PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر تاریخ و زمان در vps

Mozafary
July 27th, 2009, 18:30
دوستان ایا کسی تجربه‌ای در تغییر دستی در زمان و تاریخ در VPSهای مبتنی برویندوز داره؟
در VPSهای ویندوز برپایه‌ی virtuozzo این امکان فراهم نیست.تغییر تاریخ که کلا منتفی هست و تغییر زمان هم فقط با استفاده از time zoneها میسره.
من نیاز به تنظیم دستی زمان دارم.در این مورد کسی تجربه‌ای داره؟

aoscentral
July 27th, 2009, 20:08
دوستان ایا کسی تجربه‌ای در تغییر دستی در زمان و تاریخ در vpsهای مبتنی برویندوز داره؟
در vpsهای ویندوز برپایه‌ی virtuozzo این امکان فراهم نیست.تغییر تاریخ که کلا منتفی هست و تغییر زمان هم فقط با استفاده از time zoneها میسره.
من نیاز به تنظیم دستی زمان دارم.در این مورد کسی تجربه‌ای داره؟

از چه سیستم مجازی سازی استفاده می کنید ؟

Mozafary
July 28th, 2009, 04:08
همونطور که گفتم virtuozzo اما در virtuozzo این امکان فراهم نیست.اگر کسی از سیستم دیگه‌ای استفاده میکنه و ای امکان در اون فراهم هست ممنون میشم تجربش رو به ما هم منتقل کنه :)

aoscentral
July 28th, 2009, 06:10
همونطور که گفتم virtuozzo اما در virtuozzo این امکان فراهم نیست.اگر کسی از سیستم دیگه‌ای استفاده میکنه و ای امکان در اون فراهم هست ممنون میشم تجربش رو به ما هم منتقل کنه :)

ظاهرا در نسخه های Virtuozzo for Windows 3.5.1 و Virtuozzo for Windows 3.5.1 SP1 این امکان مقدور نبوده ! در نسخه 4 هم فکر نکنم !

http://kb.parallels.com/en/1362

موفق باشید

aoscentral
July 28th, 2009, 06:23
راه فرعی وجود نداره ! در این موارد نمیشه کاری کرد و فقط بهتون توصیه می کنم برید به time & date سرور اصلی و اونو روی date که اگثر vps هاتون به آن نیاز دارن تنظیم کنید

موفق باشد

Mozafary
July 28th, 2009, 08:39
"در VPSهای ویندوز برپایه‌ی virtuozzo این امکان فراهم نیست"
گویا بد منظورم رو بیان کردم!!من میدونم که در Vituozzo نمیشه!میخوام بدونم کسی با مجازی سازهای دیگه تجربه داره که اینکار بشه یا نه!

aoscentral
July 30th, 2009, 11:58
"در VPSهای ویندوز برپایه‌ی virtuozzo این امکان فراهم نیست"
گویا بد منظورم رو بیان کردم!!من میدونم که در Vituozzo نمیشه!میخوام بدونم کسی با مجازی سازهای دیگه تجربه داره که اینکار بشه یا نه!

در Citrix Xen Server و همینطور Hyper-V این مشکل وجود نداره !