سابقه
سابقه من کاملاً مشخصه و برای اطمینان بیشتر هم از هر جایی که خواستید میتونید تحقیق کنید.
راهنمایی: 1. تو persiantools و pc7 یوزرم 1eng.ir هست. 2: مدیر سایتهای persianvps.ir - persianregister.ir - ejahan.com هستم.
+ موضوعی به نام اعتماد وجود داره که تا اعتماد وجود نداشته باشه کسی حاضر به سرمایه گذاری نخواهد بود. پس لطف کنید از گفتن موضوعات تکراری "من بهتون اعتماد ندارم" و اینجور موارد خودداری نمایید.

2. ضمانت
با توجه به میزان سرمایه ای که میگیرم، میتونم چک و سفته بدم.
این بدین معنی نیست که هر چقدر گرفتم به همون مقدار چک و سفته بذارم. مثلاً برای 2-3 میلیون نه چک میدم و نه سفته. ولی برای مبلغ 60 میلیون (مثال) 50% چک میدم و 50% هم سفته.

3. بازگشت سرمایه
قبل از سرمایه گذاری شما و اعلام میزان سرمایه گذاری، زمان بازگشت سرمایه رو بهتون اعلام میکنم.
مثلاً اگه 10 میلیون بذارید و تعیین کنید که 8 ماه دیگه سرمایه رو لازم دارید، سر 8 ماه سرمایه رو برگشت میزنم. ولی اگه بعد از 3 ماه کار کردن یهو بگید من به سرمایه نیاز دارم، با توجه به زمانی که قبلاً صحبت کردیم پیش خواهیم رفت.
(تو این مورد اگه میزان سرمایه رو بگید، بهتر میتونم توضیح بدم)

4. سرمایه گذاری
برای روشن شدن شبهات هم عرض کنم که سرمایه رو تو بخش خرید و فروش سرور قرار میدم و شما نیاز نیست کاری انجام بدید و کلیه کارهای وظیفه بنده است. فقط سر هر ماه سود شما (3 درصد) به حسابتون واریز میشه.

سوالی بود در خدمتم، فقط
1: در مورد اعتماد به بنده باید خودتون این اعتماد رو بدست بیارید، اعتماد چیزی نیست که بتونم به شما تحمیل کنم.
2: لطفاً بحثی در مورد شرعی یا غیر شرعی بودن این کار نکنید، چون از نظر بنده هیچ مشکلی نداره. اگه از دید شما مشکلی داره صاحب اختیار هستید که با بنده مشارکت نداشته باشید.

مورد دیگه ای بود پست رو آپدیت میکنم ...

ممد توی پست قبلی که 5% بود کم کردی سود را چرا

http://www.webhostingtalk.ir/f41/17619/

1eng.ir
May 14th, 2011, 03:09
سلام دوست عزیز

1 - 3 درصد کم هست
2 - چک و سفته هم قبول نیست حداقل ضمانت نامه بانکی

مبلغ سرمایه گذاری ما هم 50 میلیون تومان حداقل هست
با این مبلغ سرمایه گذاری لطفا شرایط را بفرمایید

سلام،

1. اگه دوره باز پرداخت سرمایه رو تعیین کنید میتونم بیشتر در نظر بگیرم.

2. فکر نکنم بدون پارتی یا حساب با موجودی بالا، ضمانت نامه بانکی بدن! اگه یکی از این 2 مورد رو داشتم قطعاً به وام با بهره 20-22 درصدی هم تن میدادم. بهرحال از 36% سودی که به سرمایه گذار میدم کمتره ...

- اگه بگید سرمایه رو چه زمانی نیاز دارید، با توجه به هزینه توضیح میدم.
- یا اگه نگید چه زمانی نیاز دارید، با توجه به مقدار سرمایه تاریخ بازپرداخت رو بهتون میگم.

ممد توی پست قبلی که 5% بود کم کردی سود را چرا

http://www.webhostingtalk.ir/f41/17619/

قسمت 3 (برگشت سرمایه) رو ببین ...
با توجه به زمانش یه کسری هم میخوره که حداقل 3% (برای مدتق 6 ماه) و حداکثر 4% (برای مدت 5 سال) سود به سرمایه گذار میرسه.

الان هم شما اگه 50.000.000 میلیون تومان بذارید و بخواید 5 سال نگه دارید ماهیانه 4% بهتون سود میدم یا ماهیانه 5% + کسر 60% از سرمایه (هر دو حالت مساوی در میاد، فقط زمانش فرق میکنه) ...

akbari
May 14th, 2011, 03:13
ضمانت نامه که کاری نداره گرفتنش.
اگه وام 23 درصدی هم کارتو حل میکنه موسسه مهر میده .
سند - شرکت ثبتی (سهامی خاص) - فیش حقوقی

فرض کنید مبلغ سرمایه گذاری ما هم 50 میلیون تومان حداقل هست و هر 6 ماه میخوایم سود را دریافت کنیم. و بعد از 1 سال هم کل سرمایه ای که در اختیار شما گذاشته ایم را پس بگیریم

بانک ملی ماهیانه 250 هزار تومان و سالیانه 3 میلیون تومان سود میده برای دوره 1 ساله

1eng.ir
May 14th, 2011, 03:22
ماهیانه 3% میدم برای 6 ماه میشه 9.000.000 تومان و 6 ماه دوم هم 9 میلیون
بعد 1 سال هم 80% سرمایه رو برمیگردونم، 20% بقیه هم 3 ماه بعد